Перейти до вмісту

Психологія незаміжньої жінки 30+


Повідомлень в темі: 95

#21 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 23.10.2011 – 00:00

Перегляд дописуПацюк (21.10.2011 20:34) писав:

Це феномен. Я б і не підозрював, що він існує, якби особисто не зіткнувся. До нас на роботу прийшла молода жінка. Їй 31. Її "оселили" поруч зі мною. О, Боги! Ви, можливо, подумаєте, що я від щастя на сьомому небі. Аякже, 8 годин щодня перебувати поруч з привабливою особою протилежної статі. Загравання, флірт та інші бугі-вугі. Не робота, а пісня. Нічого подібного. Професійні характеристики цієї особи на відповідному рівні і ніяких нарікань не виникає. Спілкування по дотичних роботи питаннях проходить цілком нормально. А ось все, що виходить поза кола роботи...
Отож, залишаємо робочі питання. Починаємо про щось спілкуватись. З її вуст линуть уривчасті фрази із двох-трьох слів. Ледь-ледь стримується, щоб не закричати. На питання, що хоч опосередковано стосуються особисто її, ладна з'їсти. Постійна напруженість, неадекватне реагування, нерозуміння і образливість на невинні жарти, які навіть не натякають про якесь відношення до неї.
Отож, в чому справа? Все через незаміжність, розуміння, що шанси вийти більш-менш вдало заміж зменшуються мало не щодня, постійне відчуття цокаючого біологічного годинника - пора народжувати, а нема від кого - що це?
Давайте заглянемо в свідомість цієї категорії жінок, щоб зрозуміти, що керує їхніми діями, чому на очах портиться їхній характер, і чи можна це якось виправити.
я десь читав, в якійсь дуже розумній книжці, що треба спробувати їй кінчити на лице

Перегляд дописуПацюк (21.10.2011 21:38) писав:

Е, ні, Крокуючий по планеті, ти уважніше читай мої слова. Велика частина так себе веде, не всі.
В 19 років така поведінка - це характер, в жінки за 30 це вже діагноз.
дійсно ти все драматизуєш
от в мене на роботі є співробітники, мені з ними так не мед, я намагаюся мінімум контактувати, а в них ти часом щасливі родини, і їх любить мама
може проблема якраз в тобі, ти хочеш всім подобатись, але спілкуєшся ти з людиною з досвідом більшим за твій, яка навчена життям, і життя це було не мед, і відкривається вона тільки перед друзями. А ти тту хочеш зразу хі хі, хаха, я от чесно скажу, люди які відразу починають до мене говорити з невимушеною посмішкою я зразу починаю підозрювати, неважливо в чому, зразу думаю "від мене цей урод щось хоче, треба бути обережним", отак от
тому не суди, спрацюйся, будь вічливим але не нав"язливим, може в дівчини параноя, поважай це, і не кінчай їй на лице
 • 0

#22 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 23.10.2011 – 03:35

Перегляд дописуСкажена ягідка (21.10.2011 20:36) писав:

+ в неї недотрах.
а якшо перетрах, то це добре чи погано? :yes:
 • 0

#23 ШАХІСТ

  ГЕНЕРАЛІСІМУС

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 974 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 23.10.2011 – 03:54

а ви у неї запитайте:yes:
 • 0

#24 Simpson

  Місцевий

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPip
 • 245 повідомлень

Відправлено 23.10.2011 – 08:13

Щоб не ображати і не називати поіменно, скажу що деякі пани водночас сидять в танку п'ють просрочене пиво і балуються. В вуха, а може ще чимсь. :yes: Спочатку добалуйтесь до кінця, а потім починайте читати тему.

Тема зовсім не про якусь окрему особу, а про категорію незаміжніх жінок в районі 30 і більше. Особа, що працює зі мною мене зовсім не цікавить ні в якому плані, вона наведена лиш в якості прикладу даного типу жінок.

Оскільки мені в облом викладати власні думки, а дехто на форумі вперше чує про цей феномен, то спочатку почитайте це.

"Я думаю, что женщины, предпочитающие одиночество браку, заслуживают уважения. Они понимают более, чем другие, что замужество ненормально для женщины, что это - добровольное садо-мазо рабство. Быть в браке - это зачастую тождественно быть тягловой кобылой! А одинокие - они гарцуют изящно всю жизнь. Тут иной раз падаешь без ног и думаешь на последнем издыхании, что надо маникюр сделать, а то как же на работу идти, и по-быстренькому так, сквозь глазки закрывающиеся.
А одинокие дамы - на самом деле не одинокие, а свободные!"

Очень смешное заявление, хоть и характерное. Пропагандировать такие идеи может или молодая наивность, которая сама в них верит, или же озлобленная незамужняя хабалка за тридцать, которая хочет, чтобы хреново было не только ей. Другие варианты исключены.

Уж я-то в своей жизни насмотрелся на самонадеянных дурочек, уверовавших в льстивое наебалово про "свободных женщин". Они спесивы, пока молоды. А как припирает тридцатничек - вот тут и начинаются метания, паника, лишь бы успеть замуж - пристроить свою начавшую стремительно стареть тушку. И куда подевалась придирчивость, куда делся весь глупый апломб и пафос про свободных женщин, ггг.

Только к тому моменту уже хрен кому такие дуры нужны. В смысле жениться на них никто не хочет. Впердолить-то многие мужики всё ещё не против - на это такие тётки ещё годны, но больше уже ни на что. Не жениться же на таком дряхлеющем корыте.

В самом деле, по хорошему и по своей задумке брак - это союз на всю жизнь. Иначе зачем и брачеваться, если заранее есть намерение в скором времени развестись. Так что по намерению - на всю жизнь. Но какая радость мужику жить со стареющим женским телом, которому уже перевалило за 35 лет? Правильно, радость сомнительная и вообще накладно это. Но! Брак - на всю жизнь, так что мужику через эту стадию всё равно придётся пройти, через эти самоотверженные издержки. Вот и спрашивается, зачем мужик тогда женится, что он получает за свой будущий подвиг? Всё просто: он получает обладание женщиной в её молодом возрасте. То есть, грубо говоря, за то, что мужик обладает девкой в её молодости с 20 до 35 лет, он согласен жить с ней и после её 35. Довольно честно.

Но многие современные пелотки возомнили себя хитрожопыми и хотят всячески пользоваться своей молодостью себе в удовольствие, и лишь на излёте молодости, когда срок годности собственных окорочков почти истечёт и настанет время их пристроить - тогда уже и выходить замуж. То есть они хотят получить главный бонус, не внеся за него положенной платы, а эту плату потратить на себя и на пагубные удовольствия. И ещё потом возмущаются, что мужики такой тридцатилетний неликвид не хотят брать замуж. Ну дык а нахрена это мужикам - себе же в убыток получается. Все положенные расходы он, значит, понесёт, а вместо полагающихся за это ништяков - даже не хрен, а кое что похуже. Дураков мало, гг.

Но по молодости у деванек в попе свищет самонадеянность и самодовольные идеи про собственную непреложную ценность, про независимость и самодостаточность современных женщин, да. Дескать, пока я молодая, у меня столько возможностей... Хочу ими пользоваться, пожить для себя, погулять, выжать из отпущенных мне возможностей в этом мире безбрежной любви максимум радости и удовольствия. Долой постылые условности и стереотипы, ещё буду я из-за них себя ограничивать, чего не хватало! Не нужны мне эти дурацкие глупости, гораздо лучше обойдусь без них. А когда начнёт подкатывать дряблость, упаду какому-нибудь дураку на шею - а чо, поклонники не переводятся, беспокоиться не о чем. Ещё бы, возможности-то кажутся вечными, ггг. Вот только когда они, наконец, истощаются и наступает срок пристраиваться, оказывается, что сделать это весьма затруднительно. Дык ещё бы! Зря она рассчитывала на что-то другое. Это ж надо было считать мужиков такими терпилами и идиотами!

Ведь к описанному моменту кому может быть всерьёз нужна героиня повествования - многократно подержанная и с отчётливо выраженными следами эксплуатации на корпусе? [плохо быть обветшалой] Вот тут и доходит до нашей красотули вся отчаянность сложившегося положения. Теперь ей во что бы то ни стало надо успеть запрыгнуть в последний вагон уходящего поезда семейного счастья, пока былые прелести ещё не пришли в окончательную негодность и есть надежда заманить ими какого-нибудь худо-бедно подходящего лопуха. Только даже лопухи - не совсем же дураки и понимают, что остаткам ветшающих прелестей срок недолог: сегодня ещё прелести, а завтра уже труха.

Да, отныне мысль о срочном замужестве горемычную не оставляет. Надежда есть, но тает. Счёт в буквальном смысле идёт на недели. Бедняжка теперь даже поебстись не может всласть - для неё это потеря времени, которое можно потратить на поиски жениха. Вот ведь как обидно: мужики всё ещё охотно подкатывают шары по части присунуть, но замуж звать никто из них не собирается. Вот ведь какие козлы! Вообще, изрядно улыбает такое недоумение увядающих самок. Они всерьёз верят, что в свои 30 лет ещё могут быть кому-то нужны.

Чтобы повысить свои грустные шансы, такие активно ветшающие дамочки разводят в обществе агитацию. Так, например, был раскручен бренд "ухоженных женщин". И надо отдать должное - раскручен успешно. Так называемая ухоженность общепризнанно стала одним из важнейших качеств женщины. Сами дамы говорят про неё с особым пиететом, акцентируют на ней внимание. Надо, однако, понимать, что ухоженность - это состояние непрерывного косметического ремонта. То есть это сокрытие и умелая маскировка изъянов, которые подлые изъяны так и норовят проглянуть наружу. Ухоженная дама - это дама, которая умело замазывает на себе трещины, закрашивает пятна и подтягивает спортивными упражнениями обвислости, предательски отстаивающие своё право быть. То есть ухоженность требуется там, где есть дефекты, которые надо скрыть. Потому ухоженностью обыкновенно хвалятся те, кто уже не может похвастать молодостью.

Это как когда продают автомобиль. Если это, скажем, двухлетка - то так и сообщают: 2007 года выпуска. Большего не требуется - и так всё ясно, машина новая. А вот если машину продают, скажем, 1997 года выпуска, то укажут: в хорошем состоянии. То есть Вы не смотрите, что машина старая - она на самом деле в хорошем состоянии, ухоженная!

Вот и у женщин их ухоженность нужна для того, чтобы скрасить неприятную правду. Уработались прям над своей ухоженностью. Но никакая ухоженность с молодостью конкурировать не может, конечно. Да вы и сами посмотрите на этих "ухоженных". Днём они, конечно, вполне пристойно выглядят. Но не дай Бог увидеть Вам такую "ухоженную" утром, когда она ещё не успела уходиться. Это ж страх что такое! Лицо мёртвенно-серого цвета и со следами опухлостей, мешки под глазами. Однако, будучи ухоженной, выглядит неплохо, да.

В противовес им что за радость смотреть утром на девочку молодую, когда она ещё не успела проснуться. Она утром такая же, как и вечером. И цвет лица здоровый, и румянец, и никаких мешков под глазами - сущая прелесть и отрада для глаз, так и хочется расцеловать, вот только будить такую прелесть жаль. Воистину, хорошая женщина - не та, с которой хочется спать, а та, с которой хочется просыпаться.

А ещё профукавшие свою молодость тётушки пытаются себя рекламировать, что они, дескать, опытные и всякое умеют, что с ними якобы приятнее делать всякие штуки, которым молодые не обучены, а они, зрелые тётки, сумели освоить на своей богатейшей практике. Вот уж не знаю, насколько такая завлекуха успешна, но, по-моему, это отвратительно. Это как если бы Вам предложили купить поношенные десятком мужиков трусы, а нахваливали бы их тем, что вот де, Вы посмотрите - данные эксклюзивные трусы от длительного ношения приняли характерную анатомическую эргономичную форму, их теперь очень удобно носить. i 

+10% за порушення пункту правил 2.7
 

Повідомлення відредагував Nameless One: 23.10.2011 – 11:26

 • 0

#25 Пластун

  хрєновенький генерал

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Волинь

Відправлено 23.10.2011 – 09:20

Многабукаф.

Давай короткий зміст
 • 0

#26 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 23.10.2011 – 10:23

Перегляд дописуПластун (23.10.2011 10:20) писав:

Многабукаф.

Давай короткий зміст
Там зміст полягає у тому, що якийсь чувак дуже образився на якусь тьотку. І весь гнів (а якщо вірити дідусю фрейду - то і плотскі потяги до тої кобіти) виплиснув у текст з тонною ненависті. Чорт, читати російськомовний текст - як у гімні вимазатися. Піду помиюсь.
 • 0

#27 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 23.10.2011 – 13:38

Перегляд дописуШАХІСТ (23.10.2011 04:54) писав:

а ви у неї запитайте:lol:
я у неї і питаю :yes:
 • 0

#28 Скажена ягідка

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 474 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:))

Відправлено 23.10.2011 – 20:23

Перегляд дописуMr.Ripley (23.10.2011 04:35) писав:

а якшо перетрах, то це добре чи погано? :)
це дужееее добре)
 • 0

#29 FT232BM

  私は人々嫌い

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3435 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.10.2011 – 22:37

Перегляд дописуKatod (23.10.2011 01:00) писав:

дійсно ти все драматизуєш
от в мене на роботі є співробітники, мені з ними так не мед, я намагаюся мінімум контактувати, а в них ти часом щасливі родини, і їх любить мама
може проблема якраз в тобі, ти хочеш всім подобатись, але спілкуєшся ти з людиною з досвідом більшим за твій, яка навчена життям, і життя це було не мед, і відкривається вона тільки перед друзями. А ти тту хочеш зразу хі хі, хаха, я от чесно скажу, люди які відразу починають до мене говорити з невимушеною посмішкою я зразу починаю підозрювати, неважливо в чому, зразу думаю "від мене цей урод щось хоче, треба бути обережним", отак от
тому не суди, спрацюйся, будь вічливим але не нав"язливим, може в дівчини параноя, поважай це, і не кінчай їй на лице
Та ти взагалі замкнута людина :) В мене таке враження склалось. Власне чому погано, щоб усім подобатись? А життєвий досвід клепки в голові не заміеює.
 • 0

#30 Крихітка

  Мрійниця

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4030 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.10.2011 – 02:04

Перегляд дописуПацюк (21.10.2011 19:34) писав:

Давайте заглянемо в свідомість цієї категорії жінок, щоб зрозуміти, що керує їхніми діями, чому на очах портиться їхній характер, і чи можна це якось виправити.
це ти на одному прикладі цілу теорію тут розвиваєш, чи маєш інші?

Перегляд дописуСкажена ягідка (21.10.2011 19:44) писав:

Якщо вона так неохоче і агресивно реагує на запитання які навіть опосередковано торкаються її,то з чого ти взяв що в неї є коханець?
якщо вона так реагує на чиїсь питання, не обов"язково це означає, що така ж поведінка в неї з коханцем. Може, це "її" людина, з якою все по-іншому. Я знаєте, всім чоловікам цьомчики не роздаю, так як своєму, та й ти теж навряд чи так само з іншими мужиками поводишся як з коханим.

Перегляд дописуСкажена ягідка (21.10.2011 19:48) писав:

Де? Де я таке казала? Покажи мені?
лол агресивні відповіді налице)
 • 0

#31 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 24.10.2011 – 07:32

Перегляд дописуКрихітка (24.10.2011 03:04) писав:

це ти на одному прикладі цілу теорію тут розвиваєш, чи маєш інші?...
То я би не назвав теорія, а просто констатація факту, та менше з тим.
У своєму житті я зустрічав незаміжних жінок, яким за 30 або дуже добрих, лагідних, або дуже такими, що їх так аж ніяк не назву. Можливо саме тому та друга категорія жінок і заміж не вийшли через свій придуркуватий характер, нічого дивного.
Я особисто пригадую з таких жіночок свою одну шкільну вчительку, всім давала розгони, як учням, так і співробітникам, от і не дивно, що у неї не було друзів, чи подруг, не кажучи про чоловіка.
Ще пригадую у одному невеличкому місті були уже підстаркувата незаміжня нотаріуска, яка мала сестру, також не заміжню і підстаркувату, що працювала суддею. Обидві жіночки мали би бути поважні, але як згадаю, які вони придуркуваті були, то спробуй з ними працювати, що з однією, що з другою. Здавалося, що нотаріуска порве зараз оригінали документів, які необхідно завірити, бо не так копії були відксерені, а суддя, мабуть, порвала би усю справу.
Прикладів можна ще наводити і наводити.
Можу і навести приклади, коли жінка, якій за 30 незаміжня дуже хороша, добра, лагідна, ніжна просто чомусь у неї не склалося життя. Мене самого дивує чому вони не мають сім'ї.
Різні бувають люди.

Перегляд дописуКрихітка (24.10.2011 03:04) писав:

якщо вона так реагує на чиїсь питання, не обов"язково це означає, що така ж поведінка в неї з коханцем. Може, це "її" людина, з якою все по-іншому. Я знаєте, всім чоловікам цьомчики не роздаю, так як своєму, та й ти теж навряд чи так само з іншими мужиками поводишся як з коханим.
Якщо коханець не мазохіст, якому подобається, щоб вона ним поганяла. :) :) :)

Перегляд дописуСкажена ягідка (23.10.2011 21:23) писав:

це дужееее добре)
А міра має бути і в цьому ))) жарти жартами, але знаю про одну жіночку, яку весь циганський табір перетиряблав. Та це вже тема іншої розмови.
 • 0

#32 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 24.10.2011 – 08:31

Перегляд дописуПацюк (21.10.2011 20:53) писав:

Тоді як ти поясниш її нервове і неадекватне реагування на все, що не стосується роботи? З усіма в офісі. А коли. Про себе каже, що друзі - це її сім'я, вона щаслива і бла бла бла.
Незаміжність тут ні до чого. Уся причина в характері жінки - не більше.
 • 0

#33 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2011 – 12:12

В жінок 30+ перехідний вік: або вони находять (серцем) свою половинку або живуть самотньо з батьками до кінця своїх днів або живуть з ким попало,щоб це вважалося для інших - сім"я, а насправді чортішо. Виходячи з вище написаного я вважаю, що жінки 30+ керуються інстинктами...
 • 0

#34 Скажена ягідка

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 474 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:))

Відправлено 24.10.2011 – 12:49

Перегляд дописуДруже Бобер (24.10.2011 08:32) писав:

А міра має бути і в цьому ))) жарти жартами, але знаю про одну жіночку, яку весь циганський табір перетиряблав. Та це вже тема іншої розмови.
А я некажу що це має бути з купою народу. Може це бути дуууууже регулярно,але з однією людиною.
 • 0

#35 Фабрегас

  Т Фабрегас 2013

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 5092 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.10.2011 – 12:59

Перегляд дописуСкажена ягідка (23.10.2011 21:23) писав:

це дужееее добре)
повіримо на слово

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.10.2011 13:49) писав:

А я некажу що це має бути з купою народу. Може це бути дуууууже регулярно,але з однією людиною.
судячи з того як в тебе западають букви - це в тебе відбувається в даний момент)))))
 • 0

#36 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2011 – 13:10

Перегляд дописуСкажена ягідка (24.10.2011 13:49) писав:

А я некажу що це має бути з купою народу. Може це бути дуууууже регулярно,але з однією людиною.

Дуже регулярно з одною людиною - надоїдає :)
 • 0

#37 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 24.10.2011 – 13:21

Можна припустити, що пані переживає кризу середнього віку. У цей період жінка піддається роздратуванню і аж надто проявляє агресію. Для довколишніх така дратівливість стає помітною, але сама людина, як правило, не надає їй особливого значення.
 • 0

#38 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2011 – 13:23

А чоловікові це не легко витримати психологічно...
 • 0

#39 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 24.10.2011 – 13:24

Перегляд дописуTopper (24.10.2011 14:23) писав:

А чоловікові це не легко витримати психологічно...
До слова, така криза настає і в чоловіків. Тож не варто розслаблятися.
 • 0

#40 Topper

  Т-Безсмертний

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2584 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2011 – 13:29

Перегляд дописуМаківка (24.10.2011 14:24) писав:

До слова, така криза настає і в чоловіків. Тож не варто розслаблятися.
Така ж? Помоєму чоловіки 40+ починають переосмислювати життєвий смисл, а не піддаються роздратуванню! Стають поміркованіші, розсудливіші, мудріші, що тут лукавити :) Дехто одружується з молодими жіночками, дехто будує бізнес...
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних