Перейти до вмісту

Забавка у Флуд

Повідомлень в темі: 5688

#5681 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1712 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.06.2018 – 21:45

Перегляд допису_Ex (16.06.2018 – 13:53) писав:

тоді це диво.
Зображення
Нєеее. Все диво в сраці (дєло в шляпє, як каже приказка :D) . Для дива треба всього-на-всього мати підходящу дупу, яка вміє слухати, тобто оснащену спеціальною чуйкою.
  • 0

#5682 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1712 повідомлень

Відправлено 18.06.2018 – 06:20

Ну от і настав довгоочікуваний день оголошення результатів конкурсу. Пам-парам-парам-пам!
Отже, скорботно повідомляю, що ніхто не здогадався, як звати серпинку)) Приза не буде. В конкурсі прийняв участь один учасник, він не вгадав. Принаймні своєю першою відповіддю, а відповідей було багато, більше, ніж одна, що не відповідає вимогам конкурсу.
_Ех, я чесно намагалась тобі допомогти взнати, як звуть серпинку і перейменувати її назад на серпиню. Але тобі таки не вдалось мене розкусити)) Ти ж не думав, що все буде так просто, як минулого разу із моїм місцем проживання? А що ти хотів, новий левел завжди складніший за попередній, менше поблажок)

Повідомлення відредагував серпинка: 18.06.2018 – 06:40

• 1

#5683 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1953 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 18.06.2018 – 14:43

Перегляд дописусерпинка (18.06.2018 – 06:20) писав:

Ну от і настав довгоочікуваний день оголошення результатів конкурсу. Пам-парам-парам-пам!
Отже, скорботно повідомляю, що ніхто не здогадався, як звати серпинку)) Приза не буде. В конкурсі прийняв участь один учасник, він не вгадав. Принаймні своєю першою відповіддю, а відповідей було багато, більше, ніж одна, що не відповідає вимогам конкурсу.
_Ех, я чесно намагалась тобі допомогти взнати, як звуть серпинку і перейменувати її назад на серпиню. Але тобі таки не вдалось мене розкусити)) Ти ж не думав, що все буде так просто, як минулого разу із моїм місцем проживання? А що ти хотів, новий левел завжди складніший за попередній, менше поблажок)
та я взагалі в ігри не люблю грати, серпинКо, колись брат (той самий, якого я тут згадував) дав погратися в консоль з отими картриджами, в гру не знаю як називається, там де собака з трави вилазе й ірже з тебе. маріо ще. 90-ті... так от, я так психонув від непроходження шо вдарив рукою об стіл, рука на запястку ще довго смикалась потім.

Ось цей епічний гад:
Зображення
  • 0

#5684 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1712 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 22:44

Перегляд допису_Ex (18.06.2018 – 14:43) писав:

та я взагалі в ігри не люблю грати, серпинКо, колись брат (той самий, якого я тут згадував) дав погратися в консоль з отими картриджами, в гру не знаю як називається, там де собака з трави вилазе й ірже з тебе. маріо ще. 90-ті... так от, я так психонув від непроходження шо вдарив рукою об стіл, рука на запястку ще довго смикалась потім.

Ось цей епічний гад:
Зображення
А ми з племінником тепер в шахи граємо. Сваритись почали) Ігри - це зло) Але я люблю комп. ігри. Правда, на компі вже нічого не граю. На смартфоні лише. Але мало, в 1-2 гри, одні й ті ж. От зараз Homescapes граю. А перед тим Fishdom. Це звичайно не складні шахи, а таке, щоб відволіктися. Дивуюся, чому всі ці ігри безкоштовні.

Від Маріо мене колись відтягнути неможливо було, це був кайф, я так думаю, я в кайфах не дуже розбираюсь.

А от собаку цю не знаю.

В тебе як не зуб, то рука, біда якась)

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2018 – 22:41

• 0

#5685 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1953 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 22:51

Цитата

В тебе як не зуб, то рука
сама ж сказала - ігри це зло.) я в шахи на своїй нокії теж грав скількись років тому. але я найшов там слабку ланку, і все - нічого не можу з собою зробити - увесь час іду саме так і швидко знищую тупого "опонента". а взагалі там повно глюків, не памятаю деталей, та я вже й правил не памятаю! але іноді гра заходила в кумедні ситуації. :)
  • 0

#5686 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1712 повідомлень

Відправлено 10.07.2018 – 23:17

Перегляд допису_Ex (10.07.2018 – 22:51) писав:

сама ж сказала - ігри це зло.) я в шахи на своїй нокії теж грав скількись років тому. але я найшов там слабку ланку, і все - нічого не можу з собою зробити - увесь час іду саме так і швидко знищую тупого "опонента". а взагалі там повно глюків, не памятаю деталей, та я вже й правил не памятаю! але іноді гра заходила в кумедні ситуації. :)
А у нас з племінником креатив, щоразу якісь нові позиції. Сьогодні вкінці залишилось два королі. Але ми теж граємо як аматори, жодних книжок не читали. Але рокіровку і форточку за порадами спеціалістів справно робимо))
Цікаві коментарі до найдорожчого на розетці годинника. Люди анекдотів наскладали.

Повідомлення відредагував серпинка: 10.07.2018 – 23:18

• 0

#5687 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1712 повідомлень

Відправлено 12.07.2018 – 21:41

Вчора я програла. Сьогодні виграла. Отака казочка малята.
Різні шахи:
Прихований текст

Повідомлення відредагував серпинка: 12.07.2018 – 21:42

• 0

#5688 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1712 повідомлень

Відправлено 13.07.2018 – 21:22

А ще я в Сапер любила грати в Віндоусі. На 5-му курсі, коли писала дипломну і з мозгів дим ішов, то побила всі свої рекорди, складала навіть за 1 секунду (той, що з найменшю кількістю бомб, 10, здається). _Ех, в тебе який рекорд? До речі, в Віндоус 10 стандартих ігор немає(

Повідомлення відредагував серпинка: 13.07.2018 – 21:23

• 0

#5689 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1953 повідомлень

Відправлено 13.07.2018 – 22:33

я в сапер не дуже граю. а от в чирви... :lol: я постив тут скрин з одним з моїх рекірдів.

будьласка! B)
Зображення

Повідомлення відредагував _Ex: 13.07.2018 – 22:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних