Перейти до вмісту

Забавка у Флуд

Повідомлень в темі: 5393

#5301 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.08.2017 – 20:45

Цитата

Етнічні фіно-угри під впливом пропаганди києво-московської вважають себе за русичів.
а шо ж вони такі арійці і піддалися впливу якихсь недороблених тюрків? де логіка, чого вища раса призначена бути локомотивом людства, та шо там, - бути справжніми людьми, - сидить в болоті під тюрками і жере одеколон з бояришником? кращі люди кращі по факту за їхніми досягненнями, а не за чиїмись фантазіями.
  • 1

#5302 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.08.2017 – 08:03

подивіться на небо зараз. як це можливо?
зранку сонце ще низько, а освітлена сторона місця дивиться вверх, зовсім не на сонце

фотки
Зображення
Зображення
  • 0

#5303 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1385 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.08.2017 – 17:41

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (08.08.2017 – 20:12) писав:

р.п. є симптомом руского міра, в якому ми всі живемо.
якщо усунути причину - рускій мір - симптом зникає автоматично
Я, як вже всі тут знають, погано знаю історію і не люблю. Але.
Але рускій мір, якщо я правильно розумію, - це як син Тараса Бульби. Ми, українці, його породили, ми його мабуть маємо й ... тойво.
Тому причина не рускій мір. Причина - українці, рускій мір - породження українців, вихідців звідси, відгалуженців. Адже Росії там як кіт наплакав насправді, більшість мешканців мають свою мову, культуру. Російська мова і культура там нав'язані повсюдно. Скільки в Росії адм.-тер. одиниць? До фіга. Ото стільки й культур мабуть.
Зараз хтось напише, що я не знаю історії))

Повідомлення відредагував серпинка: 13.08.2017 – 17:49

• 0

#5304 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 13.08.2017 – 22:04

Народ, хтось ставив клапани провітрювання на пластикові вікна?
  • 0

#5305 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1385 повідомлень

Відправлено 13.08.2017 – 22:14

Перегляд дописуNameless One (13.08.2017 – 22:04) писав:

Нє. Це щось новеньке.
  • 0

#5306 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 13.08.2017 – 22:23

Перегляд дописусерпинка (13.08.2017 – 22:14) писав:

Нє. Це щось новеньке.
Не сказав би що новеньке. Річ в тому, що в мене вікна на дорогу виходять, і досить шумно. Тому весь час зачинені. А провітрювати якось треба. Всілякі брізери, а тим більше повноцінна вентиляція з гофрою під стелею це дорого і складно. А поставити на створки 2-3 клапани по 200 грн це елементарно. Питання в тому який ефект, як впливає на тепло і шумоізоляцію,
  • 0

#5307 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Grand Sweden

Відправлено 14.08.2017 – 09:44

Перегляд допису_Ex (12.08.2017 – 20:45) писав:

а шо ж вони такі арійці і піддалися впливу якихсь недороблених тюрків? де логіка, чого вища раса призначена бути локомотивом людства, та шо там, - бути справжніми людьми, - сидить в болоті під тюрками і жере одеколон з бояришником? кращі люди кращі по факту за їхніми досягненнями, а не за чиїмись фантазіями.

Мені ж не шкода повторити, що мамо та тато в фіно-угрів та тюрків одні - Алтай. До речі, питання про алкоголь є дуже доречне. До тюркської окупації фіно-угри курили траву. В Україні я був шокований наскільки багато населення, а найголовніше за якої температури випиває того пива. Ніхто навіть не подумає пити пиво, коли температура сягатиме за 25 градусів, адже, очевидно, що це є спека для організму і людину просто "розвезе". Чому ніхто не курить траву? Оце мене здивувало. Зрозуміло, глод я також бачив і в Україні, але ж чого молодь п'є пиво? Цим займаються на вулиці лише неосвічені. Чи то мода на траву не дійшла чи то дорого вона коштує.Болото, глод та таке інше - я спілкуюся з пенсіонером, який дивиться зомбоящик? Ото я відчув, що повернувся в Україні у 90-ті: бідність, шахраї, алкоголізм та таке інше. Головне - совок, що видається за європейськість - "ні, продажу землі", "ні, платному проїзду для пенсіонерів", "ні, закриттю ринків". Я вже й забув що то таке той ринок з пенсіонерами-бомжами, аж поки це знов тут не побачив, привіт, молодість! Щось це мало асоціюється зі свободою. Ідеальна країна, щоб загубитися, не буду сперечатись. Із іншого боку: тоталітаризм, авторитаризм у Росії - також мало нагадує свободу. Відповідь на твоє питання: тому що тюрків було завше більше за фіно-угрів. Відповідно до перепису в Імперії: українці, татари, башкири та тюркські народи були у більшості. То вже за радянських часів фіно-угрів активно навертали на руSSкіх, більше, аніж в імперії. Судити за досягненнями можна у межах 2-х країн, на жаль поділ поміж тюрками та фіно-уграми у плані досягнень є вельми важкий. Корольов vs Калашніков хіба... мене більше цікавлять загальні здобутки, тобто добробут. Із цим все зрозуміло. В Україні я лише помагаю людям, їхнє становище жалюгідне. Помагати окупанту чи вже не окупанту, адже навколо кирилиця і все тюркське і тут і на іншому боці кордону. Немає спокою у цих судженнях, є лише бажання якнайскоріше вирватись з цього божевільного тюркського світу.

Перегляд дописуNameless One (13.08.2017 – 22:04) писав:

Особисте питання. Можеш не відповідати. Це нормально.Чому не будинок, а квартира?
  • 0

#5308 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 11:24

пиво - бо реклама. всі ми жертви реклами.

а про народи, більшість чи не більшість - не має значення.
нащо тобі ті фіно-угри, агітував би краще за жидів - от їх меншість, і вони всіх хитрістю перемогли, пишайся своїми предками
  • 0

#5309 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 11:42

Я ж пива не п'ю.

Ну фіно-угри добре живуть. Я вже думав про Ізраїль. Надто там спекотно, хіба у горах жити. Та й іврит...
  • 0

#5310 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 12:15

Цитата

Особисте питання. Можеш не відповідати. Це нормально.Чому не будинок, а квартира?
Тому що на будинок потрібно більше коштів, а також власний транспорт. Років за 15-20 може збудую собі будинок, принаймні в мене є певні ідеї.
  • 0

#5311 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 14:56

Перегляд дописуQuicksilver (14.08.2017 – 11:42) писав:

Ну фіно-угри добре живуть. Я вже думав про Ізраїль. Надто там спекотно, хіба у горах жити. Та й іврит...
ти подивися як вони палко боряться за москальський язьік в Україні - ну от нащо воно їм треба? ніякі росіяни так не лаються з нациками за свій язьік як жиди.
  • 0

#5312 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 18:57

Перегляд дописуNameless One (13.08.2017 – 22:23) писав:

Не сказав би що новеньке. Річ в тому, що в мене вікна на дорогу виходять, і досить шумно. Тому весь час зачинені. А провітрювати якось треба. Всілякі брізери, а тим більше повноцінна вентиляція з гофрою під стелею це дорого і складно. А поставити на створки 2-3 клапани по 200 грн це елементарно. Питання в тому який ефект, як впливає на тепло і шумоізоляцію,
Чудово жити у власному будинку в селі чи затишному тихому районі на краю міста. Влітку можна з відкритими вікнами ночувати, як я зараз і роблю )). Є тут і свої мінуси, порівняно з мегаполісами... але все ж, думаю, що хто виріс і багато часу прожив в будинку, складно тому звикнути до проживання в квартирі на поверхах. Народженим у великих містах, можливо, навпаки.
Стосовно провітрювання,то може, варто відкривати вікна між 3-4 і 6-7 годинами ранку, коли і у великих містах настає «тихий час», бо стосовно клапанів ніц не чула і не знаю :) .

Повідомлення відредагував Nema: 14.08.2017 – 19:02

• 0

#5313 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 19:19

Перегляд дописуNameless One (14.08.2017 – 12:15) писав:

Тому що на будинок потрібно більше коштів, а також власний транспорт. Років за 15-20 може збудую собі будинок, принаймні в мене є певні ідеї.

Гм, дивно. Там де я був можна було збудувати будинок (сосна, ялинка) під ключ: каркас або брус з внутрішнім оздобленням, окрім меблів, провести електрику, газ, каналізацію, свердловину та колодязь за ціною однієї 1-кімнатної тісної квартири. Якщо не робити каналізацію, то можна придбати вживану тачку. Я, звісно, надаю перевагу дубу, а не сосні. І це все стосується гірських районів України. Деревина краще за цеглу тримає тепло. Я у цеглі сидів, нікуди не вийти, плюс 30, вночі аж 25. Лише вночі, о 2-й ночі можна вийти кудись. І що цікаво, суцільна темрява о 2-й ночі!!! Чортівня якась... Можна звести будинок неподалік від електрички, їздити близько, а ще краще - щось вирощувати і збувати у ресторани, хоча хз, бо в Україні дорога електрика та бензин на то все. Коротше не знаю.

Перегляд дописуУповноважений (14.08.2017 – 14:56) писав:

ти подивися як вони палко боряться за москальський язьік в Україні - ну от нащо воно їм треба? ніякі росіяни так не лаються з нациками за свій язьік як жиди.

Борються ті, кому прищепили київський вірус. Естонцям, фінам, уграм, саамам - пофіг.
  • 0

#5314 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 19:22

Перегляд дописуQuicksilver (14.08.2017 – 11:42) писав:

Я вже думав про Ізраїль. Надто там спекотно, хіба у горах жити. Та й іврит...
Розповідають, що більшість ізраїльтян знають російську, можуть спілкуватися англійською, є вихідці і з україни...
Краще там, як в Україні. Тільки ж теж там війна, палестинці стріляють, дівчата в армії служать... тому то трішки страшно.

Повідомлення відредагував Nema: 14.08.2017 – 19:23

• 0

#5315 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 19:29

Перегляд дописуNema (14.08.2017 – 19:22) писав:

Розповідають, що більшість ізраїльтян знають російську, можуть спілкуватися англійською, є вихідці і з україни...
Краще там, як в Україні. Тільки ж теж там війна, палестинці стріляють, дівчата в армії служать... тому то трішки страшно.

Далеко не більшість, з народами там чортишо... Англійську я знаю і точно туди поїду не для того аби хтось дізнався, що я знаю укр та рос. Сенс тоді їхати, з одного пекла до іншого. Справа ж у людях, їдуть від людей. І не до таких самих людей. Хтось через гроші. Всяке трапляється.Один хлоп поїхав з Укррахи, щоб відкосити від армії. Натомість загинув у жидівській. Отакої.Та й агресивні жиди, у палестинців землю віджимають. Як почнеться великий суд над ними - усіх до одного казана кинуть. Тюрк-тюрк-тюрк на них.З.І. Як пояснити в Україні, що чорний хліб для звичайної їжі або солоної, а білий лише лише для солодкого. Задрали подавати до супу білий хліб, селюки.
  • 0

#5316 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 19:32

Перегляд дописуQuicksilver (14.08.2017 – 19:19) писав:

Гм, дивно. Там де я був можна було збудувати будинок (сосна, ялинка) під ключ: каркас або брус з внутрішнім оздобленням, окрім меблів, провести електрику, газ, каналізацію, свердловину та колодязь за ціною однієї 1-кімнатної тісної квартири. Якщо не робити каналізацію, то можна придбати вживану тачку. Я, звісно, надаю перевагу дубу, а не сосні. І це все стосується гірських районів України. Деревина краще за цеглу тримає тепло. Я у цеглі сидів, нікуди не вийти, плюс 30, вночі аж 25. Лише вночі, о 2-й ночі можна вийти кудись. І що цікаво, суцільна темрява о 2-й ночі!!! Чортівня якась... Можна звести будинок неподалік від електрички, їздити близько, а ще краще - щось вирощувати і збувати у ресторани, хоча хз, бо в Україні дорога електрика та бензин на то все. Коротше не знаю.
А земелька?
Зараз однокімнатну сирець можна взяти за 15000-17000 доларів. Ще кілька тисяч піде на ремонт, і готово.
Для будинку крім самої споруди потрібно землю, підключення комунікацій, паркан, якусь сигналізацію, ландшафтні роботи. Це прорва грошей. Звісно будинок по площі вийде більшим, але і утримувати його дорожче. Хіба що як варіант понаставляти сонячних панелей і підключити зелений тариф.
Ну і каркасні будинки до одного місця. Це не дім для життя, це дача, сарай, але не житло.

Повідомлення відредагував Nameless One: 14.08.2017 – 19:33

• 0

#5317 Quicksilver

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 19:48

Земелька від 6 соток можна взяти від тисячі баксів. Її стільки цієї землі - всратись можна. Серйозно, хтось і за 500 баксів продає. Питання лише де саме. Там де колишні колгоспні поля і великі берези на їхньому місці - найдешевше. Там де сосни ростуть багато - там мало людей і чисте повітря, отже дорожче.

15-17 тис баксів і вийде той будинок. Квартира в нас від 19 тис, може й за 17 знайти, але то мабуть на околиці міста чи то наприкінці вже в області біля міста.

Комунікації: електрика, якщо стовп до 500 метрів - безкоштовно, газ, якщо поруч магістраль - також. Якщо немає - біля 2 тис баксів. Ну паркан хєрня. Я естестет, мені треба білий, 1,5 метри з модрини. Люди хєрачать з листів як його... ну ти знаєш, такі коричневі або зелені. Металеві листи, коротше і щастя повні штани. Щодо сигналізації не знаю... у нас в нікого не було просто, 90-ті минули, тож немає охочих масово лазити по ділянках. Та й коли купуєш землю - зазвичай вона у товаристві, а там електронні перепустки на в'їзд та виїзд. Хіба паркан навколо товариства вибивати.
Дивився сонячні панелі, щось воно неефективно або ефективні дорожче, все це через акум, брр. Треба трохи почекати нових технологій.

І взагалі, живеш за містом, отже платиш за електрику на 50% менше за містян (не в Україні). В Україні клімат спекотний, з опаленням проблем не бачу. 1 пічку і радіатор можна. До 80 км.м. протопить файно.

Я створю тему про каркасні будинки зі своїми викладами того, що знаю. Будемо обмінюватись досвідом, якщо він є. Я, особисто, за брус.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 14.08.2017 – 19:49

• 0

#5318 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 20:02

Перегляд дописуQuicksilver (14.08.2017 – 19:29) писав:

Як пояснити в Україні, що чорний хліб для звичайної їжі або солоної, а білий лише лише для солодкого. Задрали подавати до супу білий хліб, селюки.
от не вчи нас борщі варити. до солодкого батон. а чорний хліб - то взагалі не для людей, то кляті комуняки голодом заморили, змусили нас жерти всяку гидоту.

Та й агресивні жиди, у палестинців землю віджимають. Як почнеться великий суд над ними - усіх до одного казана кинуть.
як ти можеш так недобре про родичів?
  • 0

#5319 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2252 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 20:06

Цитата

Я створю тему про каркасні будинки зі своїми викладами того, що знаю. Будемо обмінюватись досвідом, якщо він є. Я, особисто, за брус.
Ну досвіду в мене немає, але читав і дивився різне на цю тему. І щось коробка з OSB-плит мені не внушає довіри.

Я прихильник каменю. От хочу дім з бутового каменю. І колись його збудую.

Цитата

газ, якщо поруч магістраль - також. Якщо немає - біля 2 тис баксів.

Газ в приватному будинку не такий вже й потрібний. Приготувати їсти - вистачить електроплити. Помитися - проточний водонагрівач впорається. А опалювати вигідніше буде твердим паливом, ніж пердячим газом динозаврів.
  • 0

#5320 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 14.08.2017 – 20:08

Як пояснити в Україні, що чорний хліб для звичайної їжі або солоної, а білий лише лише для солодкого. Задрали подавати до супу білий хліб, селюки.
Ах, так)) і я та ще селючка. Пам'ятаю в глибокому дитинстві в баби в селі на свято Пасхи, солодку паску (пасхальну випічку) подавали до ковбас, шинки, холодцю... Звичайний буденний хліб перед Пасхою там не випікали... Теж не подобалося трішки таке.
А ви з якої області, якщо не секрет, такий міський?))

Може то по Україні поїздити, в якості заробітчанина...)) Але ж не кличуть нікуди, а якщо і покличуть, то надурять... Мало серед українців порядних людей, яким довіряти можна ((

Повідомлення відредагував Nema: 14.08.2017 – 20:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних