Перейти до вмісту

Ненависна вами Росія моїми очима

Повідомлень в темі: 113

#21 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2006 – 20:48

"Мені підробляти не можна, я зомбі-раб великого Пу..."

:angry12:

і його підлабузничок :)

ой, смішний ти
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.10.2006 – 20:51

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 20:44) писав:

CAESAR

Я виразно написав, що цифри усереднені, як температура по лікарні... Можливо, Ваші родичі - вчителі або лікарі, звичайно, вони отримують менше.
Україна (обидві) - ні, місцевий форум - точно! :angry12:

Красно дякую! І ким же ви вважаєте особисто мене, цікаво б знати?.... Добре, не будемо переходити на особистості...
Україна одна - подивіться на карту, почитайте енциклопедію, спитайте у Яндекса чи Яху, врешті решт порахуйте самі, якщо знову вийде 2 - передивіться своє ставлення до арифметики.
Якщо так рахувати, то скільки ж Росій можна нарахувати?
  • 0

#23 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 20:51

Ой посмійся, що залишається делать-то...
  • 0

#24 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 20:53

Та ні, Гай, це ви кумедні. Та обмежені трошки у розумінні геополітики :angry12:
І це дивно, що живучи у Пітері, ваші родичі мало отримують. Може, просто не вміють заробляти гроші? То ви не робіть висновки по своїм родичам, раджу вам, я своїм очам більше вірю, аніж родичам когось з цього форуму. Самі поїдьте - побачите, а потім будемо дискутувати, добре?

Перегляд дописуNeorlandina (30.10.2006 20:51) писав:

Красно дякую! І ким же ви вважаєте особисто мене, цікаво б знати?.... Добре, не будемо переходити на особистості...
Україна одна - подивіться на карту, почитайте енциклопедію, спитайте у Яндекса чи Яху, врешті решт порахуйте самі, якщо знову вийде 2 - передивіться своє ставлення до арифметики.
Якщо так рахувати, то скільки ж Росій можна нарахувати?

України дві. Так було завжди. Спитайте у Яндекса про Лівий та Правий береги.
  • 0

#25 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 20:54

Neorlandina

А давайте не обговорюватимемо кількість Україн саме в цій темі? Я потім іншу створю, обіцяю - під питання чисельності. :angry12:
  • 0

#26 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 20:58

http://findjob.ru/?lookfor=res&sec=6&a...mp;x=33&y=9

http://job.ukr.net/s.../result_res.php

на
порівнюй...

і не вішай лапшину
  • 0

#27 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:01

Просили же тицко не давати :angry12: Тільки те, що бачили. Чи людина читати на вміє україньскою? Чи на івриті писати їй чи російською, га?
  • 0

#28 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:03

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 20:54) писав:

Neorlandina

А давайте не обговорюватимемо кількість Україн саме в цій темі? Я потім іншу створю, обіцяю - під питання чисельності. :angry12:

Та ні, дякую. Я знаю, що ти мені можеш сказати з цього приводу. А ти сам чудово знаєш, що я тобі на це зможу відповісти. То ж нащо ІЩЕ одну тему створювати, щоб ти знову доводив одне і те саме - те, наскільки ти не любиш і не поважаєш Україну і наскільки класна країна Росія. На жаль нічого нового від тебе нам не доведеться почути, яку б ти тему не створював.....
  • 0

#29 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:06

Перегляд дописуCAESAR (30.10.2006 20:58) писав:

http://findjob.ru/?lookfor=res&sec=6&a...mp;x=33&y=9

http://job.ukr.net/s.../result_res.php

на
порівнюй...

і не вішай лапшину

Ще додам. Новосибірьск - це не столиця Росії, це одне місто. Чом би вам не дати порівнянням з Рівним, наприклад, або Луцьком? :angry12: Так. Порада.
  • 0

#30 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

CAESAR

Був в Росії сам чи ні??

Ти порівнюєш Київ з Новосибом і зарплатами порівнянні... Це некоректно, і те цифри схожі... У якій брехні ти мене звинуватив???
  • 0

#31 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Перегляд дописуПарубок Ярослав (30.10.2006 19:39) писав:

Тут я описуватиму враження від зустрічі з російськими містами. Все одне, як розумію, більшість за межі України не виїжджала...

Я провів тиждень в місті Новосибірську. Це за межами державного кордону України, в Росії. Навіть за Уральським хребтом. Десь в районі краю земного диска. Ну якраз там, де живуть п'яні балалаєчники-ведмеді. За чисельністю жителів Новосибірськ зіставимо з міліонникамі України – Дніпропетровськом, Донецьком, Харковом. Спілкувався з жителями, дивився на рівень життя, зарплати на ринку праці. Ну тобто не читав «Російську газету» і пропагандою не зомбувався, а озирався.

Новосибірськ – абсолютно молоде місто, свої майже два мільйони він набрав в двадцятому столітті. Орієнтований був на розвиток наукоємкого виробництва, «середнє машинобудування» (на рівненській АЕС коштують уранові стрижні з Новосиба), науковий комплекс (відділення Російської академії наук). Нафти і газу немає, не весь Сибір, розумієш, залитий ними.

Середня з/п в Новосибірську – орієнтування на рівні 400 євро в місяць. Середня зарплата – звичайно, як середня температура по лікарні. Наш завод (сектор FMCG) в цілому малює з урахуванням компенсацій менеджерів і оплат праці нізкокваліфіцированного допоміжного персоналу усереднену цифру на рівні 500 євро. Доказ привабливості для найманого персоналу – активний розвиток «гастарбайтерства» в Новосибе (вантажник – 8-15 000 рублів, це приблизно 300-500 доларів. Оператор заводської лінії – 500-800 доларів залежно від виконання плану (медіана, при атаці конкуренти можуть спокійно скуповувати персонал, залишившись в ринку). Діловод – 180 доларів) і побічно – висока вартість знімного житла. Кваліфіковані і висококваліфіковані фахівці – «неуправленци» стоять від 1000 доларів (ціна спеца в області HR) і вище (ціна фахівця BTL). Ціна керівника середньої ланки в промисловості (мені ближче) – від 1500 доларів.

Зняти однушку – від 250 баксів.

Купити поза центром, але в місті – тисяч 40 і вище.

У місті різке зростання числа автомобілів (звичайно, праворульних японок) і, зрозуміло, збільшення пробок. Ще півтора роки тому я не спостерігав такої кількості. Активно розвивається малий бізнес – від оформлення кульками свят до виготовлення вікон ПВХ. З мінусів міста – неготовність інфраструктури до такого зростання. Транспорту тісно, метро не справляється із збільшеним навантаженням. Також, мабуть, можна віднести до мінусів зниження частки середнього і крупного бізнесу (того самого, атомного) і у формуванні бюджетів, і в долі зайнятих співробітників, і в змісті на балансі соцоб'ектов. Хоча мінус чи ні – дивитеся самі.

До України ніхто і ніяк особливо не відноситься. 3800 км. ка Москви, а до Києва і більше – чесне слово, всім якось глибоко наплювати на проблеми України, хоча при створенні українського заводу літали туди топ новосибірського підприємства активно, негативу не зберегли. Нормальні робочі відносини. А, ще одна з центральних вулиць Новосиба носить ім'я Богдана Хмельницького (народне найменування вулиці – «Богдашка»).

До чого я це все? Мабуть, до опису Росії з перших вуст, а не від «п'ятого каналу». Дискутувати буду з охочими виключно за умови вказівки – коли і де був в Росії опонент, бо крики на тему «кацапи - завойовники» від безвилазного жителя Чернівців мені нецікаві. Посилання на Інтернет-історії страшилок про Путіна, московський ОМОН і ськинхедов теж нецікаві. Я пропоную спілкуватися тим, хто БУВ в Росії, а не читав про неї. У мене в запасі є ще декілька міст різного калібру:
- Москва
- Пітер
- Нижній Новгород
- Орел
- Перм
- Електросталь (Московська область)
- Ногинськ (МО)
- Рибінськ (Ярославська область)
- Ростов Великий (ЯО)

Поговоримо правдиво про «ворогів зі сходу»?
красно дякую за такий детальний опис Новосибірська - міста, за межами державного кордону України, в твоїй любимій (висновок зроблено з твоїх слів), і ненависній мною твоїми очима Росії. тільки тема названа якось "попсово"... хоча мені на це начхати... як і на Новосибірськ, і на всю велику і могутню Росію з її надзвичайно великими заробітними платами... чому? бо живу я тут, на Україні... чи я почуваюся гордим через те, що тут живу? мабуть ні... бо поки нема чим гордитися... зате я надзвичайно щасливий, що не сиджу зараз на якомусь чужому російському форумі і возвеличую Україну... бо ні їй ні мені цього не потрібно, і ми обоє це знаємо... :angry12: :)
  • 0

#32 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:09

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 20:53) писав:

Та ні, Гай, це ви кумедні. Та обмежені трошки у розумінні геополітики :angry12:
І це дивно, що живучи у Пітері, ваші родичі мало отримують. Може, просто не вміють заробляти гроші? То ви не робіть висновки по своїм родичам, раджу вам, я своїм очам більше вірю, аніж родичам когось з цього форуму. Самі поїдьте - побачите, а потім будемо дискутувати, добре?
України дві. Так було завжди. Спитайте у Яндекса про Лівий та Правий береги.

То давайте ще спитаємо про Східну, Західну, Північну, Південну та Центральну України...
Про Буковину, Закарпаття, Прикарпаття, Лемківщину, Гуцульщину, Бойківщину, Придніпрянщину, Наддніпрянщину, Херсонщину......
А також про Київську область, Донецьку область Івано-Франківську область , Чернігівську область..........
А може ще про Білоцерківський район, Тячівський район, Міжгірський район.......
А ще є Троєщина, Нивки, Бабурка, Космос, Совки.....
  • 0

#33 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:15

Який пасаж!
  • 0

#34 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:16

Перегляд дописуEvol (30.10.2006 22:06) писав:

красно дякую за такий детальний опис Новосибірська - міста, за межами державного кордону України, в твоїй любимій (висновок зроблено з твоїх слів), і ненависній мною твоїми очима Росії. тільки тема названа якось "попсово"... хоча мені на це начхати... як і на Новосибірськ, і на всю велику і могутню Росію з її надзвичайно великими заробітними платами... чому? бо живу я тут, на Україні... чи я почуваюся гордим через те, що тут живу? мабуть ні... бо поки нема чим гордитися... зате я надзвичайно щасливий, що не сиджу зараз на якомусь чужому російському форумі і возвеличую Україну... бо ні їй ні мені цього не потрібно, і ми обоє це знаємо... :angry12: :)

От и гарно! Знайте правду та і гаразд... :shy:
  • 0

#35 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:17

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 21:15) писав:

Який пасаж!
Де пасаж? Який пасаж? Пасаж на Хрещатику! :angry12:
  • 0

#36 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:19

Та ви тільки ціми мірками :angry12: А мені пасаж ще й Москві, Тель-Авіві, наприклад, в Мемфісі. А що? Хрещатик - це не колиска світу, як сукропи вважають.
  • 0

#37 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:24

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 21:19) писав:

Та ви тільки ціми мірками :angry12: А мені пасаж ще й Москві, Тель-Авіві, наприклад, в Мемфісі. А що? Хрещатик - це не колиска світу, як сукропи вважають.

Та ні, що ви, що ви! Як можна не знати історію зародження цивілізації на нашій планеті? Перша прямоходяча і здравомисляча людина на цій планеті з"явилася на Троєщині і до сих пір там проживає! Тобто Троєщина - колиска світу! Сліпці!
  • 0

#38 Шніпєльсон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:26

А чом метра там нема? Москалі, мабуть, не дають, будувати. Так? То ж московський берег. Булгакова читали? Може, Московський міст наречемо на кшалт Першосалоїдський. Ви згодні?
  • 0

#39 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:29

Перегляд дописуШніпєльсон (30.10.2006 22:26) писав:

А чом метра там нема? Москалі, мабуть, не дають, будувати. Так? То ж московський берег. Булгакова читали? Може, Московський міст наречемо на кшалт Першосалоїдський. Ви згодні?

Палiшь...
  • 0

#40 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 21:32

А взагалі - яка нафіг різниця?
Майбутнє всеодо не за Україно і не за Росією! Повірте мені, я це точно знаю! ми тут гриземося через те, хто з нас ліпше і не помічаємо, що за часів тотальної глобалізації правий той, кого більше. Себто - праві китайці! А ми лише їхня майбутня матеріальна база. Це лише питання часу. І Росія буде першою, на кого піде Китай. Не з і зброєю, ні. А з пропозицією партнерства і співробітництва. На вигідних для Китаю умовах, звиичайно ж. До речі, в Китаї є ядерна зброя в якості вагомих аргументів...
Але то зовсім інша історія.....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних