Перейти до вмісту

Шенген

Повідомлень в темі: 83

#61 георг2

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.01.2012 – 12:05

Нема тут з ким говорити і нема про що. Тут потрібні Зваричі! От з ними і спілкуйтесь.
  • 0

#62 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 07.01.2012 – 16:27

Перегляд дописуMr.Ripley (6.01.2012 17:19) писав:

Є прикордонники.
Немає стаціонарних постів просто...
Це перше.

2. Йдеться саме про варіант Польща-Європа - в Польщу набагато простіше отримати візу українцям.
Шенгенська віза - це єдина віза для всіх країн шенгенської зони незалежно від того, яка країна її видала. Між країнами шенгенської зони кордонів немає, прикордонників теж. Ну тупо нема і все. Іноді їдеш за кермом і розумієш що ти вже в іншій країні лише тоді, коли приходить смс - "Вітаємо вас в Італії. Телефони посольства України... і т. д."

Все. Я більше не знаю, як пояснити.
  • 0

#63 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2012 – 18:07

проблеми можуть виникнути хіба якщо ти проїздом через якусь нешенгенівську країну їдеш - Швейцарію наприклад. навіть якщо у тебе там просто пересадка з літака на літак - це вже вважатиметься перетинанням кордону. і якщо віза лише на один в.їзд - далі можуть не пустити з цілком законних причин.
  • 0

#64 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2012 – 06:57

Україна відмінила візи для громадян ЄС кілька років тому, натомість ЄС годує обіцянками і перенесли вкотре безвізовий режим для Українців на 2014 рік :prapor3:
Може бойкотувати ЄС і не їздити туди? Адже один турист витрачає за поїздку 300-1000євро. Або їздити тільки в країни, що вже відмінили візи для українців.
  • 0

#65 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 17.01.2012 – 23:56

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2012 18:07) писав:

проблеми можуть виникнути хіба якщо ти проїздом через якусь нешенгенівську країну їдеш - Швейцарію наприклад. навіть якщо у тебе там просто пересадка з літака на літак - це вже вважатиметься перетинанням кордону. і якщо віза лише на один в.їзд - далі можуть не пустити з цілком законних причин.
Швейцарія в Шенгені вже. А більше фактично і немає таких країн, щоб проїздом через них. Хіба Хорватія може через Угорщину. Але тоді ніби можна оформити транзитку через Угорщину, а далі вже куди треба.
  • 0

#66 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.01.2012 – 00:53

Перегляд дописуЗварич (7.01.2012 16:27) писав:

прикордонників теж. Ну тупо нема і все
я вже писав - що просто нема стаціонарних постів...
  • 0

#67 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 18.01.2012 – 01:41

Перегляд дописуGerich (5.01.2012 18:05) писав:

Я думав може хтось на власному досвіді знає. Бо пишуть про "потепління" стосунків України та Іспанії. Та й може через кризу в Іспанії вме менше понтів... Кожен турист - потенційний міні-інвестор;)
гг
та їм тут доплачують вже, шоб валили, бо роботи нема в самих іспанців, не те шо в східноєвропейських "інвесторів".

Перегляд дописуNeorlandina (7.01.2012 17:07) писав:

я маю шенгенську візу і картку резидента, пересідала в Швейцарії з літака на літак без проблем.
  • 0

#68 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 18.01.2012 – 16:40

Перегляд дописуКрихітка (18.01.2012 01:41) писав:

я маю шенгенську візу і картку резидента, пересідала в Швейцарії з літака на літак без проблем.
Картку питали?
  • 0

#69 Gerich

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 27.02.2012 – 22:50

Всім привіт! Чи можу я при подачі документів на візу через візовий центр подати документи за іншу людину?
  • 0

#70 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 28.02.2012 – 11:47

Перегляд дописуGerich (27.02.2012 – 22:50) писав:

Всім привіт! Чи можу я при подачі документів на візу через візовий центр подати документи за іншу людину?
а співбесіда?
  • 0

#71 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 28.02.2012 – 11:50

Перегляд дописуGerich (27.02.2012 – 22:50) писав:

Думаю, залежить від посольства. Якщо турагенції можуть подавати, то і люди теж мабуть можуть. Може якась заява треба буде.

Перегляд дописуMr.Ripley (28.02.2012 – 11:47) писав:

а співбесіда?
Вона далеко не завжди потрібна.
  • 0

#72 Gerich

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 29.05.2012 – 19:43

Всім привіт!
22.05 подали документи на іспанську візу через Львівський візовий центр. Документи підготував згідно списку,що на офіційному сайті. Подача документів пройшла швидко і комфортно.Сьогодні кур"єр привіз паспорти з візами.
Виявляється, що все дуже просто!:)
Нас було четверо. В двох чисті паспорти і в одного не було шенгенських віз. В результаті трьом необхідно відмітитись після брибуття... Це єдиний мінус.
  • 1

#73 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.10.2014 – 16:58

В той час як нам розповідають про безвізовий режим, Польща посилила вимоги щодо документів на шопінг візу...
тепер треба довідку про доходи, виписку з банківського рахунку і бронювання готелю (навіть якщо не плануєш залишатись на ніч?)... мда... :unsure:

Повідомлення відредагував Фабрегас: 15.10.2014 – 17:03

• 0

#74 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.10.2014 – 01:13

Перегляд дописуФабрегас (15.10.2014 – 16:58) писав:

В той час як нам розповідають про безвізовий режим, Польща посилила вимоги щодо документів на шопінг візу...
тепер треба довідку про доходи, виписку з банківського рахунку і бронювання готелю (навіть якщо не плануєш залишатись на ніч?)... мда... :unsure:
Бо Порошенко визнав бандерівців героями. Ця тема широко транслюється у Польщі.
А казали, що я брешу про ситуацію у Польщі.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 16.10.2014 – 01:30

• 0

#75 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.10.2014 – 09:16

Цитата

Речник МЗС України Євген Перебийніс на брифінгу 15 жовтня повідомив, що збільшення кількості документів, які українці мають подавати для отримання шенгенської візи в консульських установах Польщі, відповідає рішенню Європейської комісії.

29 квітня Європейською комісією було затверджено уніфікований перелік документів, які мають подаватися громадянами України до консульських установ держав-членів ЄС для оформлення віз. За словами речника МЗС, зі свого боку Україна в рамках подальшого спрощення поїздок громадян України до ЄС послідовно вимагала від європейської сторони якнайшвидшого схвалення такого переліку документів для громадян України, які були б уніфікованими для всіх держав. Затверджений перелік передбачає надання громадянами України при оформленні шенгенської візи чотирьох документів, які підтверджують мету поїздки, джерело доходів в Україні або довідку з місця роботи, наявність коштів для здійснення поїздки або довідку з банку, наявність житла на час перебування в країнах Шенгенської зони.

”Тому перелік документів, які вимагаються консульськими установами Польщі в Україні, повністю відповідає схваленому Єврокомісією рішення з цього питання”, – сказав Перебийніс.

Нагадаємо, що з 15 жовтня змінюються правила прийому документів на візу (шопінг, бізнес). Якщо ви записані на подачу документів у жовтні, то вимоги до документів залишаються старими, а якщо ви записані 3 листопада чи пізніше, то додатково необхідно буде подавати документи що підтверджують вид діяльності (для найманих працівників це довідка з місця роботи), наявність фінансових засобів для покриття витрат, пов`язаних з подорожжю до країн Шенгенської зони (витяг з банківського рахунку, який містить перелік банківських операцій за останні три місяці), документи, що підтверджують проживання (гарантійний лист сторони, яка приймає, бронювання готелю або інший документ, що підтверджує проживання).

Повідомлення відредагував Kassandra: 16.10.2014 – 09:16

• 0

#76 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.10.2014 – 11:04

А тепер не мели дурниць. Шопінг візу далеко не всі країни ЄС пропонують для українців. Наскільки знаю, то тільки Польща і пропонувала
  • 0

#77 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 16.10.2014 – 13:16

Перегляд дописуЗварич (07.01.2012 – 16:27) писав:

Шенгенська віза - це єдина віза для всіх країн шенгенської зони незалежно від того, яка країна її видала. Між країнами шенгенської зони кордонів немає, прикордонників теж. Ну тупо нема і все. Іноді їдеш за кермом і розумієш що ти вже в іншій країні лише тоді, коли приходить смс - "Вітаємо вас в Італії. Телефони посольства України... і т. д."
Кордони є, прикордонники (або відповідний підрозділ поліції) теж є. Немає поголовного контролю, вибірковий трапляється.

З тієї безлічі разів, коли я їздив машиною до Німеччини, лише в єдиній поїздці перевірили документи не на кордоні - але тричі!
Перший раз - на автобані біля Дрезна догнала поліцейська машина з таблом "Їдь за мною", ще й "смоктунцем" показали (червоне кружальце на паличці, поляки називають це lizak), заставили з'їхати з автобану, перевірили паспорти всіх, хто був у машині і відпустили.
Другий раз, на зворотньому шляху, коли зупинилися перед чеським кордоном, щоб купити віньєту - німецька поліцайка підійшла на стоянці біля будки.
Третій раз, вже в Польщі, майже одразу за чесько-польським кордоном (біля Клодзка) - лендровер Straży Granicznej.
Можливо, то була якась скоординована акція, бо в шенгенських правилах сказано, що візу треба отримувати в консульстві тієї країни, яка є головною метою подорожі, тобто якщо в тебе польська, то що робиш в Німеччині ? (У нас були німецькі).
Ага, і, звичайно, номери машини були українські.
  • 0

#78 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.10.2014 – 14:22

Українські номера, тому і проблеми. :)
  • 0

#79 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.10.2014 – 14:38

Перегляд дописуrenxu (16.10.2014 – 13:16) писав:

тобто якщо в тебе польська, то що робиш в Німеччині ?
тоді втрачається вся суть "шенгену" )
  • 0

#80 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 16.10.2014 – 15:08

Перегляд дописуФабрегас (16.10.2014 – 14:38) писав:

тоді втрачається вся суть "шенгену" )
Шенген - не для нас, третьосортних, а для них.
Те, що ми фактично можемо вільно пересуватися в шенгенській зоні - лише побічний ефект від зняття внутрішніх контролів.
Між іншим, поляки, чехи, словаки, мадяри могли безвізово їздити Європою ще до створення Євросоюзу.
А тепер - молдавани, македонці, албанці... А ми - повторюсь - третій сорт :(
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних