Перейти до вмісту

Обряд розхрищення

Повідомлень в темі: 81

#41 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.11.2011 – 11:56

Перегляд дописуDynkan 113 (9.11.2011 11:52) писав:

також цікаво як це енергетичне поле впливає на людей? тобто можна навести приклади реального впливу.

Ви запитуєте лише про християнський егрегор, чи взагалі про будь-який, адже існують і нешкідливі поля?
  • 0

#42 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2011 – 11:58

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 11:56) писав:

Ви запитуєте лише про християнський егрегор, чи взагалі про будь-який, адже існують і нешкідливі поля?
запитую в загальному, про користь та шкоду.
  • 0

#43 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:07

Перегляд дописуDynkan 113 (9.11.2011 11:58) писав:

запитую в загальному, про користь та шкоду.

Розумієте, немає нічого страшного, якщо людина є частиною якого-небудь об"єднання, яке не впливає на психіку та волю людей. Але існують справді шкідливі енергетичні поля, які забирають життєву силу людей. Ви напевне знаєте, що людина має енергетичні тіла, чакри та енергетичні канали. Але більшість людей не знає, як розвивати та підсилювати своє біополе, тому паразитичні сутності або з нижнього астрального тіла Землі, або шкідливі егрегори під"єднуються до людей і живляться їх енергією. Вся парадоксальність ситуації полягає в тому, що люди часто самі захищають таких паразитів, просто не відчуваючи і не знаючи, яке це відчуття жити без них.
  • 0

#44 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:21

Перегляд дописуОнук Велеса (7.11.2011 10:17) писав:

Хто бажає пройти обряд розхрищення, тобто розірвання енергетичного зв"язку з християнським егрегором, в Києві цей обряд проводить волхв, висвячений Карпатськими мольфарами. Всі бажаючі надсилайте листи в приват.
чувак,включи мозги!я хрещений(мене правда ніхто не питав згоди) і я атеїс, якщо я атеїст( невірю в всю цю маячню) то виникае питання : нафіг мені розхрещуватися якщо це ітак брєд)

Перегляд дописуNameless One (7.11.2011 22:17) писав:

Тому що такі обряди це спекуляція на бажаннях певної категорії людей. Людей, котрі не дотримуються християнської релігії, проте були насильно ініційовані до цього культу в ранньому дитинстві.
Обряд хрещення це символізм, це ініціація в релігійну організацію і нічого більше. Але коли сторонній культ визнає існування християнського "егрегора", настільки серйозно сприймає обряд хрещення що придумав обряд "розхрещення" - це красномовно говорить про методи цього культу. Адекватна релігійна організація не повинна звертати увагу на минуле свого адепта, на те, чому той адепт поклонявся раніше. І аж ніяк не повинна переконувати адепта що раніше він служив дияволу, християнському егрегору чи ще якомусь нехорошому дядьку - і лише єдине вчення може врятувати ту людину від темряви, від злого боженьки, навернути на істинний шлях і т.д.
а хіба релігія буває нормальна?
  • 0

#45 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:26

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 12:21) писав:

чувак,включи мозги!я хрещений(мене правда ніхто не питав згоди) і я атеїс, якщо я атеїст( невірю в всю цю маячню) то виникае питання : нафіг мені розхрещуватися якщо це ітак брєд)

Тема створена не для переконання когось в розхрищенні, а для інформування, що такий обряд існує і його можна пройти. Чи ви справді думаєте, що я особисто зацікавлений в тому, щоб розхрестити пана DartVladа?
  • 0

#46 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:32

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 10:54) писав:

Цікаві коментарі, дозвольте пояснити ситуацію.

Все, що пов"язано з енергіями, не є дріб"язком, а християнський егрегор (або простіше кажучи, штучно створене енергетичне поле) в Україні є дуже потужним. Все було б добре, якби це поле гармонізувало з енергіями України, але насправді воно є дуже шкідливим для України, і кожна хрищена особа, не важливо, ходить вона до церкви чи навіть вірить або не вірить в християнство, віддає свою енергію цьому егрегору. Кого живить це поле і хто його створив, зараз вже неважливо.

Зараз мова не про те, ким насправді був Ісус, а мова про те, що кожен хрищений українець віддає свій власний енергетичний потенціал структурі, яка не має до Ісуса жодного стосунку, як би дико для когось це не звучало.

Дуже важливо усвідомлювати, що насправді вільна людина не повинна бути під"єднана до жодної енергетичної структури, особливо шкідливої. Зараз багато розвелось рідновірських об"єднань, суть яких така ж, як і в християнства, тобто зібрати енергетичний потенціал з людей (а заодно і кошти) і жити добре. Особливо це помітно там, де люди самі себе величають якимись великими волхвами, великими мамами і всілякими іншими епітетами. Погляньте на свідків єгови - той самий приклад. Всі релігії використовують методи викачування енергії з людей для кращого їх контролю.

До речі, якщо хтось думає, що після розхрищення відбувається агітація на вступ до якоїсь "язичницької секти" - то це повна маячня. Особисто я не належу ні до якої рідновірської громади, і не прив"язаний до жодної релігії. Саме слово ВІРА складене з двох слів - ВІДАТИ РА, тобто знати енергії, розуміти енергетичну побудову Космосу. Ось цим і займались колись наші великі предки.
давай я тобі дещо поясню , Україна просто кусо землі. от уяви що всі люди крім тебе кудись зниркли і ти можеш робити все що хочеш, і ти вирішив приїхати в францію, подивитись на "достопрімічатєльності" але нем людей, значитть нема кордонів, тобто ти переїхав з одного каска землі в інший!!! зрозумів, суть , держава немає "енергетики"
  • 0

#47 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:36

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 12:32) писав:

давай я тобі дещо поясню , Україна просто кусо землі. от уяви що всі люди крім тебе кудись зниркли і ти можеш робити все що хочеш, і ти вирішив приїхати в францію, подивитись на "достопрімічатєльності" але нем людей, значитть нема кордонів, тобто ти переїхав з одного каска землі в інший!!! зрозумів, суть , держава немає "енергетики"

Дякую, справді багато прояснилось. До речі, зараз справді існує багато людей, для яких "Україна просто кусо землі" і більшість з них при владі.
  • 0

#48 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:41

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 12:26) писав:

Тема створена не для переконання когось в розхрищенні, а для інформування, що такий обряд існує і його можна пройти. Чи ви справді думаєте, що я особисто зацікавлений в тому, щоб розхрестити пана DartVladа?
так!!! я знаю твою підлу схему))))))))))0 спочатку розхрестиш, а потім заманиш фургон і жозостко трахнеш)))

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 10:54) писав:

. Саме слово ВІРА складене з двох слів - ВІДАТИ РА, тобто знати енергії, розуміти енергетичну побудову Космосу. Ось цим і займались колись наші великі предки.
нє нє чувак, слово віра походить від, вірити! спільний корінь "Вір"
  • 0

#49 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.11.2011 – 12:45

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 12:41) писав:

так!!! я знаю твою підлу схему))))))))))0 спочатку розхрестиш, а потім заманиш фургон і жозостко трахнеш)))

нє нє чувак, слово віра походить від, вірити! спільний корінь "Вір"
кого жорстоко, а кого так, все для власного задоволення :)
  • 0

#50 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:47

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 12:36) писав:

Дякую, справді багато прояснилось. До речі, зараз справді існує багато людей, для яких "Україна просто кусо землі" і більшість з них при владі.
та причьому тут це!!!!!!в тому і суть , яка різниця між українцем , кітайцем , москалем, американцем, це просто мраки політиків всі люди рівні ! в жопу маленькі різниці чувак!!!!прикладом цього є США американського народу не має існувати це все вихідці з різних країн, іспанії, франції , англії і тд. вони не обеднані нічим крім уже мертвих політиків які колись володіли велечезними земельними наділами , а потім їм впадло стало платити податки королю англії і вони почали розганяти ту байду про американський народ, а прості люди повелись.
  • 0

#51 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 12:50

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 11:22) писав:

Добре, давайте розберемось грунтовно.

«Віра», на думку Степанова, - концепт унікальний »(Степанов 1997:62). Концепт «Віра» - це внутрішній стан кожного окремого людини, якому неможливо дати вичерпного опису, оскільки при описі стану віри ми доходимо до межі наукового знання. Тим не менш, розгляд основних складових значення концепту можливо.
Віра, на думку Пупкіна, це призання чого небудь істинним не полягаючись на експериментальну перевірку. В мене Пупкін кручє за твого стєпанова :)

і ти мене обділив відповіддю про природу енергії, залишиш мене обдільонним?
  • 0

#52 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 13:22

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 13:52) писав:

Людині перш за все властиво думати власною головою і обирати, тобто діяти за власною волею. За яким правом христять немовлят? Чому не чекають, поки дитина виросте і сама вибере, який шлях духовного розвитку їй до душі? Інша справа - свідомий вибір християнства людиною в зрілому віці. Але таких ви багато бачили?
ні чувак, свобідно мислити можуть одиниці, решта просте стадо діюче по принципу "куди всі туди і я" стадний інстинкт, і нікуди від цього не дінешся(

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 13:52) писав:

Справжня велич була в духовному плані, проте 13 тис. років тому відбулась всесвітня катастрофа на землі, яка зруйнувала прадавні магічні знання, і лише 7.5 тис років тому залишки їх почали відроджуватись з Трипільцями.
ок. і якака катастрофа?

Перегляд дописуKatod (8.11.2011 15:54) писав:

здуріти, а твої дописи не така сама теоритезація?
якщо вже почали розмовляти про правдивість чогось, то це не в релігії, такі вундарвафлі як егрегори точно не зафісуєш нічим, і не проведеш ферифікацію, так що, це все розмови на пустому місці
але класно, що вітчизняна релігія, як вітчизняний продукт розвивається, і продає китайські піжами вишиті нашим хрестиком :)
це крок в перед до асиміляції інших народів, тільки потрібно агресивніше :)
ок чювак , давай відкиним усю цю дркгорядну мішуру і візьмемося за саму суть, що за енергон? які його матеріальні прояви і як він діє?

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 16:34) писав:

Справді, наскільки мені відомо, егрегори не були зафіксовані жодним фізичним пристроєм. Але, по-перше, те, що я цього не знаю, не доводить, що цього не існує. І по-друге, це лише доводить те, що фізика, як наука, концентрується на тих 10% матерії, яку може виміряти, а 90 % так званої dark matter не може зрозуміти. Так що це, недолугість фізики чи неіснування егрегору?
ок чувак. для протоколу , ти сам заціпив тему астрономії, так що як говориться в старому але відомому всім вам фільмі "нєвіноватая я он сам прішол" дослідженя темної матерії ( тобі я так поняв недоснаги зрозуміти що термін "dark matter" переводиться)ідуть і про неї ніхто не забуває та давай відійдемо від теми, в всесвіті міліарди галоктик в них міліарди зірок , навколо більшості з них е планети, навіть якщо хочаб на одній з 100000 планет е житя то живих світів міліарди, а в центрі кожної( майже кожної) галактики знаходиться квазар, величезна чорна дірка яка повільно засмоктуе галактику, також врахуй меньші чорні діри , червоні гиганти , над нові зірки, можливо в цю секунду доки я пишу цей брєд, цілі інопланетні цивільзації руйнуються, несчеслені кількості живих істот, і в цей момент якась вища сила дбає про "блага" пленети зимля і її жителів???? вузько мислиш чювак))))
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 13:33

В етимології багатьох слів має місце бог “РА”. Культура – Культ РА, Рай – місце бога РА, Віра – відати РА, Райдуга – дуга Ра, радість – РА дасть, ратуша – Ра душа, і навіть християнське “раб божий” є перефразовано від РА Боже. Натомість дуже легко зробити висновок, що бог РА був не тільки нашим місцевим, а був також і загальноєвропейським. В староруських літописах зустрічається бог Рарог, в якому легко побачити бога РА, а слово Рог (сьогодні рок – доля) пов’язаний з часом. Навіть наше рідне слово РАДА – означає “Богом РА дарується”.

І пішов чистий Задорнов - суцільна антинаукова дурниця, яка не має до лінгвістики жодного стосунку.
  • 0

#54 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 13:42

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 13:22) писав:

ок чювак , давай відкиним усю цю дркгорядну мішуру і візьмемося за саму суть, що за енергон? які його матеріальні прояви і як він діє?
так я питав про це, а він мене обділив

Перегляд дописуDartVlad (9.11.2011 13:22) писав:

ок чувак. для протоколу , ти сам заціпив тему астрономії, так що як говориться в старому але відомому всім вам фільмі "нєвіноватая я он сам прішол" дослідженя темної матерії ( тобі я так поняв недоснаги зрозуміти що термін "dark matter" переводиться)ідуть і про неї ніхто не забуває та давай відійдемо від теми, в всесвіті міліарди галоктик в них міліарди зірок , навколо більшості з них е планети, навіть якщо хочаб на одній з 100000 планет е житя то живих світів міліарди, а в центрі кожної( майже кожної) галактики знаходиться квазар, величезна чорна дірка яка повільно засмоктуе галактику, також врахуй меньші чорні діри , червоні гиганти , над нові зірки, можливо в цю секунду доки я пишу цей брєд, цілі інопланетні цивільзації руйнуються, несчеслені кількості живих істот, і в цей момент якась вища сила дбає про "блага" пленети зимля і її жителів???? вузько мислиш чювак))))
да, ти пишеш брєд :)
і зовсім не жалієш інопланетян, кидаєш тоннами на чорний квазар :)
квазар і чорна дірка це різні речі

і давай так, є міліард зірок, в них більйон планет, і на планетах 109 живих істот, що тоді робити? як нам далі жити?
  • 0

#55 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 14:33

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 12:50) писав:

Віра, на думку Пупкіна, це призання чого небудь істинним не полягаючись на експериментальну перевірку. В мене Пупкін кручє за твого стєпанова :)

Ти не дуже уважно читав визначення віри, бо "призання чого небудь істинним не полягаючись на експериментальну перевірку" є у визначенні Лосєва.

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 12:50) писав:

і ти мене обділив відповіддю про природу енергії, залишиш мене обдільонним?

Ні, не залишу, це чудове питання, і найголовніше, що відповідь на нього ти знаєш. Але все одно: природа енергії в подвійній сутності матерії, яка проявляється в певних випадках як хвиля, а в певних як об"єкт. В залежності від мірності Всесвіту енергія поводить себе по-різному. А ось на питання чому так, я тобі відповіді не дам, можливо навіть навпаки, ти мені поясниш. Фізика все ж твоя царина.
  • 0

#56 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 14:51

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 14:33) писав:

Ні, не залишу, це чудове питання, і найголовніше, що відповідь на нього ти знаєш. Але все одно: природа енергії в подвійній сутності матерії, яка проявляється в певних випадках як хвиля, а в певних як об"єкт. В залежності від мірності Всесвіту енергія поводить себе по-різному. А ось на питання чому так, я тобі відповіді не дам, можливо навіть навпаки, ти мені поясниш. Фізика все ж твоя царина.
я не те питав, я не питаю про корпускулярнохвильовий дуалізм, я питаю, який вид енергії переносить твій енергон, якого типу взаємодія відбувається від час обміну енергоном (між автоботами та десиптиконами :) ), чи там енегрегором, чи енегригором

і що за мірність всесвіту?
погуглив, викинуло пару статей про міліорацію та мирний космос, гугл такий гугл :)
  • 0

#57 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 15:01

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 14:51) писав:

я не те питав, я не питаю про корпускулярнохвильовий дуалізм, я питаю, який вид енергії переносить твій енергон, якого типу взаємодія відбувається від час обміну енергоном (між автоботами та десиптиконами :) ), чи там енегрегором, чи енегригором

і що за мірність всесвіту?
погуглив, викинуло пару статей про міліорацію та мирний космос, гугл такий гугл :)

Егрегори складаються з сукупності індивідуальних біополей людей. Окремі люди, які живуть на землі, мають стан, що навколо них виглядає ніби хмарина, як якась еманація їхніх психофізичних, психоемоційних якостей. Цей стан піднімається або проектується в певний шар, що перебуває в приземному просторі. Ясно, що вібрації цих людей у цьому шарі будуть утворювати досить щільну хмару, оскільки вони всі в цьому плані виявлені однаковим або майже однаковим станом і енергетично досить близько перебувають один до одного. Ця хмара буде сформована ніби крапельками індивідуальних станів. Якби ці крапельки ніяк між собою не взаємодіяли, якби не було законів колективної взаємодії в тонкому світі, то ця хмара була б чисто геометричним проявом цих станів. Але в певний момент тут починаються колективні процеси. Ці краплі починають взаємодіяти одна з одною в рамках цієї хмари. Тобто тут, як і у випадку з молекулами води, між ними відбувається взаємодія, більш активні краплі починають ніби знаходити силу за рахунок взаємодії з більш пасивними й починають їм нав'язувати свій стан. У цьому середовищі – у цій хмарі – починаються активні процеси. Якась «найактивніша» крапля починає, умовно кажучи, нав'язувати свій стан усім навколишнім. Вони починають вібрувати досить синхронно, майже в унісон із цією краплею. Вона, підбудовуючи їх під себе, з одного боку, знаходить ще більшу силу, а з іншого – іде підстроювання всіх крапель. Тобто виходить ніби одна велика крапля, одна хмара – щось ціле, злите, яке перебуває в однаковому стані на рівні всіх своїх крапель. Це приводить до того, що в силу зв'язку тонкого світу із щільним у людей на фізичному плані з'являються теж досить подібні стани, аж до рівня фізіології. Ось приблизно така структура егрегору.

Про мірність Всесвіту найкраще прочитати у Лєвашова http://www.levashov.info
  • 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 15:12

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 15:01) писав:

Егрегори складаються з сукупності індивідуальних біополей людей. Окремі люди, які живуть на землі, мають стан, що навколо них виглядає ніби хмарина, як якась еманація їхніх психофізичних, психоемоційних якостей. Цей стан піднімається або проектується в певний шар, що перебуває в приземному просторі. Ясно, що вібрації цих людей у цьому шарі будуть утворювати досить щільну хмару, оскільки вони всі в цьому плані виявлені однаковим або майже однаковим станом і енергетично досить близько перебувають один до одного. Ця хмара буде сформована ніби крапельками індивідуальних станів. Якби ці крапельки ніяк між собою не взаємодіяли, якби не було законів колективної взаємодії в тонкому світі, то ця хмара була б чисто геометричним проявом цих станів. Але в певний момент тут починаються колективні процеси. Ці краплі починають взаємодіяти одна з одною в рамках цієї хмари. Тобто тут, як і у випадку з молекулами води, між ними відбувається взаємодія, більш активні краплі починають ніби знаходити силу за рахунок взаємодії з більш пасивними й починають їм нав'язувати свій стан. У цьому середовищі – у цій хмарі – починаються активні процеси. Якась «найактивніша» крапля починає, умовно кажучи, нав'язувати свій стан усім навколишнім. Вони починають вібрувати досить синхронно, майже в унісон із цією краплею. Вона, підбудовуючи їх під себе, з одного боку, знаходить ще більшу силу, а з іншого – іде підстроювання всіх крапель. Тобто виходить ніби одна велика крапля, одна хмара – щось ціле, злите, яке перебуває в однаковому стані на рівні всіх своїх крапель. Це приводить до того, що в силу зв'язку тонкого світу із щільним у людей на фізичному плані з'являються теж досить подібні стани, аж до рівня фізіології. Ось приблизно така структура егрегору.
спитаю ще простіше, є 4 итпи взаємодії: електромагнітна, гравітаційна, сильна, слабка. Енергія егрегору, це який тип енергії?

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 15:01) писав:

Про мірність Всесвіту найкраще прочитати у Лєвашова http://www.levashov.info

ну, лєвашов це просто, відповідь на питання які він ставить одна, 42
  • 0

#59 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 15:18

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 15:12) писав:

спитаю ще простіше, є 4 итпи взаємодії: електромагнітна, гравітаційна, сильна, слабка. Енергія егрегору, це який тип енергії?

Не знаю, я пояснив, як міг, а класифікувати не вважаю за необхідне. А щодо Лєвашова - не полінись завантажити його книги та прочитати, а потім сам даси оцінку, а не читати з якогось сайту.
  • 0

#60 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 15:51

В нашій сьогоднішній літературі, на жаль, існує повна плутанина у назвах богів, їх функціях, ієрархії тощо. На загал, не важко здогадатися, який був головний Бог у народу Русі-України. Гіперборійці – Великі Орійці, а згодом й орійці всі словоутворення та творення імен за звичаєм брали від назв Богів. Це і є Гіперборійська культуРА. В етимології багатьох слів має місце бог ”РА”. Культура – Культ РА, Рай – місце бога РА, Віра – відати РА, Райдуга – дуга Ра, радість – РА дасть, ратуша – Ра душа, і навіть християнське ”раб божий” є перефразовано від РА Боже. Натомість дуже легко зробити висновок, що бог РА був не тільки нашим місцевим, а був також і загальноєвропейським. В староруських літописах зустрічається бог Рарог, в якому легко побачити бога РА, а слово Рог (сьогодні рок – доля) пов’язаний з часом. Навіть наше рідне слово РАДА – означає ”Богом РА дарується”.
Можна і далі приводити приклади, які містять у собі ім’я бога РА і це буде лишній раз доводити, що наші пращури знали саме бога РА.
Розшифрувавши старовинні руські берестяні грамоти, великий мовознавець Г.С.Гриневич неодноразово натикався на словосполучення ”ми сини РА”, тобто. Крім того, розшифрований Єнісейський напис на плиті кургану Узун-оба, на річці Уйбат у Хакасії, що, як з’ясувалося, був написаний рунами, показав, за Гриневичем, що і тюрки мали ідентичну з русичами культуру і також вклонялися богу РА (просимо не плутати з Темним Ра Єгипту, тобто Фа-Ра). Навіть старовинна назва нашої національності ”русини” означає синів бога Ра (Ра-сини, і саме так себе називали етруски)!
Господар (Господь) РА очолював європейський Пантеон богів і його у недалекому минулому відала вся Європа, тоді ще не розділена кордонами на багаточисельні держави. Не випадково Гай Юлій Цезар, підкоривши галів з подивом знайшов, що в Європі вклоняються однаковим з Римом богам.
Найдопитливіших читачів, які хочуть детальніше познайомитися з українськими Ра-ризмами, відсилаю до книги С. Коваля ”Сини РА з берегів Дніпра”, Львів, Панорама, 2005." (уривок з книги А. Кондрат"єва "Духовна парадигма України-Руси
наркоман шолі? Ра египецький бог сонця))))) його ще зі головою орла зображали)

Перегляд дописуKatod (9.11.2011 13:42) писав:

так я питав про це, а він мене обділив

да, ти пишеш брєд :)
і зовсім не жалієш інопланетян, кидаєш тоннами на чорний квазар :)
квазар і чорна дірка це різні речі

і давай так, є міліард зірок, в них більйон планет, і на планетах 109 живих істот, що тоді робити? як нам далі жити?
в жопу їх!!! і квазар своею природою дуже близький до чорної дири різниця в тому що в квазара е джети.
а по одній теорії квазари то галактики на початковому етапі , в якіх надмасівна чорна дира поглинае навколишню речовину! такшо іди в жопу, а не ввиправляй мої дописи)
П.С. про похід в жопу це жарт, без обід, просто я геніальний :) ))))))))

Повідомлення відредагував DartVlad: 09.11.2011 – 16:00

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних