Перейти до вмісту

Зміни до правил порталу

Повідомлень в темі: 341

#201 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2010 – 00:30

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 16:08) писав:

Пане ЗАВ, я б вас попросила мати повагу до праці не лише моєї, а й усього модерського складу того часу <_<
Я би вас теж попросив мати чесність і перелічити у підписах до правил цей уявний медіяторський склад, який до тексту правил ніразу не доклався /і я гаразд поінформований з якої причини/, та лінь.
  • 0

#202 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.01.2010 – 10:52

Перегляд дописуzav (26.01.2010 00:30) писав:

Я би вас теж попросив мати чесність і перелічити у підписах до правил цей уявний медіяторський склад, який до тексту правил ніразу не доклався /і я гаразд поінформований з якої причини/, та лінь.
хто спричинився до написання правил ви можете прочитати в закритому модераторському розділі, там вже всі поправки і побажання...і ще: якщо ви зайняли позицію тролінгу чи ображені, що ваш варіант правил свого часу не узяли - то мо вони не досить добрі були<_<

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 26.01.2010 – 10:53

• 0

#203 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 12:15

Перегляд дописуЛастiвочка (26.01.2010 10:52) писав:

хто спричинився до написання правил ви можете прочитати в закритому модераторському розділі, там вже всі поправки і побажання...і ще: якщо ви зайняли позицію тролінгу чи ображені, що ваш варіант правил свого часу не узяли - то мо вони не досить добрі були<_<
А якщо я не зайняв позицію тролінгу, не ображений, а власний трирічної давнини проект правил вважаю натепер застарілим і таким, що треба викинути й написати новий - що тоді?
  • 0

#204 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.01.2010 – 12:27

Перегляд дописуzav (24.01.2010 15:49) писав:

А ще є пункт, який дозволяє вам писати скарги на дії медіяторів.

практика показала що на дії медіяторів скарги писати - галіма лаховщіна.. не ерегірують на них супери..
так само галімо бакланити на суперів, ібо адміни взагалі рамси сплутали та не бачуть країв в беззаконні свому <_<
  • 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 12:46

Перегляд дописуivansstef (26.01.2010 12:27) писав:

так само галімо бакланити на суперів, ібо адміни взагалі рамси сплутали та не бачуть країв в беззаконні свому <_<
Тіко ото не треба адмінів чіпати - вони люди зайняті, ще й ліниві до всього - до них лише потрібно знайти підхід, бґґ.
  • 0

#206 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 16:53

Перегляд дописуzav (26.01.2010 12:15) писав:

.... що треба викинути й написати новий - що тоді?
якщо тре то сідайте і пишіть, і виставте на модерському, поузгоджуйже і всьо буде люкс. і 300% підтримую Іванстеффа
  • 0

#207 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 17:22

Перегляд дописуЛастiвочка (26.01.2010 16:53) писав:

якщо тре то сідайте і пишіть, і виставте на модерському, поузгоджуйже і всьо буде люкс.
Я ж кажу - лінь.

Перегляд дописуЛастiвочка (26.01.2010 16:53) писав:

і 300% підтримую Іванстеффа
Писати треба вміти бо, гигиги.
  • 0

#208 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 26.01.2010 – 18:08

Перегляд дописуzav (26.01.2010 12:15) писав:

А якщо я не зайняв позицію тролінгу, не ображений, а власний трирічної давнини проект правил вважаю натепер застарілим і таким, що треба викинути й написати новий - що тоді?
А чого, можна, не спішучи пів року розробляти, мож шось вийде. Я, навіть, можу бути куратором проекту. Та і абсолютно новий проект розробляти не треба. Дуже хочу провести в нові правила пункт про юзера-дебіла.
  • 0

#209 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 20:35

Перегляд дописуFT232BM (26.01.2010 18:08) писав:

А чого, можна, не спішучи пів року розробляти, мож шось вийде. Я, навіть, можу бути куратором проекту. Та і абсолютно новий проект розробляти не треба. Дуже хочу провести в нові правила пункт про юзера-дебіла.

а модератора -дебіла? (це узагальнююче і нічого до пана FT232BM немає )(ніякого флейму, лише заувага, шо у нас всі користувачі мають рівні права і модератор теж користувач, лише з різницею в одну кнопочку, але ніхто нікому не давав права діагнозувати інших). все. думки виклала. наразі пропозицій нема<_<
  • 0

#210 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.01.2010 – 21:17

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 17:08) писав:

Тому в модератора повинен бути присутній глузд, якщо нема - тоді зняття з посади <_<
Ви хочете сказати, що всі модери пред'являли довідки з відповідних установ, що "не з'їхали з глузду"? Я фігєю, відбір прямо, як в астронавти чи пілоти.
  • 0

#211 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 21:28

Перегляд дописуЛастiвочка (26.01.2010 20:35) писав:

а модератора -дебіла? (це узагальнююче і нічого до пана FT232BM немає )(ніякого флейму, лише заувага, шо у нас всі користувачі мають рівні права і модератор теж користувач, лише з різницею в одну кнопочку, але ніхто нікому не давав права діагнозувати інших). все. думки виклала. наразі пропозицій нема<_<
Хто ж проти, я підтримую теж. Але як я заявляв вище, "дебільність" користувача визначає аж три модератора, тому і ймовірність що вирок буде хибним на два порядки нижче. Якби це правило діяло, то користувачка kiki5 з 5 хв попала б під бан хаммер, а не нервувала б користувачів.
  • 0

#212 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 23:10

Перегляд дописуFT232BM (26.01.2010 22:28) писав:

Хто ж проти, я підтримую теж. Але як я заявляв вище, "дебільність" користувача визначає аж три модератора, тому і ймовірність що вирок буде хибним на два порядки нижче. Якби це правило діяло, то користувачка kiki5 з 5 хв попала б під бан хаммер, а не нервувала б користувачів.
Користувачі якісь нервові пішли.

А де гарантія, що три модератора не будуть "дебільними"? Почнуть банити усіх на свій "зїхавший глузд".
  • 0

#213 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 23:12

Перегляд дописуyushchenko (26.01.2010 23:10) писав:

Користувачі якісь нервові пішли.

А де гарантія, що три модератора не будуть "дебільними"? Почнуть банити усіх на свій "зїхавший глузд".
Гарантій нема, є велика імовірність.
  • 0

#214 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 23:16

Перегляд дописуFT232BM (27.01.2010 00:12) писав:

Гарантій нема, є велика імовірність.
Тобі видніше, ти ж там, в модерській.
  • 0

#215 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2010 – 14:41

Зроблю аналогію стосовно Праивл форуму та Статуту Збройних силд..
ті хто служив ( або мав кафедру військову) чули такі слова про Статут "Там кожне речення кровю написано"
Хоч і звічить пафосно, але насправді так.. Нові пункти додавалися переважно після якоїсь трагедії..
Статут караульної служби доводиться в впорядкування до сих пір.
Але СУТЬ стауту ніхто не зміню.. Це як канони...

Тому не переписувати потрібно, а вдосконалювати.. Деякі речі викинути як устарівші, а деякі вносити..
Причому такі речі як "юзер дебіл" і "модер дура" потрібно вносити по мірі надходження проблеми.. ане лише на ВЕЛИКИХ ЗБОРАХ МОРДЕРІВ раз в пятирічку :rolleyes:

ІМХО..
  • 0

#216 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.01.2010 – 16:33

Флуд видалено
  • 0

#217 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.09.2010 – 21:39

1) Чому в правилах речення "Штрафні бали можуть бути зняті..." закінчуєцця "якщо 50% або більше — через 60 днів від моменту одержання останнього попередження"? Раніше (принаймі рік тому) там було "через 60 днів КРАПКА" (хоча здаєцця взагалі писали "2 місяці", уточнення). Чому зміни до правил (та ще й такі одіозні) вносяцця підпільно, без жодного оголошення? За публікацію реальних даних теж було - 20%, тепер 10% і якщо пошарудіти, то, думаю, багато чого ще можна знайти, відколи це правила змінююцця секретно? Це дико! ;)

2) Пропоную або відмінити накладання 100% штрафних відсотків або явно зазначити - яке за це передбачено покарання, тому що зараз маємо лазівку в правилах для модераторів - любителів блєснуть своїм "здоровим ґлуздом", які ліплять бани, вкрай неадекватні тяжкості порушень.

3) Також раджу роз'яснити окремим модераторам, що "Відлік терміну дії покарання починається з моменту його отримання" означає, у випадку бану, - "з моменту повідомлення про бан у відповідній темі (плюс мінус кілька хв.)", а то особливо поднаторєвші в бюрократичних іграх вважають, що моментом відліку є тицяння на кнопочку забанити, виходить момент забанювання даєцця на цілковитий розсуд модера: спочатку роблю запис в темі "прийшов час бану", а забанюю коли богнадушуположить, хочу - відразу, хочу - через тиждень, хочу - через рік. І не може бути ніяких "додаткових банів", бан або є або немає. Хіба модератор має бути кимось, хто за рахунок користувачів розважаєцця банами? Розважайтесь дописами :unsure:

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 15:41) писав:

Мова йде про давність порушення, наприклад тижневу. Тиждень було порушення, тиждень ніхто (!)його не бачив, то яке може бути покарання за це? або місяць?
ну да, давайте про "політику партії", я розумію накопичувальну систему штрафів з наступними наростаючими банами як систему затикання тих, хто особливо інтенсивно порушує правила, профілактично, але нинішня практика модерування виглядає як система помсти (незрозуміло тільки що такого дуже поганого ті "порушники" зробили модеру): доводимо юзера до 50% і розважаємось, в ідеалі до 100% - тоді можна взагалі банити як заманецця, мовляв, оборзіли тут юзери - пишуть месаги замість в бані сидіти Зображення Пропоную обмежити строк давності дописів, за які дають бани - 5-10 днів. Якщо модератор не слідкує за розділом більше цього строку, то нащо такого сачка тримати на посаді, зрештою це не проблема користувача повинна бути - відредагувати топік можна будь-коли, але запізнілі покарання попереджувально-стримувальну функцію аж ніяк не виконують, це просто демонстрація своєї віртуальної влади, а не турбота про дотримання правил.

Перегляд дописуzav (24.01.2010 15:24) писав:

Якщо це порушення було згідно з правилами, які діяли на той час, крім того воно залишається порушенням згідно з діючими правилами - то карати за нього цілком обґрунтовано, особливо, якщо це матиме вплив на форумлянина, ги. А щодо деяких підозр на несправедливість, то завжди можна подати скаргу на медіятора.
слухай, а чо в правилах явно не вказано, що за несправедливі дії модератори мають отримувати штрафи? Зображення
  • 0

#218 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 22:43

Перегляд дописуSergiy_K (24.09.2010 22:39) писав:

2) Пропоную або відмінити накладання 100% штрафних відсотків або явно зазначити - яке за це передбачено покарання, тому що зараз маємо лазівку в правилах для модераторів - любителів блєснуть своїм "здоровим ґлуздом", які ліплять бани, вкрай неадекватні тяжкості порушень.
Сама по собі наявність +100% - уже надзвичайно тяжкий злочин. Таких стрілять треба!

Перегляд дописуSergiy_K (24.09.2010 22:39) писав:

слухай, а чо в правилах явно не вказано, що за несправедливі дії модератори мають отримувати штрафи? Зображення
А ви творців запитайте, бугога!
p.s. У правилах багато чого нема, проте за три роки жоден надмедіятор ніц із цим не вдіяв.
  • 0

#219 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.09.2010 – 22:52

Перегляд дописуzav (24.09.2010 23:43) писав:

p.s. У правилах багато чого нема, проте за три роки жоден надмедіятор ніц із цим не вдіяв.
напр, п 1.6. був внесений після моєї скарги на премодерацію моїх дописів й за ініціативою Маркоса.
Але, справді, залишати таку важливу річ як відповідальність модера за свої неправомірні дії на поталу корпоративній солідарності і "здоровому ґлузду" модерів - легковажно! ;)

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 24.09.2010 – 22:52

• 0

#220 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 23:49

Я не знаю, але я це вже кудись постив, думва сюди. ;) Але тут нема, отже дубль 2.

Перегляд дописуzav (24.09.2010 23:43) писав:

Сама по собі наявність +100% - уже надзвичайно тяжкий злочин. Таких стрілять треба!
Не такий тяжкий як вам малюється. Ото бува вліпе якийсь ушльопок 10% за шось тіпа: "ти - поза", і в тебе вже 100. А тут же ось мали зняти! Мабуть ушльопок для цього й старався... Ну це так теоретично, не знаю як тут у вас.
Просто цікаво: що це за плаваючий термін для 100%? Тому місяць, тому два, тому три. Це що, індикатор дебільності мастурбаторів? (Це не обговорення їхніх дій, але характеристика :unsure:) Я вже не кажу про свавілля адмінів (не всіх :)), які на прохання койкого, - шо вміє писати однією рукою в мінічаті: годі сваритись; а іншою, в асі скавучати шоб заблокували когось там, - виконує ці спецзамовлення. Хоч би написав той адмін: наскільки блокує? Про зашо - мовчу. Шо там напишеш: бо задовольняв авторітєта? :)

Цитата

Правила в смітник! Всеодно на них ложуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних