Перейти до вмісту

Зміни до правил порталу

Повідомлень в темі: 341

#121 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2007 – 23:24

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.08.2007 23:30) писав:

початок теми, автор дає свободу дій. в чому проблема?адже без першого допису тему не створиш.
(здається сучасні люди, мають розуміти смисл слова "сабж")

Перегляд дописуzav (15.08.2007 17:01) писав:

Це все чудово, але ви не туди дивилися!

Перегляд дописуL.R. (15.08.2007 15:50) писав:

пс. взагалі правила треба ТОТАЛЬНО редагувати і розширювати, бо вони явно не охоплюють всіх випадків, що трапляються, і в результаті виникають несправедливі дії модерів, яким нема чим керуватись.

ппс. а ще пропоную в вересні затвердити групу з трьох людей, які будуть відслідковувати такі прецеденти і за згодою адміністраторів, вносити зміни в правила щоразу, коли щось подібне трапляється.

• 0

#122 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 15.08.2007 – 23:41

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.08.2007 23:30) писав:

(здається сучасні люди, мають розуміти смисл слова "сабж")
це слово в даному випадку не несе жодного смислу :yes:
та й мова зовсім не про це слово.
  • 0

#123 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 16.08.2007 – 10:30

пс. взагалі правила треба ТОТАЛЬНО редагувати і розширювати, бо вони явно не охоплюють всіх випадків, що трапляються, і в результаті виникають несправедливі дії модерів, яким нема чим керуватись.

Мені здається теперішні правила вже й так доволі об'ємні. Краще вже щось типу прецендентного права запровадити, або щось подібне.

ппс. а ще пропоную в вересні затвердити групу з трьох людей, які будуть відслідковувати такі прецеденти і за згодою адміністраторів, вносити зміни в правила щоразу, коли щось подібне трапляється.

Ну в принципі я згоден у вересні разом з виборами (супер)модераторів вибрати ще 3х суддів.
  • 0

#124 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.08.2007 – 10:34

Перегляд дописуStuff (15.08.2007 16:27) писав:

Якщо в темі 51% флуду, то видаляй її і всьо тут :)

От погана політика модератора - не чистити тему, поки в ній не буде 51% флуду, а потім її просто видаляти, а справді, навіщо ото весь час її перевіряти, підчищати, краще вже хай тупо фіфти ван накопиться, а потім просто в смітник :yes:
  • 0

#125 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 16.08.2007 – 11:00

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (16.08.2007 11:34) писав:

От погана політика модератора - не чистити тему, поки в ній не буде 51% флуду, а потім її просто видаляти, а справді, навіщо ото весь час її перевіряти, підчищати, краще вже хай тупо фіфти ван накопиться, а потім просто в смітник :yes:
Свій "коханий" розділ я регулярно прочищаю, якщо раптом шось пропустив, то тисніть на кнопку скарга :)
Проблеми хіба-шо в розділах, де модераторів недостатньо :)
  • 0

#126 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 16.08.2007 – 12:03

ніби ті правила хтось читає крім модерів( і то напевно не всіх! ) :yes:
  • 0

#127 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 13:11

Перегляд дописуMrGALL (16.08.2007 11:30) писав:

Мені здається теперішні правила вже й так доволі об'ємні. Краще вже щось типу прецендентного права запровадити, або щось подібне.
Не треба розширювати, але правити давно час!
  • 0

#128 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2007 – 13:46

Я б радив завести кількох не корумпованих людей для чистки/бану невезучих юзвірів... отак типу прийшли 3 ніки на форум, забанили кого треба/дали по 50% :yes: і з чистою совістю пішли відпочивати....
  • 0

#129 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.10.2007 – 21:56

Цитата

3. Зареєстровані на форумі користувачі мають право:
3.7. додавати підпис, що не містить ненормативної лексики та малюнків, а також не більший 3х рядків і 400 символів загалом, шрифт - 1 або 2; (Пункт змінено: 18.03.2007)

Так от у мене запитання - юзербари це що не малюнки?! Потрібно або внести зміни до Правил або видалити половину підписів форумчан. Або ж дозволити використовувати в підписах малюнки не більше фіксованого розміру, які підпадають під більшість юзербарів (що власне є теж змінами до правил).
  • 0

#130 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 07.10.2007 – 18:06

Це в основному стосується великих малюнків, я думаю юзербар нікому не мішає і на них ще ніхто не скаржився
  • 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 07.10.2007 – 18:14

Але дуже модним є тулити по 3-5 юзербарів одразу...причому далеко не всі вони маленького розміру, є досить пікселясті.
  • 0

#132 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.10.2007 – 18:23

Ні, це питання мене також турбує. Потрібно чітко визначити, котрих саме розмірів малюнки дозволяється у підписі. Це щодо малюнків.
Юзербари в переважній більшості є гіф-анімацією, що займає подейкуди до 200 кбайт.

Отож чітко визначити "вагу" юзербара та розмір малюнку (якщо він не займає великого розміру та схожий на баннер)
  • 0

#133 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень

Відправлено 07.10.2007 – 22:30

bamik
Сварус

Цитата

3.7. додавати підпис, що не містить ненормативної лексики та малюнків, а також не більший 3х рядків і 400 символів загалом, шрифт - 1 або 2; дозволяється юзербар(тільки один) формату не більше 350x35, та розміром не більше 30 кб (Пункт змінено: 07.10.2007)

• 0

#134 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 08.10.2007 – 07:53

Перегляд дописуsam (8.10.2007 02:50) писав:

Офтоп - не люблю я Гоперу - незручна вона мені... ;)

До речі, сидячи тільки на форумі за сьогодні убив 50 метрів трафіку... :(
Не думаю, що заборонити юзербари буде доречним. Я розумію, що у деяких інет по трафіку... може ще й видалити логотип зверху, аватари, заборонити вивалювати на форум малюнки... Для тих, кому ця ідея довподоби, є це

Ось нехай краще буде 1 юзербар.
  • 0

#135 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.10.2007 – 08:51

Офтоп видалив.

Сварус
sam
Усне попередження!

• 0

#136 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 19:41

Ой ви мої маленькі, їм бачите юзербари трафік хавають, верніть хоча б три юзербари, бо ващє ахрєнєлі... Жалко трафік- не сиди в інеті... Блін, у мене нічого крім мата на язик не проситься шоб тут написати..... Чому не поставили голосування? Чи тепер все вирішують пару людей, притому не адмінів?
Ліричний відступ, коли я тут зарєєструвався - це був прикольний портал, на якому було весело і цікаво, зараз же, він перетворився в лайняний форум, на якому правил більше чим можливостей користувачів... Кому треба ваші лайняні зміни в правилах? От кому? Спитайте у старожилів форуму? Нє, потрібно обов*язково засрати все, що було... :wub:

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 14.10.2007 – 19:41

• 0

#137 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 20:45

Перегляд дописуDickNose(Sic) (14.10.2007 20:41) писав:

Ой ви мої маленькі, їм бачите юзербари трафік хавають, верніть хоча б три юзербари, бо ващє ахрєнєлі... Жалко трафік- не сиди в інеті... Блін, у мене нічого крім мата на язик не проситься шоб тут написати..... Чому не поставили голосування? Чи тепер все вирішують пару людей, притому не адмінів?
Ліричний відступ, коли я тут зарєєструвався - це був прикольний портал, на якому було весело і цікаво, зараз же, він перетворився в лайняний форум, на якому правил більше чим можливостей користувачів... Кому треба ваші лайняні зміни в правилах? От кому? Спитайте у старожилів форуму? Нє, потрібно обов*язково засрати все, що було... :wub:
Є претензії щодо роботи адміністрації? Якщо не подобається на форумі(порталі) - шукай інший, тебе ніхто тут не тримає. А дану пропозицію я зважив за потрібну і ввів доповнення до правил.

p.s. і "фільтруй базар" хоч трохи.
По цьому питанню - все.
  • 0

#138 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 21:42

Ну все, так все, вам же гірше... Я просто хочу показати, до чого все йде, ну а як ніхто не хоче слухати, то мені пофіг....

Повідомлення відредагував DickNose(Sic): 15.10.2007 – 21:43

• 0

#139 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 15.10.2007 – 22:22

Перегляд дописуDickNose(Sic) (14.10.2007 20:41) писав:

гг, цікаво.... тобі навіть за цей пост три плюси дали... куууууууул.... Якщо хочш багато юзербарів, як у мене, юзай http://ubanimator.com/
Там 10 юзербарів можеш переробити в 1, анімований))
А про трафік... Я думаю що обмежувати треба, але не сильно, бо наприклад на 0деї там хочш 10 юзербарів, великий підпис та якийсь ще баннер, і все це можна у підпис. Якщо чесно трохи кумарить....
  • 0

#140 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.10.2007 – 23:41

DickNose(Sic), раніше не було тих юзербарів по 3 штуки! Мені в принципі не заважає, але дехто діалапом юзаєця(в мене виділинка), але я їм сильно співчуваю! Хай собі 1 юзербарчик виставлять і тішаця, а то як папуги, поначіпляють, ні красоти ні толку...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних