Перейти до вмісту

Наші популярні єресі


Повідомлень в темі: 20

#1 a7kiper

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 15 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 15:52

 • 22
Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло.

2. Страх Божий.
БОГ Є ЛЮБОВ. А любов і страх – це антоніми. Боятися можна привида, або скаженої собаки. Хоча не треба боятися нічого взагалі, бо коли хтось боїться - то нечисть живиться його енергією(оскільки благодаттю живитися не може). Страх це зло, «вигідне» нечистій силі. Як ненависть, презирство, образа, погорда, заздрість. Не плутати з Благоговінням, і Радісним трепетом душі(коли тримаєш новонароджену дитину, чи коли, ставши святим, линеш в Духовний Світ.)

3. Багатство – гріх.
Багатство – це ознака хорошої карми, заслуги. Людина народжена для радості і щастя. Матеріальна забезпеченість і розкіш – це добро, яке дає Бог за заслуги, переважно з попередніх життів. Гроші – це інструмент, який можна використати як на добре, так на зле. Матері Терезі треба було чим більше грошей, аби нагодувати більше людей. Головне не ставити матеріальне як головне, бо воно тимчасове. Людина має жити радісно, гармонійно розвиваючи свої: Дух, душу і плоть, не занедбуючи жодного з трьох. Бог і багатство співзвучні.

4. Бідність – чеснота.
Злиденне існування – це ознака поганої карми і негідного життя, часто - в попередніх втіленнях. Чим більше істота деградує, тим в гірші умови потрапляє, менші можливості для розвитку отримує. Не існує матеріальної бідності. А є бідність свідомості, бідність мислення, бідність інтелекту, бідність сили волі, бідність розуму. Хтось живе на дереві в хатці і читаючи там книжки вважає себе багатим. Хтось має нерухомість, авто, техніку і стикаючись з олігархом страждає від комплексу бідності. Самооцінка залежить від мудрості а не від майна. Мудрі батьки вчать дитину обходитися мінімальними затратами, правильно використовувати гроші, спрямовувати ресурси на важливе, черпати сили, радість, насолоду від Природи, живитися Благодаттю, будучи в стані святості. Мудрі батьки без грошей, власним прикладом дають дитині правильне, боже виховання, вчать мислити своєю головою і жити правильно. Свята людина ніколи не бідна. Немудрі батьки купують дитині дорогу техніку і дорогий одяг, щоб дитина почувалася не гірше за інших.

5. Первородний гріх. Всі ми люди грішні. Грішники, з яких перший є я.
Людина може відповідати тільки і виключно за власні гріхи. Чужий гріх неможливо взяти на себе, як безглуздям є взяття на себе чужого сифілісу чи геморою. Ісус Хрестос не брав на себе гріхи людей, а відпускав їм гріхи їхні, Він не брав на себе хвороби, а зцілював хворих спалюючи хворобу потоком Святого Духа. Свого часу кожне дерево на землі давало дуже смачні і корисні плоди, клімат був такий мякий, що людина не мала дискомфорту. Але внаслідок поступової деградації людства закономірно екологія погіршувалася, дикі дерева переставали плодоносити. І сьогодні ми живемо в добу Калі Юґу, тому в таких умовах живе людство. Та можливості творити, жити в радості, а також отримати народження на вищій планетній системі, чи перейти в Духовний Світ, є відкритими. Якщо людина спочатку відчуває смак вищого, хоче, а тоді пізнає істинні знання, - її минулі провини згорають. Пізнання істини (пізнання Бога), і покаяння, дають метаною – оновлення. Гріх це помилка. Гріх чиниться з волі лукавого, в стані ілюзії «потреби», «необхідності», «вигоди», «доцільності» і «безкарності». «Гріховність» людської природи суперечить поняттю «Образ і Подоба Божа», адже Бог гріховного не творить. «Первородний гріх» це ворожий ярлик, яким «непомильний, святіший, всечесний представник бога» може маніпулюючи почуттям провини, керувати «вівцями», «рабами». Люди як «овече стадо» - це теж єресь.

6. Непомильність папи, (чи будь якого духовного лідера)
Папа – це людина, а людина може як розвиватися, так і деградувати. Коли священика висвячують, на нього сходить Благодать, Сила Святого Духа. Чим вищий сан, тим більша сила і відповідальність за її застосування. Відповідно до сили росте і спокуса. Тому ми знаємо, що коли священник падає у гріх, то грішить він потужніше ніж простий парафіянин. Історія знає як пап святих, як Іван Павло Другий, так і пап які були демонами і грішили як тільки могли. Як може папа, будучи в темряві гріха, бути непомильним? Це стосується і всієї священичої ієрархії. Інколи сан займають негідники. Оновлення церкви передбачає демократичне обрання священика для громади громадою, і звільнення чи вигнання священика, який таким перестав бути, громадою. Вести суспільство мають лише реально і практично – найсвятіші, найдостойніші.

7. Їсти тіло, пити кров.
Це головна, центральна єресь, так, як ототожнюється зі Святая Святих, і для багатьох є ударом її усвідомити. Мертве тіло Ісуса Хреста мало бути використане Ним для найбільшого Уроку людству – Воскресіння. Хрестос прийшов до нас саме для того щоб навчити нас рости до святості, і Воскресінням показав, що можна робити своєю Вірою. Фарисеї ж переконали послідовників Хреста, християн, що Він прийшов, щоб стати «цапом відбувайлом», або «козлом отпущения» і «взяти на себе» наші гріхи і хвороби.
Ісус ніколи не закликав, і не міг закликати до такого протиприродного явища як КАНІБАЛІЗМ, навіть символічно. Це придумали фарисеї, вороги Хреста. Хто ж би наважився реально зїсти кусень тіла Ісуса Хреста, якби був присутній при знятті з тавра після розп’яття. Це ворожа облуда. Хліб наш насущний дай нам днесь – означає, дай нам ЗНАННЯ ІСТИННІ, які ми сьогодні можемо осилити в міру нашого сьогоднішнього рівня розвитку, знання, маючи які ми самі здобудемо собі їжу, одяг, оселю і все необхідне, - а не «дай нам ковбаси».

8. Одноразове життя.
Людина живе раз, тому, пий гуляй веселись, в одному випадку, або бійся вічної кари, в іншому. Якби людина жила раз, то міфічні «рай» і «пекло» би полопалися і чорти би повтікали. Є Закон Карми і Реінкарнації, і жива істота або розвивається або деградує. Є 14 рівнів матеріальних планетних систем, від найвищих, райських, до найнижчих, пекельних. З них Земля відноситься до середніх. Жива істота отримує народження на заслуженому рівні матеріального світу з відповідним рівнем комфорту і можливостей розвитку, або звільняється з коловороту народжень і смертей, і йде в Духовний Світ, - до Творця, Ангелів і Святих. Вічного раю і пекельних мук нема. Насолода і страждання тимчасові. Вічний лише Бог, Джерело Життя, і вічне життя.

9. Кінець світу. Страшний Суд. Армагедон.
Кінець старого світу – це завжди початок світу нового. Всесвіт і природа розвивається циклічно. Небесний рік складається з чотирьох Діб, Юґ. В кінці Юґи наступає Пралая, катастрофа, негідне людство гине, залишаються лише найдостойніші. До кінця нашої Калі Юґи близько 400 тисяч років. Смерть – це середина життя.
Ми одіж вдягаєм нову, як стара перетліла
Так Дух із старого в нове поселяється тіло
Бо хто народився на світ той повинен померти
Хто вмер – той відродиться в тілі новому по смерти.
Прихильники єресі «страшного суду» не знають чи людина по смерті йде відразу в рай або в пекло, чи чекає до судного дня у відстійнику для душ, щоб потім «баранів на ліво, а овець на право», за гендерним принципом. Залякування ніколи не були божим інструментом. Армагедон настане, коли рак на горі свисне (якщо генна інженерія не прискорить таке явище).
Пізнай Правду, і Правда визволить тебе. Пізнання Істини завжди супроводжується Радістю.
Мир Вам!

#2 TARAS.

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 173 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 08.11.2011 – 16:15

Перегляд дописуa7kiper (8.11.2011 15:52) писав:

Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло.
Почну з вашого дозволу пояснювати принципом "маєвтики",(навідними питаннями):
що називаємо свобідною волею?,зразу ж постає відповідь-унікальна здатність вибирати...але вибирати що?хіба ми вибирали де народитися,ким народитися,як народитися,вибираємо погоду собі на завтра........звісно ні!!!значить не маємо свобідної волі(те саме що вязні,позбавлені волі,але всеодно вибирають як ходити,їсти не їсти....яка тут свобідна воля)Тобто розуміємо що все одно є в залежності від когось,хто нам це все дав і може забрати в будь який момент,те саме рабство(щоправда в хорошому значені,бо Бог завжди хоче стати нашим другом...)

P.S.получається самогубство з власної волі добро---ПАРАДОКС
 • 0

#3 a7kiper

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 15 повідомлень

Відправлено 07.05.2012 – 07:41

Самогубство, що здійснюється від зневіри і розпачу, в стані ілюзії з нашіптування темних сил - це не з власної волі. Натомість самогубство як наприклад у випадку порятунку життя рідних чи ближніх в екстремальній ситуації - о це з власної волі. Людина що зробила багато заслуг перед Богом після смерті може отримати вибір і замовити бажання безпосередньо у Творця. Після чого людина знову народжується там де прагнула в минулому житті і продовжує допрацьовувати і досягати те що розвивала в минулому втіленні. Доки досягне святості і полине в Духовний Світ вже не перероджуючись більше. Свобода йде поряд з відповідальністю.
 • 0

#4 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 07.05.2012 – 08:54

Перегляд дописуa7kiper (08.11.2011 – 15:52) писав:

Наші популярні єресі:

1.Раб Божий.
Людина створена на образ і подобу Божу. Відтак кожна людина має РОЗУМ і СВОБІДНУ ВОЛЮ , і несе відповідальність перед Творцем за свої думки, слова, вчинки. Раб(невільник) не має своєї волі, виконує чужу, тому не несе відповідальності. Як тваринна форма життя не має розуму і тому не несе відповідальності. Бог не є рабовласником. Натомість рабовласником є чорт. Є чортове рабство, мафіозне рабство, залежність від наркотика, тюрма. Хто чинить гріх – той гріха невільник. Бог же дає СВОБОДУ. Свобода вибору, свобода творчости – основа життя і еволюції. Все, що чиниться з власної волі – добро, все, що чиниться з чужої волі – зло.
Те що раб настільки невільна людина, що зовсім не має волі - це є нав'язаний міф і стереотип історієсофії, більш нічого. Звичайно, що рабів називали знаряддям, що говорить. Але раби завжди мали стільки волі, скільки їм давав рабовласник. От у типовій рабовласницькій державі Римська імперія цінувалися розумні раби, як це не звучало би парадоксально. Були навіть раби, які мали своїх рабів.
Отже, раб має стільки свободи, скільки дає йому рабовласник.
Щодо поняття раба у християнстві, то тут мається на увазі те, що Бог створив людину, і не силував іти за нею, а дав їй волю: бути з ним або без нього. Але тут є насправді інший стереотип: якщо людина буде без Бога, то не означає, що вона буде вірною дияволу. Навпаки, вона буде вірною тільки сама собі, якщо ще так, але цим нечистій силі буде потикати.

Цитата

2. Страх Божий.
БОГ Є ЛЮБОВ. А любов і страх – це антоніми. Боятися можна привида, або скаженої собаки. Хоча не треба боятися нічого взагалі, бо коли хтось боїться - то нечисть живиться його енергією(оскільки благодаттю живитися не може). Страх це зло, «вигідне» нечистій силі. Як ненависть, презирство, образа, погорда, заздрість. Не плутати з Благоговінням, і Радісним трепетом душі(коли тримаєш новонароджену дитину, чи коли, ставши святим, линеш в Духовний Світ.)
Божий страх -це не є боятися Бога, як скаженої тварюки. Тут є високий страх - страх самому образити Бога.

Цитата

3. Багатство – гріх.
Багатство – це ознака хорошої карми, заслуги. Людина народжена для радості і щастя. Матеріальна забезпеченість і розкіш – це добро, яке дає Бог за заслуги, переважно з попередніх життів. Гроші – це інструмент, який можна використати як на добре, так на зле. Матері Терезі треба було чим більше грошей, аби нагодувати більше людей. Головне не ставити матеріальне як головне, бо воно тимчасове. Людина має жити радісно, гармонійно розвиваючи свої: Дух, душу і плоть, не занедбуючи жодного з трьох. Бог і багатство співзвучні.
А чи не є вчення про карму мішаниною різних релігій, філософій, світоглядів? Багатство - це передусім велика відповідальність. " кому дано багато, багато від нього й вимагатимуть; а комуповірено багато, від того більше зажадають» (Лк 12, 48)."

Цитата

4. Бідність – чеснота.
Злиденне існування – це ознака поганої карми і негідного життя, часто - в попередніх втіленнях. Чим більше істота деградує, тим в гірші умови потрапляє, менші можливості для розвитку отримує. Не існує матеріальної бідності. А є бідність свідомості, бідність мислення, бідність інтелекту, бідність сили волі, бідність розуму. Хтось живе на дереві в хатці і читаючи там книжки вважає себе багатим. Хтось має нерухомість, авто, техніку і стикаючись з олігархом страждає від комплексу бідності. Самооцінка залежить від мудрості а не від майна. Мудрі батьки вчать дитину обходитися мінімальними затратами, правильно використовувати гроші, спрямовувати ресурси на важливе, черпати сили, радість, насолоду від Природи, живитися Благодаттю, будучи в стані святості. Мудрі батьки без грошей, власним прикладом дають дитині правильне, боже виховання, вчать мислити своєю головою і жити правильно. Свята людина ніколи не бідна. Немудрі батьки купують дитині дорогу техніку і дорогий одяг, щоб дитина почувалася не гірше за інших.
І знову нехристиянський термін "карма".
Бідність - не чеснота, а тільки матеріальний стан, важкий стан. Хоча і багатство для спасіння не легше. Хрест бідності легший за хреста багатства.

Цитата

5. Первородний гріх. Всі ми люди грішні. Грішники, з яких перший є я.
Людина може відповідати тільки і виключно за власні гріхи. Чужий гріх неможливо взяти на себе, як безглуздям є взяття на себе чужого сифілісу чи геморою. Ісус Хрестос не брав на себе гріхи людей, а відпускав їм гріхи їхні, Він не брав на себе хвороби, а зцілював хворих спалюючи хворобу потоком Святого Духа. Свого часу кожне дерево на землі давало дуже смачні і корисні плоди, клімат був такий мякий, що людина не мала дискомфорту. Але внаслідок поступової деградації людства закономірно екологія погіршувалася, дикі дерева переставали плодоносити. І сьогодні ми живемо в добу Калі Юґу, тому в таких умовах живе людство. Та можливості творити, жити в радості, а також отримати народження на вищій планетній системі, чи перейти в Духовний Світ, є відкритими. Якщо людина спочатку відчуває смак вищого, хоче, а тоді пізнає істинні знання, - її минулі провини згорають. Пізнання істини (пізнання Бога), і покаяння, дають метаною – оновлення. Гріх це помилка. Гріх чиниться з волі лукавого, в стані ілюзії «потреби», «необхідності», «вигоди», «доцільності» і «безкарності». «Гріховність» людської природи суперечить поняттю «Образ і Подоба Божа», адже Бог гріховного не творить. «Первородний гріх» це ворожий ярлик, яким «непомильний, святіший, всечесний представник бога» може маніпулюючи почуттям провини, керувати «вівцями», «рабами». Люди як «овече стадо» - це теж єресь.
Ісус Христос узяв якраз на себе усі гріхи світу. Якби це було би не так, то йому не треба було би так важко страждати. Просто взяв би і повідпускав би усі гріхи, як воду з басейну і все.
Первородний гріх змивається хрещенням. З цим немає проблеми. Якщо людина вибирає собі шлях бути у церкві, то і охрещується. У церкві споконвіку прийнято хрестити дітей і це правильно. Якщо батьки християни то вони і уже на себе беруть відповідальність за спасіння душі цієї дитини. Цей обряд потрібен не лише для дитини, але і для батьків.
Якби не було би первородного гріха, то не було би і смерті. Але наслідком первородного гріха є не лише смерть, але і схильність до інших гріхів. Тут якраз усе і найцікавіше, адже людина ціле життя бореться з цією схильністю.

Цитата

6. Непомильність папи, (чи будь якого духовного лідера)
Папа – це людина, а людина може як розвиватися, так і деградувати. Коли священика висвячують, на нього сходить Благодать, Сила Святого Духа. Чим вищий сан, тим більша сила і відповідальність за її застосування. Відповідно до сили росте і спокуса. Тому ми знаємо, що коли священник падає у гріх, то грішить він потужніше ніж простий парафіянин. Історія знає як пап святих, як Іван Павло Другий, так і пап які були демонами і грішили як тільки могли. Як може папа, будучи в темряві гріха, бути непомильним? Це стосується і всієї священичої ієрархії. Інколи сан займають негідники. Оновлення церкви передбачає демократичне обрання священика для громади громадою, і звільнення чи вигнання священика, який таким перестав бути, громадою. Вести суспільство мають лише реально і практично – найсвятіші, найдостойніші.
Це є догмат Католицької церкви, а тому я не розумію, нащо лізти зі своїм уставом в чужий монастир. Краще свій в своєму виконай належно.
А католицька церква має усі підстави для такого догмату, зокрема погляньмо на уривок з Євангелії від Івана:

49. Один же з них, Каяфа, що був первосвященик того року, мовив до них: «Нічого ви не розумієте,
50. то й не здогадаєтеся, що ліпше вам буде, коли один чоловік за народ помре, а не ввесь люд загине.»
51. Сказав же він так не від себе самого, але, бувши первосвященикомтого року пророкував, що Ісус мав умерти за народ; (від Івана 11)

Цитата

7. Їсти тіло, пити кров.
Це головна, центральна єресь, так, як ототожнюється зі Святая Святих, і для багатьох є ударом її усвідомити. Мертве тіло Ісуса Хреста мало бути використане Ним для найбільшого Уроку людству – Воскресіння. Хрестос прийшов до нас саме для того щоб навчити нас рости до святості, і Воскресінням показав, що можна робити своєю Вірою. Фарисеї ж переконали послідовників Хреста, християн, що Він прийшов, щоб стати «цапом відбувайлом», або «козлом отпущения» і «взяти на себе» наші гріхи і хвороби.
Ісус ніколи не закликав, і не міг закликати до такого протиприродного явища як КАНІБАЛІЗМ, навіть символічно. Це придумали фарисеї, вороги Хреста. Хто ж би наважився реально зїсти кусень тіла Ісуса Хреста, якби був присутній при знятті з тавра після розп’яття. Це ворожа облуда. Хліб наш насущний дай нам днесь – означає, дай нам ЗНАННЯ ІСТИННІ, які ми сьогодні можемо осилити в міру нашого сьогоднішнього рівня розвитку, знання, маючи які ми самі здобудемо собі їжу, одяг, оселю і все необхідне, - а не «дай нам ковбаси».
Мабуть навмисно приховуєте, що відбулося на тайній вечері. Ісус Христос відкрито заявив, що це його тіло і кров. І наказав так робити на його спомин. Ми ніколи не зможемо зрозуміти усієї Божої премудрості.

Цитата

8. Одноразове життя.
Людина живе раз, тому, пий гуляй веселись, в одному випадку, або бійся вічної кари, в іншому. Якби людина жила раз, то міфічні «рай» і «пекло» би полопалися і чорти би повтікали. Є Закон Карми і Реінкарнації, і жива істота або розвивається або деградує. Є 14 рівнів матеріальних планетних систем, від найвищих, райських, до найнижчих, пекельних. З них Земля відноситься до середніх. Жива істота отримує народження на заслуженому рівні матеріального світу з відповідним рівнем комфорту і можливостей розвитку, або звільняється з коловороту народжень і смертей, і йде в Духовний Світ, - до Творця, Ангелів і Святих. Вічного раю і пекельних мук нема. Насолода і страждання тимчасові. Вічний лише Бог, Джерело Життя, і вічне життя.
Тут уже явно нехристиянством попахує. Ким ви є, що так категорично стверджуєте? Пекло - це не те, що є місце із сіркою і вогнем, а те місце де немає Бога. Боже Царство - місце, де Бог є. Коли кажемо в молитві Отче наш, Ти що на небі, то мається тут на увазі, що небо є там, де є Бог.

Цитата

9. Кінець світу. Страшний Суд. Армагедон.
Кінець старого світу – це завжди початок світу нового. Всесвіт і природа розвивається циклічно. Небесний рік складається з чотирьох Діб, Юґ. В кінці Юґи наступає Пралая, катастрофа, негідне людство гине, залишаються лише найдостойніші. До кінця нашої Калі Юґи близько 400 тисяч років. Смерть – це середина життя.
Ми одіж вдягаєм нову, як стара перетліла
Так Дух із старого в нове поселяється тіло
Бо хто народився на світ той повинен померти
Хто вмер – той відродиться в тілі новому по смерти.
Прихильники єресі «страшного суду» не знають чи людина по смерті йде відразу в рай або в пекло, чи чекає до судного дня у відстійнику для душ, щоб потім «баранів на ліво, а овець на право», за гендерним принципом. Залякування ніколи не були божим інструментом. Армагедон настане, коли рак на горі свисне (якщо генна інженерія не прискорить таке явище).
Пізнай Правду, і Правда визволить тебе. Пізнання Істини завжди супроводжується Радістю.
Мир Вам!
Цікаво сказано про якісь там закони Всесвіту про кінець чогось і початок, про небесний рік тощо.
Але Бог є і Богом, господарем, розпорядником тих всіх законів.

Ну що ж? Християнство ви покритиківали, теперспробуйте покритикувати іслам, там є також дуже багато "єресей". Але спробуйте це зробити не в Україні, а у країнах, де панує шаріат. Там потрібно особливо просвітлення.
Спробуйте!

Але наслідки будуть плачевні. Але нічого, люди там живуть.

А от на таких постулатах типу карма, пристріт, порча, вроки, пороблення і всяка інша франца заробляється бабло.
 • 0

#5 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.05.2012 – 11:08

мдяя...приплести калі югу і карму до християнства.....треба ж такі бздури писати...
 • 0

#6 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6985 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.05.2012 – 11:49

Повна єресь те що автор тут написав.... чомусь єресі християнства міряються з абсолютно лівої, забобонної точки зору.
 • 0

#7 лісовик

  Абориген

 • Заблоковані
 • PipPipPipPip
 • 113 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з лісу

Відправлено 07.05.2012 – 19:49

Перегляд дописуKassandra (07.05.2012 – 11:08) писав:

мдяя...приплести калі югу і карму до християнства.....треба ж такі бздури писати...

А мені сподобалося, непогане поєднання. До речі, на мою думку, в східній релігії і філософії значно більше життєво важливого і розумного змісту ніж в християнстві. Світ наповнений, релігіями, віруваннями, легендами – це все цікаво і копаючись в цьому всьому можна багато чого цікавого зрозуміти.


Мільярди років тому був інший світ. В цьому світі жили щасливі люди. Цим світом правив Бог гармонії, добра і любові. Але раптом стався величезний вибух і той світ зник. Причини вибуху невідомі, зате відомі наслідки – це створення нашого нинішнього світу. Але той старий первинний світ остаточно не було знищено. Просто після вибуху він розлетівся на мільярди малесеньких дрібних осколків. Ці гарячі, палаючі осколки потрапили в серця людей нинішнього світу і тепер в серцях цих людей горить вогонь правди, чесності, справедливості, добра і любові. Але далеко не в усіх серцях загорівся цей вогонь. Є багато людей в серцях яких цей осколок майже потух, він лежить на дні серця, він ледь жевріє, тепла вогню майже не чути…

У нинішніх людей є шанс відновити старий світ. Потрібно прислухатися до свого серця, відчути вогонь палаючого осколка і тоді наш світ зміниться…


 • 0

#8 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2012 – 21:47

10
Мерці мають здатність до вертикального зльоту

11
Дядько може жити тривалий час всередині риби

12
Змії що розмовляють

13
Кущі що розмовляють

14
Булочка що перетворюється на м'ясо двохтисячолітнього бога, якщо над нею поспівати пісеньку.
 • 2

#9 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1931 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 08.05.2012 – 02:57

Перегляд дописуKassandra (07.05.2012 – 11:08) писав:

мдяя...приплести калі югу і карму до християнства.....треба ж такі бздури писати...
перше взагалі не чув, а карма це шось з хабрахабра? :lol:
 • 0

#10 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 08.05.2012 – 05:16

Звідки почати?...

Перегляд дописуДруг Бобер (07.05.2012 – 08:54) писав:

Божий страх -це не є боятися Бога, як скаженої тварюки. Тут є високий страх - страх самому образити Бога.
Як можна пояснити біблійний потоп - знищення ніби богом-творцем ВСЬОГО живого на планеті Земля, за малим вийнятком 8-ми спасених людей і якоїсь кількості тварин? Я навіть не про те, що як можна було зібрати у тому ковчезі всякої тварі по парі з усіх куточків планети і протримати живими довший час. Я про саму ідею знищення божеством ВСЬОГО живого, навіть рослин, невідомо за які проступки (Мойсеєвого закону ще не було). Як це утрясається з ідеєю доброго бога? І як з ідеєю вільного вибору? Та проти такого геноциду інші людські тирани - просто збиточні хлопчики!
 • 0

#11 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.05.2012 – 06:33

Перегляд дописуAquarius-ka (08.05.2012 – 05:16) писав:

Звідки почати?...
Та не потрібно починати ні звідки. Людина вільна або прийняти науку, або заперечити її. А тут автор теми просто нав'язує прийняти якийсь свій світогляд, як єдиноправильний. Хай би написав, що згідно такого і такого вчення є так. Я так і не зрозумів проти чого автор бореться. То не є нова ідеологія, вона просто не витримує елементарної критики.

Перегляд дописуAquarius-ka (08.05.2012 – 05:16) писав:

Як можна пояснити біблійний потоп - знищення ніби богом-творцем ВСЬОГО живого на планеті Земля, за малим вийнятком 8-ми спасених людей і якоїсь кількості тварин? Я навіть не про те, що як можна було зібрати у тому ковчезі всякої тварі по парі з усіх куточків планети і протримати живими довший час. Я про саму ідею знищення божеством ВСЬОГО живого, навіть рослин, невідомо за які проступки (Мойсеєвого закону ще не було). Як це утрясається з ідеєю доброго бога? І як з ідеєю вільного вибору? Та проти такого геноциду інші людські тирани - просто збиточні хлопчики!
Це питання, мабуть не до мене, оскільки я не є компетентний саме в цих питаннях. Та і є література, у якій краще написано, ніж міг би сказати я.
Одне лише сказати точно можу: на основі Біблії можна довести все що завгодно, і як бито парадоксально не звучало, але навіть відсутність Бога, якого вона описує, все залежить як її інтерпретувати.
Самі ж біблісти, які вивчають докладно писання, самі переклади, співставляють тексти, мають найбільше шансів втратити віру. Адже є дуже багато чого незрозумілого і є багато суперечностей. От наприклад, як можна логічно поєднати псалом 108 із вченням про божу любов? Та ніяк. Тільки у дусі віри можна це зрозуміти.
А щодо того, що колись було з тим потопом, чи був він, чи не був, чи то реально, чи ні то в дусі віри можна пояснити так, що не відомо, що було би для світу краще - зупинити гріх таким чином, чи дати далі розвиватися, якщо усе вже було безнадійно. Хірург не хоче робити ампутацію кінцівки, але змушений. Але це питання не інформаційної обробки даних біблії, а віри, яку людина повинна вільно обирати.
Я проти того, щоби хтось комусь нав'язував щось, зокрема те що треба обов'язково ходити до церкви і до тої, а не іншої, бо тільки у нас правда, а всюди єресь. Я проти того, щоби людину, та навіть дитину змушувати, нав'язувати стояти довго в церкві, а людині це не цікаво. Якщо людина хоче йти до віри (байдуже,чи християнська, чи іслам, чи буддизм, чи ще інша) то вона сама до того прийде.
Потрібно поважати право вибору, якщо цього немає, то хай би і людина була би святою, усе одно це не приведе до добра.
От люди в Україні ходять ніби багато до церкви, але віри є дуже мало. І чи не кожен вважає, що робить усе правильно... все знає, все розуміє, навіть краще хоч якого тямущого священика. А поряд з тим можна і зустріти як правило жіночок старших, за сімдесят, які готові усе доказувати, що то не так і то не так. О так не повинно бути. Свободу віри треба поважати.
Та й історія має нас цього навчити. От скільки було навіть війн на релігійному фронті, скільки було знущань над невинними людьми. Великою мірою цьому посприяло те, що людина вважала, що тільки вона права і нав'язала свою думку іншим аж до фанатизму. Я не можу інакше пояснити, як же католики і гугеноти могли битися в варфоломіївську ніч, адже одні і другі ніби вчать про любов один до одного. Так, вчили, але із фанатизмом, от і мали результат. І я а=переконаний, що після такого фанатизму і таких подій багато з тих, що готові були служити вірі і церкві щиро, а може і посвятити своє життя релігії, просто відійшли розчаровані від віри.
Можливо я одним почав, а іншим закінчив, не тим, що очікувалося від мене, але я просто хотів розкрити суть проблеми богопізнання різними людьми. Та не тільки богопізнання, а взагалі пізнання свого буття, існування.

От і у мене виникло цікаве таке питання. Може то треба боротися не з вірою, чи атеїзмом, чи ще якимись поглядами, а з впертістю, нав'язливістю, фанатизмом, категорчним несприйняттям світогляду інших? Може тоді хоч на одну проблему (можливо дурну) у людей стане менше?
 • 0

#12 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 08.05.2012 – 06:44

Я спитала тому, що бачила, як ви пройшлися пунктами і мали відповіді, то мені просто цікаво було почути, як ви це розумієте. Ну і інші люди теж. Звичайно, для себе я вже висновки зробила (на теперішній час, а там хто знає, всьо тече і міняється).
 • 0

#13 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.05.2012 – 06:59

Перегляд дописуAquarius-ka (08.05.2012 – 06:44) писав:

Я спитала тому, що бачила, як ви пройшлися пунктами і мали відповіді, то мені просто цікаво було почути, як ви це розумієте. Ну і інші люди теж. Звичайно, для себе я вже висновки зробила (на теперішній час, а там хто знає, всьо тече і міняється).
Я пройшовся пунктами тільки тому, що просто побачив напад на віру, а люди мають на неї право. Мене більше це зачіпає, ніж те, хто як ту чи іншу віру розуміє, і яка це є віра. Просто я досить часто в один час зустрічався з людьми, що на такі речі кидалися, а то просто з них ну дуже тупо викачували гроші. Слова при цьому говорилися дуже подібні до тих же пунктів.
Я мабуть по суті питання відповів, навівши неприємний приклад ампутації. Я навіть не можу з чимось іншим порівняти, та і не дуже уже так переймаюся тією вірою, щоби про усе задумуватися. Нехай цим займаються люди, які посвятили цьому своє життя. Я займаюся професійно іншим.

Та я висновки для себе не поспішаю робити, якось мені поки цікавіше шукати ту істину, ніж нею володіти безпосередньо.
 • 0

#14 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 08.05.2012 – 07:17

Люди мають право вірити чи не вірити, а так само право обговорювати свої погляди. Якщо би йти непрошеним у місця зібрань і перешкоджати їм у тому, чи додому, чи починати розмову з незнайомцем, який не хоче про це говорити - то було б порушеням прав людини або просто безкультурність. Але форум - інша справа. Чого люди прийшли сюди, добровільно, як не поговорити, почитати, що інші пишуть і свою думку сказати?! До того ж кожен має право вибору теми. Інша справа, якщо обговорювати не тему, а людину.
 • 0

#15 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 08.05.2012 – 07:39

От хотілося би повернутися до теми єресі.
Тлумачні словники подають такі визначення єресі.

1) Релігійне вчення, що заперечує догми та організаційні форми панівної церкви.

2) перен., розм. Відступ від панівних чи загальноприйнятих поглядів, правил, положень і т. ін.

3) тільки одн., перен., розм. Те, що позбавлене здорового глузду; дурниця.

Так що тут під словом "єресь" автор мав на увазі. Чи він мав на увазі, що ціла віра то є єресь? Якщо воно так, то у мене не має до нього питань і усе зрозуміло. А якщо це є спробою щось заперечити, а щось залишити, бо то так подобається, то уже зовсім інше питання.

Перегляд дописуAquarius-ka (08.05.2012 – 07:17) писав:

Люди мають право вірити чи не вірити, а так само право обговорювати свої погляди. Якщо би йти непрошеним у місця зібрань і перешкоджати їм у тому, чи додому, чи починати розмову з незнайомцем, який не хоче про це говорити - то було б порушеням прав людини або просто безкультурність. Але форум - інша справа. Чого люди прийшли сюди, добровільно, як не поговорити, почитати, що інші пишуть і свою думку сказати?! До того ж кожен має право вибору теми. Інша справа, якщо обговорювати не тему, а людину.
А тут обговорюється не тільки людина, а ціла інституція, яка чомусь існує попри репутацію у минулому латифундистів, інквізиторів, та таких, що вели війни.
А я і не забороняю нікому писати, просто сам намагаюся зрозуміти про що мова конкретно.

Якщо на такі речі мовчати, то також будемо мати не дуже добрий результат.
Я більше розумію, коли скаже, я такий то такий, мене там блискавка вдарила, чи ще щось... тобто отримав якусь харизму і йдіть за мною, я маю свою істину. Але я не розумію про обговорення без джерел.
Так якщо віру заперечує, то нехай так і прямо скаже.

От можна підняти наприклад такі теми як лефевристи в Україні і підгоредські, які презентують себе як великі греко-католики. Насправді, як це сказати мовою форуму, вони просто тролять від її імені, нічого з нею не мавши.
Я би хотів говорити про конкретні речі, про що і пишу.

Цікавим там є, коли людям проповідують про десятину. Люди це виконують сумлінно. А потім що стається? Виявляється, що не всю десятину ти сплатив, адже у тебе є ще хата, дача, город, квартира, машина. Треба нести. Люди настільки зомбовані стають, що сумлінно несуть ту "десятину", а керманичі наживаються так непогано.
 • 1

#16 лісовик

  Абориген

 • Заблоковані
 • PipPipPipPip
 • 113 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з лісу

Відправлено 08.05.2012 – 23:13

Перегляд дописуAquarius-ka (08.05.2012 – 07:17) писав:

Люди мають право вірити чи не вірити
Але краще перепровірити перед тим як вірити!
 • 1

#17 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.05.2012 – 04:46

Перегляд дописулісовик (08.05.2012 – 23:13) писав:

Але краще перепровірити перед тим як вірити!
Ну нє, як провіряти - то то вже не віра, а перепровіряти, - так і до єресі недалеко. Так, простигосподи, почнуть ще казати, що Земля крутиться :o
 • 0

#18 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 09.05.2012 – 05:42

Перепровірити можна, але не правдивість віри, бо то просто віра, а людські відносини щодо віри. Якось мені згадалася аналітична стаття про часи до та під час жорстокої інквізиції, яку читав дуже давно, хоча схоже на те, що вартувало би подібний матеріал пдішукати і почитати. Там говорилося про наслідки боротьби з єретиками, про ту саму інквізицію, завдяки якій навіть спалили Бруно, та майже позбавили життя Галілео Галілея.
Там і говорилося і про таке, що церква була міцною тоді, коли тієї жорстокої інквізиції з катуваннями і спаленнями людей не було. Були війни між європейськими країнами, але вони мали свій характер, не такий жорстокий, як уже за часів тої жорстокої інквізиції. Війни проходили влітку, коли люди не мали такої роботи на полі, чи коли могли мерзнути зимою. То були лицарські війни, у яких важливу роль відігравала справа честі лицарів. Своєю честю лицарі в той час, до інквізиції дорожили. Села і міста не спалювалося, а людей, яких брали в полон не вбивалося, не продавалося в рабство, їх можна було, неприклад, викупити. Часто в лицарі йшли ті, кого тягнуло на подвиги, така розвага.

Та коли почала діяти та жорстока інквізиція, як жорстокий засіб проти єретиків, то не тільки у самій церкві почалася жорстокість та полювання на відьом, але і почалися жорстокі кровопролитні війни, де нищилося мирне населення, спалювалися міста і села не залежно від пори року, а церква тільки ослабла, довіри до неї уже не було такої. Натомість тогочасні сильні світу цього провадили дуже жорстокі тортури, як і церква, що було масовим.
Я для себе зробив висновок, що не вартує питання віри піднімати гостро, це ні до чого доброго не призводить.

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 09.05.2012 – 06:02

 • 1

#19 лісовик

  Абориген

 • Заблоковані
 • PipPipPipPip
 • 113 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з лісу

Відправлено 09.05.2012 – 16:13

Перегляд дописуДруг Бобер (09.05.2012 – 05:42) писав:


……..спалили Бруно, та майже позбавили життя Галілео Галілея…..
…….Я для себе зробив висновок, що не вартує питання віри піднімати гостро, це ні до чого доброго не призводить.


Ото ж і я кажу, що в дупу віру і релігію. Я поважаю науку. (я не атеїст, тому не кажу, що Бога немає)
 • 1

#20 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 10.05.2012 – 05:05

Перегляд дописулісовик (09.05.2012 – 16:13) писав:

Ото ж і я кажу, що в дупу віру і релігію. Я поважаю науку. (я не атеїст, тому не кажу, що Бога немає)
Ось цей анекдот прикольніший, ніж цей пост, досі ржу. :ggggg: :ggggg: :ggggg:
Щодо теми. А що робити тоді з атеїстами, які так пропагують свої ідеї? Якось то не справедливо буде, якщо віруючі свої ідеї не нав'язуватимуть, а атеїсти нав'язуватимуть. Хоча атеїзм не віра, але також людина пропагує про те, що нічого немає. А що робити з людьми з іншими поглядами, наприклад з агностиками?
Найбільше проблем приносить тільки зацикленість на цих питаннях, чи віри, чи атеїзму, то так, ніби якщо ми нав'яжемо свій світогляд комусь, нам ніби краще від того буде. Що ж пані та панове, так, і справді, людина важливіших проблем то точно не має. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 10.05.2012 – 05:30

 • 1Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних