Перейти до вмісту

Обряд розхрищення

Повідомлень в темі: 81

#21 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.11.2011 – 15:20

Перегляд дописуKatod (8.11.2011 16:16) писав:

ага, значить це таки підтримка національного виробника :rolleyes:
профіт на ілюзії віри, да, старо і дієво, давай руку Остап Бендер :)

Чому, можна купляти вишиванку китайського виробника, якщо вас це заспокоїть.
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2011 – 15:30

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 13:52) писав:

свідомий вибір християнства людиною в зрілому віці. Але таких ви багато бачили?

Баптисти - всі до одного.

Справжня велич була в духовному плані, проте 13 тис. років тому відбулась всесвітня катастрофа на землі

Що за катастрофа, яка не зафіксована жодними дослідженнями?

Якщо ви колись були хрещеним батьком, ви маєте пам"ятати, як довго відбувається ця процедура, які вимовляються слова, клятви. Невже ви справді думаєте, що це все не має під собою магічної основи?

Про основи окрема тема. Але щодо самої людини воно не має жодного стосунку - це персональний вибір, і якщо він був зроблений за когось несвідомого, то жодному егрегору до нього діла нема.
Хрещеним батьком не був, сам не хрещений, тому з деталями процедури особисто не знайомий.

Я розумію вашу іронію, але етимологія слова ВІРА є саме такою, як я написав вище.

Ви в етимологічний словник хоч раз заглядали?
  • 0

#23 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 15:43

Перегляд допису-=VJ=- (8.11.2011 16:30) писав:

Про основи окрема тема. Але щодо самої людини воно не має жодного стосунку - це персональний вибір, і якщо він був зроблений за когось несвідомого, то жодному егрегору до нього діла нема.
Хрещеним батьком не був, сам не хрещений, тому з деталями процедури особисто не знайомий.

На жаль, це теоретичні роздуми, насправді егрегору байдуже, свідомо вибір зроблений, чи несвідомо. Енергетичні закони відрізняються від людських.

А я колись мав нагоду спостерігати за хрищенням, там піп щось бурмоче швидко собі під ніс, а потім питає хрещених батьків: "Відрікаєтесь?" Ті йому - "Відрікаємось!" І так три чи чотири рази. Від чого хто відрікається, я так і не зміг усвідомити. Потім щось типу:"Визнаєте Ісуса за єдиного бога?", чи щось таке. За точність ручатись не можу, краще з цим питанням до Безбожника.
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 15:51

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 15:43) писав:

насправді егрегору байдуже, свідомо вибір зроблений, чи несвідомо. Енергетичні закони відрізняються від людських.

Це теоретичні роздуми, точно.

Від чого хто відрікається, я так і не зміг усвідомити.

То може краще хоча б теоретичну матчастину спочатку підучити?
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 15:54

На жаль, це теоретичні роздуми, насправді егрегору байдуже, свідомо вибір зроблений, чи несвідомо. Енергетичні закони відрізняються від людських.

А я колись мав нагоду спостерігати за хрищенням, там піп щось бурмоче швидко собі під ніс, а потім питає хрещених батьків: "Відрікаєтесь?" Ті йому - "Відрікаємось!" І так три чи чотири рази. Від чого хто відрікається, я так і не зміг усвідомити. Потім щось типу:"Визнаєте Ісуса за єдиного бога?", чи щось таке. За точність ручатись не можу, краще з цим питанням до Безбожника.
здуріти, а твої дописи не така сама теоритезація?
якщо вже почали розмовляти про правдивість чогось, то це не в релігії, такі вундарвафлі як егрегори точно не зафісуєш нічим, і не проведеш ферифікацію, так що, це все розмови на пустому місці
але класно, що вітчизняна релігія, як вітчизняний продукт розвивається, і продає китайські піжами вишиті нашим хрестиком :rolleyes:
це крок в перед до асиміляції інших народів, тільки потрібно агресивніше :)
  • 0

#26 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 16:34

Перегляд дописуKatod (8.11.2011 16:54) писав:

здуріти, а твої дописи не така сама теоритезація?
якщо вже почали розмовляти про правдивість чогось, то це не в релігії, такі вундарвафлі як егрегори точно не зафісуєш нічим, і не проведеш ферифікацію, так що, це все розмови на пустому місці
але класно, що вітчизняна релігія, як вітчизняний продукт розвивається, і продає китайські піжами вишиті нашим хрестиком :rolleyes:
це крок в перед до асиміляції інших народів, тільки потрібно агресивніше :)

Справді, наскільки мені відомо, егрегори не були зафіксовані жодним фізичним пристроєм. Але, по-перше, те, що я цього не знаю, не доводить, що цього не існує. І по-друге, це лише доводить те, що фізика, як наука, концентрується на тих 10% матерії, яку може виміряти, а 90 % так званої dark matter не може зрозуміти. Так що це, недолугість фізики чи неіснування егрегору?
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 16:49

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 16:34) писав:

І по-друге, це лише доводить те, що фізика, як наука, концентрується на тих 10% матерії, яку може виміряти, а 90 % так званої dark matter не може зрозуміти.

Не можна зрозуміти те, чого нема.
  • 0

#28 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 17:01

Перегляд допису-=VJ=- (8.11.2011 17:49) писав:

Не можна зрозуміти те, чого нема.

Тепер ви підучіть трохи матчастину: http://en.wikipedia....iki/Dark_matter

Даруйте, що англійською, але думаю, розберетесь.
  • 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 17:11

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 16:34) писав:

Справді, наскільки мені відомо, егрегори не були зафіксовані жодним фізичним пристроєм. Але, по-перше, те, що я цього не знаю, не доводить, що цього не існує. І по-друге, це лише доводить те, що фізика, як наука, концентрується на тих 10% матерії, яку може виміряти, а 90 % так званої dark matter не може зрозуміти. Так що це, недолугість фізики чи неіснування егрегору?
з таким самим успіхом можна розмовляти про макаронного монстра, те що ти його не бачив, не означає що його нема
подруге, непотрібно чіпати терміни "матерія" ізза того, що дідусь Лєнін анально огородив це поняття від всяких спекуляцій, є "матерія" філософське поняття, яке означає все що можна зафіксувати, а є "матерія" це всі макаронні монстри, якими спекулють нещасні, які не вчились в школі
до того ж, те що ти знаєш що є темна матерія якраз вказує на її матеріальність, тобто є явища, зафіксувавши які припустили про існування темної матерії
  • 0

#30 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 17:18

Перегляд дописуKatod (8.11.2011 18:11) писав:

з таким самим успіхом можна розмовляти про макаронного монстра, те що ти його не бачив, не означає що його нема
подруге, непотрібно чіпати терміни "матерія" ізза того, що дідусь Лєнін анально огородив це поняття від всяких спекуляцій, є "матерія" філософське поняття, яке означає все що можна зафіксувати, а є "матерія" це всі макаронні монстри, якими спекулють нещасні, які не вчились в школі
до того ж, те що ти знаєш що є темна матерія якраз вказує на її матеріальність, тобто є явища, зафіксувавши які припустили про існування темної матерії

Енергія є первинною матерією, тобто тією матерією особливої якості, з якої потім створюється наш фізичний проявлений світ. Будь який егрегор є частиною цієї матерії і вся ця плутанина виникла з - за того, що матеріалісти не в змозі зрозуміти, що енергія є матерією.
  • 0

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.11.2011 – 17:40

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 17:18) писав:

Енергія є первинною матерією, тобто тією матерією особливої якості, з якої потім створюється наш фізичний проявлений світ. Будь який егрегор є частиною цієї матерії і вся ця плутанина виникла з - за того, що матеріалісти не в змозі зрозуміти, що енергія є матерією.
якраз матеріалісти розуміють, що енергія, це вид матерії, і вони не відділяють її від матерії, є 4 типи взаємодії, і ми поки-що маємо справу тільки з ними
світ в більшості своїй ми відчуваємо через електромагнітну взаємодію, але всі про це забувають
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 00:51

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 17:01) писав:

Тепер ви підучіть трохи матчастину: http://en.wikipedia....iki/Dark_matter
Даруйте, що англійською, але думаю, розберетесь.

Я розберусь, а от Ви - навряд чи, бо вочевидь не знаєте не лише цієї матчастини, а й банально значення слів "cannot be directly detected" та "is believed".
  • 0

#33 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 09.11.2011 – 02:09

Перегляд дописуОнук Велеса (8.11.2011 18:18) писав:

Чому егрегор частина енергії?
  • 0

#34 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 10:00

Перегляд дописуKatod (8.11.2011 18:40) писав:

якраз матеріалісти розуміють, що енергія, це вид матерії, і вони не відділяють її від матерії, є 4 типи взаємодії, і ми поки-що маємо справу тільки з ними
світ в більшості своїй ми відчуваємо через електромагнітну взаємодію, але всі про це забувають

Так, звичайно це все правильно. Але це не все. "Згідно з біоенергоінформатикою, весь Всесвіт заповнений мікрогравітаційними вібраціями у вигляді чотьохмірної голограми, у якій є інформація про всі процесу у всіх матеріальних стурктурах. Особливу роль в обміні енергії та інформації у голограмі мають живі організми і людина. В процесі своєї життєдіяльності вони викликають відповідні зміни у голограмі насамперед навколо себе, утворюючи цим самим своє енергоінформаційне поле, або індивідуальну голограму, Топологія цього поля носить повну інформацію про фізіологічні і психічні процеси організму. Це поле, з одного боку, взаємодіє з усіма процесами в організмі, а з іншого боку, пов’язане з загальною світовою голограмою і цим самим виконує роль з’єднувальної ланки між організмом і Космосом. У такому випадку, чи не знайшли ми фундаментальні основи таких стародавніх понять як “дух” і “душа”, які у кожного є частиною “світового духу”, взаємодіють з подібними субстанціями інших людей, залежать від наших почуттів та емоцій і самі значно впливають на наші психічні та фізіологічні процеси. Це - наше друге “Я”, можливо, навіть більше, ніж фізичне “я”." (уривок зі статті "Духовність і моральність сьогодні")

Перегляд дописуFT232BM (9.11.2011 03:09) писав:

Чому егрегор частина енергії?

Будь-який егрегор - це енергетичне поле, а відтак є частиною потужніших енергетичних потоків, які створюють Всесвіт.
  • 0

#35 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 10:48

Перегляд дописуManfred (9.11.2011 11:42) писав:

І де тут щось про віру в Ра?

Прикріплений файл vira.png

Справді, бо це тлумачний, а не етимологічний словник.

Перегляд дописуManfred (9.11.2011 11:07) писав:

Символічна плата у 30 срібняків підійшла б ;-)

Залиште її у вашого юди.
  • 0

#36 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.11.2011 – 10:50

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 10:48) писав:

Справді, бо це тлумачний, а не етимологічний словник.
Та ніби етимологічний.
  • 0

#37 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 11:03

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 10:00) писав:

Так, звичайно це все правильно. Але це не все. "Згідно з біоенергоінформатикою, весь Всесвіт заповнений мікрогравітаційними вібраціями у вигляді чотьохмірної голограми, у якій є інформація про всі процесу у всіх матеріальних стурктурах. Особливу роль в обміні енергії та інформації у голограмі мають живі організми і людина. В процесі своєї життєдіяльності вони викликають відповідні зміни у голограмі насамперед навколо себе, утворюючи цим самим своє енергоінформаційне поле, або індивідуальну голограму, Топологія цього поля носить повну інформацію про фізіологічні і психічні процеси організму. Це поле, з одного боку, взаємодіє з усіма процесами в організмі, а з іншого боку, пов’язане з загальною світовою голограмою і цим самим виконує роль з’єднувальної ланки між організмом і Космосом. У такому випадку, чи не знайшли ми фундаментальні основи таких стародавніх понять як ”дух” і ”душа”, які у кожного є частиною ”світового духу”, взаємодіють з подібними субстанціями інших людей, залежать від наших почуттів та емоцій і самі значно впливають на наші психічні та фізіологічні процеси. Це - наше друге ”Я”, можливо, навіть більше, ніж фізичне ”я”." (уривок зі статті "Духовність і моральність сьогодні")
цікаве графоманство, тобто нецікаве
але, якщо щось таке-отаке хоче відповідати реальності, то воно має мати якісь експериментальні підтвердження, а не умоглядно-інтуітивні, тому це тільки твір школяра, який почав придумувати щось своє
я в школі теж придумав теорію збереження інформації, і воклористувував її для написання творів з зарубіжної і української літератури, але я краще не буду писати про цю теорію, це дитинство

Перегляд дописуОнук Велеса (9.11.2011 10:00) писав:

Будь-який егрегор - це енергетичне поле, а відтак є частиною потужніших енергетичних потоків, які створюють Всесвіт.
який вид енергії в цього поля?

Перегляд дописуМаківка (9.11.2011 10:50) писав:

Та ніби етимологічний.
мені здаля здалось, що це скан сторінки, і все

Перегляд дописуManfred (9.11.2011 10:53) писав:

Саме етимологічний:

Прикріплений файл etymolog.png
пожаднічав, тільки від а до г :)

Перегляд дописуManfred (9.11.2011 10:53) писав:

Юда — той хто зраджує Христа, чи то пак розхрищується.
та ні,Юдою називали дітей в дитячих будинках Каріофа, це як Джон До, чи Іван Іванов, чи ще щось

Повідомлення відредагував Katod: 09.11.2011 – 11:04

• 0

#38 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 11:22

Перегляд дописуМаківка (9.11.2011 10:50) писав:

Та ніби етимологічний.

Добре, давайте розберемось грунтовно.

«Віра», на думку Степанова, - концепт унікальний »(Степанов 1997:62). Концепт «Віра» - це внутрішній стан кожного окремого людини, якому неможливо дати вичерпного опису, оскільки при описі стану віри ми доходимо до межі наукового знання. Тим не менш, розгляд основних складових значення концепту можливо.

П. Флоренський, аналізуючи етимологію слова «віра» в різних мовах, пише про те, що

єврейське слово пов'язане як з твердістю, так і зі словом істина, тобто вказує на віру як на «істінствованіе», перебування в істині;

грецький дієслово співвідноситься зі значенням «слухатися»;

латинська назва віри означає удостоєнням довірою, причому довірою сакральним;

російське «вірити» також означає, перш за все «довіряти», тобто вказує на моральну зв'язок того, хто вірить, з тим, кому він вірить (Флоренський 1990: 52).

У Словнику В. Даля в якості першого з'являється визначення значення, яке є основним: «Впевненість, переконання, тверде свідомість, поняття про що-небудь» (Даль 1955: 73). Однак друге і третє значення співвідносяться з переконаністю в існуванні Бога.

Лексема віра належить до тих, у семантичній структурі яких семи «релігійне», «пов'язана з Божеством», є ядерними. Носій мови XIX ст. сприймав слово віра, перш за все як віру в божественне, потойбічне, духовне. При зверненні до словників початку XX століття можна побачити, що наявність релігійного компонента значення в семантичній структурі лексеми віра укладачами не піддається сумніву і майже всі її значення пов'язані з релігійною сферою, а перше значення - саме «впевненість в існуванні Бога».

Російський філософ А. Ф. Лосєв дав пояснення антиномії “віри” і “знання”: “Віра, як того вимагає діалектика, не може здійснюватися без знання…, а знання не може здійснитися без віри…”. Синтезом віри і знання він вважав “відання, що рівноправно вміщує в себе і віру, і знання” [280. 584–585]. “Наявність віри в існування чогось свідчить, перш за все, про відсутність безпосереднього знання цього предмету. Віра в існування Бога є, насамперед, свідченням відсутності у “віруючого” безпосереднього досвіду Бого-переживання. Воістину, знаючий не вірить, віруючий не знає”

Далі. " В нашій сьогоднішній літературі, на жаль, існує повна плутанина у назвах богів, їх функціях, ієрархії тощо. На загал, не важко здогадатися, який був головний Бог у народу Русі-України. Гіперборійці – Великі Орійці, а згодом й орійці всі словоутворення та творення імен за звичаєм брали від назв Богів. Це і є Гіперборійська культуРА. В етимології багатьох слів має місце бог “РА”. Культура – Культ РА, Рай – місце бога РА, Віра – відати РА, Райдуга – дуга Ра, радість – РА дасть, ратуша – Ра душа, і навіть християнське “раб божий” є перефразовано від РА Боже. Натомість дуже легко зробити висновок, що бог РА був не тільки нашим місцевим, а був також і загальноєвропейським. В староруських літописах зустрічається бог Рарог, в якому легко побачити бога РА, а слово Рог (сьогодні рок – доля) пов’язаний з часом. Навіть наше рідне слово РАДА – означає “Богом РА дарується”.
Можна і далі приводити приклади, які містять у собі ім’я бога РА і це буде лишній раз доводити, що наші пращури знали саме бога РА.
Розшифрувавши старовинні руські берестяні грамоти, великий мовознавець Г.С.Гриневич неодноразово натикався на словосполучення “ми сини РА”, тобто. Крім того, розшифрований Єнісейський напис на плиті кургану Узун-оба, на річці Уйбат у Хакасії, що, як з’ясувалося, був написаний рунами, показав, за Гриневичем, що і тюрки мали ідентичну з русичами культуру і також вклонялися богу РА (просимо не плутати з Темним Ра Єгипту, тобто Фа-Ра). Навіть старовинна назва нашої національності “русини” означає синів бога Ра (Ра-сини, і саме так себе називали етруски)!
Господар (Господь) РА очолював європейський Пантеон богів і його у недалекому минулому відала вся Європа, тоді ще не розділена кордонами на багаточисельні держави. Не випадково Гай Юлій Цезар, підкоривши галів з подивом знайшов, що в Європі вклоняються однаковим з Римом богам.
Найдопитливіших читачів, які хочуть детальніше познайомитися з українськими Ра-ризмами, відсилаю до книги С. Коваля “Сини РА з берегів Дніпра”, Львів, Панорама, 2005." (уривок з книги А. Кондрат"єва "Духовна парадигма України-Руси")
  • 0

#39 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 11:23

Перегляд дописуManfred (9.11.2011 11:09) писав:

Курити символізм загальних прозивних імен.
нюхати інтерпритації старих підручників....

(я так розумію, ім"я це власна назва, як це загальне ім"я, це кісь замовиключаючі параграфи. Та нетреба плутати інтерпритації біблії і те що там написано, в кожного своя інтерпритація, не така як в когось)
  • 0

#40 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2011 – 11:52

також цікаво як це енергетичне поле впливає на людей? тобто можна навести приклади реального впливу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних