Перейти до вмісту

Ненависна вами Росія моїми очима

Повідомлень в темі: 113

#41 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:33

Ні, не палю, і вам не раджу - нікотин скорочує життя. Чи ти що ти мав на увазі?
  • 0

#42 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.10.2006 – 21:34

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 21:16) писав:

От и гарно! Знайте правду та і гаразд... :angry12:
Ваше діло розповісти... Наше - вирішити, що є правда, а що брехня. :)
  • 0

#43 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:35

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2006 21:32) писав:

А взагалі - яка нафіг різниця?
Майбутнє всеодо не за Україно і не за Росією! Повірте мені, я це точно знаю! ми тут гриземося через те, хто з нас ліпше і не помічаємо, що за часів тотальної глобалізації правий той, кого більше. Себто - праві китайці! А ми лише їхня майбутня матеріальна база. Це лише питання часу. І Росія буде першою, на кого піде Китай. Не з і зброєю, ні. А з пропозицією партнерства і співробітництва. На вигідних для Китаю умовах, звиичайно ж. До речі, в Китаї є ядерна зброя в якості вагомих аргументів...
Але то зовсім інша історія.....

Так. Вже китайці - загроза Україні, курво!!!!! Аби їх шлєк потрафив!!! А ми у Хайфі - ми не загроза??? Ми ж з*їмо все ваше сало, хоч воно і некошерне. Віддасте чи ні????
  • 0

#44 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:35

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2006 22:32) писав:

А взагалі - яка нафіг різниця?
Майбутнє всеодо не за Україно і не за Росією! Повірте мені, я це точно знаю! ми тут гриземося через те, хто з нас ліпше і не помічаємо, що за часів тотальної глобалізації правий той, кого більше. Себто - праві китайці! А ми лише їхня майбутня матеріальна база. Це лише питання часу. І Росія буде першою, на кого піде Китай. Не з і зброєю, ні. А з пропозицією партнерства і співробітництва. На вигідних для Китаю умовах, звиичайно ж. До речі, в Китаї є ядерна зброя в якості вагомих аргументів...
Але то зовсім інша історія.....

Хай йде! Це інша пісня... Сподіваюся, ви не вважаєте, що Росія ломанется завойовувати Україну в рамках третьої світової?..
  • 0

#45 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2006 – 21:38

На форумі є розділ " ГУМОР" тому раджу петросянам, які тут зібралися смалити там, хоч це і шкідливо для здоров"я.

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 21:35) писав:

Хай йде! Це інша пісня... Сподіваюся, ви не вважаєте, що Росія ломанется завойовувати Україну в рамках третьої світової?..
А у вас вже планується третя світова війна ? Ви дійсно небезпечні хлопці, точно щось задумали :angry12:
  • 0

#46 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:39

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 21:35) писав:

Стоп. Вже вирішили питання з Піднебесною. Та з Promising Land. Ми приїдемо на Merkava Mk.IV і з*їмо все сало на Україні. І тоді хана Україні - нема сала - нема держави.
  • 0

#47 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:40

Перегляд дописуMarcos (30.10.2006 22:38) писав:

На форумі є розділ " ГУМОР" тому раджу петросянам, які тут зібралися смалити там, хоч це і шкідливо для здоров"я.
А у вас вже планується третя світова війна ? Ви дійсно небезпечні хлопці, точно щось задумали :)

Маркос, я все дивуюся Вам... Ось, в сусідній темі цій же вітці обговорюється третя світова... Ви - модератор! - цього не відмітили?? :angry12:
  • 0

#48 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.10.2006 – 21:40

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 21:26) писав:

А чом метра там нема? Москалі, мабуть, не дають, будувати. Так? То ж московський берег. Булгакова читали? Може, Московський міст наречемо на кшалт Першосалоїдський. Ви згодні?

А то хто ж? Хто ж інший як не москалі кляті не дають нам вільно дихать на нашій рідній Вкраїїні? Хто ж як не москалі гвалтує наших жінок, вбиває наших дітей і краде наше майно?!?!?.... Бодай би їм руки повикрутилися, оги повидираи і горіли вони в Пеклі в смолі киплячій!.......
Ну як, ви отримали задоволення? Чи мені ще щось вигадати аби потішити ваші українофобські почуття?
  • 0

#49 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:42

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 21:40) писав:

Маркос, я все дивуюся Вам... Ось, в сусідній темі цій же вітці обговорюється третя світова... Ви - модератор! - цього не відмітили?? :angry12:
Звичайно не помітив, тут на форумі ви самий кмітливий, розумний і спостережливий :)
  • 0

#50 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:42

Про третю Світову якось іншим разом. Я взагалі не про неї.
  • 0

#51 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:44

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2006 21:40) писав:

А то хто ж? Хто ж інший як не москалі кляті не дають нам вільно дихать на нашій рідній Вкраїїні? Хто ж як не москалі гвалтує наших жінок, вбиває наших дітей і краде наше майно?!?!?.... Бодай би їм руки повикрутилися, оги повидираи і горіли вони в Пеклі в смолі киплячій!.......
Ну як, ви отримали задоволення? Чи мені ще щось вигадати аби потішити ваші українофобські почуття?

Не можу розділити з вами насолоду - нам Йєгова не подарував, як чоловікам, 7-ми кратний оргазм. Вам повезло. А чом тіки москалі, а ми жиди не їли ваших дітей на Пєсах? Їли!! А ляхи вас не мордували??? А мад*яри???? А взагалі, увесь світ вас хотів згвалтувати, а ви вистояли.
З.І. А як гірлянди герої УПА з польскіх немовлят в*язали, згадали, на Волині у 1944? Ну що, тепер ви отримали насолоду????
  • 0

#52 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:44

Перегляд дописуMarcos (30.10.2006 22:42) писав:

Звичайно не помітив, тут на форумі ви самий кмітливий, розумний і спостережливий :angry12:

Угу. Merci за compliment.
  • 0

#53 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 30.10.2006 – 21:54

Шановні, або говоріть по темі або я закрию цю тему і декому додам попередження за оффтоп :angry12:
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:54

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 21:44) писав:

Не можу розділити з вами насолоду - нам Йєгова не подарував, як чоловікам, 7-ми кратний оргазм. Вам повезло. А чом тіки москалі, а ми жиди не їли ваших дітей на Пєсах? Їли!! А ляхи вас не мордували??? А мад*яри???? А взагалі, увесь світ вас хотів згвалтувати, а ви вистояли.
З.І. А як гірлянди герої УПА з польскіх немовлят в*язали, згадали, на Волині у 1944? Ну що, тепер ви отримали насолоду????

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову....
Смішні ви, їй-Богу. :angry12:
Вас як провокатора треба залишити без премії, бо ви ше навіть не змусили нікого вас обматерити.
А як звичайну людину дуже важко зрозуміти - що ви хочете довести? Яка мета ваших висловлювань і закидів у провінційності?
  • 0

#55 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:10

Перегляд дописуMrGALL (30.10.2006 21:54) писав:

Шановні, або говоріть по темі або я закрию цю тему і декому додам попередження за оффтоп :angry12:
підтримую!!! (а навіщо взагалі такі теми?)
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:15

Вітаю Парубка з гарною провокацією аплодисментами.
  • 0

#57 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:20

Перегляд дописуzav (30.10.2006 22:15) писав:

Та ні, сьогодні він був так собі. Не було родзинки якоїсь. Не дуже вдало себе показав. Шахтер - і за тим цікавіше спостерігати! :angry12:

Давайте нову тему створимо - Провокатори і провокації.
  • 0

#58 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:23

Перегляд дописуzav (30.10.2006 23:15) писав:

Для тих, що не бачили Росію розповісти про неї - і насправді провокація... :angry12:
  • 0

#59 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 22:41

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 22:23) писав:

Для тих, що не бачили Росію розповісти про неї - і насправді провокація... :angry12:
я не вкурсі, вибачай :)
ти сам звідки? чому на українському форумі? чому розповідаєш нам про Росію? навщо ця тема, що тут обговорювати?

Повідомлення відредагував Evol: 30.10.2006 – 22:42

• 0

#60 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 23:00

Перегляд дописуEvol (30.10.2006 23:41) писав:

я не вкурсі, вибачай :angry12:
ти сам звідки? чому на українському форумі? чому розповідаєш нам про Росію? навщо ця тема, що тут обговорювати?

Все - на самому початку. Форум повний міфів про Росію. Я питав багато разів - майже ніхто не був там або був давним-давно. Тому саме в Політиці я і вирішив її створити. Є свої враження, протилежні моїм, - давайте їх! Не посилання, не статистику офіційну або неофіційну - свої особисті враження...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних