Перейти до вмісту

Психологія незаміжньої жінки 30+

Повідомлень в темі: 95

#81 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2011 – 21:06

Перегляд дописуTopper (13.11.2011 21:03) писав:

А жінки ті? Тема про жінок, а не чоловіків...

спрацювала захисна реакція))
  • 0

#82 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2011 – 21:09

Перегляд дописуЧортеня (13.11.2011 21:06) писав:

спрацювала захисна реакція))
Намана реакція :)
  • 0

#83 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.11.2011 – 21:39

Перегляд дописуTopper (13.11.2011 21:03) писав:

А жінки ті? Тема про жінок, а не чоловіків...
Не нервуй, сонце, то було не про тебе.) Дійсно, спрацювала захисна реакція.)

i 

Топпер, офігів, чи що?! Видалено.

• 0

#84 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 13.11.2011 – 21:39

Чьо ви спорите -
Зара всьо не те - чоловіки, жінки, діти;
спідниці довші, дерева нижчі, трава не така зелена, ковбаса дорога і з хімією, пиво з бочок ось не продають.

Гвалт.
збираюся в еміграцію.
В Нову Зилендію до цьоці Марині :) :)
  • 0

#85 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 10:35

Перегляд дописуОлеська (9.11.2011 20:17) писав:

Пацюче, от ти стібешся всюди, окрім своєї теми, тому не відчуваєш стьобу інших. Тут по-суті лише кілька людей відписало. Все інше - або просто гоніво, або зумисне в чийсь бік.
Все це лиш підтверджує, що ти не уважно читаєш пости. Мої теж.

Цитата

До речі, (в тему) а як щодо розлучениз 30-літніх?
Окрему тему потрібно.

Цитата

І ще одне запитання. То тема була конкретно про українок? чи жінок у всьому світі? ну бо закордоном тільки в такому зрілому віці і починають задумуватись про шлюб.
Тема про менталітет жінок зазначеної категорії на російськомовному просторі. Лиш не кажи, що Україна сюди не входить.

Перегляд дописуБезбожник (13.11.2011 19:41) писав:

А немає тут чого вкурювати. Тому що після ось цього :

все становиться на свої місця. На ті самі місця котрі характеризують примітивність спостережуважа за жіночою психологією. Себто, начебто мужчина (чому начебто, скажу нижче) намагається тут розікласти жінку "на лопатки" і подати нам як...як ти там сказав?..феномен ?..це ж треба..звичайнісінький, примітивний власний висновок, котрий насправді є втручанням в чужу душу...себто сунути ніс не у свою справу,..так от, особа, котра, ніби то мужчина, подає це тут на широке обговорення навіть не підозрюючи що тим самим втроє, вчетверо, чи мо в двадцять пятеро, залишає далеко поззаду найостаннішу язикату базаню бабу. От і все що потрібно вкурити...глибоко не затягуючись.
Пацани, якщо ви хочете вирости мужиками, ніколи не займайтесь обговоренням жінок. Це, жіноча сфера і не встромляйте туди свого гордовитого носа. Ви ж, говоріть про будинок, який мрієте збудувати, про болти. гайки, навіть про іржаві гвозді, але не тріпайтесь про жінок, як ото Пацюк у своїх "великорозумних" висновках.
Не відволікаємося на постійне поправлення величезного джентельменського циліндра, який весь час спадає на вічі, обережно скидаємо його( так як в будь-який момент може розлетітися на друзки будучи ж фальшивкою, як і його носій) і уважно починаємо ще раз читати про що власне тема.
До речі, придивившись більше бачимо, що це зовсім не циліндр, а клоунський ковпак. :ggggg:

Цитата

Дєточка. Дітей виховують УДВОХ.

думаю що величезна частина жінок навіть щасливі від того що не перебувають у шлюбі
До якого цікавого висновку він підійшов! Виявляється, щасливі жінки, що не перебувають у шлюбі виховують свою дитину удвох... з домашнім котом. :happy1: Чи з собакою. Білять, як мило!
  • 0

#86 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 23:36

Перегляд дописуПацюк (14.11.2011 10:35) писав:

Все це лиш підтверджує, що ти не уважно читаєш пости. Мої теж.
Та уважно, уважно.)

Окрему тему потрібно.
Нє, чого? Якщо жінка вийшла заміж ще юною дівчиною, майже відразу розлучилась і затягнула з заміжжям за 30-ть, то це за логікою (твоєю) ефект має бути той самий.)

Тема про менталітет жінок зазначеної категорії на російськомовному просторі. Лиш не кажи, що Україна сюди не входить.
уточню: ти певно мав на увазі "слав"янськіх" жінок?)

У нас на роботі буває хлопці приколюються одне з одного: Чого такий злий? Жінка не дала?
Звідки взялась така думка? В народі те, що говориться, нізвідки не береться. Так от, мабуть справа тут не в самотності жінки, а саме в невдоволенні власним сексуальним життям? Те саме стосується і чоловіків. Люди-то різні - в плані сексуальної активності теж. Нестача сексу - от і біситься.
  • 0

#87 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2011 – 14:29

Бо більшість жінок в 30 років "товар уже нє тот".
Будь яка людина дурітиме від "нікомунепотрібності", а тут 30 років отого самого дуріння. Ні чоловіка поряд, ні дитини. Самотність згубливо впливає на психіку людини.
  • 0

#88 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.11.2011 – 14:36

Перегляд дописуSensssorika (15.11.2011 14:29) писав:

Самотність згубливо впливає на психіку людини.
Авжеж. Сомотність. Особливо тоді, коли чоловік на неї не звертає уваги. А нащо, коли є молодші та привабливіші? Тому й біситься та жінка. Від вікової безвиході.
  • 0

#89 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2011 – 14:51

Перегляд дописуSensssorika (15.11.2011 13:29) писав:

Бо більшість жінок в 30 років "товар уже нє тот".
Можливо це Італія на мене так вплинула, але я не розумію, чому це 30 - мало не старістю рахується.
  • 0

#90 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2011 – 15:28

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2011 15:51) писав:

Можливо це Італія на мене так вплинула, але я не розумію, чому це 30 - мало не старістю рахується.
після 30 складніше народжувати. А під 40 так взагалі шанси, що народиш здорову дитину,вкрай малі. того і гляди, шо народиш або з синдромом дауна, або з ДЦП і тд.
звісно, існують виключення. але їх занадто мало, тому узагальнення саме таке, що найкраще жінці народжувати саме до 30 років(принаймні першу дитину уж точно).

в мене подруга соц.працівник, працює зараз в домі малютки(там діти до 3х років, в яких нема батьків), розказує, шо до них дуже часто приходять сімейні пари, які не можуть народити дитину, тобто безплідні. і шо останнім часм таких людей побільшало.
подруга розказувала, шо до них на усиновлення приходять навіть молоді жінки(близько 30 років) у яких вже клімакс.
моя одногрупниця вже третій рік лікується, не знаю точно що з нею. бо вона не любить на цю тему говорити, лише раз натякнула. шо проблеми з дітонародженням.

ви собі не уявляєте як це страшно мати подібні проблеми.

може в Італії не так, та й медицина краща,але в нас.. не дай бох тобі взагалі чимось захворіти =\

Перегляд дописуМаківка (15.11.2011 15:36) писав:

Авжеж. Сомотність. Особливо тоді, коли чоловік на неї не звертає уваги. А нащо, коли є молодші та привабливіші? Тому й біситься та жінка. Від вікової безвиході.
Не бачу сенсу підтримувати нещасливі стосунки.
Навіть нещаслива зі своїм чоловіком дружина радітиме своїй дитині.

а у незаміжньої бездітної жінки 30 років(молодість то вже проходить) ричин радіти ще менше.
  • 0

#91 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.11.2011 – 15:29

Перегляд дописуМаківка (15.11.2011 14:36) писав:

Я знаю таких жіночок, по 35-38 років, які на 25 виглядають. Само собою це просто так не дається. Треба за собою стежити і бути самодисциплінованим. А от на рахунок молодших... не знаю, вони немудрі усі і непутьові зараз. Толку з них 0. Хіба перепихнутися раз другий, але з віком то стає зовсім не основним.

Тому те що чоловіки на них уваги не звертать це суто їхня проблема.
  • 0

#92 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2011 – 15:36

тут мало хто до 30 народжує. і нічого, плодяться. може це у нас просто звикли, що треба чим пошвидше, бо потім дауни понароджуються. я дуже сумніваюсь, що італійці настільки здоровіші за українців.
  • 0

#93 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 15.11.2011 – 15:40

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2011 15:36) писав:

тут мало хто до 30 народжує. і нічого, плодяться. може це у нас просто звикли, що треба чим пошвидше, бо потім дауни понароджуються. я дуже сумніваюсь, що італійці настільки здоровіші за українців.
Отож-бо. Скільки є випадків, що жінки народжують після 30-ти. Навіть без кесаревого розтину.

Перегляд дописуБоБриК (15.11.2011 15:29) писав:

Тому те що чоловіки на них уваги не звертать це суто їхня проблема.
Чоловіка чи жінки? Адже щоб дружина підтримувала форму, потрібно і гроші, і (не менш важливо) підтримка чоловіка.
  • 0

#94 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.11.2011 – 15:45

Перегляд дописуМаківка (15.11.2011 15:40) писав:

Адже щоб дружина підтримувала форму, потрібно і гроші, і (не менш важливо) підтримка чоловіка.
Так. Потрібні. Хоча не стільки як всі звикли уявляти.

Перегляд дописуМаківка (15.11.2011 15:40) писав:

Отож-бо. Скільки є випадків, що жінки народжують після 30-ти. Навіть без кесаревого розтину.

Чоловіка чи жінки?
Залежить від сексуальної орієнтації
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2011 – 15:49

ну хз.
постійно чуєш. шо Україна рекордсмен по всім можливим болячкам. А лікувати то все в нас реально нема де. Та й грошей на то все нема.

Гугл підказує,що італійці таки здоровіші(рівень життя як не крути а впливає), та й тривалість життя в них 80+ років
в той час як в Україні шось близько 60 у чоловік і близько 70 у жінок.

особисто я хочу встигнути ще й онуків понянчити(моїм батькам по 47 років і видно, шо онуків хочуть, бо нянчать всіх сусідських дітей) ,а не лише діток народити. на заході наче бабусі не так популярні як у нас))
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 18:17

Перегляд дописуБоБриК (15.11.2011 15:29) писав:

Я знаю таких жіночок, по 35-38 років, які на 25 виглядають. Само собою це просто так не дається. Треба за собою стежити і бути самодисциплінованим. А от на рахунок молодших... не знаю, вони немудрі усі і непутьові зараз. Толку з них 0. Хіба перепихнутися раз другий, але з віком то стає зовсім не основним.
До речі, помітила ще раніше, що чим далі, тим більше хлопців шукають старших від себе дівчат (жінок). Один знайомий (розлучений) жалівся, що складно зараз зі знайомствами. Кажу: тож купа гарних дівчат ходить, тільки роздивись уважніше. Відповідає: пустоголові вони всі, а мені потрібна жінка у всіх сенсах цього слова. Думаю, що проблема (знову ж таки) у вихованні - зараз батьки дають дітям все, що мали би вчитись з дитинства заробляти; проте того, що має вміти жінка (чоловік) в майбутньому, не вчать. Тому мабуть і молодь тепер менш орієнтоване на створення сім"ї.

п.с. Костя, ти не вкурив, той камінь був в бік нашої сім"ї. Ліпше не заперечуй, бо станеш черговою жертвою тролиці.))

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2011 15:36) писав:

Українці навіть у Чорнобильській зоні дітей здорових народжують.)
До речі, тому і перепитувала, яких саме жінок (національність) автор має на увазі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних