Перейти до вмісту

До кого прийшов Ісус ?

Повідомлень в темі: 39

#21 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 889 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.12.2011 – 19:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.12.2011 11:19) писав:

Всі діють так - беруть цитату з біблії і тлумачать її. проте частіше всього тлумачення цитати навіть від католицької церкви інколи настільки далеке від цитати, що немає ніякого звязку. Заявляють що цитати то такі образи які значать зовсім не те що написано.

З мого власного нещасного досвіду - добитись розуміння біблії - то тільки їсти собі печінки і краяти серце. Якби напочатках священники, пастори, проповідники не бралися за вияснення, коли дійсно вимагати конкретних пояснень, починається та сама стара пісня зі смиренно закоченими вверх очима: "Божі дороги - не наші дороги, Божа мудрість - не наша мудрість". То пощо взагалі тратити час на всякі катехізації, біблійні школи і тд. і тп., як можна відмазатись тою одною фразою??? А ще веселіше починається, коли приводяться якісь маленькі зацукровані приклади "доброї" християнської поведінки, але замовчується вся страшна кровожерна історія. Напевно, коли брехня роздута до таких гігантських розмірів, то тяжко спочатку і зрозуміти, що то брехня :(
  • 0

#22 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6170 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.12.2011 – 21:09

не всі можуть бути посвячені в таємниці. і загальнодоступна євхрастія - то лише спосіб вибрати тих, хто готовий до справжньої євхрастії.
  • 0

#23 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2011 – 08:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.12.2011 18:19) писав:

будь-ласка посилання на джерело, яке ви вважаєте авторитетним. крім того Лонгін -сам центуріон, чому ж це він мав коритися іншому центуріону? Чи Прокуратор Пилат був не задоволений діянням Лонгіна? Та досі ж нам було відомо, що Пилату все одно. І рубати голову за таку дрібницю як незламані гомілки - для римлян це не мало ніякого значення, на відміну від жидів.
постійте но, я і не казав що його стратив Пилат(перепрошую за помилку "центуріона", насправді хотів був сказати "цезар"...)стратив його,через наказ звісно,цезар Нерон, який славився жорстокістю і гонінням християн, і не через те, що той не переламав гомілок, а через те, що відмовився визнавати, владу цезаря, і приклонити коліно перед ним, що входило в обовязок. кожного римського воїна...тобто повторюю ще раз, стратили через те що був християнином... і сміливо визнав це("Житіє святих" 2 том-жовтень;муч. Лонгін сотник.)

І ще - а що ти думаєш про спис долі?
спис долі, те саме, що "юдин потир" вигадка, ніхто ніколи не бачив і не може однозначно встановити де він, що з ним і таке інше, а ті легенди, пр те що ним користувався Юлій цезар.... Наполеон ... Гітлер...взагалі безглуздя, не потрібно плутати релігію і містику...навіть якщо такий існує не потрібно робити з нього культу...і приписувати непоборену силу, вічне життя чи що ще там...?)))

а де сказано що Юда зрікся Ісуса? Про те що зрадив є, а про те що відрікся немає. Бо зрадив він не особу Ісуса а Місію, яку виконував Ісус, та раптом сам засумнівався, злякався. На таємній вечері Ісус сказав Юді: "те що робиш - роби скоріше". офіційна версія тлумачить цю фразу, як те що Ісус як бог всевид.чий і знав задум Юди. альтернативне тлумачення те що Ісус подивившись на поведінку апостолів за вечерею, впевнився в тому, що місію треба скасувати, і подав Юді команду виконати його місію, про яку вони говорили заздалегіть. Можливо репетиція ритуалу пройшла не зовсім вдало, і учні ще були не готові, і місію треба було відкласти на рік, чи щось інше. По офіційній версії всевидючий Ісус знав що планує Юда, проте не зупинив його, тому що сам так і планував іти на хрест. проте з тексту так і не викинули його молитву "хай омине мене чаша сія".

цікаві аргументи....))))проте нічого спільного з тим що говорилося вище не мають...
альтернативне пояснення, можна поцікавитися, звідкіля ви його взяли... хто це так пояснює...і ще що це за місія про яку ви говорите...(слово місія у новому завіті не зустрічається ні разу...це здається проти ваших правил, говорити те, що прямо не пише у Біблії...)
і як це юда не зрікся Ісуса...продав його, повірив у те, що він Бог, і повісився...для чого, якщо б не було зречення, не було б самогубства,..чи як ви вважаєте..
і з чого ви взяли про ритуал...?про те що апостоли брали участь у цьому...почитайте уважніше Святе Письмо, вони зрозуміли, хто Він насправді лише після Зіслання Святого Духа, навіть не після воскресіння, в яке вони так-сяк вірили, лише через аргументи наочні...

я подав джерела що нагуглив. не подобаються - нагугли інші джерела. Всі діють так - беруть цитату з біблії і тлумачать її. проте частіше всього тлумачення цитати навіть від католицької церкви інколи настільки далеке від цитати, що немає ніякого звязку. Заявляють що цитати то такі образи які значать зовсім не те що написано. Абсентіс же тлумачить цитати по словам. Ось про пшеницю - не народиться якщо не помре. тобто нова пшениця проросте зі смерті старої. офіційно кажуть що то про народження в раю. хоча мова йде про народження в цьому світі, в іншому тілі, через ритуальне поїдання.
я вже казав про "нагуглені"джерела пише кожен хто що хоче, напишу я чи ви... подам, і нашим джерелами будуть оперувати, хоче погодьтесь ніякого авторитету вони мати не будуть...і цінності...розумію що вам важко щось шукати окрім "гуглу", але дивіться щоб хоча б там були підписані серйозним імям, і мали стосунок до теми, а не пастором самоучкою сомалійських піратів)))))))))
існують типи розуміння Святого Письма:дослівне і апогагічне, якщо йти дослівно то це лише пшениця, хоча ми розуміємо що це не так(дослівне стосується очевидних речей, якщо Ізраїль вийшов з Єгипту, значить вийшов з Єгипту) а, апогагічне- це певна мораль, як має бути, що воно собою криє, але в контексті загалом Біблії...
і от щодо пшениці немає ніде ж

Перегляд дописуAquarius-ka (28.12.2011 19:07) писав:

З мого власного нещасного досвіду - добитись розуміння біблії - то тільки їсти собі печінки і краяти серце. Якби напочатках священники, пастори, проповідники не бралися за вияснення, коли дійсно вимагати конкретних пояснень, починається та сама стара пісня зі смиренно закоченими вверх очима: "Божі дороги - не наші дороги, Божа мудрість - не наша мудрість". То пощо взагалі тратити час на всякі катехізації, біблійні школи і тд. і тп., як можна відмазатись тою одною фразою??? А ще веселіше починається, коли приводяться якісь маленькі зацукровані приклади "доброї" християнської поведінки, але замовчується вся страшна кровожерна історія. Напевно, коли брехня роздута до таких гігантських розмірів, то тяжко спочатку і зрозуміти, що то брехня :(
і які це такі пастори казали:"Божі дороги - не наші дороги, Божа мудрість - не наша мудрість"???
печінки поїсти, ну якщо ставитися, до цього як просто до найдосконалішої книги і старатись щось в ній знайти незвичайне, тоді думаю менше втратите, якщо зїсте собі печінки, але якщо згідно промислу Божого, шукати істину, отримане перевершить сподівання....
а щодо брехні...то напевне ви поодинокий випадок, який так вважає, це найбільш читана і перекладена на всі мови, включно з діалектами, світу. Серед більшості людей на землі має авторитет, на ній базуються усі вчені які досліджують схід, подивітьсч будьяку телепередачу, в кожній посилаються на Біблію, хоча роблять це абсурдно...
  • 0

#24 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 09:00

Перегляд дописуTARAS. (29.12.2011 08:31) писав:

...спис долі, те саме, що "юдин потир" вигадка, ніхто ніколи не бачив і не може однозначно встановити де він, що з ним і таке інше...
І поки Тарас не знає де він і що з ним таке, його розглядають відвідувачі музею що в Австрії. але оскільки мій гугл не такий авторитетний як твій, то нехай буде так, ніхто не знає де він, ги...

а ті легенди, пр те що ним користувався Юлій цезар....
а з якого авторитетного джерела ти вичитав таку легенду? Невже Юлій Цезар цей спис через декілька поколінь передав центуріону Лонгіну? а Лонгін вирішив для ритуалу жертвоприношення використати саме той спис, який йому дістався від Юлія Цезаря? ось так історія і обростає міфами, гиги :(

... хто це так пояснює...і ще що це за місія про яку ви говорите...(слово місія у новому завіті не зустрічається ні разу...це здається проти ваших правил, говорити те, що прямо не пише у Біблії...
так пояснюють дослідники, і посилання я вже дав. так доказів цим поясненням немає. але таке тлумачення значно гармонічніше стикується з святим письмом, ніж офіційна версія. Я тобі рекомендую перечитати весь сайт Абсентіса, просто для загального розвитку.
  • 0

#25 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 09:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.12.2011 08:48) писав:

І поки Тарас не знає де він і що з ним таке, його розглядають відвідувачі музею що в Австрії. але оскільки мій гугл не такий авторитетний як твій, то нехай буде так, ніхто не знає де він, ги...
а є якісь докази, що це саме він...чи прсто припущення науковців викладені у "науковій праці", звісно без того що це саме він, і не може бути сумнівів, бо я тут тільки, що скористався вашим гуглом, і звісно натрапив (надіюсь)не те саме джерело що і ви...читайте будь ласка уважніше що там пише, іспсвставляйте з тими фактами які вже знаєте:
http://www.esc.lviv.ua/spis-doli/

Цитата

"Перед центуріоном, що керував стратою, стояло звичайно важливе завдання. Він повинен був не тільки командувати всією процедурою страти, але ще і упевнитися в смерті жертви. На хресті звичайно вмирали повільно – кров на ранах швидко зверталася і рани не кровоточили. Жертва страждала від голоду і спраги. На думку деяких дослідників, специфічна поза на хресті рано або пізно приводила до задухи. Звичайно для скорочення страждань присудженим перебивали гомілки. Коли смерть наступала, центуріон повинен був простромити списом серце розп’ятого, щоб упевнитися в його смерті. Виражаючись сучасною мовою, «контрольний прокол» був зроблений і у відношенні Христа. Рятівник людства , мучився на хресті порівняно недовго, лише біля шести годин."
нестиковочка, штрикати серце ніхто не мав, вся суть стражданьб полягала в тому, щоб людина померла сама від мук це тривало кілька днів,а оскільки в суботу була єврейська пасха, Пилат видав наказ, не залишати тіла на хресті, і стратити, хто був ще живий і внаслідок цього лише переламали гомілки, а оскільки Ісус був вже мертвий, а для того, щоб переламати голінки потрібно було вже лізти на хрест, зекономивши свій час пробили йому серце. У "Дідахе"(повчання 12 апостолів) - чітко пише, що вояки, кинувши жереб на хітон Ісуса, почули, як роздерлася завіса у храмі кинувши всепочали втікати, думаю, бігти навтьоки зі списом не надто зручно....

дальше

Цитата

рест, цвяхи і спис – знаряддя розп’яття Ісуса Христа – були збережені християнами і свято шановані. Першим припинив своє існування хрест. Розділений на безліч дрібних часток, він був в IV столітті, після прийняття Римом християнства, розповсюджений по всіх приходах імперії.

А от цвяхам і спису повезло більше – дробити на шматочки їх ніхто не став. Втім, цікавить нас у цьому випадку саме спис…

як це вони були збережені християнами, якщо у 326 р Олена і Констянтин Великий шукали хрест, який був втрачений - про цю подію багато пише,візантійська хроніка, також там пише, що вони шукали інші знаряддя страти, але не знайшли, думаю, було би вказано, якщо б десь зявився це спис, все ж таки непересічна подія. Отже, що маємо втрачений слід списа...тому вже однозначно стверджувати не можна, що він і звідки він потім випливає...отак просто Хрест пороздавали, як святиню по світі, а спис переховували, і нікому не показували...смішно... згодом плутають два списи, різницю між якими і досі ніхто не може пояснити....потім вони губляться майже на тисяу років....
а потім пішло про те, що я казав скоріше приписують надзвичайну силу спису просто непобориму...щей Гітлера привязати, бо якщо ні, хто ж у музей піде просто так дивитись на якийсь спис, а так непереможний...(та щей такий ошотний, як на римського рядового сотника(який дивився в палестині за виконанням страт, а в палестину відсилали тих римських воїнів, які провинилися на службіююю)з різними прикрасами спис, тай зьерігся непогано, як на дві тисячі років) безглуздя....
прошу навчіться оцінювати джерела критичніше(ви ж начебто не простий вуйко з полонини, який вірить у все що по радіо говорять), не можна вірити у все що пише у гуглі, бо пише там все хто що хоче, і найчастіше для реклами...

Повідомлення відредагував TARAS.: 29.12.2011 – 09:27

• 0

#26 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 10:11

Перегляд дописуTARAS. (29.12.2011 09:27) писав:

прошу навчіться оцінювати джерела критичніше(ви ж начебто не простий вуйко з полонини, який вірить у все що по радіо говорять), не можна вірити у все що пише у гуглі, бо пише там все хто що хоче, і найчастіше для реклами...
дивно що ти ще не зрозумів, що я ніфіга не вірю :( я просто тролю. А спис настільки ж справжній як і туринська плащаниця і грааль. от Грааля як не знайшли, то і підробки ніякої не стали предявляти.

Перегляд дописуManfred (29.12.2011 09:41) писав:

Звідки така версія?
...
Це ви іронізуєте, чи справді так думаєте?
1) посилання на джерело де я це вичитав я подав вище. можете нагуглити і інші джерела по даним мною ключовим фразам.
2) я одночасно і справді так думаю і іронізую. я не особливо заморачуюсь на тему яка з версій правдива. я просто показую що є і інші варіанти окрім як від правлячої партії (церкви), і вибір є.

П.С. - до речі, ще одна версія - туринська плащаниця - це скатерка на столі, з якої їли тіло Ісуса. про це чомусь не говорять.
А ще священний грааль - це кубок з якого апостоли пили вино на таємній вечері (репетиції ритуалу), а потім у цей же самий кубок зібрали кров Ісуса з рани, яку проколов Лонгін. ну і знову ж таки пили її.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 29.12.2011 – 10:13

• 0

#27 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 11:05

увесь список я не знаю. варіантів багато, я ще далеко не всі вивчив.
крім того хочу сказати, що я ні скільки не засуджую ритуальний канібалізм, не засуджую аморальної поведінки апостолів.
Я просто пояснюю, що саме так сформована мораль, мораль сформована самою церквою так, що церковні ритуали - аморальні. і це зроблено спеціально щоб не допустити паплюження ритуалу, тому що канібалізм повинен бути важливим ритуалом а не просто обідом.
тож загалом в такому вигляді непорочного розмноження не бачу нічого поганого. просто це таємниця, яка стала явною завдяки дослідникам і тролям типу мене :( звісно це дуже шкодить церкві, що її таємниці відкривають.

Про спис, що Тарасу здався занадто дорогим для Римського центуріона. В ті часи не було конвеєрів, і зброю не штампували масово. і кожна зброя мала своє імя. наприклад той же меч Калібурн, який дістався королю Артуру, і його пізніше стали називати Екскалібуром. до речі це не той меч що застряг у камені. той меч мав інше імя. Калібурн був дарований лицарю Гавейну від річних духів (русалок) - хай це інша тема розмови, але ти вважаєш що центуріон повинен мати простий спис без прикрас? Крім того, так як апостоли підкупили Лонгіна для виконання ритуалу жертвоприношення, то Лонгін не просто найманий вбивця, а був посвячений в суть ритуалу . і ритуальна зброя - це теж не що попало, якщо в Лонгіна і не було достойної зброї, то її могли підготувати апостоли.
  • 0

#28 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 11:45

До речі! А навіщо католицька церква переслідувала жидів у свій час? Якщо Ісус всевидячий знав що буде і планував саме так і зробити, тобто знав і планував бути розіпятим, то в чому вина жидів? церковники ж кажуть що вони винні в тому, що Ісуса розіпяли. І вони знають що кажуть. Бо Ісус не був всевидячим. і коли віддавав розпорядження Юді робити те що він мав робити, то Ісус не очікував що його розіпнуть. а очікував просто відмінити запланований обряд. а от розіпяття не входило ні в плани Ісуса, ні в плани Юди, ні в плани Пилата. проте Натовп вимагав розпяття, і в цьому їх і звинувачують. Апостоли ледве викрутилися з тієї складної ситуації, ледве зуміли виконати обряд згідно закону, хоч їм в цьому дуже намагалися завадити.

Ну а загалом все ж таки повертаюсь до основ - основний ритуал християнства - обряд євхрастії не має ніякого сенсу, якщо Ісус не був зїдений справді. а разом з цим ритуалом ніякого сенсу не має і вся релігія Християнство.
  • 0

#29 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 13:00

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.12.2011 10:11) писав:

дивно що ти ще не зрозумів, що я ніфіга не вірю :( я просто тролю. А спис настільки ж справжній як і туринська плащаниця і грааль. от Грааля як не знайшли, то і підробки ніякої не стали предявляти.

П.С. - до речі, ще одна версія - туринська плащаниця - це скатерка на столі, з якої їли тіло Ісуса. про це чомусь не говорять.
А ще священний грааль - це кубок з якого апостоли пили вино на таємній вечері (репетиції ритуалу), а потім у цей же самий кубок зібрали кров Ісуса з рани, яку проколов Лонгін. ну і знову ж таки пили її.
В мене сьогодні трішки невдалий день,Але ви мені піднімаєте настрій)дякую, таких не багато не знайдеш…
Знаєте в чому найбільша проблема атеїстів, в тому зо вони вірять в те, що вони в нічого не вірять. Віра це принцип нашого життя … і незаповнений він бути просто не може, постійно в ньому щось якимось чином перебуває.» («Етика» Дітріх фон Гільденбран) знали б ви як ваші репліки смішно виглядають для тих людей, які хоч трішки орієнтуються в історії виникнення християнства, або навіть для звичайних істориків, які хоч поверхнево знають історію Ізраїля…))))
Щодо туринської плащаниці…(ви хоча б спершу в своєму гулі прочитали, як відбувалися вечері з назвою «хабура»,а тоді висували якісь твердження…))))) )їли апостоли з Ісусом на пів лежачи,лежали на правій руці(під ліктями мали подушки, щоб не терпли руки), ноги були закинені назад(чи ви думаєте, що коли Ісус мив ноги апостолам, то попід стіл лазив…(столи в євреїв не використовувалися в подібних дійствах…))))цікава ви людина… )а на землі були постелені килими, обов’язковий обряд євреїв…наскільки, я знаю туринська плащаниця, ніяк не є ковром, хоча не здивуюся, якщо у вас буде і така версія…

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.12.2011 11:05) писав:

Про спис, що Тарасу здався занадто дорогим для Римського центуріона. В ті часи не було конвеєрів, і зброю не штампували масово. і кожна зброя мала своє імя. наприклад той же меч Калібурн, який дістався королю Артуру, і його пізніше стали називати Екскалібуром. до речі це не той меч що застряг у камені. той меч мав інше імя. Калібурн був дарований лицарю Гавейну від річних духів (русалок) - хай це інша тема розмови, але ти вважаєш що центуріон повинен мати простий спис без прикрас? Крім того, так як апостоли підкупили Лонгіна для виконання ритуалу жертвоприношення, то Лонгін не просто найманий вбивця, а був посвячений в суть ритуалу . і ритуальна зброя - це теж не що попало, якщо в Лонгіна і не було достойної зброї, то її могли підготувати апостоли.
Тепер щодо гралю, ну як спис до Гітлера причіпити, і його тимчасовий авторитет, ппривязати силі списа, я розумію, а от як показати безсмертя, яке дає граль, не знаю ні я, ні ви, ні хто небуть інший, повірте, якщоб це було можливо, то він давно б зявився і то в багатьох місцях одночасно… і подивіться на всі нагуглені зображення гралю, всюди він ошатний і пишний… зтаких не пють на кожній вечері з друзями, так само і спис, центуріони не мали ошатних списів, тим більше в палестині(це був «штрафбат»римської імперії)і що ви вчепились ритуалу якогось там, на чому ви ґрунтуєтеся, якісь конкретні джерела є, окрім єванглія від юди, написане в четвертому столітті вже повішеним юдою… з Біблії цитати вам я наведу, що це не був ритуал(ящо це вам конче потрібно), а ви мені яке авторитетне джерело можете представити???ви або не уважно читаєте, або навмисне перекручуєте, якщо про пшеницю, то ви розумієте, що це все переносно, а якщо вже про тіло і кров, то ніяк…не коректно з вашої сторони….
  • 0

#30 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 29.12.2011 – 16:12

Перегляд дописуTARAS. (29.12.2011 13:00) писав:

… з Біблії цитати вам я наведу, що це не був ритуал(ящо це вам конче потрібно)...

Цитата

В Послании Евреям 10:1 сказано "Закон, имея тень будущих благ, а не самый образ вещей..." Давайте посмотрим, кого Бог дал своему народу для жертвоприношения во имя спасения во времена Ветхого Завета. Если кто-либо грешил или был виновен в чём-либо, грешник должен был принести жертву, чтобы искупить свой грех. Давайте откроем Левит 1: 3-5. "Если жертва его есть всесожжение из крупного скота, пусть принесёт ее мужеского пола, без порока; пусть приведёт ее к дверям скинии собрания, чтобы приобресть ему благоволение перед Господом. И возложит руку свою на голову жертвы всесожжения, и приобретёт он благоволение. Во очищение грехов его. И заколет тельца пред Господом; сыны же Аароновы, священники, принесут кровь и покропят кровию со всех сторон на жертвенник, который у входа скинии собрания." Здесь мы можем увидеть, что жертвоприношение должно было отвечать трём условиям, изложенным ниже, чтобы соответствовать закону Божьему.
Они должны были:
(1) приготовить жертвенное животное без греха ( с.3)
(2) возложить руки на голову жертвы всесожжения (с.4)
(3) убить и пролить кровь жертвы для искупления греха (с.5)

В этих стихах мы видим подтверждение закона Божьего о том, что грехи должны были быть перенесены на голову жертвенного животного путём возложения рук, прежде чем животное погибнет. Это очень важная истина. Вы можете встретить множество высказываний типа: "возложение рук на голову жертвы" для отпущения грехов в следующих главах Левита.

Левит 16: 21 говорит: "И возложит Аарон обе руки свои на голову живого козла, и исповедает над ним все беззакония сынов Израилевых и все преступления их и все грехи их, и возложит их на голову козла, и отошлёт с нарочным человеком в пустыню".

Когда Аарон, первосвященник, возлагал руки на голову козла, все грехи израильтян переходили на голову козла. Когда грешник возлагал руки на голову жертвы, его грехи переходили на голову жертвы. Точно так же, когда человека посвящают в духовный сан, священник возлагает руки на голову этого человека, чтобы передать ему священство.

Таким образом, "рукоположение" было действием передачи грехов жертве. Оно означает "передать".

Затем нужно было убить животное и пролить его кровь, потому что "душа тела в крови, и я назначил её вам для жертвенника, чтобы очищать души ваши, ибо кровь сия душу очищает". (Левит 17:11)

Тем не менее, евреи были слишком слабы, чтобы искупить все свои грехи, поскольку они просто не могли не грешить ежедневно до самой смерти, даже не смотря на жертвоприношения по поводу каждого греха. Поэтому Бог дал им ещё один шанс для прощения всех их грехов, совершенных за год. Это был ритуал Дня Очищения Грехов. В День Очищения Грехов Аарон, первосвященник возлагал руки на голову козла отпущения и передавал тем самым козлу все грехи израильтян, совершённые за год (Левит 16:21).

Аарон в то время был представителем всех израильтян, потому что он возлагал руки на голову козла от лица всего израильского народа. Когда он один возлагал руки на голову козла отпущения, все грехи израильтян, совершенные ими за год (в то время их было около 2-3 миллионов) переходили на голову козла согласно этому законному действу. Это было вечным постановлением для всего человечества (Левит 16:29).

Это было "тенью будущих благ" (Евреям 10:1). Теперь Господь завершил "будущие блага" через Иисуса Христа. Давайте посмотрим, как Иисус Христос выполнил Его Завет.

Во-первых, Бог - Отец послал Иисуса Христа в образе человека без порока как обещанного Агнца Божьего. Он единственный Сын Божий возлюбленный и Он также Святой Бог. Таким образом, Он соответствовал требованиям жертвы без греха для искупления всех грехов человечества.

Во-вторых, Он крестился у Иоанна Крестителя на реке Иордан. Здесь нам необходимо знать, кем был Иоанн Креститель, который крестил Иисуса. Иоанн Креститель был потомком Аарона, первосвященником. Священник Захария, отец Иоанна был из Авиевой чреды, внук Аарона (Луки 1:5, 1 Паралипоменон 24:10). Поэтому Иоанн Креститель был потомком Аарона, первосвященник. Это означает, что он имел право стать первосвященником. Более того, Иисус подтвердил, что Иоанн является большим из людей. "Истинно говорю вам: из рождённых женами не восставал больший Иоанна Крестителя; но меньший в Царстве Небесном больше его. Если хотите принять, он есть Илия, которому должно придти". (Матфея 11: 11-14) Это означает, что Иоанн является последним Первосвященником на земле и законным представителем всего человечества, которого обещал и приготовил Господь.

Ветхий Завет пророчествовал о нём. "Вот Я посылаю Ангела Моего, и он приготовит путь предо Мною" (Малахия 3:1). "Помните закон Моисея, раба Моего, который Я заповедал ему на Хориве для всего Израиля, равно как и правила и уставы. Вот, Я пошлю к вам Илию пророка пред наступлением дня Господня, великого и страшного. И он обратит сердца отцов к детям и сердца детей к отцам их, чтобы Я пришед не поразил земли проклятием." (Малахия 4:4-6). Иисус сказал: "И если хотите принять он есть Илия, которому должно придти" (Матфея 11:14).

Иоанн Креститель был Илией, который должен был придти и обратить весь народ к Иисусу Христу, подготовив их для принятия Его пришествия. Он родился за шесть месяцев до Иисуса. Он давал людям крещение искупления в пустыне для того, чтобы подготовить путь Господу. Он должен был заставить людей не забывать закон и систему жертвоприношения Ветхого Завета, чтобы подготовить их к приходу Спасителя Иисуса Христа. Поэтому он крестил людей и давал им понять, что Спаситель очень скоро должен придти и взять на себя все грехи мира через рукоположение. Крещение Иоанна призывало грешников обратиться к Богу. Вот почему многие люди, услышав слова Бога через Иоанна Крестителя, отказались от своих идолов и вернулись к Господу, признав свои грехи.

Затем Иисус пришёл из Галилеи к Иоанну Крестителю, чтобы креститься на реке Иордан. Иисус сказал : "Оставь теперь, ибо так надлежит нам исполнить всякую правду" (Матфея 3:15). Здесь, всякая правда, по-гречески "dikaiosune" означает "справедливость, законность". Это означает, что Иисус спас всех грешников от их грехов на основе абсолютной законности и справедливости. Чтобы избавить всех грешников от их грехов по закону и справедливости, Иисус должен был смыть их грехи через "рукоположение", согласно завету, который Бог дал в Ветхом Завете. Это был самый правильный путь взять на себя все грехи человечества, приняв крещение от Иоанна Крестителя. Благодаря тому, что Иисус своим крещением принял на Себя все грехи мира, Иоанн Креститель на следующий день мог свидетельствовать: "Вот Агнец Божий, Который берет на Себя грех мира!" (Иоанна 1:29) Именно Иоанн пришёл, чтобы крестить Иисуса, возлагая на Его голову руки. В тот момент, когда Иоанн возложил руки на голову Иисуса Христа, все грехи мира перешли Ему, согласно Закону Божьему.

В-третьих, Он был распят во искупление наших грехов. Прежде чем предать дух, Он сказал "совершилось" (Иоанна 1:29). Он пролил Свою кровь за наши грехи. И Он воскрес из мёртвых на третий день и вознёсся на небеса. Своим крещением и кровью на кресте Он полностью смыл все грехи мира.

Апостол Павел сказал: "Христос умер за грехи наши, по Писанию" (1 Коринфянам 15:3). Теперь вы понимаете, как в Ветхом завете приносилось в жертву животное, и почему это было тенью будущих благ?

Итак, прежде чем убить жертвенное животное, на него необходимо было возложить руки. Если кто-либо упускал возложение рук на голову жертвы во время жертвоприношения, он не мог быть прощённым, поскольку данное жертвоприношение было сделано не по закону. Бог никогда не принимал незаконные жертвы. Жертвоприношение без рукоположения противоречило Закону Божьему.

Ну а про Грааль, що дає вічне життя, то тут якраз все просто. Випивши крові жертви, людина отримувала в собі душу жертви, яка продовжувала жити в новому тілі. Потім ця людина, якщо праведна, то теж ставала жертвою такого ритуалу. і Її кров теже необхідно було пити зі священного граалю, і разом з кровю цієї людини також і вбирали і душу цієї людини і душу попередньої жертви, що її душа продовжувала жити в тілі цієї жертви. А так як кров жертви мали розділити на декількох (12) осіб, то це було таке непорочне розмноження в геометричній прогресії, і тому сказано було, що обраних буде 144000. це якимось таким чином визначили на скільки частин можна розділити душу першої жертви.
  • 0

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 889 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.12.2011 – 20:11

Перегляд дописуTARAS. (29.12.2011 01:31) писав:

і які це такі пастори казали:"Божі дороги - не наші дороги, Божа мудрість - не наша мудрість"???

Які??? - та всі, кому задавала конкретні питання. Памятаю, під-час сповіді греко-католицький священник радив мені не читати біблію, особливо старий заповіт, бо я не зможу зрозуміти "божу мудрість" і то мене ще більше запутає. Дальше. Пастор від Чурч аф Крайст, дальше - пастор від Коммюніти Аллаянс Чурч, і то неодин, за різні роки багато було. Те саме і кожен скаже, коли, наприклад, задати питання про те, з ким був Ісус всі майже 2000 рр. жорстокої, кривавої і насильницької християнської історії. Ще можуть казати про вільну волю - що за вільна воля, коли то робили в ЙОГО імя і робила ЙОГО церква, яку ніби він же сам і заснував і ради чого помер??? Є виразно написано, що "буду з вами аж до кінця віку".

Цитата

печінки поїсти, ну якщо ставитися, до цього як просто до найдосконалішої книги і старатись щось в ній знайти незвичайне, тоді думаю менше втратите, якщо зїсте собі печінки, але якщо згідно промислу Божого, шукати істину, отримане перевершить сподівання....
Дякую за гарне побажання при першому знайомстві :-/ Пуліз, перевершить! Та якщо порахувати, скільки часу я провела у молитвах, службах, читаннях і вивченнях біблії і всяких "пояснень" до неї, то назбираються РОКИ, роки змарнованого часу. Памятаю, вже недавно досить, вночі просипалася і йшла читати порядковий грецько-англійський переклад нового заповіту, думала - може там, нарешті, відкриється "правда". Аякже!
Повторюю - змарнований час!

А по-друге: а чому віруюючим не ставитись до "богом натхненної" книги, як до досконалої? І чому вона має бути недосконала, якщо то ТА інструкція, за якою вони мали би жити і, врезультаті, отримати або вічне життя або вічне пекло? То чому там має бути запутано??? Бо стара і погані переклади? -а що заважає всемогутньому, всезнаючому і всевидючому богу скинути з неба новенькі, чистенькі і добре проспеловані біблійки??? На всіх мовах, щоб не було неувязки. В крайньому випадку добре "натхнути" тут когось, а при теперішніх технічних можливостях воно вже само піде.

Цитата

а щодо брехні...то напевне ви поодинокий випадок, який так вважає, це найбільш читана і перекладена на всі мови, включно з діалектами, світу. Серед більшості людей на землі має авторитет, на ній базуються усі вчені які досліджують схід, подивітьсч будьяку телепередачу, в кожній посилаються на Біблію, хоча роблять це абсурдно...

За мою "поодинокість", шкода, але доведеться пробити вашу бульбашку. У США, країні, де я живу і є громадянкою, церква відділена від держави ще від самих початків, на чому особливо наголошували і за що боролися такі автори Конституції Томас Джефферсон і Джеймс Медісон. Свобода сповідування входить у до 1-го додатку до Конституціїї "Билл аф райтс" і включає в себе так само свободу НЕ ВІРИТИ.

До того ж, Джефферсон сам не дуже довіряв біблії і переробив новий заповіт на свій власний, ножицями повирізавши рядки і фрази, що він їх вважав чогось вартими, в осному залишивши моральні аспекти і відкинувши чуда. І то ще наприкінці 18-го століття! Так що вже прецендент є! Якщо не враховувати всіх замучених інквізицією на протязі довгих століть.

Признаю, що біблія могла би займати першість по тиражу. Але чи хто її купує - то інша річ. Її фінансують за рахунок промивання мозків віруюючим і витискуючи з них пожертви (мене з чоловіком включаючи, в минулому правда). Скільки ми, дурні, жертвували, думаючи, що тим самим "спасаємо заблудших". Так, біблія є у шуфляді кожної тумбочки в готелях, бо її там задурно поклали гедеоністи, ми їм теж у свій час жертвували, але чи аж так читають - не думаю. Справжню ціну має то, за що людина варта потратити свої гроші (що є еквівалентом проданого часу і вміння), а не то, що валяється задурно і ніхто не хоче.

Біблія згадувана у телепередачах - у яких таких? Я дивлюсь майже щодня новини ГЛН і місцеві, біблія і новини - ніколи не чула, навіть тоді, як ще вірила. Може у старих фільмах. Люди в розмові можуть казати "Боже благослови чи я буду молитись за тебе", що сприймається, як вираз чи добре побажання, але не далі того. І взагалі, на товариському рівні вважається просто нетактовно говорити про релігію чи політику, бо там можуть бути різні "мнєнія" і почнеться конфронтація, а це вже в товаристві велике но-но. Навіть ось зараз свята були, різдвяні, типу. Не зовсім! У всіх державних чи приватних установах службовці бажали "Геппі галідей сізон", а не "Меррі Крістмас", щоб, бува не образити тих, хто не вірить у юдео-християнські міфи, або святкує Кванза чи просто святкує, бо вихідні, бо світяться лампочки і люди прикрашають деревця, як робили це давно-давно, ще з "поганських" часів. І як хто мені казав "Мері Крістмас" - то теж відповідала, яка різниця, головне, що людина бажала мені щось і привітно усміхалась!

Ще одне - "І ҐАД ВІ ТРАСТ (В БОЗІ МИ ДОВІРЯЄМО)" написано на кожній банкноті Федерального Резерву, а простіше - грошах. На паперових грошах то почалось десь у 1956-му, на металевих - раніше. Воно дійсно ніби суперечить відділенню релігії від держави і про то були суди. Ось одна з відповідей: United States Court of Appeals for the Ninth Circuit ruled: "It is quite obvious that the national motto and the slogan on coinage and currency 'In God We Trust' has nothing whatsoever to do with the establishment of religion. Its use is of patriotic or ceremonial character and bears no true resemblance to a governmental sponsorship of a religious exercise", - коротко, що ця фраза не має нічого спільного з впровадженням релігії, а носить тільки церемоніальний і патріотичний характер. До того ж (це вже моє) не уточнюється якому богу "ми довіряємо", а їх таки багато в історії людської цивілізації. Так само, ЩО воно означає "ми довіряємо", є навіть жарт, що "богу ми довіряємо, а всі решта мусять платити готівкою".

Та й у інших країнах, що - інакше? От у дуже католицькій Польщі люди просто в очі сміються зі "святості" ксьондзів, скільки там всяких анекдотів про то. А наша українська, ще давня-давня філософія: "Бог високо, цар далеко, а святі що хочуть, те і роблять".

Ну, засиділась я, пора братись до діла, ще в саду сьогодні не була. А всьо винна моя якась залежність, чи що, щодо "пошуків правди". В принципі - воно мені треба?
  • 0

#32 TARAS.

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 16:01

1Кор.3:2 Я вас годував молоком, а не твердою їжею,
бо ви не могли її їсти, та й тепер ще не можете,

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.12.2011 16:12) писав:

В Послании Евреям 10:1 сказано "Закон, имея тень будущих благ, а не самый образ вещей..." Давайте посмотрим, кого Бог дал своему народу для жертвоприношения во имя спасения во времена Ветхого Завета. Если кто-либо грешил или был виновен в чём-либо, грешник должен был принести жертву, чтобы искупить свой грех. Давайте откроем Левит 1: 3-5. "Если жертва его есть всесожжение из крупного скота, пусть принесёт ее мужеского пола, без порока; пусть приведёт ее к дверям скинии собрания, чтобы приобресть ему благоволение перед Господом. И возложит руку свою на голову жертвы всесожжения, и приобретёт он благоволение. Во очищение грехов его. И заколет тельца пред Господом; сыны же Аароновы, священники, принесут кровь и покропят кровию со всех сторон на жертвенник, который у входа скинии собрания." Здесь мы можем увидеть, что жертвоприношение должно было отвечать трём условиям, изложенным ниже, чтобы соответствовать закону Божьему.
Они должны были:
(1) приготовить жертвенное животное без греха ( с.3)
(2) возложить руки на голову жертвы всесожжения (с.4)
(3) убить и пролить кровь жертвы для искупления греха (с.5)

Ми вже про це говорили, хто бере фразу вириває її з контексту і інтерпретує на власний манер це не по-людськи, Христос не говорив окремими тезами чи цитатами ьому і читати будемо так як є в оригіналі,(не змушуйте мене до аналогічних дій, бо тоді точно можна буде зневіритись у собі) давайте подивимось цілком на цитату, в нормальному українському перекладі вона звучить саме так:
Євр.10:1
У Законі була лише тінь того добра, що має прийти. В ньому немає добра справжнього. Тож він, з жертвами, що приносяться з року в рік, ніколи не зробить досконалими тих, хто приходить поклонитися Богу….

Цікаво правда, а ще якщо читати далі, то можна натрапити й на таке:

Євр.10:11-18 Кожен священик стає і щодня виконує свої священицькі обов'язки. Щоразу він приносить такі самі жертви, але вони ніколи не знімають гріхів. 12 А коли Христос приніс одну жертву за гріхи на всі часи, Він зайняв Своє місце по праву руку від Бога. 13 І тепер Він чекає миті, коли вороги Його впадуть до Його ніг. 14 Бо однією жертвою Він приніс досконалість на всі часи для тих, кому дано святість. 15 Про це нам і Дух Святий свідчить. По-перше, Він твердить: 16 «Настануть дні, і укладу нову угоду з ними, - так сказав Господь. - Законом просвітлю Я серце їхнє, і ц головах людей Я напишу Закон». 17 Потім він каже: «І Я ніколи вже не пам'ятатиму їхні гріхи, і їхні злі вчинки». 18 Там, де гріхи прощені, приносити за них жертви немає потреби.

Автор Послання до Євреїв(Павло, варто зауважити учень Гамалиїла, найзначнішого і найвизначнішого равина на той час, тобто який знав буквально все по закон і жертви, і з думкою якого рахувався синедріон…) бачив у всій системі іудейського жертвопринесення лише бліду копію того, що має бути істинне богослужіння. Вся мета релігії в тому і полягає,щоб встановити близькі стосунки між людиною і Богом, а вся вона не могла досягти цього. У кращому випадку ця система
жертвоприношень могла встановити якийсь віддалений і перемежовується за силою контакт людини з Богом. Для вираження своєї думки автор послання вживає два слова. Він називає закон блідою тінню, в грецькому скіа, яке перекладається як тінь, зі значенням неясне відображення, простий силует, форма, яка не має реального буття. Автор послання говорить далі, що він не відображає самий образ речей. В даному випадку він вживає грецьке слово епкон, що означає повне подання, деталізоване відтворення. Це слово означає портрет, і мало б значення малюнок, якби в ті часи існувало щось подібне. Насправді ж автор послання хоче сказати: "Без Христа ви можете побачити лише тінь божественного ".І він підкріплює свою думку доказами. Рік за роком приносяться жертви скинії і, особливо, в День Очищення. А дальше святе письмо говорить саме за себе, тільки читати потрібно, а не вибирати поодинокі, обрізані цитати, і в них доводити щось темному людові.

Христос, не дає новий закон, ламаючи старий, потрібно зрозуміти, що це просте пригадування старого, в новий спосіб, це не було пряме і повне прощення гріхів, це лише спосіб зближення з Богом:
Євр.10:3 Власне, навпаки, через ті жертви люди згадують про гріхи.

Євр.10:4 Бо ж неможливо цаповою та бичою кров'ю змити гріхи.

Євр.7:18 Тож скасовується старий Закон, бо він виявився немічним і безкорисним.

Євр.7:19 Бо Закон не міг зробити нічого досконалим. А нині нам даровано нову надію, котра наближає нас до Бога.

Євр.8:5 Ті відправи, що вони чинять, то лиш подоба, тінь небесного. Так само Бог застерігав Мойсея, коли той збирався зводити молитовний намет. Бог сказав: «Гляди, зроби все згідно з тим зразком, що був тобі показаний на горі».

Євр.9:25 І не для того, щоб знову й знову приносити Себе в жертву. То лиш звичайні первосвященики входять до Святая Святих щороку з несвоєю кров'ю.

З цим все ясно взяли кусочок цитати з Нового Завіту, так майже не замітно вкоротили її в два рази, і в подальшому на ній базували всі аргументи з Старого Завіту, стає зрозумілим що і все інше також брехня.., не буду опускатися до того ж рівня і тому продовжу..

Про це вже говорилося вище, що зв’язку між цими жертвами, і новозавітніми немає зв’язку жодного…(прочитайте спочатку, для чого була написана книга Левіт і для кого… а тоді беріться твердити…це був так званий правильник для священників, як мають виконуватися певні обряди, а власне закони записані у книзі Виходу, а потім, через певних осіб, до яких тяжко доходить прямий текст, і вони інтерпретували його на власний манер, були приписи повторені у книзі «Второзаконня»)…
Євр.7:18 Тож скасовується старий Закон, бо він виявився немічним і безкорисним.

Дальше, таким чином дивимося у хід біблійної історії,І якщо читати уважно, то в СЗ знаходимо чіткі підтвердження того, що жертви для Бога ніякої цінності не мають:
Вих.30:9 Не запалите на ньому чужого кадила, ані цілопалення, ані жертви хлібної, і жертви рідинної не будете лити на ньому.
Євр.10:8 Він вище сказав, що жертви й приносу, та цілопалення й жертви покутної, які за Законом приносяться, Ти не жадав і Собі не вподобав.
Мар.12:33 і що Любити Його всім серцем, і всім розумом, і всією душею, і з цілої сили, і що Любити свого ближнього, як самого себе, це важливіше за всі цілопалення й жертви!
. Матв.12:7 Коли б знали ви, що то є: Милости хочу, а не жертви, то ви не судили б невинних...
потім в СЗ,вже тоді коли це ще було прийнято, зустрічаємо:
1Сам.15:22 І сказав Самуїл: Чи жадання Господа цілопалень та жертов таке, як послух Господньому голосу? Таж послух ліпший від жертви, покірливість краща від баранячого лою!
Ос.6:6 Бо Я милости хочу, а не жертви, і Богопізнання більше від цілопалень.
Iс.1:11-17 нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! 12 Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір'я Мої? 13 Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!... 14 Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх... 15 Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров'ю... 16 Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! 17 Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!
Єр.7:21-23 Так говорить Господь Саваот, Бог Ізраїлів: Додайте свої цілопалення до жертов ваших, і їжте м'ясо, 22 бо Я не говорив батькам вашим, і не наказував їм того дня, як виводив їх з краю їгипетського, про справи цілопалення й жертви. 23 Бо лиш справу оцю Я звелів їм, говорячи: Слухайтеся Мого голосу, і Я буду вам Богом, а ви будете народом Моїм, і ходіть усіїю дорогою, про яку накажу вам, щоб вам було добре.
Пс.50:8-15 Ото, полюбив єси правду в глибинах, і в таємних речах виявляєш премудрість мені. 9 Очисти ісопом мене, і буду я чистий, обмий Ти мене і я стану біліший від снігу. 10 Дай почути мені втіху й радість, і радітимуть кості, що Ти покрушив. 11 Обличчя Своє заховай від гріхів моїх, і всі беззаконня мої позагладжуй. 12 Серце чисте створи мені, Боже, і тривалого духа в моєму нутрі віднови. 13 Не відкинь мене від Свого лиця, й не бери Свого Духа Святого від мене. 14 Верни мені радість спасіння Твого, і з лагідним духом підтримай мене. 15 Я буду навчати беззаконців доріг Твоїх, і навернуться грішні до Тебе.
Пс.50:18 бо Ти жертви не прагнеш, а дам цілопалення, то не любе воно Тобі буде.

м не менее, евреи были слишком слабы, чтобы искупить все свои грехи, поскольку они просто не могли не грешить ежедневно до самой смерти, даже не смотря на жертвоприношения по поводу каждого греха. Поэтому Бог дал им ещё один шанс для прощения всех их грехов, совершенных за год. Это был ритуал Дня Очищения Грехов. В День Очищения Грехов Аарон, первосвященник возлагал руки на голову козла отпущения и передавал тем самым козлу все грехи израильтян, совершённые за год (Левит 16:21).

Аарон в то время был представителем всех израильтян, потому что он возлагал руки на голову козла от лица всего израильского народа. Когда он один возлагал руки на голову козла отпущения, все грехи израильтян, совершенные ими за год (в то время их было около 2-3 миллионов) переходили на голову козла согласно этому законному действу. Это было вечным постановлением для всего человечества (Левит 16:29).

Это было "тенью будущих благ" (Евреям 10:1). Теперь Господь завершил "будущие блага" через Иисуса Христа. Давайте посмотрим, как Иисус Христос выполнил Его Завет.

Во-первых, Бог - Отец послал Иисуса Христа в образе человека без порока как обещанного Агнца Божьего. Он единственный Сын Божий возлюбленный и Он также Святой Бог. Таким образом, Он соответствовал требованиям жертвы без греха для искупления всех грехов человечества.

Во-вторых, Он крестился у Иоанна Крестителя на реке Иордан. Здесь нам необходимо знать, кем был Иоанн Креститель, который крестил Иисуса. Иоанн Креститель был потомком Аарона, первосвященником. Священник Захария, отец Иоанна был из Авиевой чреды, внук Аарона (Луки 1:5, 1 Паралипоменон 24:10). Поэтому Иоанн Креститель был потомком Аарона, первосвященник. Это означает, что он имел право стать первосвященником. Более того, Иисус подтвердил, что Иоанн является большим из людей. "Истинно говорю вам: из рождённых женами не восставал больший Иоанна Крестителя; но меньший в Царстве Небесном больше его. Если хотите принять, он есть Илия, которому должно придти". (Матфея 11: 11-14) Это означает, что Иоанн является последним Первосвященником на земле и законным представителем всего человечества, которого обещал и приготовил Господь.

Ветхий Завет пророчествовал о нём. "Вот Я посылаю Ангела Моего, и он приготовит путь предо Мною" (Малахия 3:1). "Помните закон Моисея, раба Моего, который Я заповедал ему на Хориве для всего Израиля, равно как и правила и уставы. Вот, Я пошлю к вам Илию пророка пред наступлением дня Господня, великого и страшного. И он обратит сердца отцов к детям и сердца детей к отцам их, чтобы Я пришед не поразил земли проклятием." (Малахия 4:4-6). Иисус сказал: "И если хотите принять он есть Илия, которому должно придти" (Матфея 11:14).

Иоанн Креститель был Илией, который должен был придти и обратить весь народ к Иисусу Христу, подготовив их для принятия Его пришествия. Он родился за шесть месяцев до Иисуса. Он давал людям крещение искупления в пустыне для того, чтобы подготовить путь Господу. Он должен был заставить людей не забывать закон и систему жертвоприношения Ветхого Завета, чтобы подготовить их к приходу Спасителя Иисуса Христа. Поэтому он крестил людей и давал им понять, что Спаситель очень скоро должен придти и взять на себя все грехи мира через рукоположение. Крещение Иоанна призывало грешников обратиться к Богу. Вот почему многие люди, услышав слова Бога через Иоанна Крестителя, отказались от своих идолов и вернулись к Господу, признав свои грехи.

Затем Иисус пришёл из Галилеи к Иоанну Крестителю, чтобы креститься на реке Иордан. Иисус сказал : "Оставь теперь, ибо так надлежит нам исполнить всякую правду" (Матфея 3:15). Здесь, всякая правда, по-гречески "dikaiosune" означает "справедливость, законность". Это означает, что Иисус спас всех грешников от их грехов на основе абсолютной законности и справедливости. Чтобы избавить всех грешников от их грехов по закону и справедливости, Иисус должен был смыть их грехи через "рукоположение", согласно завету, который Бог дал в Ветхом Завете. Это был самый правильный путь взять на себя все грехи человечества, приняв крещение от Иоанна Крестителя. Благодаря тому, что Иисус своим крещением принял на Себя все грехи мира, Иоанн Креститель на следующий день мог свидетельствовать: "Вот Агнец Божий, Который берет на Себя грех мира!" (Иоанна 1:29) Именно Иоанн пришёл, чтобы крестить Иисуса, возлагая на Его голову руки. В тот момент, когда Иоанн возложил руки на голову Иисуса Христа, все грехи мира перешли Ему, согласно Закону Божьему.

В-третьих, Он был распят во искупление наших грехов. Прежде чем предать дух, Он сказал "совершилось" (Иоанна 1:29). Он пролил Свою кровь за наши грехи. И Он воскрес из мёртвых на третий день и вознёсся на небеса. Своим крещением и кровью на кресте Он полностью смыл все грехи мира.

Апостол Павел сказал: "Христос умер за грехи наши, по Писанию" (1 Коринфянам 15:3). Теперь вы понимаете, как в Ветхом завете приносилось в жертву животное, и почему это было тенью будущих благ?

Итак, прежде чем убить жертвенное животное, на него необходимо было возложить руки. Если кто-либо упускал возложение рук на голову жертвы во время жертвоприношения, он не мог быть прощённым, поскольку данное жертвоприношение было сделано не по закону. Бог никогда не принимал незаконные жертвы. Жертвоприношение без рукоположения противоречило Закону Божьему.

А щодо жертви і кладення рук на голову, то саме звідти пішла поговірка «козел відпущення», коли шептали всі гріхи йому на вухо, а потім били і гнали у пустиню, і дивились чи розірвуть його дикі звірі…)
Одна така посилочка вийшла, щодо Арона, він не був представником усього народу, він був первосвящеником і просто виконував обрядовості, а представником усього народу був цар,(в певний час називали суддя)почитайте 1 і 2 книгу суддів, там про це повно пише…
добре ,йдемо дальше будь ласка цитую дослівно Лев.16:29
І це стане для вас на вічну постанову, сьомого місяця, десятого дня місяця будете впокоряти ваші душі, і жодної праці не робитимете ви, ані тубілець, ані приходько, що мешкає серед вас.
де тут йдеться про вічну постанову переносити гріхи на жертву козла??? – нестиковочка, нажаль, (ви хоча б перечитували перед тим як просто копіювати…)
йдемо дальше, тепер ще й Іван Хреститель завинив чимось перед вами(та ще ц був внуком Аарона, требаж, нічогенько так прожив 1800р кожному б так… – нестиковочка…), точніше це ви так думаєте, обрізавши цитату, як завжди…бо получається або Іван сам собі перечить:
19 А це ось свідоцтво Іванове, як юдеї послали були з Єрусалиму священиків та Левитів, щоб спитали його: Хто ти такий? 20 І він визнав, і не зрікся, а визнав: Я не Христос. 21 І запитали його: А хто ж? Чи Ілля? І відказує: Ні! Чи пророк? І дав відповідь: Ні!
або в не правильно розумієте чи як завжди не читаєте до кінця:про Іллю там по іншому в алегоричному значенні пише:
Як.5:17 Ілля був людина, подібна до нас пристрастями, і він помолився молитвою, щоб дощу не було, і дощу не було на землі аж три роки й шість місяців.......
Лук.1:17І він сам перед Ним буде йти в духу й силі Іллі, щоб серця батьків привернути до дітей, і неслухняних до мудрости праведних, щоб готових людей спорядити для Господа.
Поперше «dikaiosune» означає правда істина(можете перевіоити черех гугел словник), а для позначення правди закону існує слово «nomos»…тому дальше вся інтерпретація є трішки хибна…хоча доля істини в ньому є, адже Христос вмер справді за наші гріхи, прийнявши їх на себе, але подивімось на цитату:
Iван.1:29Наступного дня Іван бачить Ісуса, що до нього йде, та й каже: Оце Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!
Слово «бере» є недоконаного виду, позначає тривалість (помилки в перекладі немає «airwn»-справді в грецькій мові позначає теперішній недоконаний час)дії що триває повз часи….тому стверджувати про певні ритуали з вашого боку не обґрунтовано…тай зрештою де пише, що це власне ритуа, чи де йдеться про «Євхаристію»???жаль

Ну а про Грааль, що дає вічне життя, то тут якраз все просто. Випивши крові жертви, людина отримувала в собі душу жертви, яка продовжувала жити в новому тілі. Потім ця людина, якщо праведна, то теж ставала жертвою такого ритуалу. і Її кров теже необхідно було пити зі священного граалю, і разом з кровю цієї людини також і вбирали і душу цієї людини і душу попередньої жертви, що її душа продовжувала жити в тілі цієї жертви. А так як кров жертви мали розділити на декількох (12) осіб, то це було таке непорочне розмноження в геометричній прогресії, і тому сказано було, що обраних буде 144000. це якимось таким чином визначили на скільки частин можна розділити душу першої жертви.

Ну про грааль вже загалі мовчу, звідки така версія, навіть не смію питати???
Щодо душі, що міститься у крові почитайте «евдемову етику»Арістотеля абож вчення про душу Івана Золотоустог, де пишеться про те, що душа , що міститься в крові, це вегетативна душа, яка є смертна, і власне вона є живим організмом, її мають навіть тварини, що дає їм життя, адже звичайний кусок м’яса бігати і думати сам по собі не може

щодо числа 144 000,
«Тут потрібно відзначити декілька фактів загального характеру, які будуть дуже корисні при
тлумаченні уривка.
1. Про числі 144000 необхідно зазначити наступне:
а) Абсолютно очевидно, що воно не символізує число вірних обраних в кожен день і в
всякому поколінні. Число 144 000 символізує тих, хто відбитий і оберігаючи від бід і
нещасть, насувалася в той момент, в епоху Івана. Свого часу вони зіллються, як ми бачимо
в 7,9 з безліччю людей, якого ніхто не може перечитати, з усіх племен і колін, і
народів і мов.
б) Число 144000 символізує не обмеження, а повноту і досконалість. Воно складене з 12
помножених на 12 - досконалий квадрат, - і потім помножене на 1000, якому тим самим
додана ще більша повнота і всеохоплюючий характер. Це зовсім не означає, що число
врятованих буде дуже невеликим, а це означає, що число врятованих буде дуже великим.
2. Перерахування по дванадцяти іудейським колінам зовсім не означає, що це треба читати тільки в
іудейських категоріях. Одна з основних ідей Нового Завіту полягає в тому, що
Церква є справжнім Ізраїлем, а іудеї - народ Ізраїлю, - втратили всі свої привілеї та
обітниці, які і перейшли до Церкви. Павло пише: "Бо не той юдей, що є по
назовні, і не то обрізання, що назовні на тілі, але той юдей, хто внутрішньо такий, і то
обрізання серця духом, а не за буквою: йому і похвала не від людей, але від Бога "(Рим.
2,28.29). "Не всі ті ізраїльтяни, хто від Ізраїля, і не всі діти Авраамові, хто від насіння його;
але (сказано): "В Ісакові буде насіння тобі", - каже Павло (Рим. 9,6.7). "Якщо ж ви Христові, то
ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці "(Гал. 3,29). Це Церква - Ізраїль Божий (Гал.
6,16). Обрізання-це християни, що служимо Богові духом, а хвалимося Христом Ісусом і не
сподіваються на плоть (Фил. 3,3). Навіть якщо цей уривок і написаний в термінології, висхідній до
дванадцяти Ізраїлевих племен, мається на увазі все ж Церква, новий Ізраїль, Ізраїль Божий.
3. Помилково було б надавати особливого значення порядку, в якому наводяться ці дванадцять
колін, тому що вони перераховуються завжди в різному порядку. Але дві речі треба відзначити, а)
Першим йде коліно Юдине, витісняючи, таким чином, Рувимове, який був старшим сином
Якова. Це просто пояснюється тим, що Месія відбувається з коліна Іуди, б) Більш цікавим
видається той факт, що взагалі опущено Данова коліно, але і цьому є пояснення. Дан не
займає в Старому Завіті високого місця і його часто пов'язують з ідолопоклонством. В
прощальному слові до синів Яків каже: "Дан буде змієм на дорозі, аспідом на дорозі,
жалить ногу коня, так що вершник впаде назад "(Бут. 49,17). У Книзі Суддів говориться, що
Данові сини поставили у себе бовдура (Суд. 18,30).
Золоті телята, які стали гріхом, були встановлені в Бет-Елі та в Дані (3 Цар. 12,29). Більш того, в
Єр. (8,16) є цікава фраза: "Від Дана чути хропіння коней його, від гучного іржання жеребців
його тремтить вся земля, і прийдуть і знищать землю і все, що на ній ". Цю фразу стали розуміти як
вказівка на антихриста, що йтиме втілення зла, і стали іудейські рабини вірити, що
антихрист відбудеться з Данового. Християнський богослов Іполит писав у третьому
сторіччі ("Про антихриста", 14): "Як Христос народжений був з племени Юдиного, так і антихрист
народиться від коліна Данова ". Ось чому опущено коліно Данового та список доповнений коліном
Манасії, яке називається поряд з Йосипом.»(пояснення до Нового Завіту Барклі)

P.S.Не може жодна правда базуватися на брехні…це неможливо, хочете дискутувати дальше, давайте будемо вести здоровий діалог, де справді будуть серйозні аргументи, без обгризених цитат,що ними крутиш як хочеш, головне на свій на свій манер, зрозумійте будь ласка, що є ще люди які тямлять щось у цьому, і розуміють правду і читаючи і критично оцінюючи написане, не покладайтесь на те, що ніхто не перевірить достовірності джерел чи не прочитає контекст цитати, і ви просто обхитруєте, це дитячі забавки, начебто виросли уже з того віку…
Дякую!

Повідомлення відредагував TARAS.: 30.12.2011 – 16:04

• 0

#33 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 30.12.2011 – 17:39

а який же тоді сенс євхрастії, на твою думку?
  • 0

#34 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 30.12.2011 – 23:27

Перегляд дописуВласюк (22.10.2011 19:53) писав:

Мова ж у темі про Ісуса, сина Давидового :(

А хто це?
  • 0

#35 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 31.12.2011 – 11:02

Перегляд дописуTARAS. (30.12.2011 16:01) писав:

...
Щодо душі, що міститься у крові почитайте «евдемову етику»Арістотеля абож вчення про душу Івана Золотоустог, де пишеться про те, що душа , що міститься в крові, це вегетативна душа, яка є смертна, і власне вона є живим організмом, її мають навіть тварини, що дає їм життя, адже звичайний кусок м’яса бігати і думати сам по собі не може
...
так саме про це і мова!!! І саме для забезпечення безсмертя цієї душі і виконується обряд євхрастії. Саме тому пити кров просто так заборонено з давніх давен! І саме про таке безсмертя душі і вчив Христос. Щоб душа була безсмертана потрібно підготувати 12 учнів, які виконають обряд євхрастії, їстимуть плоть і питимуть кров щоб взяти душу жертви в себе, і тим продовжити її життя. І учнів треба добре підготувати, щоб потім і вони не зрадили своєї місії, і стали жертвами. щоб не віддали своє порочне тіло на поїдання червам, а віддали своє кошерне тіло і кров на ритуал євхрастії. Справжньої євхрастії а не тої жалюгідної репетиції, що в церквах для прихожан. І якщо будеш впевнений що учні також принесуть себе в жертву, і учні учнів також - то це і забезпечить вічне життя вегетативної душі.
  • 0

#36 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 01.01.2012 – 22:34

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.12.2011 11:02) писав:

так саме про це і мова!!! І саме для забезпечення безсмертя цієї душі і виконується обряд євхрастії. Саме тому пити кров просто так заборонено з давніх давен! І саме про таке безсмертя душі і вчив Христос. Щоб душа була безсмертана потрібно підготувати 12 учнів, які виконають обряд євхрастії, їстимуть плоть і питимуть кров щоб взяти душу жертви в себе, і тим продовжити її життя. І учнів треба добре підготувати, щоб потім і вони не зрадили своєї місії, і стали жертвами. щоб не віддали своє порочне тіло на поїдання червам, а віддали своє кошерне тіло і кров на ритуал євхрастії. Справжньої євхрастії а не тої жалюгідної репетиції, що в церквах для прихожан. І якщо будеш впевнений що учні також принесуть себе в жертву, і учні учнів також - то це і забезпечить вічне життя вегетативної душі.

Чомусь подумалося, що процес травлення як раз грубо знищує цю вегетативно душу розкладаючи її на речовини, які засвоюються організмом і на ті, шо... той, ну лайно короче.
З цього можно ще розвити тему, чи може створюватися лайно від євхрастії справжньої, бо душа Христа не повинна мати лайна, він же бог? Тоді із учнів не повинно бути лайна, коли і їх з"їдять в свою чергу. А інакше це вічне життя буде всяк раз зменшуватись перетворючись на суцільне лайно.
Хіба не так?
  • 0

#37 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6170 повідомлень

Відправлено 02.01.2012 – 08:40

а от тут на приклад приходять сучасні дослідження вчених з генно-модифікованою їжею. Бо і у піддослідних що не є генномодифіковані, але їдять генномодифіковану їжу, спостерігається зміни, що повязують з організмом з якого були взяті гени задля модифікації цієї їжі.

а лайно ще їдять жуки, мухи, черви. проте роблять то без ритуалу.
  • 0

#38 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.01.2012 – 17:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.01.2012 08:40) писав:

а от тут на приклад приходять сучасні дослідження вчених з генно-модифікованою їжею. Бо і у піддослідних що не є генномодифіковані, але їдять генномодифіковану їжу, спостерігається зміни, що повязують з організмом з якого були взяті гени задля модифікації цієї їжі.

Цеж скількома тваринам та рослинам я дав вічне життя... але чому я не їм віруючих і не хочу, щоб мене хтось дуже "високодуховний та просвітльонний" з"їв.

Повідомлення відредагував Odonacer: 02.01.2012 – 17:55

• 0

#39 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2012 – 10:59

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (2.01.2012 08:40) писав:

що за дурня?
які не генномодифіковані піддослідні, і яка генномодифікована їжа?
британські вчені проводять дослідження?

повна дурня, ми всі генномодифіковані, і вся їжа генно модифікована, але ми засвоюємо не гени, а амінокислоти
  • 0

#40 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.01.2012 – 12:08

Перегляд дописуKatod (3.01.2012 10:59) писав:

що за дурня?
які не генномодифіковані піддослідні, і яка генномодифікована їжа?
британські вчені проводять дослідження?

повна дурня, ми всі генномодифіковані, і вся їжа генно модифікована, але ми засвоюємо не гени, а амінокислоти

А якщо все генномодифіковане, то повинен же бути первісний ген. Не модифікований. З якого усе пішло і з якого усе стало бути.
Такий існує? Може це і є Бох?
Кажіть но будь ласка скоріше, так хочеться його з"істи. Гггг :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних