Перейти до вмісту

Помилки

Повідомлень в темі: 68

#61 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 07.04.2008 – 20:33

:"Помилки - шлях до самовдосконалення."-це доволі суперечливе питання. Просто помилки бувають різними,і найглобальніші у слабких людей ведуть не до самовдосконалення, а до самогубства
  • 0

#62 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 07.04.2008 – 21:12

Перегляд дописуPowerGirl (7.04.2008 21:33) писав:

помилки бувають різними,і найглобальніші у слабких людей ведуть не до самовдосконалення, а до самогубства
то так світ позбувається помилок природи
  • 0

#63 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 07.04.2008 – 21:19

Я думаю, що помилка сама по собі не може дати нам результату для самовдосконалення. А от наша реакція на неї, те як ми її "воспримем" (вибачайте не знав як українською буде) і які зробимо для себе висновки - ось це може нас вдосконалити.

ЗІ: до речі, мій травень, це мій висновок до цього твору. А які в тебе приклади. Я ппц нічого придумать не можу!!
  • 0

#64 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.04.2008 – 07:38

Перегляд дописуbastet (7.04.2008 21:10) писав:

уже э така тема
http://www.tereveni....?showtopic=2686

З'єднано.
  • 0

#65 Гість_ChokoKate_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 22:22

«Береться мудрість не із заповітів, а із шукань і помилок гірких...»

«Іншим пробачай майже все, собі – нічого» -так сказав Публілій Сір.
"Все что нас не убивает, делает нас сильнее" - Ф.Ницше.

«Сльози… біль…помилка…фатальна помилка…
Чому так важко відповідати за свої вчинки.. за помилки…чому я не можу усвідомити, що накоїла?
Я зрозуміла одне: помилка, як брехня – зробиш раз, зробиш і вдруге. хтось робить їх свідомо, спеціально, створюючи цим ідеальне життя…а я.. не знаю що я. я усвідомила, що робила маленькі, непомітні для себе неправильні кроки по «дорозі життя». Робила боляче цим найріднішим для мене людям. Я не помічала їхніх сліз, не відчувала, як плаче їхня душа, серце… це були хибні вчинки. Неправильні, але не судимі.
Тепер погано мені. Всі мають право на помилки, та не всі потім їх признають. Для багатьох це так само буденно, робити добро або зло, сміятись або плакати, радіти чи сумувати. Я була однією з них. Я розуміла що саме я роблю, навіщо і з якою метою. Розуміла, що це неправильно, та сама собі брехала, що завтра все виправлю. Але я забувала про обіцянку, там само швидко, як на ступало це «завтра».. і так із дня у день… помилка за помилкою… «брехня» за «брехнею»..
Я всіх осуджувала за їхні неправильні вчинки. А сама робила так само. Зі сторони видніше краще. Не знаю, можливо я обманювала сама себе, створюючи ілюзію.. моє прагнення бути ідеальною затьмарило мене. Я вважала, що помилки роблять слабкі люди, які не мають ні розуму, ні душі. Не розуміла, як це все буденно і як реально. Я вимагала те, чого сама не робила.
Тепер розумію все. Та вже пізно.. я звернула на хибну дорогу і вона мене в привела в ніщо. Більше нема сил.. моя доля була розламана на шматочки, які тепер доведеться склеювати. хочеться все виправити!!
Я так і зроблю!!!! Так, так!! Я навчилась дечому. Кажуть, «не наступай на одні і ті самі граблі двічі». Переосмисливши все, прокрутивши своєрідний ролик в голові, я дійшла до істини. Це мене зробило сильнішою, витривалішою і правильнішою. Я більше не зроблю таких дурниць. Сім раз подумаю, перш ніж зробити або сказати. Не хочеться відчувати біль і смуток, які розривають серце, знову.
Перший крок я вже зробила. Другим буде вибачення. Я проситиму вибачення в себе, що дуже важко. І в першу чергу обіцянка, яка в майбутньому буде дотримана мною. Я змінилась, змінила думки свої . перестала осуджувати і призирати інших. Це початок нового.
Тепер я сильна, мудрішою. Та це не означає що я помилки не буду робити і далі. Проте знаю одне точно, все це минуле створило майбутнє. Я знайшла відповідь в собі.
Тепер для мене помилка - це те, що сталося не так, як повинно було, чи то з наших поглядів, ти то із загальних...Моє відношення до помилок змінилось: я їх не боюсь, адже вони є всюди, я стараюсь не зробити ті самі знову…
»
Ось така історія. На жаль, це тільки одна єдина помилка, яка привела до гніву і розпачу.. ми їх робимо щодня, задумуючись і не задумуючись. Хтось робить для себе висновки, хтось є байдужим до цього і далі. Усвідомлення помилок, це не знання і життєвий досвід, а мудрість, яка дається не кожному.
Що говорити про помилки в коханні? А ось як щодо помилок лікарів? Чи коли дітей в пологовому будинку переплутують? Чи там, помилок інженерів, які міст будують? Ми над цим не задумуємось..
--це теж твір про "Помилка - шлях до самовдосконалення" :unsure:
  • 0

#66 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2009 – 13:39

помилка, іноді, буває найкращим вчителем, не дурно приказку таку видумала!
плюс цього вчителя полягає в тогму, шо він ніколи не кричить))
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 12:18

Перегляд дописуДуша (8.03.2009 13:39) писав:

помилка, іноді, буває найкращим вчителем, не дурно приказку таку видумала!
плюс цього вчителя полягає в тогму, шо він ніколи не кричить))
якщо не помиляюсь, це твердження - кричуще помилкове
  • 0

#68 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.08.2009 – 22:57

Перегляд дописуMisercord (3.11.2006 03:14) писав:

"Во всем плохом что с табой происходит вини сначала себя во всем хорошем - сначала обстоятельства"
автотренінг для дурнів
  • 0

#69 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2009 – 20:50

Помиляюся досить часто, щоправда, не в особливо серйозних справах. Серйозних помилок робила небагато (сподіваюся). Помилок таки боюся, хоч не настільки, щоб псувати собі через це життя і не дозволяти собі рухатися вперед.

Помилки можна і треба пробачати: "хто з вас без гріха, нехай першим кине камінь". Хоч і тут треба, мабуть, розрізняти... Всі випадки індивідуальні.

Найстрашніша помилка - це образити людину, яка тебе любить і яку любиш ти.

Помилки треба виправляти, бо від помилок таки хтось страждає - чи ви самі, чи інші. Не завжди вдається виправити, особливо коли бовкнеш зайве. Все-таки слово не горобець.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua