Перейти до вмісту

Забавка у Флуд

Повідомлень в темі: 5682

#5661 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.06.2018 – 20:51

Бачу ти почав здаватись. Не здавайся, ти можеш) Але цікаво, як це ти ще тут інтернаціоналку Машу, "корову нашу", не згадав?)) Добре, даю підказку, ти вже назвав моє ім'я. :o Все-таки корпорації треба трохи подражнити, спокойно, казладоєв, сядєм всє.
  • 0

#5662 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.06.2018 – 21:10

Перегляд дописусерпинка (12.06.2018 – 20:51) писав:

Бачу ти почав здаватись. Не здавайся, ти можеш) Але цікаво, як це ти ще тут інтернаціоналку Машу, "корову нашу", не згадав?)) Добре, даю підказку, ти вже назвав моє ім'я. :o Все-таки корпорації треба трохи подражнити, спокойно, казладоєв, сядєм всє.
Я згадував Машу, але витер той абзац. Я заримумав Єву, а потім мені пригадалося які в нас тут в дворі "добрі" діточки (і матюкливі <_<). Та й витер. Знаєш, шо вони горланили на якусь свою очевидно улюбленку? "Маша всєх уродов краше". :D Як тобі така дитяча творчість?) Мало їм книжок на літо задали.

Згадував кажеш. Ой а де саме? :lol: Оксана? ^_^ У мене невістка Оксана. Ну як невістка - братова жінка. Брат двоюрідний. Але ми близькі. З братом. :lol: були колись. В дитинстві. :D
  • 0

#5663 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 12.06.2018 – 21:24

Перегляд допису_Ex (11.06.2018 – 23:53) писав:

Значить було не так.
Що ти маєш на увазі? Думаєш, що ми з Фростом домовились? Я зовсім не така товариська людина, як ти собі уявляєш)
  • 0

#5664 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 12.06.2018 – 21:33

Перегляд дописусерпинка (12.06.2018 – 21:24) писав:

Що ти маєш на увазі? Думаєш, що ми з Фростом домовились? Я зовсім не така товариська людина, як ти собі уявляєш)
варіантів багато. наприклад він навідувався сюди, не логінячись, а коли побачив згадку себе, не зміг встояти в пориві бажання зробити це.) так буває, ми всі любимо увагу. навіть ті, хто від неї почувається ніяково.
  • 0

#5665 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 12.06.2018 – 21:38

Перегляд допису_Ex (12.06.2018 – 21:33) писав:

варіантів багато. наприклад він навідувався сюди, не логінячись, а коли побачив згадку себе, не зміг встояти в пориві бажання зробити це.) так буває, ми всі любимо увагу. навіть ті, хто від неї почувається ніяково.
Я теж так думала, але він це заперечує.
  • 0

#5666 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 12.06.2018 – 23:06

Перегляд дописусерпинка (12.06.2018 – 21:38) писав:

Я теж так думала, але він це заперечує.
Це просто. Ось дивись. Як щодо того, шо ти кажеш своє імя, не заперечуєш? :D

Повідомлення відредагував _Ex: 12.06.2018 – 23:06

• 0

#5667 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 04:31

Перегляд допису_Ex (12.06.2018 – 21:10) писав:

Я згадував Машу, але витер той абзац. Я заримумав Єву, а потім мені пригадалося які в нас тут в дворі "добрі" діточки (і матюкливі <_<). Та й витер. Знаєш, шо вони горланили на якусь свою очевидно улюбленку? "Маша всєх уродов краше". :D Як тобі така дитяча творчість?) Мало їм книжок на літо задали.

Згадував кажеш. Ой а де саме? :lol: Оксана? ^_^ У мене невістка Оксана. Ну як невістка - братова жінка. Брат двоюрідний. Але ми близькі. З братом. :lol: були колись. В дитинстві. :D
Ну Євку ти гарно заримував. Чи то була ще якась інакша рима?

Як я тебе розумію, я теж була близька з братом, двоюрідним, в дитинстві, ми однолітки, але у мене від нього нема невістки) Оксана мені подобається, принаймні колись подобалась, я навіть в дитинстві думала над тим, щоб назвати дочку Оксанкою))

Перегляд допису_Ex (12.06.2018 – 23:06) писав:

Це просто. Ось дивись. Як щодо того, шо ти кажеш своє імя, не заперечуєш? :D
Оголошення. Конкурс). Даю останню підказку: попитка номер п'ять, але добре рахуйте Валєрині попитки. Повідомлення з відповідями надсилайте у приват. Відповідь приймається від одного користувача лише одна, один раз. За правильну відповідь на всіх чекає приз: на численні прохання читачів серпинка перейменується назад на серпиню (серпинка чомусь не прижилось). За порушення правил конкурсу (публікацію відповідей на сторінках форуму, чи в підписах, статусах, коментарях і ін.) приз не надаватиметься. Коротше, конкурс серйозний.

P.S. Нікнейм переможця конкурсу буде опубліковано у цій темі, отож, слідкуйте за темою)

Повідомлення відредагував серпинка: 13.06.2018 – 04:37

• 0

#5668 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 05:10

Ще забула) Конкурс проводиться 5 днів з 13.06.2018 по 17.06.2018.
  • 0

#5669 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 06:00

А, і найголовніше :D. Назва конкурсу :). Точніше, дві альтернативних назви: "Допоможи Валєрі" або "Врятуй серпиню".
  • 0

#5670 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 15:30

рахувати мої попитки неважко, а от знати, шо ти рахувала так само не дуже.)
  • 0

#5671 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 15:36

Перегляд допису_Ex (13.06.2018 – 15:30) писав:

рахувати мої попитки неважко, а от знати, шо ти рахувала так само не дуже.)
Я чесно рахувала.
  • 0

#5672 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6980 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.06.2018 – 16:30

думку гадаю. чому певна територія королівство, а інша територія - князівство...
наприклад титул Сигізмунда 3 - З Божої ласки Король Польщі, Великий князь Литовський, Руський, Прусський, Мазовецький, Жмудський, Інфлянтський, а також дідичний король шведів, готів і венедів.
чому Польща - королівство, а Русь - ні? Чому Галіція і Лодомерія тут не згадується як королівство, а за часів Австро-угорської імперії Галіція знову стала королівством?
Чи може на цій території повинно бути окреме єпископство? Так ніби є по кілька єпископств на одне королівство... цікаво.

Повідомлення відредагував Уповноважений: 13.06.2018 – 16:45

• 0

#5673 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 20:17

вот же западло. виявляється не можу роздавати (торент) з такою конфігурацією мережі.
от дивіться, справді не можу? ану, мережні спицицалісти, підкажіть.

є локальна мережа в квартирі. її шлюз (через WAN порт) під'єднаний до іншої локальної мережі - провайдера. Колись шлюз мав публічну IP адресу, але не зараз. Зараз там 10.97.51.45 - приватна IP адреса. Шлюз тієї локальної мережі має публічну адресу. Звичайно він обслуговує не лише нашу квартиру. І звичайно я не можу його налаштовувати. Так от, на своєму шлюзі, я звичайно UPnP дозволив. Толку з цього. Поки рейтинг не впав до нуля, я міг качати, а роздавати ні, чого рейтинг і впав до нуля. :D Смішно, дістався вже до автора upnp сервіса, який dlink всунув в цей ровтер. Він каже, шо з такою конфігурацією мережі UPnP не робитиме. Але ж це доволі поширена конфігурація, хіба ні? І торенти і зараз широко використовуються. От хто з вас користується торентами, у вас шо у всіх публічна IP адреса на шлюзі?
  • 0

#5674 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6980 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.06.2018 – 21:11

Я тут цікавлюся історією, трішки правом, монархіями...
https://uk.wikipedia...%B8%D0%BD%D0%B8)
Останній діючий король Галичини і Володомирії. Спадкоємці є.

У Габсбургів чорно-жовтий прапор і двоголовий орел герб. Звемо Габсбургів на престол, і конфіскуємо у москаликів їхні імперські амбіції, хай губу закатають :) У них нічого свого немає, один триколор з Голандії, інший Триколор з гербом - від Габсбургів. нічого свого.

https://uk.wikipedia...%83%D1%80%D0%B3

У Російської імперії спадкоємці - династія Віндзорів (Саксен-Кобург-Готська)
У Галичини спадкоємці - Габсбурги.
Так от цікавить фактор за яким Галичина може називатися королівством, а от на росії таких території немає. і чому Русь не зветься королівством?
  • 0

#5675 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 21:13

я вже розігнався шо ти мені за торенти порозказуєш.

ніхто не юзає торенти тут? агов!

Повідомлення відредагував _Ex: 13.06.2018 – 21:27

• 0

#5676 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1706 повідомлень

Відправлено 13.06.2018 – 21:19

Перегляд дописусерпинка (13.06.2018 – 06:00) писав:

А, і найголовніше :D. Назва конкурсу :). Точніше, дві альтернативних назви: "Допоможи Валєрі" або "Врятуй серпиню".
Напевно треба ще якось зацікавити користувачів до участі у конкурсі, бо цього, вочевидь, мало)) Допомагати Валєрі, крім нього самого, мабуть ніхто не буде :D , а мій нік напевно вже нікому нецікавий або просто всім і так подобається) Отже, має бути ще якийсь спортивний інтерес. Тоді так: "Розкуси серпинку, або як серпинка рахувала Валєрині спроби". Знову ж таки, детальний алгоритм розрахунку та відповідь на питання "Як звати серпинку?" наївно чекаю у приват)

Перегляд дописуУповноважений (13.06.2018 – 21:11) писав:

У Габсбургів чорно-жовтий прапор і двоголовий орел герб. Звемо Габсбургів на престол, і конфіскуємо у москаликів їхні імперські амбіції, хай губу закатають :) У них нічого свого немає, один триколор з Голандії, інший Триколор з гербом - від Габсбургів. нічого свого.

Так от цікавить фактор за яким Галичина може називатися королівством, а от на росії таких території немає. і чому Русь не зветься королівством?
Ану тихо сиди, бо зара сюди прийде kalamar тобі відповідати і всю гру нам іспорте.

Повідомлення відредагував серпинка: 13.06.2018 – 21:30

• 0

#5677 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 15.06.2018 – 23:51

Ліл, побачив на твіттері. американці люблять свого президента. (картинка клікабельна і веде на джерело і воно прикольне - нещадна любов до трампа). ось оце справня небезпека - виявилося, шо в америці теж повно своїх ватників. лише крайні схід і захід норм, а решта ватани, які вибрали морона, шо може зруйнувати їхню стабільність. навідміну від нашої сатиричної стабільности - їхня справжня.
Зображення

ще ось ліл.
Зображення
  • 0

#5678 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 942 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 16.06.2018 – 12:58

Перегляд допису_Ex (12.06.2018 – 21:33) писав:

наприклад він навідувався сюди, не логінячись
Ні. Я зайшов на цей форум, перший раз за багато років.
<p>

Перегляд дописуУповноважений (13.06.2018 – 21:11) писав:

От бачите пане Уповноважений, що отакі штуки цікаві лише у плані пропаганди, а в усіх інших вимірах є безтолковка. Навіть якби тисячі років на тій території, заклятого сусіда України було населення = 0, а вчора, магічним чином прибули прибульці, все скопіювали і за день виникла Федерація, то оте все що Ви написали, не мало б ніякого, принципового значення й абсолютно ніяк, не зашкодило тій інопланетній державі. Ви б абсолютно нічого б не змогли зробити тому інопланетному утворенню, ні Ви ні Я, ні Габсбурги, ні Галичини, мільйон таких. І в цьому урок.
  • 0

#5679 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1924 повідомлень

Відправлено 16.06.2018 – 13:53

Цитата

Ні. Я зайшов на цей форум, перший раз за багато років.
тоді це диво.
Зображення
  • 0

#5680 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 942 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 16.06.2018 – 15:11

Перегляд допису_Ex (16.06.2018 – 13:53) писав:

тоді це диво
Я ж уже повторював, сам вражений таким співпадінням! Взагалі, якщо порахувати ймовірність цього, то вона буде просто неймовірно малою! Але ваш аналіз, мене, м’яко кажучи спантеличує, ось дивіться:

Я листав цей форум протягом років. Побачив пост, користувача "серпинка", і зайшов на форум під своїм старим аккаунтом

— Чому Я зробив цього раніше? Який взагалі для мене сенс був читати цей форум, але не спілкуватися на ньому? Це просто вбиває сам сенс форуму, так-як у реальному житті Я маю змогу багато чого читати, але не рідко спілкуюся із людьми, і нікуди не ходжу гуляти, чи ще щось. У мене немає "компанії", другів-товаришів-собутильників, чи щось такого.

— Чому саме зараз, тобто невже це не підозріло, заходити відразу після поста користувача "серпинка"? Невже це не зведе на нівець роки отієї "конспірації"?

— Раз уже Я роками був тут, то міг легко потерпіти ще місяць-другий після того поста, а тоді зайти.

Я дійсно не був на цьому форумі із часів що мене забанили, і з’явився тільки після поста користувача "серпинка".

— Яка ймовірність такого співпадіння, звичайно дуже низька.

— Що цьому передувало: втрата доступу до аккаунту Гугл через який ваш покірний слуга купляє товари в Інтерне-магазинах, й спроба віднайти час його створення через пошук старих повідомлень в інших ел.-ящиках. Так Я наткнувся на повідомлення "Хмурий Князь Вітольд", 2016-го, і згадав за інтернет-ресурс "теревені".

Курва-мать, не можу й досі відновити доступ до того аккаунту :(, звиздонутися.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних