Перейти до вмісту

Думай! Час ввiмкнути мозок!

Повідомлень в темі: 28

#21 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.12.2011 – 22:44

А більше 15ти то ще діти? Чи може підлітки?
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2011 – 22:49

Перегляд дописуphobos (16.12.2011 22:44) писав:

А більше 15ти то ще діти? Чи може підлітки?
Якщо вони з 12-13-ти починають займатись сексом, пити і курити травку - навіть не знаю, чи це діти...
  • 0

#23 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.12.2011 – 22:49

Якраз днів 3 тому назад мій чоловік сказав, що Україна могла б бути передовою державою в космічних дослідженнях: суперські ракети будувати вміємо, науковці є (чи вже й тих процентів 60 виїхало). Потенціал є, зате немає фінансування. Інвесторам невишідно вкладати гроші в Україну.

Якби я знала як можна було б збільшити ВВП і рівень заробітніх плат без негативних наслідків, то я б давно вже б була видатним економістом)) Зате маю шанс ще продумати щось.

Вже не раз помічала, що з добрих діянь для суспільства завжди роблять великий піар.

І дійсно, вклали б гроші використані на той кліп в науковий проект вартий уваги.
  • 0

#24 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.12.2011 – 22:58

Amili
Думаю науковий проект за ті гроші не те що не реалізуєш, навіть не розпочнеш. А от зайвий привід задуматись над майбутнім ніколи не завадить.
  • 0

#25 Він полюбив ніч...

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 17.12.2011 – 00:24

Перегляд дописуAmili (16.12.2011 22:49) писав:

Якраз днів 3 тому назад мій чоловік сказав, що Україна могла б бути передовою державою в космічних дослідженнях: суперські ракети будувати вміємо, науковці є (чи вже й тих процентів 60 виїхало). Потенціал є, зате немає фінансування. Інвесторам невишідно вкладати гроші в Україну.

Якби я знала як можна було б збільшити ВВП і рівень заробітніх плат без негативних наслідків, то я б давно вже б була видатним економістом)) Зате маю шанс ще продумати щось.

Вже не раз помічала, що з добрих діянь для суспільства завжди роблять великий піар.

І дійсно, вклали б гроші використані на той кліп в науковий проект вартий уваги.

Дохід громадян дуже просто збільшити. В україні зараз працює правило 5% грошей у 95% громадян, і відпоідно 95% грошей у 5% громадян. просто потрібно зробити так щоб гроші не осідали в кишенях можновладців.
бо гроші в Україні , просто сконцентровані не у народу. я чомусь не можу дозволити собі купити вулицю в англії, чи три однакових рол ройса...чи навіть той таки ветоліт...
  • 0

#26 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.12.2011 – 21:09

Хороший соцролик. Змушує задуматися над повсякденним життям країни. Автору відео респект, бидлонаселенню - "ввімкнути мозок"!
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 19.12.2011 – 16:46

Перегляд дописуВін полюбив ніч... (17.12.2011 00:24) писав:

бо гроші в Україні , просто сконцентровані не у народу.

Влада вважає інакше

Національний банк оцінює обсяг вільної валюти на руках у населення в 50-70 мільярдів доларів. Про це заявив глава Нацбанку Сергія Арбузова в ході його зустрічі з представниками інвесткомпаній та фондів, передають "Українські новини".

:rolleyes:
  • 0

#28 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.12.2011 – 23:58

Перегляд допису-=VJ=- (19.12.2011 16:46) писав:

Влада вважає інакше

Національний банк оцінює обсяг вільної валюти на руках у населення в 50-70 мільярдів доларів. Про це заявив глава Нацбанку Сергія Арбузова в ході його зустрічі з представниками інвесткомпаній та фондів, передають "Українські новини".

:rolleyes:
90% тієї суми належать 5% населення - я гарантую це
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.12.2011 – 01:41

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.12.2011 23:58) писав: