Перейти до вмісту

Зміни до правил порталу

Повідомлень в темі: 341

#181 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.01.2010 – 13:26

Фабрегас сказав:

Я пропоную прописати в правилах таку річ, щоб після певного страку повідомлень, наприклад кілька днів, модератор не мав права накидати відсотки за флуд і позатематику. Бо оце справді маразм: "знайду де ти флудив останнім часом і накину тобі ще 10очку, і тиждень будеш відпочивать".. Пропоную це чітко прописати в правилах, бо якщо ні - то модератори мають необмежені можливості і можуть забанити користувача на скільки треба коли захочуть.
Форум бо - страшна річ! Тут діє нелюдське правило: був би форумлянин, а пункт Правил знайдеться, ґґґ.
Категорично проти цієї пропозиції вище, ібо за словоблуддя треба карати хочяк! Інша справа, що треба карати і надмедіятора, який проґавив порушення. Усіх карати, усіх!
  • 0

#182 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.01.2010 – 14:12

пане zav Ось дивіться на таку ситуацію: мене поставили модератором, нещодавно, я сумлінно перечитую свій розділ і о! Виявляю порушення, що підпадає під дію правил, але воно зроблене пів-року, рік тому і даю покарання...ну так..модератор що був до мене не помітив цього...тре карати! Нормально це? мусить бути якась межа
  • 0

#183 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.01.2010 – 14:21

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 15:12) писав:

пане zav Ось дивіться на таку ситуацію: мене поставили модератором, нещодавно, я сумлінно перечитую свій розділ і о! Виявляю порушення, що підпадає під дію правил, але воно зроблене пів-року, рік тому і даю покарання...ну так..модератор що був до мене не помітив цього...тре карати! Нормально це? мусить бути якась межа
Нормально. Баним весь форум коротше, в алфавітному порядку, щоб без образ.
  • 0

#184 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:23

yushchenko харе флудити, або пропозиції свої давайте, або не гоніть<_<
  • 0

#185 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:24

Перегляд дописуzav (24.01.2010 14:26) писав:

Форум бо - страшна річ! Тут діє нелюдське правило: був би форумлянин, а пункт Правил знайдеться, ґґґ.
Так, бан форумлянина в прямій залежності від настрою модера/ циклу місячних/ недопив/ перепив/ секс без оргазму. Потрібне підкреслити.
  • 0

#186 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:24

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 14:12) писав:

Якщо це порушення було згідно з правилами, які діяли на той час, крім того воно залишається порушенням згідно з діючими правилами - то карати за нього цілком обґрунтовано, особливо, якщо це матиме вплив на форумлянина, ги. А щодо деяких підозр на несправедливість, то завжди можна подати скаргу на медіятора.
  • 0

#187 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:27

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 15:23) писав:

yushchenko харе флудити, або пропозиції свої давайте, або не гоніть<_<
Все в тему, щодо критеріїв бану в даному випадку, не треба тут на мене наклепи видумувати.

Перегляд дописуzav (24.01.2010 15:24) писав:

Якщо це порушення було згідно з правилами, які діяли на той час, крім того воно залишається порушенням згідно з діючими правилами - то карати за нього цілком обґрунтовано, особливо, якщо це матиме вплив на форумлянина, ги. А щодо деяких підозр на несправедливість, то завжди можна подати скаргу на медіятора.
А якщо я не ябіда?
  • 0

#188 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:29

Перегляд дописуzav (24.01.2010 14:24) писав:

так, але згідно 4.5.

Цитата

за Модератором залишається право на прийняття рішення спираючись на здоровий глузд, загальноприйняті норми моралі,
....от в одного модератора одне поняття здорового глузду, а в іншого - інше... - то раз
два: навіть у судочинстві є таке поняття як давність:

Цитата

У ст. 49 КК встановлені такі п'ять строків давності:
1) два роки з дня вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання менше суворе, ніж обмеження волі;
2) три роки з дня вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі;
3) п'ять років з дня вчинення злочину середньої тяжкості;
4) десять років з дня вчинення тяжкого злочину;
5)п'ятнадцять років з дня вчинення особливо тяжкого злочину.

• 0

#189 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.01.2010 – 14:31

Підтримую Зава. Порушення воно є і залишається порушенням незважаючи на термін. Якщо існують правила, то варто їх читати юзерам і не порушувати.
Щодо давності видаяємого флуду, то звичайно що флуд піврічної давності не варто наказувати, а просто видаляти.
Щодо того, що порушення правил треба карати одразу, то не погоджуюсь. Не кожен в змозі сидіти тут добу напроліт, модеруючи форум і який сенс?
  • 0

#190 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:34

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 15:29) писав:

так, але згідно 4.5. ....от в одного модератора одне поняття здорового глузду, а в іншого - інше... - то раз
Так, Ластівочко, Ви критикуєте правила, що створені Вами ж. Закопірайтіть їх, вилучіть з форуму, як правовласник.

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 15:31) писав:

Підтримую Зава. Порушення воно є і залишається порушенням незважаючи на термін.
А як знатиму, що мій допис є порушенням? Потрібно зазначати модерами, щоб я слухняний став, і знав, що можна а що ніззя.

Повідомлення відредагував yushchenko: 24.01.2010 – 14:35

• 0

#191 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:41

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 14:31) писав:

Не кожен в змозі сидіти тут добу напроліт, модеруючи форум і який сенс?
Мова йде про давність порушення, наприклад тижневу. Тиждень було порушення, тиждень ніхто (!)його не бачив, то яке може бути покарання за це? або місяць?
Пане Ющенко, я не критикую, а цитую, бачите різницю?
  • 0

#192 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 14:47

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 15:41) писав:

Мова йде про давність порушення, наприклад тижневу. Тиждень було порушення, тиждень ніхто (!)його не бачив, то яке може бути покарання за це? або місяць?
Пане Ющенко, я не критикую, а цитую, бачите різницю?

Цитата

Я теж не критикую, я цитую (ги-ги)... але Ластівка нефайно робить, коли виляє хвостом і уникає прямої реакції на дописи по суті.

По темі.
Взагалі прикольно виходить: Тиждень були порушення, приходить модер, в якого місячні і він злий на якогось форумлянина... і за кожний день набавляє по 20%, відправляє його в вічний бан. Тобто любий модер має необмежену владу над бідненькими користувачами.

Повідомлення відредагував yushchenko: 24.01.2010 – 15:09

• 0

#193 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:17

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 14:34) писав:

А як знатиму, що мій допис є порушенням? Потрібно зазначати модерами, щоб я слухняний став, і знав, що можна а що ніззя.
А так, між іншим, є така штука, як Правила http://www.tereveni....?act=boardrules І те, що не читаючи їх порушувати, не виправдовує порушника.

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 14:41) писав:

Тиждень і місяць - не одне і те ж.)

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 14:47) писав:

По темі.
Взагалі прикольно виходить: Тиждень були порушення, приходить модер, в якого місячні і він злий на якогось форумлянина... і за кожний день набавляє по 20%, відправляє його в вічний бан. Тобто любий модер має необмежену владу над бідненькими користувачами.
Ви зараз образили чоловічу частину модераторів.)
П.С. Жаль, що Ви чоловік і не розумієте, що то таке місячні...)
  • 0

#194 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:22

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 15:17) писав:

А так, між іншим, є така штука, як Правила http://www.tereveni....?act=boardrules І те, що не читаючи їх порушувати, не виправдовує порушника.
По-перше: Правила зачитую на пам'ять кожного ранку, замість "Отче наш..." орієнтуючи коврик на піраміду Хеопса.
По-друге: Є пункт, який дозволяє модерам робити все, що заманеться, не зважаючи на правила.
По-третє: Ви -модератор, а не модераторша, принаймі так записано.
По-четверте: Пропоную змінити третій пункт, заради гендерної рівності. Бгг.

Повідомлення відредагував yushchenko: 24.01.2010 – 15:24

• 0

#195 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:23

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 14:27) писав:

А якщо я не ябіда?
Ваша біда.

Перегляд дописуЛастiвочка (24.01.2010 14:29) писав:

так, але згідно 4.5. ....от в одного модератора одне поняття здорового глузду, а в іншого - інше... - то раз
два: навіть у судочинстві є таке поняття як давність:
Ви наче самі тих правил не писали, ґґґ. Треба було раніше думати - тепер пізно.
  • 0

#196 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:27

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 15:22) писав:

По-перше: Правила зачитую на пам'ять кожного ранку, замість "Отче наш..." орієнтуючи коврик на піраміду Хеопса.
По-друге: Є пункт, який дозволяє модерам робити все, що заманеться, не зважаючи на правила.
По-третє: Ви -модератор, а не модераторша, принаймі так записано.
По-четверте: Пропоную змінити третій пункт, заради гендерної рівності.
1. Ніхто не каже читати щодня, - і одного разу вистачає (якщо пам"ять непогана).
2. Цікаво, що то за пунктик? Щодо "здорового глузду" в покаранні порушника? Ну так це навпаки дає можливість модератору не надавати відсотків за порушення.
3. Якщо Ви розумієте різницю, то не писали би такого.
  • 0

#197 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:30

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 15:17) писав:

Тиждень і місяць - не одне і те ж.)
Про тиждень вже йшлось, читайте уважніше. Тиждень означає залежність бану від менструального циклу модерів.

Перегляд дописуОлеська (24.01.2010 15:27) писав:

3. Якщо Ви розумієте різницю, то не писали би такого.
Ги, я не перевіряв, тому вибачте. Ви - жінка, проте в віртуальному світі - мужик, знову ж читайте свій статус - "Модератори", множина чоловічого роду.

Повідомлення відредагував yushchenko: 24.01.2010 – 15:31

• 0

#198 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 15:49

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 14:47) писав:

По темі.
Якщо порушення були - покарання справедливе. Чьо вам не подобається?
І якщо є порушення, то пишіть скарги, і якщо є бездіяльність медіятора - теж пишіть, також і на діяльність пишіть. А то такі всі ображені й не ябіди ніразу.

Перегляд дописуyushchenko (24.01.2010 15:22) писав:

А ще є пункт, який дозволяє вам писати скарги на дії медіяторів.
  • 0

#199 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 24.01.2010 – 15:54

Як на мене в правилах стільки дир що і модерам і користувачам вистачить, щоб свої права захистити)
  • 0

#200 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 24.01.2010 – 16:08

Перегляд дописуzav (24.01.2010 15:23) писав:

Ви наче самі тих правил не писали, ґґґ. Треба було раніше думати - тепер пізно.
Пане ЗАВ, я б вас попросила мати повагу до праці не лише моєї, а й усього модерського складу того часу <_<
2. Я пропоную внести поправку в Посадову інструкцію модератора, щодо терміну давності модерування. Якщо термін давності минув(стільки то днів), то допис видаляти без покарання

Перегляд допису†Fallen Angel† (24.01.2010 15:54) писав:

Як на мене в правилах стільки дир що і модерам і користувачам вистачить, щоб свої права захистити)
дубль 57 не лише для Вас:) В ніяких Правилах і Законах неможливо передбачити усі ситуації. Тому в модератора повинен бути присутній глузд, якщо нема - тоді зняття з посади :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних