Перейти до вмісту

Обряд розхрищення

Повідомлень в темі: 81

#61 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2011 – 15:52

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 15:18) писав:

Не знаю, я пояснив, як міг, а класифікувати не вважаю за необхідне. А щодо Лєвашова - не полінись завантажити його книги та прочитати, а потім сам даси оцінку, а не читати з якогось сайту.
в такому випадку, це таке саме забивання баків незв"язним непотребом, не забивай іншим і собі цією єрундою

цікаво, ці енергони не діють на мене, вони не впливають на мене, то навіщо вони?
да, вони зовсім непотрібні
  • 0

#62 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 15:58

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 15:52) писав:

в такому випадку, це таке саме забивання баків незв"язним непотребом, не забивай іншим і собі цією єрундою

цікаво, ці енергони не діють на мене, вони не впливають на мене, то навіщо вони?
да, вони зовсім непотрібні

А тепер ми нарешті підходимо до того, з чого почали тему. Уявіть собі, що такий егрегор вже існує, він дуже потужний і під"єднання до нього відбувається в немовлят через певний обряд. Такий егрегор справді непотрібен, про те й мова.
  • 0

#63 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:09

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 15:58) писав:

А тепер ми нарешті підходимо до того, з чого почали тему. Уявіть собі, що такий егрегор вже існує, він дуже потужний і під"єднання до нього відбувається в немовлят через певний обряд. Такий егрегор справді непотрібен, про те й мова.
ну тут дивись знову , якщо він не впливаєх на мене то яка мені різниця приєднаний він до мене чи нє? і наскільки я зрозумів то якась космічна енергія? виникае інше петання ! як людський обряд хрещенняя допомагає впливати на нього?
  • 0

#64 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:16

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 16:09) писав:

ну тут дивись знову , якщо він не впливаєх на мене то яка мені різниця приєднаний він до мене чи нє? і наскільки я зрозумів то якась космічна енергія? виникае інше петання ! як людський обряд хрещенняя допомагає впливати на нього?

Він не впливатиме на тебе тільки в тому випадку, якщо ти не хрещений. А про природу егрегора почитай мої попередні дописи, до речі люди можуть впливати на багато більше речей, ніж ми звикли думати.
  • 0

#65 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:24

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 16:16) писав:

Він не впливатиме на тебе тільки в тому випадку, якщо ти не хрещений. А про природу егрегора почитай мої попередні дописи, до речі люди можуть впливати на багато більше речей, ніж ми звикли думати.
дрбре, я хрещений, як він на мене впливає?
  • 0

#66 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:26

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 16:16) писав:

та він ніколи не впливає на тебе, тому що він невідомо що, а ти біологічна машина, той принцип роботи, на якому той ернергон працює, розуміють тільки автоботи, ну і десиптикони :)

ти хочеш звільнити від анального рабства хрестиян, але завдяки іншому анальному рабству, а не простіше забити, і просто подумати раціонально, і зрозуміти, що це все дурна трата часу (дискусія натомість не дурна трата часу, я наприклад, розминаю пальці)
  • 0

#67 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:37

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 16:26) писав:

та він ніколи не впливає на тебе, тому що він невідомо що, а ти біологічна машина, той принцип роботи, на якому той ернергон працює, розуміють тільки автоботи, ну і десиптикони :)
доречі у них було щось там повязане з енергоном. точно!!!!! в оригінальному мультсеріалі 90-х мегатрон був единий хто міг контролювати темний енергон!!! нарешті я згадав де я все це чув!!!!!
  • 0

#68 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:42

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 16:37) писав:

доречі у них було щось там повязане з енергоном. точно!!!!! в оригінальному мультсеріалі 90-х мегатрон був единий хто міг контролювати темний енергон!!! нарешті я згадав де я все це чув!!!!!

Прикольні ви хлопці, сподіваюсь це не витруть як офтоп.
  • 0

#69 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:52

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 16:42) писав:

Прикольні ви хлопці, сподіваюсь це не витруть як офтоп.
і всетаки якщо я хрещений то як на мене впливає той енергон??? Просто Мегатрон був доволі крутим, і я не проти стати гиганським супер роботом що перетворюється в щось накшталт "космічної САУ" і захопити світ :)
  • 0

#70 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 16:59

знайшов, це процес анулювання
такий от бзюк :)
  • 0

#71 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 17:08

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 16:59) писав:

знайшов, це процес анулювання
такий от бзюк :)
ххххммммммм...я знав що автору треба до психіатра)
  • 0

#72 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 17:14

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 17:08) писав:

ххххммммммм...я знав що автору треба до психіатра)

Це не анулювання, і автору не треба до психіатра, а вам, якщо справді вважаєте себе розумними, не здається, що робити висновки про речі, які вам геть не відомі без їх дослідження, трішки передчасно, якщо не сказати більше?
  • 0

#73 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 17:39

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 17:14) писав:

Це не анулювання, і автору не треба до психіатра, а вам, якщо справді вважаєте себе розумними, не здається, що робити висновки про речі, які вам геть не відомі без їх дослідження, трішки передчасно, якщо не сказати більше?
звичайно не треба, але та писанина це захисна реакція, яка вказує на травму пережиту колись
колись автор пережив травму, його хрестили, а потім хтось сказав що бога нема, і православна релігія, це бардель з блекджеком і повіями, стрес був сильний, і щоб позбутися його він придумав "магічний" метод позбавлення себе причасності до бруду і обману
взагалі, вся релігія так діє, каже, що ти поганий по замовчуванню, і давай магічить, а думати нізя, бо думає і хитрує тільки сотона
  • 0

#74 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 19:08

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 17:14) писав:

я про психіатра пожартував. та ти не сказав як впливаєна охрещеного той енергон)
п.с. так я не просто розуний а до***ди розумний)))))))))))))))))

Повідомлення відредагував DartVlad: 09.11.2011 – 19:11

• 0

#75 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 19:40

три зірочки, значить прапорщик :)
  • 0

#76 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 12.11.2011 – 22:45

Перегляд дописуОнук Велеса (7.11.2011 10:17) писав:

Хто бажає пройти обряд розхрищення, тобто розірвання енергетичного зв"язку з християнським егрегором, в Києві цей обряд проводить волхв, висвячений Карпатськими мольфарами. Всі бажаючі надсилайте листи в приват.
У мене куди простіший обряд. Прокидаєшся одного ранку і кажеш собі - "я не вірю в це, це якась маячня". І все - весь "обряд", яких після цього до речі не потрібно.
  • 0

#77 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 14:43

надибав одну цікаву статтю на дану тему, тим хто ще хоче щось робити присвячується :rolleyes:
  • 0

#78 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2011 – 16:58

я тут бігенько пробігаю по темам. тож прочитав лише першу і останню сторінку. шукав повідомлення Безбожника, не знайшов.
а що ж ми толком можемо сказати про обряд розхрищення, якщо ми не знаємо суті обряду хрищення?!
  • 0

#79 Almanzor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 23.12.2012 – 18:18

Щиро дякую, Велесів Онуче, за відкриту тему щодо розхрищення. Зайшов сюди з Яндексу (шукав українською, бо російською видавало казна-що - це неупереджена заява).
Дуже багато віщунів та відунів, магів та чаклунів пропонувало здійснити згадане дійство за гроші, якісно та в кращих традиціях. Проте, маючи деякий духовний досвід, підтверджую, що справжні ритуали з розхрищення повинні бути безкоштовними! Крім того, прочитавши всі повідомлення цієї теми, я зрозумів, що не дивлячись на іноді безглузді та провокаційні заяви, Онук Велеса достойно, гідно, з повагою до опонентів, без образ та зухвальств виходив з кожної із суперечок, що свідчить про неабиякий духовний розвиток.
Тому, мною було прийняте рішення скористатися даною темою, що я й зробив, написавши повідомлення та отримавши контакт волхва.
Зв’язавшись та зустрівшись, попередньо взявши з собою необхідні для ритуалу речі, я з превеликим задоволенням позбувся пут рабської релігії, до якої мене змусили ще немовлям, і став вільною від християнського егрегору людиною, чого бажаю всім, хто усвідомлює ту шкоду, яку несе з собою християнство.
Усе, що написано в цій темі Онуком Велеса - щира правда.
Повідомлення пишу не задля реклами, а як той, хто дійсно це пройшов на собі, залишився живий здоровий та благочестивий. Пишу, щоб розвінчати ганьбливі припущення деяких творців флуду (пустомельної балаканини), які були написані раніше.
  • 0

#80 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 24.12.2012 – 08:13

Ніякого обряду розхрещення немає, Онук Велеса вбийся.

І дітки, досить вже гратися в магію.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 24.12.2012 – 08:14

• -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних