Перейти до вмісту

Забавка у Флуд

Повідомлень в темі: 5440

#5421 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6602 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.11.2017 – 21:57

Який же тугий не від Інтертелеком в. І як жаба давить на тих 500 мб від. Водафона помилки то так авто виправляє хоч я його не просив
  • 0

#5422 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 01.11.2017 – 22:44

Цитата

У мене з пам`яттю постійно проблеми)) Насправді заявлено 16. А пише, що "доступно 4,88 Gb з 10,49Gb"
Очевидно решта виділено під ОС.

Цитата

проте в віндовсі теж є ця проблема, недавно у мене на диску С не стало місця, 10-тий віндовс не міг ніяк вчергове оновитися. Якась там папка (забула як називається) постійно росла, я її перенесла на диск Д, почитала в неті, а тоді вказала шлях до неї через командну стрічку. Не знаю, чи надовго цього стане, скоро може й на Д місця забракне))
Що за папка така, що постійно росте? Взагалі системний диск варто періодично чистити від сміття. Я користуюсь антивірусом 360 total security, в нього є така функція в тому числі. Зрештою я на систему виділив SSD на 60 ГБ, і вистачає цілком, 20 ГБ вільного місця. Просто треба нормально диски розбивати і не засмічувати системний диск, а не займатись збоченням, типу перенесення папок і зміни системних шляхів.
  • 0

#5423 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1710 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.11.2017 – 22:48

А я на ХРюшку (64 бітну) виділив SSD на 32 ГБ і вистачає з головов. При чому ще процентів 6 лишив невиділеного місця, для оверпровізіонінга. :gryzin: :D
  • 0

#5424 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 01.11.2017 – 23:29

Перегляд допису_Ex (01.11.2017 – 22:48) писав:

А я на ХРюшку (64 бітну) виділив SSD на 32 ГБ і вистачає з головов. При чому ще процентів 6 лишив невиділеного місця, для оверпровізіонінга. :gryzin: :D
Це вже давним давно вважається некрофілією. Взагалі в сестри на ноуті виділено 30ГБ на 64-бітну 10-ку. Місця вільного зовсім обмаль, але якимсь чином воно працює.
  • 0

#5425 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1710 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 00:12

Ну а от RectalReactOS наприклад цілять на відтворення NT 5.2 - це якраз Сервер 2003 і 64-бітна XP на ньому базована. Прямо оце зараз пихтять, поточна ціль.
Якшо залізо з того часу працює і сама ОС (з драйверами включно) теж, то нашо міняти те, шо працює? До речі, не всі виробники материнських плат постачають драйвери на 10-ку для плат які вони робили ~ десять років тому. Та й чи найкращим чином робитиме кід зібраний під процесори з 2017-го на процесорах з 2007-го? Він робитиме, але як добре? Купа всякої фігні з'явилась в інтелівських камінцях, на яку звичайно сучасні збірки запиляні.
Єдина справжня завада - це штучна відмова випускати ПЗ для XP. Коли просто тупо інсталятор перевіряє версію і відмовляє ставити програмний пакет, який би абсолютно добре бігав на системі. Наприклад компілятори. Це ж не якісь там ігрові хухри мухри, для яких треба нових версій DirectX. От це сволочизм. А взагалі, ось буквально пару днів назад в інстаграмі бачив в якійсь італійській студії - радіо, чи ще шось таке, неважливо, інстаграмна історія, коротеньке відео, придивився на комп, а там хрюндєль бігає. Ну от "там", "у них", та ще й в студії, а не якийсь задрот типу мене, і використовують XP. Обійдусь поки без Кортани. :lol:
  • 0

#5426 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1453 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.11.2017 – 12:17

Перегляд дописуNameless One (01.11.2017 – 22:44) писав:

Що за папка така, що постійно росте? Взагалі системний диск варто періодично чистити від сміття. Я користуюсь антивірусом 360 total security, в нього є така функція в тому числі. Зрештою я на систему виділив SSD на 60 ГБ, і вистачає цілком, 20 ГБ вільного місця. Просто треба нормально диски розбивати і не засмічувати системний диск, а не займатись збоченням, типу перенесення папок і зміни системних шляхів.
Папка Installer в папці Windows. У мене теж 60 гб, з яких залишилось було 3. Папка сягнула десь 30 з гаком гіг.
  • 0

#5427 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 13:03

Перегляд допису_Ex (02.11.2017 – 00:12) писав:

Ну а от RectalReactOS наприклад цілять на відтворення NT 5.2 - це якраз Сервер 2003 і 64-бітна XP на ньому базована. Прямо оце зараз пихтять, поточна ціль.
Якшо залізо з того часу працює і сама ОС (з драйверами включно) теж, то нашо міняти те, шо працює? До речі, не всі виробники материнських плат постачають драйвери на 10-ку для плат які вони робили ~ десять років тому. Та й чи найкращим чином робитиме кід зібраний під процесори з 2017-го на процесорах з 2007-го? Він робитиме, але як добре? Купа всякої фігні з'явилась в інтелівських камінцях, на яку звичайно сучасні збірки запиляні.
Єдина справжня завада - це штучна відмова випускати ПЗ для XP. Коли просто тупо інсталятор перевіряє версію і відмовляє ставити програмний пакет, який би абсолютно добре бігав на системі. Наприклад компілятори. Це ж не якісь там ігрові хухри мухри, для яких треба нових версій DirectX. От це сволочизм. А взагалі, ось буквально пару днів назад в інстаграмі бачив в якійсь італійській студії - радіо, чи ще шось таке, неважливо, інстаграмна історія, коротеньке відео, придивився на комп, а там хрюндєль бігає. Ну от "там", "у них", та ще й в студії, а не якийсь задрот типу мене, і використовують XP. Обійдусь поки без Кортани. :lol:
Пригадуєш, порівняно недавно пів країни поклав вірус Petya? І вгадай кого він поклав. Правильно, організації де були доісторичні ХР, які вже давним давно не підтримуються і не оновлюються.

Цитата

Папка Installer в папці Windows. У мене теж 60 гб, з яких залишилось було 3. Папка сягнула десь 30 з гаком гіг.
Раз тут ми почали мірятись розмірами, то боюсь мій Installer не такий великий як твій. Не знаю чому твій так виріс)

Повідомлення відредагував Nameless One: 02.11.2017 – 13:05

• 0

#5428 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1453 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 15:05

Перегляд дописуNameless One (02.11.2017 – 13:03) писав:

Раз тут ми почали мірятись розмірами, то боюсь мій Installer не такий великий як твій. Не знаю чому твій так виріс)
Не лише в мене. Багато хто з цим зіткнувся. В декого до 75 гіг вона доростала, при цьому робота ноута відчутно уповільнюється. Поки не вникала, чому так в мене сталося. Перенесла на D.
  • 0

#5429 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1710 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 17:10

Перегляд дописуNameless One (02.11.2017 – 13:03) писав:

Пригадуєш, порівняно недавно пів країни поклав вірус Petya? І вгадай кого він поклав. Правильно, організації де були доісторичні ХР, які вже давним давно не підтримуються і не оновлюються.
Він вразив і машини з новішими версіями. Наставлять нелінцезійних інсталяцій, вимкнуть оновлення, і ловлять Петю. Також, оновлення яке залатало ту дірку вийшло й для XP.

Перегляд дописусерпинка (02.11.2017 – 15:05) писав:

Не лише в мене. Багато хто з цим зіткнувся. В декого до 75 гіг вона доростала, при цьому робота ноута відчутно уповільнюється. Поки не вникала, чому так в мене сталося. Перенесла на D.
Це з категорії "пакращення". :D А в мене ця папка 304 МБ, заздріть. :P :D

І все ж, ти мала наставити шось на свій компутер, шоб та папка так розрослася. А вазагалі, це класичний приклад роздування нічого в купу хламу. З кожною новою версією "технології" стають все "продвинутішими", і жеруть ресурси так же "продвинутіше" - а роблять нічого більше за старі. Я ставив VS 2017, боже, це ж просто так неможливо, воно інсталюється годинами!!1111

Але відро поза конкуренцією, я власне всього пару пасьянсів туди поставив, акробата, і трохи відео. Всю решту воно забрало собі.
  • 0

#5430 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 18:47

Цитата

Він вразив і машини з новішими версіями. Наставлять нелінцезійних інсталяцій, вимкнуть оновлення, і ловлять Петю. Також, оновлення яке залатало ту дірку вийшло й для XP.
Неліцензійні чудово оновлюються) Всі 3 фірми, які я облуговую, не мали жожних проблем з тим вірусом. А от на моїй попередній роботі лягло все що могло лягти, і ще й бекапів свіжих не було. Олені.
  • 0

#5431 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1453 повідомлень

Відправлено 02.11.2017 – 22:29

Перегляд допису_Ex (02.11.2017 – 17:10) писав:

Це з категорії "пакращення". :D А в мене ця папка 304 МБ, заздріть. :P :D
У мене на роботі з ікспішним віндовсом 176)

У кого менше? Це той випадок, коли чим менше, тим краще)
  • 0

#5432 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 03.11.2017 – 00:11

Ровесники ХР вже в універі вчаться. а люди досі на ній сидять. Припиніть займатись некрофілією.

Повідомлення відредагував Nameless One: 03.11.2017 – 12:04

• 0

#5433 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1453 повідомлень

Відправлено 03.11.2017 – 10:17

Перегляд дописуNameless One (03.11.2017 – 00:11) писав:

Ровестики ХР вже в універі вчаться. а люди досі на ній сидять. Припиніть займатись некрофілією.
Пригадую, ти колись прихильніше ставився до некрофілії)

Повідомлення відредагував серпинка: 03.11.2017 – 10:35

• 0

#5434 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2253 повідомлень

Відправлено 03.11.2017 – 12:05

Перегляд дописусерпинка (03.11.2017 – 10:17) писав:

Пригадую, ти колись прихильніше ставився до некрофілії)
Звісно, але всьому є якісь межі)
  • 0

#5435 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 04.11.2017 – 09:29

Перегляд дописуУповноважений (01.11.2017 – 21:57) писав:

Який же тугий не від Інтертелеком в. І як жаба давить на тих 500 мб від. Водафона помилки то так авто виправляє хоч я його не просив

Спробуй безлімітний 3г від Х***стар. Нормально працює.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 04.11.2017 – 09:30

• 0

#5436 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6602 повідомлень

Відправлено 04.11.2017 – 16:29

Перегляд дописуQuicksilver (04.11.2017 – 09:29) писав:

Спробуй безлімітний 3г від Х***стар. Нормально працює.
1) не вірю я що Х***стар може нормально працювати, як на ньому побалакати не можна.
2) жаба задавить такі скажені гроші віддавати
  • 0

#5437 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1710 повідомлень

Відправлено 07.11.2017 – 23:02

Зображення
Ааааа. :lol: :ura:

Мордобій здорової людини і мордобій курця.

Повідомлення відредагував _Ex: 07.11.2017 – 23:03

• 0

#5438 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6602 повідомлень

Відправлено 08.11.2017 – 07:38

Не знаю того англійського слова і не розумію гумору
  • 0

#5439 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1710 повідомлень

Відправлено 10.11.2017 – 02:59

morbidity - це хворобливість. "Хворобливий" переклад вийшов. І звичайно мордобій - це не здорово. Смішно там і те, шо, схоже гугл перекладав по збігу звуків і те шо з цього вийшло. mordobiy має "схожу" послідовність літер, шо й morbidity. Саме такий "критерій" перекладання видався смішним. Ну це явно шось нове в галузі автоматичного перекладу, мали б бути якісь там словники. Може це гугл тестує свою AI? тензорну. :lol: А от пояснювати чого смішно - це не смішно. <_<

Повідомлення відредагував _Ex: 10.11.2017 – 03:01

• 1

#5440 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6602 повідомлень

Відправлено 10.11.2017 – 15:31

Перегляд дописуУповноважений (04.11.2017 – 16:29) писав:

1) не вірю я що Х***стар може нормально працювати, як на ньому побалакати не можна.
2) жаба задавить такі скажені гроші віддавати
купив пакет водафон унлім 3Г плюс. вирішив платити 75 в місяць, і не проводити оптоволокно додому
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних