Перейти до вмісту

Жінки. В тілі чи худі?

Повідомлень в темі: 100

#61 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.04.2015 – 14:30

Недавно надибала прислів'я: Fat snowman last longer/ Товстий сніговик тримається довше :)
  • 2

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.04.2015 – 15:36

побувала в обох станах, і худою, коли хворіла на анорексію, й важила при 168-170 см біля 40-45 кілограмів, і повною, при тому ж рості 80-85 кг. по собі скажу, що в жодній вазі не почувалась комфортно, дзеркало не тішило ні тоді, ні тоді, ні між тими періодами (завжди знаходились якісь недоліки, які бісили і підривали самооцінку), окрім тих моментів, коли кохана людина нагадувала, що для нього я завжди красива.
  • 2

#63 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 04.04.2015 – 18:07

Перегляд дописуКрихітка (03.04.2015 – 15:36) писав:

побувала в обох станах, і худою, коли хворіла на анорексію, й важила при 168-170 см біля 40-45 кілограмів, і повною, при тому ж рості 80-85 кг. по собі скажу, що в жодній вазі не почувалась комфортно, дзеркало не тішило ні тоді, ні тоді, ні між тими періодами (завжди знаходились якісь недоліки, які бісили і підривали самооцінку), окрім тих моментів, коли кохана людина нагадувала, що для нього я завжди красива.
Оскільки вага пов*язана зі здоров*ям, я б воліла, щоб кохана людина все-таки подавала якісь сигнали, коли моя вага вийде за межі оптимальної і всіляко підтримувала ініціативу до того опитимуму повернутися.
Крохо, сподіваюся, такий непростий досвід спонукав тебе попрацювати над власною самооцінкою.
  • 0

#64 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 14.06.2015 – 17:26

Перегляд дописуКрихітка (03.04.2015 – 15:36) писав:

Так само побувала в різних вагових категоріях від 83 до 48 кг, але найліплше почуваю себе коли біля 50, але головна умова спорт, коли займаюсь щодня ото найліпший стан і задоволення собою. Щобо вподобань, то помітила, що коли схудла уваги оловіків стало значно більше, особливо молодших чоловіків, а от мій колишній законний чоловік після мого епічного схуднення сказав, що я йому така не до вподоби. От так)) на вагу і смак товариш не всяк)))
  • 2

#65 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 530 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.06.2015 – 19:02

Перегляд дописуkitty_bon (14.06.2015 – 17:26) писав:

Так само побувала в різних вагових категоріях від 83 до 48 кг, але найліплше почуваю себе коли біля 50, але головна умова спорт, коли займаюсь щодня ото найліпший стан і задоволення собою. Щобо вподобань, то помітила, що коли схудла уваги оловіків стало значно більше, особливо молодших чоловіків, а от мій колишній законний чоловік після мого епічного схуднення сказав, що я йому така не до вподоби. От так)) на вагу і смак товариш не всяк)))
А зараз ти як виглядаєш? Запости фотку.
  • 0

#66 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 11:52

Перегляд дописуantip (14.06.2015 – 19:02) писав:

А зараз ти як виглядаєш? Запости фотку.
Зображення

Типу того))))
  • 2

#67 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 12:20

Всякі подобаються, але не дуже товсті й не дуже худі.
  • 0

#68 Порошенко наше все!

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 13:37

Якщо це фото твоє, кітонько, а твій стиль писання відповідає людині на фото, то однозначно можна сказати, що ти заскоро вилізла з пісочниці
  • 1

#69 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 00:22

Я дотепний а ти - ні.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 16.06.2015 – 00:22

• 0

#70 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.06.2015 – 08:48

Перегляд дописуПорошенко наше все! (15.06.2015 – 13:37) писав:

Якщо це фото твоє, кітонько, а твій стиль писання відповідає людині на фото, то однозначно можна сказати, що ти заскоро вилізла з пісочниці
yes, it's her, шпіце. стиль йому не подобається. то ти просто монітор заляпав, і переплутав з чиїмись іншими постами. наприклад зі своїми спробами жоского троллінга. :lol:насправді, кіттібон, можна тіке похвалити твої досягнення в отриманні оптимальної фізичної форми. маєш чудову зовнішність.

Перегляд дописужировой ребенок (16.06.2015 – 00:22) писав:

Я дотепний а ти - ні.
а ти змахуєш на теа. ти не теа? ну якби ти був теом, ти б не зізнався, відповів би шось дотепне. а шо означає твій нікнейм? я знаю, шо це один з варіантів брати за нік шось психоделічне абсурдне, але й за цим шось стоїть. ну от як кава з козявками. він розказуаав тут, шо це йому хтось в кавярні таке сказав шо кава з козявками. зразу до оречі видно, як львів балака - козявки це не по-українськи, у нас наприклад на засохлі соплі з носа кажуть кози. смачного всім їдунам біля компа!

нє, згадав, ти не тео, ти там шось на жидів наїжжяв і на еуропейський жидокосмополітизм. той так би не зміг, він типу продвинутий по?уїст. але тепер маю іншу версію, ти світлоносний! той точно такий літун, по заграницях. шо забув пароль од теревенів? чи просто рішив тряхнуть стариной, адже ти ж і тоді клонувався потихеньку. ну не так адськи як шпіц. оце Zhook, булка ісус - це ж твої клони, ну так же? я памятаю ось досі. ну ніки то я памятаю як і свої підозри, а от чи то світлоносного прадєлки я канєшно можу помилятися.

Повідомлення відредагував _Ex: 16.06.2015 – 08:51

• 3

#71 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 464 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.06.2015 – 10:24

Перегляд допису_Ex (16.06.2015 – 08:48) писав:

yes, it's her, шпіце. стиль йому не подобається. то ти просто монітор заляпав, і переплутав з чиїмись іншими постами. наприклад зі своїми спробами жоского троллінга. :lol:насправді, кіттібон, можна тіке похвалити твої досягнення в отриманні оптимальної фізичної форми. маєш чудову зовнішність.

а ти змахуєш на теа. ти не теа? ну якби ти був теом, ти б не зізнався, відповів би шось дотепне. а шо означає твій нікнейм? я знаю, шо це один з варіантів брати за нік шось психоделічне абсурдне, але й за цим шось стоїть. ну от як кава з козявками. він розказуаав тут, шо це йому хтось в кавярні таке сказав шо кава з козявками. зразу до оречі видно, як львів балака - козявки це не по-українськи, у нас наприклад на засохлі соплі з носа кажуть кози. смачного всім їдунам біля компа!

нє, згадав, ти не тео, ти там шось на жидів наїжжяв і на еуропейський жидокосмополітизм. той так би не зміг, він типу продвинутий по?уїст. але тепер маю іншу версію, ти світлоносний! той точно такий літун, по заграницях. шо забув пароль од теревенів? чи просто рішив тряхнуть стариной, адже ти ж і тоді клонувався потихеньку. ну не так адськи як шпіц. оце Zhook, булка ісус - це ж твої клони, ну так же? я памятаю ось досі. ну ніки то я памятаю як і свої підозри, а от чи то світлоносного прадєлки я канєшно можу помилятися.
якось ви згадали слово "сцяки", і я тішилась, мов дурна, бо вже років 15 не чула цього слова. тоді я згадала, як росли мої брат з сестрою, і як бабця у себе вдома розводила козенят. моя тітка говорила до дітей "напісяли", а баба з дідом - "насцяли". мій дід говорив "козенята наробили ділов у ящику", а бабця говорила "треба витерти у них ті сцяки".
і зараз ви згадали "кози", а я пригадала, як дід вчив молодше покоління збирати їх у хустинку, щоб вони "не мекали за диванним бильцем".

до теми: я не знаю.
головне, щоб людина була здорова, а маючи надмірну вагу рано чи пізно з' являться проблеми.

Повідомлення відредагував murko: 16.06.2015 – 10:26

• 0

#72 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 14:06

Все, мене спалили, пішов у лабораторію, працювати над новим клоном. Цього разу він плюватиме кислотою!
  • 0

#73 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 22:47

Перегляд допису_Ex (16.06.2015 – 08:48) писав:

дяці)) пробачте, та мені до фєні його думка щодо мого стилю :8: ))) я потом і кров'ю зкинула з себе 30 зайвих кіло і чорт забирай пишаюсь цим :yes: ще більше за те, що змогла багатьох надихнути на то саме))) а от він чи вона можуть лише ляси точити на просторах інтернету :happy1:
  • 1

#74 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.06.2015 – 21:49

Молодець, Китті, що зуміла скинути ажжж так багато (там ще щось лишилось? ;) )!!! І класно пишеш, і давай, надихай, мені точно потрібне натхнення!!!!!!!!
  • 0

#75 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 17.06.2015 – 22:51

Перегляд дописуAquarius-ka (17.06.2015 – 21:49) писав:

Молодець, Китті, що зуміла скинути ажжж так багато (там ще щось лишилось? ;) )!!! І класно пишеш, і давай, надихай, мені точно потрібне натхнення!!!!!!!!

якщо є ціль і бажання то можемо продовжити в темі http://tereveni.org/...%D0%B8__st__680
  • 1

#76 mafffri

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 29.10.2016 – 01:53

Я особисто почуваю себедобреише впевній вазі.Небільше і не менше.
  • 0

#77 Jarrbenn

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 11.05.2017 – 08:16

Краще золота середина, ні худа ні жирна)
  • 0

#78 Lissa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 12.05.2017 – 11:57

Всі жінки по своєму гарні, і не важливо худі або повні. Звичайно великий плюс, коли жінка стежить за собою, і тримає себе в формі. Але .. тут, як кажуть, кожному своє.
  • 0

#79 Nema

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 29.05.2017 – 21:02

слова ніби для цієї теми писані.)))
А взагалі, то все індивідуально, напевне, "на різний товар - всякий покупець")))

"Всех женщин сразу в жены нам не взять.
Эх, знать бы признак, чтобы выбирать!
Худышка будет холодна в постели.
Толстушка в дверь проходит еле-еле.
Веселая окажется гулящей,
А с грустной секс раз в месяц, и не чаще.
С холодной заработаешь ангину.
С горячей - расцарапанную спину.
Быть рядом с длинноногой не с руки,
Когда она оденет каблуки.
Та, что умна - обманет без труда.
Жить с глупой - это тоже ерунда.
Красивая легко уйдет к другому.
А страшная - позор родному дому.
Вот и приходится тут, как ты ни крути,
Смотреть лишь на размер ее груди."
  • 0

#80 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1261 повідомлень

Відправлено 30.05.2017 – 10:45

Перегляд дописуNema (29.05.2017 – 21:02) писав:

А взагалі, то все індивідуально, напевне, "на різний товар - всякий покупець")))
Правильніше: "На кожен товар - свій покупець" ;)
От цікаво, вас не коробить від того, що у цій приказці ви виступаєте товаром?
Краще так - "на кожного продавця знайдеться свій покупець" :) Тобто, продавець якось з покупцем домовляться хто, що кому і скільки))
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua