Перейти до вмісту

Помилки

Повідомлень в темі: 68

#21 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 15.11.2006 – 22:00

Боюсь помилятись - дуже неприємно... однак я наманаюсь завалити цю помилку чимось вдалим і так сам себе реабілітую.
  • 0

#22 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:біля Львова

Відправлено 10.07.2007 – 18:47

Як на мене, то помилкою є така дія що суперечить суб'єктивному досвіду, але досвід і набувається шляхом дії (шкоди, але його з інету не скачаєш), просто через призму свого світобачення індивід визначає корисність дії і вимальовує собі повністю суб'єктивний досвід із суб'єктивним поняттям помилки. Жорстокий приклад - вбити невинну людину це ж фатальна помилка - але людожери так не думали...
  • 0

#23 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 11.07.2007 – 17:14

помилка - це ще один крок до мети...
  • 0

#24 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 11.07.2007 – 19:00

Всі люди помиляються. Абсолютно всі... дуже важливо робити певні висновки для себе після того, як усвідомлюєш ці помилки. Адже кожен такий висновок - це шлях до самовдосконалення. Іноді бувають помилки дрібні, а іноді дуже болючі... коли тисячу разів ставиш питання собі: "НУ НАВІЩО Я ЦЕ ЗРОБИЛА?" і тисячу разів не можеш на нього відповісти. І все ж таки я намагюсь не шкодувати за тим, що минуло. Не люблю фраз типу "от якби я не..." Ні, без "якби"! треба робити висновок і йти далі. Бо життя чекати не буде)
Щодо помилок інших... ой, дивлячись, ЯКІ це помилки. Кожен судить по собі. І я іноді думаю : ""ну от як, ЯК він(вона) міг(могла) так вчинити? про що можна було думати???я б ніколи так не зробила"... Аоле все ж таки треба бути терплячим до людей. І ніхто не в праві нікого судити - цю істину я вже засвоїла. Хто читав "Братів Карамазових", може згадати Алексея - він яскраво демонструє, ЯК треба ставитися до оточуючих. Але я все ж таки не настільки терпляча :blink: Якщо людина робить помилку, яка мені здається просто жахливою(робить дуже боляче моїм друзям, батькам, чи мені), я мститися звісно не буду.. АЛЕ розмову проведу, можеливо, дуже жорстку :) І потім буду намагатися якомога менше спілкуватися з цією людиною.
Ще до найстрашнішиз помилок.... По собі знаю - це все, що стосується помилок у спілкуванні з людьми. З ДОРОГИМИ ЛЮДЬМИ! Іноді одне слово, яке я грубо сказала батькам, чи друзям, може мене мучити дуже довго! тому зажвди намагаюсь вибачатися, іноді дарувати подарунок:) хоча, слава Богу, таке в мене буває рідко! )
  • 0

#25 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.07.2007 – 21:01

Помилки? Ну хто ж їх не робив. ЗАгалом вони всі для мене діляться на декілька груп. Помилки, які вже неможливо виправити-це найгірші, за які мені реально хочется зробити отак :) , але це нічого не дасть.Єдине, що залишається, вчитись на них. Помилки, які можна виправити, які не мають такого глобального значення, але краще б їх не було. На них теж можна вчитись ,а ще вчишся їх виправляти. І нарешті ,помилки, які допускаєш ненавмисно і тому, що помилково вважаєш когось краще, ніж ти думала ,або просто не таким,як ти. Звісно ,краще було б і їх не допускати, але шо є, то є. І не варто на них так вже зациклюватись.
Стосовно прощання помилок- то найчастіше я таки прощаю. Чому? Ну, по-перше, тому що треба прощати. По-друге, тому що кожний помиляється і кожному хотілося б, щоб його прощали. Але звісно ,прощаю тільки в тому випадку, якщо людина дійсно усвідомлює свою помилку.

Ніколи б не простила б зраду близької людини. Саме усвідомлену зраду, навмисну, щоб зробити боляче.
  • 0

#26 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 11.07.2007 – 21:06

Зробити висновки і йти далі. Усе.
  • 0

#27 polly

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 15:02

Помилка - це втрата дорогоцінного часу життя. Зрозуміти, в чому я живу не так і що таке справжні помилки мені допомогла книжка Далай-Лами и Говарда Катлера «Искусство быть счастливым»
  • 0

#28 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2007 – 18:19

Якщо помиляється хтось інший, я кажу - та не парься, то така дрібниця/ дивись на це філософськи/ зате більше ти так не зробиш/ нема тут чого переживати і т.п.
Але сама! Якщо я щось роблю не так, страшенно переживаю.
Мені потрібно, щоб хтось сів навпроти мене і докорінно розібрав разом зі мною що я роблю не так, і як треба. Цю занудну функцію вже давно виконую краща подруга. У такі моменти їй співчуваю. Не люблю помилятися, а коли це стається - стаю вередливою :rolleyes:
  • 0

#29 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 30.07.2007 – 18:25

Боятися помилитися - це ознака гордині. Всі помиляються. Таке буває.
  • 0

#30 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 30.07.2007 – 19:08

Якщо помилився - змушую себе визнати це і потім визначаю чому саме я допустив цю помилку і як ії уникнути в майбутньому...
  • 0

#31 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 01.08.2007 – 12:00

Раніше дуже боялася помилятися. Можливо і зараз у мені ще є ця риса, але я старанно намагаюся її позбутися. Людина яка ніколи не робила помилок, це хіба що та яка взагалі ніколи нічого не робила. Хоча якщо добре подумати то це і є головною помилкою тієї людини. Прощати намагаюся і собі і іншим, звичайно це не завжди виходить з першого разу, але все таки після того як спокійно все обміркую то образ не залишається ні на кого. Жодні з моїх дій у житті я поки щ оне вважаю великими помилками і що найголовніше ні за що себе не осуджую, якщо я в певний момент щось пережила, значить на тому етапі життя це було мені потрібно. Життя досконале, все завжди відбувається в потрібний час, так як це найкраще для нас.
  • 0

#32 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.08.2007 – 18:03

А я якщо помиляюся, відрізаю собі палець.
  • 0

#33 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 13.08.2007 – 14:39

Кожна людина вчиться на своїх помилках, але більшій частині людства хотілося б вчитися на помилках інших...
  • 0

#34 Жучка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2007 – 17:05

правду кажуть: "Найкраще вчитись на власних помилках", але коли тих помилок вже енна кількість, то ні вчитись не хочеться, ні жити...
  • 0

#35 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 02.09.2007 – 00:32

собі прощаю важко, іншим - спокійно, але на думку про людину, що помилилась, це впливає сильно і не в кращу сторону....
  • 0

#36 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 00:59

Перегляд дописуLem-n (1.08.2007 19:03) писав:

А я якщо помиляюся, відрізаю собі палець.
скільки пальців залилшилось ?
  • 0

#37 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 14:58

Перегляд дописуbastet (30.10.2006 20:25) писав:

Вы не представляете себе, как это страшно - ошибиться... "(с)

що ви вкладаєте в поняття "помилка"?
як часто ви помиляєтесь? чи боїтеся ви помилок?
пробачаєте ви помилки собі та оточуючим вас людям?
яке ваше відношення до помилок взагалі?
які помилки пожна пробачати, а які ні?
найстрашніша помилка якої ви припустилися (чи боїтесь припуститись)?яка помилка, на вашу думку, найстрашніша?
ви звертаєте увагу на скоєні вами помилки, намагаєтеьсь їх виправити, як багато вдалося виправити?

для мене помилка - неправильна відповідь на таке питання, на яке є тільки одна правильна відповідь...

а якщо я в житті роблю щось неприавильно... то... я про це не жалкую ніколи...

"що не робиться, то те на краще"... якась людина це сказала...
  • 0

#38 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.09.2007 – 17:48

Перегляд дописуОсколок Життя (26.09.2007 15:58) писав:

"що не робиться, то те на краще"
хто йгоо зна! Про це тут дсеь є тмеа діореч..
  • 0

#39 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 18:38

Хто зрадив раз - тому віри немає. (с) Біблія

А ті хто бачив мої помилки - вже нічого нікому не розкажуть. )))
  • 0

#40 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 18:38

Перегляд дописуСварус (26.09.2007 18:48) писав:

хто йгоо зна! Про це тут дсеь є тмеа діореч..
пробачте, але не бачив(...

але воно дійсно так)...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних