Перейти до вмісту

Зміни до правил порталу


Повідомлень в темі: 341

#41 MrGALL

  Старійшина

 • Адміністратори
 • 2545 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 14.02.2007 – 18:52

Перегляд дописуphobos (13.02.2007 15:37) писав:

Такі посилання нічим не погані.
Погано те, що в Правилах про них нічого не написано.
Я, наприклад, до цих пір не знаю чи можна використовувати відкриті посилання?
Це ти про _http:// ?
Теревені ж не варез форум, тому писати посилання подібним чином не обов'язково, хай кожен користувач пише, як йому подобається.
Я, наприклад, якщо сайт мені подобається (або в мене гарний настрій і т.п.) то я на нього ставлю нормальне посилання, інакше ставлю _http://...
 • 0

#42 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 24.02.2007 – 16:01

Пропоную на ваш розсуд ось такі пункти до правил форуму:

Будь ласка, прочитайте уважно!

Правила обов'язкові для виконання всіма користувачами і модераторами форуму.
Перед тим, як відправляти свої перші повідомлення на форум, Ви ЗОБОВ'ЯЗАНІ повністю і уважно ознайомитися з цими правилами!

На форумі забороняється:
- реєструватися з безглуздими ніками (типу sasdrgfas234), ніками що містять більше 3 цифр або комбінацію літера-цифра типу: 1h2g3f4d, а також з 2-ма і більше спецсимволами;

- ніки, що складаються з одних тільки приголосних або голосних букв;

- с комбінацією букв типу qwerty, asdf та інші букви, які йдуть підряд на клавіатурі

- використовувати в ніку нецензурні слова, адреси сайтів, адреси e-mail і т.п. У якості ніка Ви можете використати своє дійсне ім'я - це ваше право.

- повторна реєстрація (реєстрація двох і більше імен), і захоплення ніків (реєстрація з певними ніками з метою перешкодити використанню їх іншими);

- реєстрація схожого ніка (до ступеня змішання) на існуючий. Порушники будуть виявлятися, і блокуватися;

- використовувати статуси та інші атрибути груп, членом яких Ви не є, наприклад, прикидатися ВІПом або забаненим;

- при створенні нової теми, переконайтеся, що Ви поміщаєте її в розділі відповідної тематики, також переконайтеся, що схожої теми не існує - користуйтеся пошуком;

- забороняється створення однакових тим і повідомлень у різних розділах - це буде розцінено як флуд. Якщо Ви помилилися й створили тему не в тому форумі, напишіть приватне повідомлення модератору цього розділу з поясненням даної помилки - він перемістить Вашу тему в потрібний форум.

Якщо запитання стосується тем 2-х, або більше розділів, то не варто писати у всіх, досить задати своє питання в одному з них. Повторні теми будуть видалятися.

- створюйте тему з назвою, що відображає суть вашого питання або повідомлення. За назви тем типу "Допоможіть....", "Є Питання", "Не знаю що робити", а також теми з непотрібними знаками типу +=Супер тема=+, або, що складаються з безглуздого набору букв (типу uygsfkz), тема буде відразу видалена і при повторних порушеннях Вам буде заборонене створення нових тем і публікацію повідомлень та як наслідок - закритий доступ на форум. Правильно сформульована назва теми привертає більше уваги і шанси одержати конкретну відповідь збільшуються.

- забороняється створення тем, що охоплюють відразу декілька питань, назва теми повинна точно відображати її зміст.

- поміщати, оголошення про купівлю/продаж, пошук/пропозиції роботи, а також рекламувати що-небудь або кого-небудь, крім розділу Реклама.

- КАТЕГОРИЧНО заборонена публікація і поширення вірусів і будь-яких програм що несуть потенційну шкоду програмному і апаратному забезпеченню комп'ютера.

- Категорично заборонене цитування й розміщення будь-яких матеріалів із прихованих блоків у відкритій формі в будь-яких розділах! (це якщо колись така можливість буде на форумі :) )

- забороняється повтор повідомлення із схованим блоком із зменшенням кількості повідомлень необхідних для його прочитання відносно оригінального повідомлення.

- забороняється публікація повідомлень, що містять свідомо неправдиву інформацію, гpубі, нецензурні вирази, образи в будь-якій формі, а також заклики і висловлювання, що порушують діюче законодавство.

Також на форумі заборонено:

- створювати теми, що мають у назві більше 50 відсотків ЗАГОЛОВНИХ БУКВ (У деяких випадках цим правом може користуватися адміністрація форуму). Поважайте своїх співрозмовників, у них може скластися думка, що Ви на них кричите.

- писати беззмістовні повідомлення, що не додають цінності темі. Подібні публікації будуть ВИДАЛЕНІ без попередження! Для флейму є (буде :pardon: ) спеціальний тематичний розділ.

-настійно не рекомендується зловживання сленгом і тп., (падонкаффский язиг дістав) будь-який представник адміністрації вправі винести попередження, якщо з його погляду має місце таке зловживання)

- КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНЕ ВКЛАДЕННЯ В ПОВІДОМЛЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРОГРАМ І ЇХНІХ КОМПОНЕНТІВ У ВСІХ РОЗДІЛАХ ФОРУМУ!

- створювати теми із зверненням до конкретного члена форуму. Для особистого спілкування використовуйте e-mail або "приватні повідомлення"

- випрошувати собі оцінку для підняття рейтингу, але з іншої сторони не забуваємо проголосувати за тих, хто вам допоміг чим-небудь, так ви зможете висловити свою подяку

- підписуватися чужим ніком додаючи чи мінусуючи в репутацію.

- заборонене створення повідомлень типу "спасибі", "thanks" і т.п. Для висловлення подяки є Приватні Повідомлення (ПП) і Репутація користувача

- поміщати графічні зображення в підпис, це погіршує зовнішній вигляд форуму й збільшує час завантаження сторінок (максимум що дозволено це 1-2 смайла), виділяти підпис кольоровим і жирним шрифтом також забороняється (виключення керуючий склад форуму).
- надмірне використання графічних смайликов у повідомленні. Такі повідомлення дуже важко читати.

- не забувайте також читати оголошення і дотримувати Правил розділів.


Мені здається дещо з цих пунктів необхідно перейняти Теревеням.
 • 0

#43 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.02.2007 – 17:02

Деякі цікаві...деякі лишні...
 • 0

#44 MrGALL

  Старійшина

 • Адміністратори
 • 2545 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 24.02.2007 – 23:14

В принципі деякі положення можна включити в правила Теревень, інші вже там є.
Автори правил, підготуйте, будь ласка, зміни :)
 • 0

#45 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 25.02.2007 – 00:14

Перегляд дописуMrGALL (24.02.2007 23:11) писав:

В принципі деякі положення можна включити в правила Теревень, інші вже там є.
Автори правил, підготуйте, будь ласка, зміни :pardon:
Зачекайте, ось невеличке продовження: :angry:

Загальні рекомендації та поради:

- За порядком на форумі стежать модератори та адміністратори.

Модератори:
- здійснюють контроль над окремими розділами, можуть редагувати, видаляти повідомлення, закривати теми тільки у своїх форумах.
- ніки модераторів виділені зеленим кольором (пропозиція), статуси темно-синім.
- можуть накладати заборону деяким учасникам, що неодноразово порушили правила форуму закривати доступ на форум (банити).

Адміністратори:
- мають усі права модераторів на всьому форумі.
- вправі встановлювати або змінювати правила форуму;
- мають право робити будь-які дії передбачені даними правилами, а також будь-які інші дії за своїм розсудом.
- cтатуси та ніки адміністраторів виділяються курсивом і червоним кольором (пропозиція).

- Не звертайте уваги на хуліганів. Не відповідайте їм, навіть якщо Ви вважаєте, що Вас образили. Все інше - турбота адміністрації.

- Намагайтеся не писати безпідставні твердження, що "одне" краще, а "інше" гірше. Якщо це ваша особиста думка, не забудьте сповістити про це заздалегідь - слова МДХП (маю думку, хр…н переспориш) цілком вистачить. Пам'ятайте, що після декількох неаргументованих тверджень інші люди просто перестануть вам довіряти.

- Посилання на будь-який зовнішній ресурс у підписі, без дозволу адміністрації форуму будуть розцінюватися як реклама (місце для посилання на свій сайт є в профілі)

- Теми, що не відповідають тематиці розділу, переносяться у відповідний розділ.

- Мова спілкування на цьому форумі Українська, всі публікації на іноземних мовах, тільки з дозволу адмінів/модераторів форуму!

- Особам, що не мають української клавіатури, наполегливо рекомендується користуватися кнопкою "трансліт" форми, що перебуває в заголовку, швидкої відповіді (пропозиція).

- Пам'ятайте, що для відповіді на ваше запитання може знадобитися час. Не варто "піднімати" свою тему повідомленнями типу "Агов, що ніхто допомогти не може?" (тобто писати повідомлення в створену Вами тему, що залишилася без відповіді). Врахуйте, що після декількох таких "підйомів" модератор має право видалити вашу тему, як "флейм у тематичній частині".

- учасники форуму , що мають попередження, на розсуд адміністрації втрачають всі права на які-небуть привілеї: як-то участь у будь-яких конкурсах, привілейований статус, а також один з активних адміністраторів проекту може накласти будь-яке обмеження на порушника за своїм розсудом.

До порушників правил і рекомендацій будуть застосовуватися адекватні міри, аж до бана. Рішення про покарання порушника приймає адміністратор/модератор форуму, також адміністрація залишає за собою право видалити з форуму ваш аккаунт і всі прояви вашої активності, без пояснення причин.

Обговорення дій адміністрації:

- КАТЕГОРИЧНО забороняється публічне обговорення Адміністрації й модераторів форуму!

- У випадку, якщо ви не згодні з діями модератора форуму, не влаштовуйте публічних розбирань. Всі питання можна вирішити через приватне повідомлення або e-mail.

- Якщо ви вважаєте, що тема була несправедливо закрита, зверніться через ПП до модератора, вкажіть причину по який тему потрібно відкрити.

- Якщо, ви впевнені, що модератор перевищує свої повноваження, зверніться до адміністратора.

- E-mail ххх@tereveni.org.ua призначений для вирішення питань пов'язаних з реєстрацією на форумі, вирішення труднощів з використанням функцій форуму, повідомлення скарг на дії учасників або представників адміністрації форуму, питання із проханням допомогти зареєструвати програму або тому подібне, у найкращому разі, будуть ігноруватися (у гіршому -блокуватися)... (пропозиція)

- аккаунты з не працюючим e-mail, із включеними автовідповідачами, з активними системами антиспаму, що висилають адресатові вимогу підтвердити свій лист і всі інші що з якої-небудь причини повертають нашу підписку назад, або надсилають сміття та спам на адресу адміністрації, будуть блокуватися на розсуд адміністратора.

Пам'ятайте, що для відповіді на ваше запитання необхідний час.

ПРИ ПОРУШЕННІ ВСІХ ПЕРЕРАХОВАНИХ ВИЩЕ ПРАВИЛ ДО ВИННОГО БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЯ АДЕКВАТНІ МІРИ!!! СПОЧАТКУ ЦЕ ВИДАЛЕННЯ ВАШОГО ПОВІДОМЛЕННЯ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, А ДАЛІ БАН!

P.S. Все те, що за якимись причинами не було зазначено в даних правилах залишається на розсуд адміністрації форуму.
Відредаговано та доповнено phobos 25.02.2007 :)

 • 0

#46 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 25.02.2007 – 01:18

MrGALL
Що ти скажеш щоб мені розмістити у розділі Софт ось таке:

ВСІМ ПРОЧИТАТИ ПРАВИЛА РОЗДІЛУ

1. Нові теми повинні строго відповідати тематиці розділу. Теми, що не відповідають тематиці розділу, будуть закриті чи видалені.

2. Не схвалюється створення тем, якщо такі вже були у форумі. Перед створенням теми, будь ласка, скористайтеся пошуком, щоб уникнути повторів.

3. Прохання називати теми якомога конкретніше. Пам'ятайте, що в темі "Не програються mp3 альбоми гурту Within Temptations" буде набагато більше суттєвих відповідей, чим в темі "Проблема ?!?!".

4. Не схвалюються теми, що приведуть до неаргументованих спорів і перепалок. Наприклад, "Windows або Linux?", "Microsoft Office або OpenOffice?".

5. За образу інших учасників форуму можуть застосовуватися різні адміністративні покарання, починаючи із заборони на участь у дискусії й закінчуючи відмовою в доступі на форум.

6. Не схвалюються надмірне вживання смайликів або вставка картинок великого розміру.

7. ВСІ лінки на програми, без винятку, розміщаються тільки у вигляді _http:\xxxxx !

8. Не схвалюються грубі відгуки про яку-небудь програми, наприклад, "Та (назва) це параша, та це ж повний дебілізм".

9. Всі теми типу: "Допоможіть" і подібні будуть видалятися або закриватися на розсуд модераторів. Всі претензії в ПП.

10. ЗАБОРОНЕНО додавати будь-які проги або доповнення в дописах даного розділу.

11. ЗАБОРОНЕНО РЕКЛАМУ В БУДЬ-ЯКИХ ФОРМАХ, сайти, проги, і т.д и т.п


Ху-у! Втомився я вже за сьогодні стільки писати...
 • 0

#47 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 02:10

Запопадливий голос із натовпу: нафіґа так ускладнювати життя?
 • 0

#48 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 25.02.2007 – 02:10

phobos Нехіло потрудився :) Справді, правила слід троха конкретизувати, бо можуть виникати спірні питання...
 • 0

#49 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 25.02.2007 – 02:32

Перегляд дописуzav (25.02.2007 02:07) писав:

Запопадливий голос із натовпу: нафіґа так ускладнювати життя?
Та ти що! Життя прекрасне! :)
А взагалі то ці зміни полегшують роботу модераторів, а звичайним користувачам дають чітко зрозуміти що можна на форумі, а що ні.
 • 0

#50 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 03:14

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 02:29) писав:

А взагалі то ці зміни полегшують роботу модераторів, а звичайним користувачам дають чітко зрозуміти що можна на форумі, а що ні.
Ага-ага... ви ще Контетуційу напешіть.
 • 0

#51 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 15:18

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 01:15) писав:

ВСІМ ПРОЧИТАТИ ПРАВИЛА РОЗДІЛУ
Щось воно мені троха неподобаєцця...
5. За образу інших учасників форуму можуть застосовуватися різні адміністративні покарання, починаючи із заборони на участь у дискусії й закінчуючи відмовою в доступі на форум.
- здається, цей пункт дублює норми загальних правил форуму.
7. ВСІ лінки на програми, без винятку, розміщаються тільки у вигляді _http:\xxxxx !
- я так зрозумів, що замість видалення якихось мрячних посилань медіятором, користувач змушений бідкатися зайвимиклопотами. Не сприймаю!
8. Не схвалюються грубі відгуки про яку-небудь програми, наприклад, "Та (назва) це параша, та це ж повний дебілізм".
- не зрозуміло, що будуть робити з грубими схвальними відгуками aka лестощами: "ця програма найкращавсвіті!"(с).
10. ЗАБОРОНЕНО додавати будь-які проги або доповнення в дописах даного розділу.
- суперечливе обмеження.
 • 0

#52 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.02.2007 – 15:22

От в мен питання..а яка різниця....з "_" чи без тої підкреселення посилання?
 • 0

#53 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 25.02.2007 – 15:44

Перегляд дописуzav (25.02.2007 15:15) писав:

Щось воно мені троха неподобаєцця...
5. За образу інших учасників форуму можуть застосовуватися різні адміністративні покарання, починаючи із заборони на участь у дискусії й закінчуючи відмовою в доступі на форум.
- здається, цей пункт дублює норми загальних правил форуму.
Це ж правила розділу, а розділ це частина форуму, тому цей пункт не може бути інакшим. Тут просто НАГОЛОШУЄТЬСЯ на цьому.

Цитата

8. Не схвалюються грубі відгуки про яку-небудь програми, наприклад, "Та (назва) це параша, та це ж повний дебілізм".
- не зрозуміло, що будуть робити з грубими схвальними відгуками aka лестощами: "ця програма найкращавсвіті!"(с).
Такі неаргументовані відгуки теж неварто розміщати, але вони все ж не так псують форум.

Цитата

10. ЗАБОРОНЕНО додавати будь-які проги або доповнення в дописах даного розділу.
- суперечливе обмеження.
Мається на увазі що до дописів не можна приєднувати файли.

Перегляд дописуKassandra (25.02.2007 15:19) писав:

От в мен питання..а яка різниця....з "_" чи без тої підкреселення посилання?

Цитата

7. ВСІ лінки на програми, без винятку, розміщаються тільки у вигляді _http:\xxxxx !
- я так зрозумів, що замість видалення якихось мрячних посилань медіятором, користувач змушений бідкатися зайвимиклопотами. Не сприймаю!
Якщо посилання на якусь програму йде у звичайному вигляді, то при натисканні на нього на сайті розробника програмного забезпечення фіксується звідки воно йде (тобто вказується адреса Теревенів), і при великій кількості таких звернень розробник зацікавиться такою активністю, а воно нам треба?
 • 0

#54 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 25.02.2007 – 16:16

Цитата

Якщо посилання на якусь програму йде у звичайному вигляді, то при натисканні на нього на сайті розробника програмного забезпечення фіксується звідки воно йде (тобто вказується адреса Теревенів), і при великій кількості таких звернень розробник зацікавиться такою активністю, а воно нам треба?
тепер зрозуміло...
 • 0

#55 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 16:33

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 15:41) писав:

Такі неаргументовані відгуки теж неварто розміщати, але вони все ж не так псують форум.
Про мене, то однаково.

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 15:41) писав:

Мається на увазі що до дописів не можна приєднувати файли.
Чому ні?..

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 15:41) писав:

Якщо посилання на якусь програму йде у звичайному вигляді, то при натисканні на нього на сайті розробника програмного забезпечення фіксується звідки воно йде (тобто вказується адреса Теревенів), і при великій кількості таких звернень розробник зацікавиться такою активністю, а воно нам треба?
А в чому негаразд, власне?
 • 0

#56 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 25.02.2007 – 16:42

Перегляд дописуzav (25.02.2007 16:30) писав:

А в чому негаразд, власне?
Пояснюю, на форумі зареєстровано майже 2500 користувачів, уявимо собі картину, що одного дня третині з них захотілося скачати якусь суперову програму з пігулкою розміщену на форумі прямим посиланням (без _), автор цієї програми обов'язково зацікавиться, чого це раптом такий інтерес, а оскільки при прямих посиланнях фіксується адреса форуму, то він загляне на теревені.
Далі розповідати?
 • 0

#57 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2007 – 18:01

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 16:39) писав:

Пояснюю, на форумі зареєстровано майже 2500 користувачів, уявимо собі картину, що одного дня
Судний день! БУГОГА!

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 16:39) писав:

третині з них захотілося скачати якусь суперову програму з пігулкою
Наголос на слові "пігулка"? А який відсоток посилань ведуть напрограми з піголкою? А якщо поряд із посиланням напрограму, немає посилання на пігулку?..

Перегляд дописуphobos (25.02.2007 16:39) писав:

розміщену на форумі прямим посиланням (без _), автор цієї програми обов'язково зацікавиться, чого це раптом такий інтерес, а оскільки при прямих посиланнях фіксується адреса форуму, то він загляне на теревені.
Далі розповідати?
Уважно читатиму.
 • 0

#58 Xobb

  Doctor What'son

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1481 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 26.02.2007 – 13:27

phobos
давай почнем з того, шо вірне посилання по http протоколу виглядає так: http:// . так шо слідкуй уважно куда ставиш палки і двокрапки.

Для зменшення флуду на форумі пропоную запровадити правило "Заборони чату". Пояснюю:

===
Повідомлення користувача 1.
===
Повідомлення користувача 2.
===
Знову повідомлення користувача 1.
===

В такому випадку користувач 1 іде в режим рід онлі на 24 години.
 • 0

#59 Kassandra

  Т-Сонятко

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5187 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:сплячих левів

Відправлено 26.02.2007 – 15:19

Xobb_Xopxe aka hobit

Цитата

правило "Заборони чату".
то не у всіх темах буде працювати...може просто за флейм..а по постах буде видно де флейм,а де ні..
 • 0

#60 phobos

  Дивний незнайомець

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2601 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Павутина

Відправлено 26.02.2007 – 17:47

Перегляд дописуXobb_Xopxe aka hobit (26.02.2007 13:24) писав:

phobos
давай почнем з того, шо вірне посилання по http протоколу виглядає так: http:// . так шо слідкуй уважно куда ставиш палки і двокрапки.
Перепрошую, справив, ніяк до клавіатури на ноутбуку звикнути не можу.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних