Перейти до вмісту

Ненависна вами Росія моїми очима

Повідомлень в темі: 113

#81 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.11.2006 – 12:23

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 08:00) писав:

...але готовий довго і пристрасно доводити - як же там хрін, на Сході, які вони все нефтезавісимиє, китайцеатакуємиє, алкоголеспівающиеся поневолювачі вільних країн...... :D
тепер наведи мені цитату з мого посту, де я таке говорив, ок? :8:
  • 0

#82 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 19:17

Перегляд дописуAndyR (1.11.2006 10:56) писав:

2 Парубок Ярослав
В кожної людини своя правда... і з огляду на своє виховання ти справді можеш сприймати це за правду. Це як міф про печеру, в якій люди сиділи спиною до входу і бачили лиш свою тінь. І саме це відображення вони вважали правдою і реальністю. Тому особисто ТЕБЕ тут ніхто і ні в чому переконувати не збирається. Тільки візьми порівняй для себе особисто дискусію, котра ведеться на проукраїнських сайтах і проросійських. В нас ти можеш знайти спробу на раціональному рівні переконати учасника дискусу. В той час як на переважній більшості проросійських сайтів окрім "йопт, мля, нах, пашлі ви... "і тд. нічого не зустрінеш. І після цього ти хочеш, щоб хтось прислуховувався до вашої "правди". Ну добре.. припустим, що ти правий. І ЩО? Ну живіть собі там і не лізьте сюди. Так ні... як тільки вибори ви вже тут, як тільки в нас проблеми - ви знову тут. А нема проблем і тільки настає затишшя... то НЄ! де там... ви опіать тут і робите так, щоб в нас були знову проблеми. Ще окрім того свою "правду" нам несете... сказав би я, що зробити з тою "правдою" вам треба, але опускатись до такого рівня як декотрі "коллєгі" з інших форумів не хочу.

Та я про інше... Будуйте як хочете свою Україну, про що питання. Кому кого переконувати? Але ви ж бачите страшного сусіда там, на півночі. Звідки? З підручників, газет, телевізора, від сусідів, друзів, з форумів... Правильно? Ви ось були в Росії?.. Коли, де?.. Я показую її такій, якою бачу - з проблемами, з напрягамі, з людьми і їх рівнем...

Перегляд дописуKassandra (1.11.2006 11:54) писав:

а все тому, що знають правду і не дають собі задурювати голову всяким провокаторам...

Були в Росії? Когда-где?
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.11.2006 – 19:21

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 19:17) писав:

Були в Росії? Когда-где?

не були..але були близькі мені люди...
  • 0

#84 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 19:27

Перегляд дописуFreelancer (1.11.2006 11:58) писав:

Фактор “Росія” в моїй Україні

У моїй Україні є Росія. Багато Росії. Більше, ніж усіх інших факторів, разом узятих. Іноді таке враження, що в моїй Україні більше Росії, ніж власне України.

......

Я не можу погодитися зі всім тим, що говорить автор, але мені подобається, що він мислить без криків про провокації і не наполягає на тому, що треба "3. Законодавчо закріпити кількісний склад представників корінної нації (не менше 80 %) на всіх рівнях усіх гілок та структур владі, що відповідає етнічній структурі суспільства України."... Це означає, що компроміс можливий.

Перегляд дописуKassandra (1.11.2006 20:21) писав:

не були..але були близькі мені люди...
Так і пишіть - "не була, але мені розповідали".... :8:
  • 0

#85 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.11.2006 – 19:28

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 19:27) писав:

Так і пишіть - "не була, але мені розповідали".... :8:

так,не була..та був мій хлопець, а це майже те саме що й я..
  • 0

#86 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 19:30

Перегляд дописуEvol (1.11.2006 13:23) писав:

тепер наведи мені цитату з мого посту, де я таке говорив, ок? :8:
Ви говорили, що Вам не треба до Росії, Вам її і на Україні хапає. :D

Перегляд дописуKassandra (1.11.2006 20:28) писав:

так,не була..та був мій хлопець, а це майже те саме що й я..
Ну і що він розповідав? Де був? Скільки? Це ж якраз і цікаво...
  • 0

#87 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 20:36

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 19:30) писав:

Ви говорили, що Вам не треба до Росії, Вам її і на Україні хапає. :8:
так по Вашому я маю хотіти до Росії? Ви в цьому мене прагнете переконати? (доречі не "хапає", а "хватає" :D)
  • 0

#88 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2006 – 20:56

Парубок Ярослав, ти що не в Україні мешкаєш?
  • 0

#89 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 21:24

Перегляд дописуEvol (1.11.2006 21:36) писав:

так по Вашому я маю хотіти до Росії? Ви в цьому мене прагнете переконати? (доречі не "хапає", а "хватає" :D)

Просто пишу про те, що бачу. :D Тому що вважаю це вірним...

CAESAR

Я живу скрізь. :8:
  • 0

#90 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 21:48

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 21:24) писав:

Просто пишу про те, що бачу. :8: Тому що вважаю це вірним...
з твоїх слів виходить, що те що я не хочу в Росію - це невірно...
  • 0

#91 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 21:54

Перегляд дописуEvol (1.11.2006 22:48) писав:

з твоїх слів виходить, що те що я не хочу в Росію - це невірно...
Неправильно мати негативне відношення до того, де не був... Ознака обмеженості...
  • 0

#92 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 21:59

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 21:54) писав:

Неправильно мати негативне відношення до того, де не був... Ознака обмеженості...
ок, буду обмежений по відношенню до Росії так само як ти обмежений по відношенню до України :8:
  • 0

#93 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 22:21

Перегляд дописуEvol (1.11.2006 22:59) писав:

ок, буду обмежений по відношенню до Росії так само як ти обмежений по відношенню до України :8:

Ну, на відміну від тебе на Україні я бивал-жівал-тусовался... :D
  • 0

#94 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 22:35

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 22:21) писав:

Ну, на відміну від тебе на Україні я бивал-жівал-тусовался... :D
і я радий за тебе :8:
  • 0

#95 Гатило

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 02.11.2006 – 10:19

Теми і дописи Парубка Ярослава безумовно провокативні, а тому викликають у багатьох форумчан бажання йому відповісти (не втримався і я). Варто відповісти ввічливістю на його запрошення і відвідати форум forum.sevastopol.info, на який всіх запрошували ще в темі про Крим. Там ми зможемо повчитися толерантності, обговоренню тем, в яких ми обізнані, формуванню власної думки не з чиїхось думок, а з власного досвіду, тощо. Саме на цьому форумі люди з Росії, очевидно, знавці укарїнської мови обговорюють її, а знавці української історії вправляються у цьому складному предметі...
Пане Ярославе, не знаю як хто, а я давно перестав сприймати Росію обєктивно. Росія в Україні це фактор нестабільності. Росіяни в більшості своїй нормальні люди, в чому мені доводилося не раз пересвідчуватися, але термін "Росія" для України це не лише означення території чи держави - це історико-культурне явище. Тому, коли я говорю, що ненавиджу Росію, мається на увазі не Новосибірськ чи Нижній Новгород чи навіть Москва, мається на увазі кріпацтво, знищення Січі, валуєвський циркуляр, нський указ, голодомор, репресії проти українських інтелігентів, русифікація, приниження національної гідності і територіальні претензії. Воно то завжди між сусідами не все гаразд, але за свої дії Росія не лише не вибачилася, але і наполягає на їх справедливості. Що говорити, коли русифікацію називають обєктивним історичним явищем, за таких підходів і Освенцим можна називати так само. На сьогодні для українця Росія - втілення історичних злочинів, не визнавши які, вона переносить тягар визнання в майбутні стосунки і на майбутні покоління. Таким чином, або Росія помякшує риторику і визнає бодай факт геноциду-голодомору, або ми приречені на протистояння або-або. Не можу я сприймати обєктивно сучасну Росію, яка продовжує втручатися у справи України і то не лише політичні, але і культурні, шляхом перманентного тиску при вирішенні мовного питання і т.ін.
За темою. Я був у Нижньому Новгороді, але дуже давно, переконаний, що з того часу багато чого змінилося, але в принципі, ніякого особливого враження він на мене не справив - звичайний совковий промисловий гігант, яких повно і в Україні. Не варто порівнювати міста України і Росії, більшість з них виідбудовувалися вже за Совєтів. Значно більше враження справлила на мене подорож до Польщі, відмінність відчувається навіть в архітектурі. Скільки б там не була зарплатня в Новосибірську, це не привід робити далекосяжні висновки, як на мене.
  • 0

#96 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.11.2006 – 10:52

Цитата

Мдя... логіка потужна.. От уявімо ситуацію... От візьмем наприклад ПАР. Ти там колись був? ні... а от одного дня така невідома тобі ПАР купила в Китаю пару ракет з ядерними боєголовками. І випустила їх здуру по твоїй такій коханій Москаляндії. І що? ти далі будеш притримуватись своєї "правильної" гіпотези "я там не був, а значить негативно до них відноситись немона"... а от цікаво в Чечні ти був? а в Грузії? а в США? Яке твоє ставлення до них?
  • 0

#97 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 02.11.2006 – 18:40

Перегляд дописуManfred (2.11.2006 09:24) писав:

Я написав де в Росії бував я, а де бували Ви, шановний? Крім Новосибірська, звісно.

Так я географію описав в першому ж посту...
  • 0

#98 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 02.11.2006 – 19:00

Перегляд дописуГатило (2.11.2006 11:19) писав:

Теми і дописи Парубка Ярослава безумовно провокативні, а тому викликають у багатьох форумчан бажання йому відповісти (не втримався і я). Варто відповісти ввічливістю на його запрошення і відвідати форум forum.sevastopol.info, на який всіх запрошували ще в темі про Крим. Там ми зможемо повчитися толерантності, обговоренню тем, в яких ми обізнані, формуванню власної думки не з чиїхось думок, а з власного досвіду, тощо. Саме на цьому форумі люди з Росії, очевидно, знавці укарїнської мови обговорюють її, а знавці української історії вправляються у цьому складному предметі...
Пане Ярославе, не знаю як хто, а я давно перестав сприймати Росію обєктивно. Росія в Україні це фактор нестабільності. Росіяни в більшості своїй нормальні люди, в чому мені доводилося не раз пересвідчуватися, але термін "Росія" для України це не лише означення території чи держави - це історико-культурне явище. Тому, коли я говорю, що ненавиджу Росію, мається на увазі не Новосибірськ чи Нижній Новгород чи навіть Москва, мається на увазі кріпацтво, знищення Січі, валуєвський циркуляр, нський указ, голодомор, репресії проти українських інтелігентів, русифікація, приниження національної гідності і територіальні претензії. Воно то завжди між сусідами не все гаразд, але за свої дії Росія не лише не вибачилася, але і наполягає на їх справедливості. Що говорити, коли русифікацію називають обєктивним історичним явищем, за таких підходів і Освенцим можна називати так само. На сьогодні для українця Росія - втілення історичних злочинів, не визнавши які, вона переносить тягар визнання в майбутні стосунки і на майбутні покоління. Таким чином, або Росія помякшує риторику і визнає бодай факт геноциду-голодомору, або ми приречені на протистояння або-або. Не можу я сприймати обєктивно сучасну Росію, яка продовжує втручатися у справи України і то не лише політичні, але і культурні, шляхом перманентного тиску при вирішенні мовного питання і т.ін.
За темою. Я був у Нижньому Новгороді, але дуже давно, переконаний, що з того часу багато чого змінилося, але в принципі, ніякого особливого враження він на мене не справив - звичайний совковий промисловий гігант, яких повно і в Україні. Не варто порівнювати міста України і Росії, більшість з них виідбудовувалися вже за Совєтів. Значно більше враження справлила на мене подорож до Польщі, відмінність відчувається навіть в архітектурі. Скільки б там не була зарплатня в Новосибірську, це не привід робити далекосяжні висновки, як на мене.

Я радий Вашій широкій відповіді, значить, зацікавленість є у Вас! Відповім по частині названих віх.
Перше. На севастопольський форум обов'язково зайдіть, якщо цікавитеся політикою. Так, як і тут, вистачає оскаженілих екстремістів, але і істориків з філологами (в т.ч. професійних) почитати зможете. А вже хто екстреміст... Хто знає, больший екстреміст я, що ввічливо спілкується та дає гроші на те, що вважаю потрібним, або хлопець, торчаший на форумах з ранку до ночі...
Друге. Відразу до міст перейду, не обговорюючи суть Ваших претензій до Росії (тільки відзначу - Ви прямий за всіх українців відповідаєте? Уповноважені?). Нижній Новгород - це не тільки гігант на півтора мільйони. Це красиве місце зустрічі Волги і Оки і Кремль на Стрілці. Стародавній величезний Кремль, музеї Горького, Солженіцина... Про Ніжнем - трохи пізніше, до речі, скоро знов туди поїду. :D
Третє. Підстав змінювати думку про країну із-за рівня зарплат - ні. Але розуміти, що країна велика, там багато смакоти і несмакота, там живуть осудні люди - здається, треба. Ви думаєте, в Новосибірську багато хто знає про УПА? Про голодомор? Мають претензії до України? :D

Цитата

Мдя... логіка потужна.. От уявімо ситуацію... От візьмем наприклад ПАР. Ти там колись був? ні... а от одного дня така невідома тобі ПАР купила в Китаю пару ракет з ядерними боєголовками. І випустила їх здуру по твоїй такій коханій Москаляндії. І що? ти далі будеш притримуватись своєї "правильної" гіпотези "я там не був, а значить негативно до них відноситись немона"...

Ти думаєш, я автоматом стану ненавидіти всіх громадян ПАР (ЮАР по-російськи??)? Ні, ні фіга подібного. Є лідери. Є політика. Є сім'ї і діти в ПАР...

Цитата

а от цікаво в Чечні ти був? а в Грузії? а в США? Яке твоє ставлення до них?

Напевно, ти мене хотів піймати? :8: Не був ні в одному з трьох місць, але відношуся до Чечні, Грузії або США нормально, без фанатизму. Знову-таки, є політика, є люди, є культура... Є інтереси людей...
  • 0

#99 Dual

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 13.11.2006 – 21:20

Цитата

і міліція не б'є по нирках на вулицях кожного кавказця
мабуть це так, бо згідно російського телебачення, тепер вся російська мафія — це грузини :angry12:

Були з жінкою у Пітері минулого року. Там всі ціни в два рази вищі від львівських. Сало теж є, у достатньому асортименті, але, знову ж таки... Місто гарне, але і Львів ні в року... Зарплати 5-6 тисяч, студентка-племінниця підробляє вечорами за 2 тис (ділимо на 30,5 і отримємо суму в долярах). Пенсіонер-коваль, що відгаратав на судноремонтному 40 років — має пенсію у 2 тисячі рублів, — як він прокоментував: два рази легенько сходити у супермаркет...

Мабуть Новосибірск все ж таки не Росія... :cool1:

Десь щез господін Шніцель, чи як Вас там, вибачайте за забудьковість, котрий любить кошерне сало і заради нього покидаю рідну Хайфу. Цікаво, а Парубок має Батьківщину? Може нам про неї трохи розповість, про свої враження, бо служба у Севастополі мабуть вже скінчилася...
А я обіцяю про свій Львів повісти (сподіваюся, що мені молодь допоможе).

Я б і цього року в Росію поїхав, бо росіяни мені до вподоби (не люблю тільки Москву, вірніше її ставлення до українців!), тому їздили відпочивати до Середземноморської Турції, там були тільки німці і українці, і зовсім без московської метущні і галасу... Виявляється що турки нас (гостей) приймають значно краще, аніж кримчаки з Алупки позаминулого року :D

Щиро радий за всіх українців, що не зірвалися на брудну лайку і не надалися на провокації :D
  • 0

#100 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.02.2016 – 12:05

Курди
Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1