Перейти до вмісту

Ненависна вами Росія моїми очима

Повідомлень в темі: 113

#61 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 31.10.2006 – 01:27

Свій город самим треба капати, а не об"єднувати із сусідським з надією, що він і його вскапає.

Давайте подивимось на єкономічний рівень з перспективою на майбутнє: 50% бюджету Росії залежить від газу і нафти, і немає жодних натяків на зниження цієї залежності, а навіть навпаки.
  • 0

#62 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 06:59

Перегляд дописуblack_voron (31.10.2006 02:27) писав:

Свій город самим треба капати, а не об"єднувати із сусідським з надією, що він і його вскапає.
Давайте подивимось на єкономічний рівень з перспективою на майбутнє: 50% бюджету Росії залежить від газу і нафти, і немає жодних натяків на зниження цієї залежності, а навіть навпаки.

Ще одна жертва великих цифр... У Росії були?? Де і коли?
  • 0

#63 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 31.10.2006 – 10:06

Перегляд дописуMarcos (30.10.2006 21:38) писав:

На форумі є розділ " ГУМОР" тому раджу петросянам, які тут зібралися смалити там, хоч це і шкідливо для здоров"я.
А у вас вже планується третя світова війна ? Ви дійсно небезпечні хлопці, точно щось задумали :)
прошу пана,видалити цю тему і вигнати з форуму того жида.або ж дозвольте мені матюкатися!
:angry12:
  • 0

#64 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2006 – 10:59

Перегляд дописуjakobz (31.10.2006 10:06) писав:

прошу пана,видалити цю тему і вигнати з форуму того жида.або ж дозвольте мені матюкатися!
:angry12:
я вже попереджував вас, щодо матюків. Правила до всіх однакові.
  • 0

#65 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2006 – 11:28

"Так. Економіка Росії базується на продажу сировини, зокрема нафти та газу. Наскільки його вистачить невідомо."
я думаю надовго вистачить ... але Росія і її народ нічого з цього не отримають...
Росія вже не та імперія, що була в кінці 19 сторіччя і навіть не СРСР... її поступово окупують китайці (я думаю пан Парубок не буде заперечувати той факт, що деякі регіони східоду Росії вже зараз майже на половину заселені китайцями, а Китай зовсім не проти відхапати собі трошки Сибіру http://www.inosmi.ru...013/172099.html ), наростатимуть сипаратиські настрої на Кавказі, населення і далі спиватиметься і деградуватиме...

от так пане Ярослав-Шніпєльсон ... а в брехні я вас звинуватив тому що зайшов на вищевказане посилання і подивився реальні резюме і вакансії міста Новосибірськ і вийшло що замість написаного вами

Цитата

Середня з/п в Новосибірську – орієнтування на рівні 400 євро в місяць. Середня зарплата – звичайно, як середня температура по лікарні. Наш завод (сектор FMCG) в цілому малює з урахуванням компенсацій менеджерів і оплат праці нізкокваліфіцированного допоміжного персоналу усереднену цифру на рівні 500 євро. Доказ привабливості для найманого персоналу – активний розвиток «гастарбайтерства» в Новосибе (вантажник – 8-15 000 рублів, це приблизно 300-500 доларів. Оператор заводської лінії – 500-800 доларів залежно від виконання плану (медіана, при атаці конкуренти можуть спокійно скуповувати персонал, залишившись в ринку). Діловод – 180 доларів) і побічно – висока вартість знімного житла. Кваліфіковані і висококваліфіковані фахівці – «неуправленци» стоять від 1000 доларів (ціна спеца в області HR) і вище (ціна фахівця BTL). Ціна керівника середньої ланки в промисловості (мені ближче) – від 1500 доларів.

інженери і технологи у своїх резюме просять 300-500 доларів А НЕ 1000 ЯК ВИ ЗБРЕХАЛИ... а в вакансіях я взагалі більше 400 у.е. навідь для "Кваліфіковані і висококваліфіковані фахівці – «неуправленци»" не знайшов...
так що ви пане Ярослав-Шніпєльсон - провокатор і фактовигадувач... не ображайтесь, але надалі я буду ігнорувати ваші дописи, бо не люблю коли мені вішають лапшину на вуха...

П.С. Шановні модератори та адміністратори - раджу закрити цю тему як провокаційну і спрямовану на дизінформацію населення нашого форуму :angry12:
  • 0

#66 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 12:08

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 23:00) писав:

Все - на самому початку. Форум повний міфів про Росію. Я питав багато разів - майже ніхто не був там або був давним-давно. Тому саме в Політиці я і вирішив її створити. Є свої враження, протилежні моїм, - давайте їх! Не посилання, не статистику офіційну або неофіційну - свої особисті враження...
зрозуміло, дякую :angry12:
  • 0

#67 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.10.2006 – 14:56

Думаю, навіть сенсу нема з певними людьми сперечатися. Бо вони, окрім себе і своїх "гіперправильних" ідей, нічого не чують і не бачать.
Краще ігнорувати їх і не витрачати енергію для розбудови власної держави, ніж на усіяких м..ків
  • 0

#68 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 31.10.2006 – 18:46

Ага, я теж рекомендую всім ігнорувати всіляких тут перців… а перцям рекомендую дивитися побільше на инший кордон… у вас там Китай на хвості, дивіться аби не довелось вазелін запасати :angry12:
  • 0

#69 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:07

Цитата

Так. Економіка Росії базується на продажу сировини, зокрема нафти та газу. Наскільки його вистачить невідомо. За деякими експертними оцінками ще на 15 найближчих років, що буде далі невідомо нікому.

ЯК?! Ви ще не зрозуміли, що Россию з'їсть Китай??! :)

Я писав

Цитата

Кваліфіковані і висококваліфіковані фахівці – «неуправленци» стоять від 1000 доларів (ціна спеца в області HR) і вище (ціна фахівця BTL)

CAESAR писав

Цитата

інженери і технологи у своїх резюме просять 300-500 доларів А НЕ 1000 ЯК ВИ ЗБРЕХАЛИ... а в вакансіях я взагалі більше 400 у.е. навідь для "Кваліфіковані і висококваліфіковані фахівці – «неуправленци»" не знайшов...

Я не бачу суперечності. Інженер інженерові ворожнеча, Ви винні це чудово розуміти. Комусь і 200 баксів позаочі... Те, що Ви не знайшли на випадково узятому сайті вакансій - підстава говорити, що їх немає?? Я ніколи не бачив чорної лелеки - це теж означає, що його немає? У нас он звільнився кадровик новосибірський, пішов на 1300 баксів... Ми платимо менше, не в рази, але менше.

Manfred

Ну як там у Вологді нафта, наскільки років залишилося ще? :shy:

============================================

Хлоп'ята, які ви з боку... Які гучні крики про провокацію, коли вам пишуть правду... Які заклики закрити тему... Істерика практично! :angry12:

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 15:56) писав:

Думаю, навіть сенсу нема з певними людьми сперечатися. Бо вони, окрім себе і своїх "гіперправильних" ідей, нічого не чують і не бачать.
Краще ігнорувати їх і не витрачати енергію для розбудови власної держави, ніж на усіяких м..ків

Все одно читаєш. І це добре, тому що правду читаєш. Без сопель про Вове Путині і без злості на історичних загарбників.

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 15:56) писав:

Все одно читаєш. І це добре, тому що правду читаєш. Без сопель про Вове Путині і без злості на історичних загарбників.
  • 0

#70 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.10.2006 – 22:08

Перегляд дописуПарубок Ярослав (31.10.2006 22:03) писав:

Які гучні крики про провокацію, коли вам пишуть правду... Які заклики закрити тему... Істерика практично! :angry12:

У кожного своя правда. Ми на своїй землі і хочемо своєї правди. Не нав"язаної. Не перекрученої. Не замовчуваної. А української святої правди.

Кому не зрозуміло?!
  • 0

#71 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:11

Перегляд дописуFreelancer (31.10.2006 19:46) писав:

Ага, я теж рекомендую всім ігнорувати всіляких тут перців… а перцям рекомендую дивитися побільше на инший кордон… у вас там Китай на хвості, дивіться аби не довелось вазелін запасати :angry12:

Китай від Новосиба недалеко, але китайців, скажімо так, не більше там, чим ярих патріотів-українців. :)

Перегляд дописуОлесік (31.10.2006 23:08) писав:

У кожного своя правда. Ми на своїй землі і хочемо своєї правди. Не нав"язаної. Не перекрученої. Не замовчуваної. А української святої правди.

Кому не зрозуміло?!

Розповіддю про Сибір я заважаю твоїй правді?! Що ж за правда така у тебе?..
  • 0

#72 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:32

Перегляд дописуПарубок Ярослав (31.10.2006 22:07) писав:

ЯК?! Ви ще не зрозуміли, що Россию з'їсть Китай??! :8:
не смішно вже давно...

Цитата

Хлоп'ята, які ви з боку... Які гучні крики про провокацію, коли вам пишуть правду... Які заклики закрити тему... Істерика практично!
тут не тільки хлоп'ята, хіба ти не помітив? ще раз кажу, не потрібно розказувати нікому, що це правда. люди самі мають голову на плечах, щоб подумати чи це правда чи ні. просто тема беззмістовна, ти сам її створив, сам зробив з неї цирк, а тепер критикуєш інших. не бачу істерики.

Перегляд дописуПарубок Ярослав (31.10.2006 22:11) писав:

Китай від Новосиба недалеко, але китайців, скажімо так, не більше там, чим ярих патріотів-українців. :D
треба це діло виправляти :D
  • 0

#73 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 22:45

Evol

Виправляй, завозь китайців... :8:

А ти сам був в Росії? Коли і де?.. А якщо в 1983 або 96-м - те яка у тебе правда, зі всіма плечима і головою?...

Evol

Виправляй, завозь китайців... :D

А ти сам був в Росії? Коли і де?.. А якщо в 1983 або 96-м - те яка у тебе правда, зі всіма плечима і головою?...
  • 0

#74 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 23:50

Перегляд дописуПарубок Ярослав (31.10.2006 22:45) писав:

Evol

Evol

треба буде - самі приїдуть :D
у Росії не був і не хочу там бути, мені і в Україні по горло вистачає російської мови і росіян.

і ще одне: можеш не писати по два рази - до мене доходить з першого :8:
  • 0

#75 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 00:06

Ось нам ще один: "цього ніколи в очі не бачив - все одно негідник" :8:
  • 0

#76 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 00:09

Перегляд дописуПарубок Ярослав (1.11.2006 00:06) писав:

Ось нам ще один: "цього ніколи в очі не бачив - все одно негідник" :8:
може поясниш суть свого посту?
  • 0

#77 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 01.11.2006 – 08:00

Цитата

у Росії не був і не хочу там бути, мені і в Україні по горло вистачає російської мови і росіян

...але готовий довго і пристрасно доводити - як же там хрін, на Сході, які вони все нефтезавісимиє, китайцеатакуємиє, алкоголеспівающиеся поневолювачі вільних країн...... :8:
  • 0

#78 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.11.2006 – 09:56

2 Парубок Ярослав
В кожної людини своя правда... і з огляду на своє виховання ти справді можеш сприймати це за правду. Це як міф про печеру, в якій люди сиділи спиною до входу і бачили лиш свою тінь. І саме це відображення вони вважали правдою і реальністю. Тому особисто ТЕБЕ тут ніхто і ні в чому переконувати не збирається. Тільки візьми порівняй для себе особисто дискусію, котра ведеться на проукраїнських сайтах і проросійських. В нас ти можеш знайти спробу на раціональному рівні переконати учасника дискусу. В той час як на переважній більшості проросійських сайтів окрім "йопт, мля, нах, пашлі ви... "і тд. нічого не зустрінеш. І після цього ти хочеш, щоб хтось прислуховувався до вашої "правди". Ну добре.. припустим, що ти правий. І ЩО? Ну живіть собі там і не лізьте сюди. Так ні... як тільки вибори ви вже тут, як тільки в нас проблеми - ви знову тут. А нема проблем і тільки настає затишшя... то НЄ! де там... ви опіать тут і робите так, щоб в нас були знову проблеми. Ще окрім того свою "правду" нам несете... сказав би я, що зробити з тою "правдою" вам треба, але опускатись до такого рівня як декотрі "коллєгі" з інших форумів не хочу.
  • 0

#79 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.11.2006 – 10:54

Господи.....здається пан,звиняйте, господін Парубок Ярослав вирішив здійснити нездійсненне....замаскувати побрехеньки під правду....такого ще нікому не вдавалося..і не вдалося...Народ залишиться при своїх думках....а все тому, що знають правду і не дають собі задурювати голову всяким провокаторам...народ більше хвилює власна держава, ніж чужа, хай і сусідня, хай начебто й краща....
навіщо нам копіювати спосіб державотворення чужої держави?!ми йдемо власним шляхом...нам не треба чужого....і скажу чесно...я русофобка....хоча й маю багато друзів з Росії....але не істинно славянско-руского походження...(точніше угро-фінського)
  • 0

#80 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 01.11.2006 – 10:58

Фактор “Росія” в моїй Україні

У моїй Україні є Росія. Багато Росії. Більше, ніж усіх інших факторів, разом узятих. Іноді таке враження, що в моїй Україні більше Росії, ніж власне України.

Тому писати таку книжку, як “Моя Україна”, не згадуючи про Росію, невимовно складно, навіть несправедливо.

У моїй Україні є Росія Лєрмонтова та Пушкіна, Достоєвского та Толстого. Такій Росії я кажу: “Ласкаво просимо!” Проте такої Росії зовсім мало. Вона – приваблива, для таких, як я, обгортка. Розгортаю обгортку – всередині гірка лакриця імперіалізму. Кажу: “Це не та цукерка, що її сподівався!”

У моїй Україні є Росія Мандельштама та Цвєтаєвой, Пастернака та Бродского. Такій Росії я кажу: “Ласкаво просимо!” Проте такої Росії зовсім мало, до того ж тепер вона переважно не в Росії, а поза нею – в Україні й не в Україні. Під цією не менш привабливою обгорткою – справжня цукерка. Я це знаю. Однак її мені ніхто не пропонує. Цей сорт цукерок не в моді й у самій Росії. Мода в Росії нагадує моду в Німеччині початку 30-х років ХХ століття.

У моїй Україні є, зрештою, і така Росія: Гоголя та Короленка, Ахматовой і Бабеля. Але чи така вона вже й Росія, ця Росія?

Усі ці Росії стоять у моїй українській бібліотеці. Її в мене приблизно так само чи то багато, чи мало, як Франції й Іспанії, Англії й Польщі, Чехії та Японії. Це та Росія, про яку я кажу: “Це й моя Росія”.

Але ж не лише ця Росія є в моїй Україні? Не лише.

У моїй Україні є Росія-як-частина-історії. Частина української історії. Або спільної історії. Нічого незвичайного тут немає. Такі частини історії є в багатьох країнах. В Індії є Англія-як-частина історії, в Балкан – Туреччина, Іспанія є частиною історії різних материків і континентів і цим вона подібна до Англії, навіть у Бразилії є Португалія, частина її історії. Та й в Україні була не лише Росія. Були й Австрія й Австро-Угорщина, Польща та Литва, Угорщина та Румунія як частини історії.

Незвичайність Росії-як-частини-історії не лише в тому, що ця частина дуже велика і тривала, і не в тому, що про неї можна сказати, мовляв, вона брутальна. Брутальність притаманна всім колоніальним проектам. Незвичайність Росії-як-частини-історії – не лише в її присутності. Інші частини української історії також присутні в моїй Україні. Незвичайність Росії-як-частини історії виявляється в способі її присутності.

У моїй Україні є Росія, яка проклинає Івана Мазепу. Іван Мазепа – національний герой. Якби він був французьким героєм, йому присвячували б поеми. Зрештою, українському національному героєві Мазепі присвячували поеми. У Франції й Англії, Гюґо й Байрон. У моїй Україні є Росія, яка проклинає Івана Мазепу. Це проклинання називається грецьким словом “анафема”, і наклала його Церква. Церква – це наречена Божа, з якою Господь безперервно одружується. Як наречена Бога вона мала б бути рахманною, закликати до прощення та милосердя.

У моїй Україні є Росія, яка проклинає оунівців і бандерівців, проклинає УПА. Виходить на вулиці та майдани, перетворюється на свинцеві літери щоденних газет і проклинає. Росія, яка є в моїй Україні, проклинає тільки оунівців, тільки бандерівців, тільки УПА.

Росія, яка є в моїй Україні, каже, що Голодомору не було, відтак не було тих семи чи одинадцяти мільйонів селян, яких не стало. Росія, яка є в моїй Україні, каже, що нікого не кидала в криниці – вони самі туди впали. Йшли по воду, послизнулися і впали. Нікого не розстрілювала. Вони самі собі вистрілили в потилицю. Взяли револьвер, приклали ззаду і вистрілили. Росія, яка є в моїй Україні, каже, що не влаштовувала гулагів. Що слово “ГУЛАГ” винайшов Солженіцин, такий письменник, а письменникам, як ви знаєте, властиво брехати, це їхня професія така – брехати. Вони вигадники, покликані потішати і розважати, тому вірити їм не можна. Вони мають бурхливу уяву та фантазують.

Росія, яка є в моїй Україні, говорить з екранів телебачення і з трибуни парламенту про утиски російської мови. Я уважно слухаю. Я уважний слухач, хоч іноді мені потрібно чимало зусиль зосередитися. Це останнє в мене ще зі школи.

Послухавши і занепокоївшись, я виходжу на львівську вулицю. Львів – місто на крайньому заході моєї України. В Росії, яка є в моїй Україні, побутує думка, нібито в ньому живуть оунівці та бандерівці. Чому вона так думає, коли сама багато років тому рапортувала, що оунівців і бандерівців винищено, сказати важко. Я йду до першого-ліпшого газетного кіоску – вчора вісімдесят відсотків газет і журналів у ньому були російською мовою, сьогодні фіфті-фіфті. Газет – фіфті-фіфті, журналів не фіфті-фіфті. Журналів десь так сімдесят на тридцять, сімдесят – російською, тридцять – українською. Гарні журнали – кольорові обкладинки, VIP-обличчя, VIP-фігури дівчат. Фільми в кінотеатрах йдуть винятково російською.

За даними результатів Всеукраїнського перепису населення 2001 р., у Львівській області, адміністративним центром якої є місто Львів, 95,3% мешканців рідною мовою вважають українську.

У Києві все навпаки. Дев’яносто п’ять на п’ять. Дев’яносто п’ять відсотків преси – російською, п’ять – українською. Фільми в кінотеатрах так само, як у Львові, йдуть винятково російською.

За тим самим переписом, у Києві 82,2% городян – українці, з них 85,8% вважають рідною мовою українську. “Нелади”, – каже моя іноземна приятелька, яка володіє бездоганною українською і займається статистикою, до продавчині газетного кіоску, дебелої пенсіонерки. “Натє вам вашего Ющенка!” – кидає та з-під прилавка газету.

Вмикаю телевізор. Я маю тринадцять каналів – усі на хатній антені. Кабельне телебачення для мене задороге, щоб оплачувати неякісні послуги, та й пропозиція не влаштовує. Я мало дивлюся телебачення. Багато читаю книжок, багато сиджу перед комп’ютером, трошки буваю на природі, хоча насправді мені здається, що книжок читаю мало. Хай там як, я вмикаю телевізор. На одному каналі Владімір Жиріновскій, на іншому – Константін Затулін. Слухаю, що скажуть. Кажуть те саме, що й попереднього разу, кілька тижнів тому, коли востаннє вмикав телевізор. Кажуть, що кажеться. Вимикаю.

Через тиждень вмикаю знову. На одному каналі Константін Затулін, на іншому – Владімір Жиріновскій. На тому, де минулого разу був Владімір Жиріновскій, тепер Константін Затулін. На тому, на якому минулого разу був Константін Затулін, тепер Владімір Жиріновскій. Кажуть те, що й минулого разу. “Та що це таке? У вас що, в Росії нікого іншого немає?” – “А що вам не подобається? Владімір Вольфовіч Жиріновскій – заступник голови Державної Думи Російської Федерації, член Парламентської Асамблеї Ради Європи. Константін Фьодоровіч Затулін – член комісії Держдуми Російської Федерації у справах СНД, зв’язків зі співвітчизниками, член Центральної політради партії “Единая Россия”. Люди, як бачите, високо поставлені та шановані”.

У моїй Україні є Росія, яка охороняє українські маяки, і Чорноморський флот, який у моїй Україні охороняє Росію.

У моїй Україні є Росія, яка час до часу цитує кілька рядків Шевченка або співає перший куплет української народної пісні. Це – зізнання в любові. Цим Росія, яка є в моїй Україні, хоче сказати, що любить мою Україну та сподівається на взаємність.

У моїй Україні є, звісно, не лише Росія. Є й Україна, яка каже, що це Росія. Що це Росія не виплачує зарплати. Що це Росія розбила дороги. Що це Росія розкидає сміття й отруює довкілля. Що це Росія розбазарює бюджетні кошти і використовує їх не за призначенням. Що це Росія бере хабарі. Що це Росія вирубала Карпати. Що це Росія не купує українських книжок і не дублює українською фільмів. Що це Росія розвалила наші вагони і не купує нам нових. Що це Росія зруйнувала комунальне господарство. Що це Росія, коли ніхто не бачить, відбиває львівські балкони, щоб були не такі гарні, як у Петербурзі.

За політичною метушнею забувається, що є справжня Росія і справжня Україна, інша Росія й інша Україна. Але чи це так? Либонь, то вигадка письменників, брехунів і фантастів.

Чого тільки немає в моїй Україні!

Тимофій Гаврилів – письменник, мешкає у Львові
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних