Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - скоро

Повідомлень в темі: 155

#61 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.11.2011 – 23:33

добре, скажіть мені таке. бан відмінюємо, але якщо людина чхає на правила систематично (на нові правила) тоді як? що пропонуєте робити порушнику?
  • -1

#62 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.11.2011 – 23:37

Перегляд дописуNеmesis (10.11.2011 00:30) писав:

ладно, а як за рахунок вдосконалення ігнору. бо цей зараз реально не гребе.
Ігнор змінено. Наприклад, якщо додати в ігнор користувача, то його репліки в міні-чаті не будуть показуватись.
  • 0

#63 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.11.2011 – 00:15

Перегляд дописуNеmesis (7.11.2011 21:05) писав:

зменшити кількість модерів (чи то я просто звикла перебувати на форумах, де максимально 4 модерів, але зато їм чи не всі довіряли і не банили за кожну дурницю).

ну й розбанити Сірьожу. і в принципі взагалі всіх вічно забанених, знести цей штраф нафіг, залишити це тільки для спамботів.

теревені 2.0 з технічної точки зору файні, але за умовою, що повернуться старі люди і не буде синдрому мусора-вахтьора (нє, ні на кого не натякаю зараз, загалом кажу). якщо цього не буде, то й нафік теревені 2.0. все просто.
Ну а комусь здається, що чим сильніше закручувати гайки тим більше люди на форум тягнутимуться.

Я взагалі не розумію як можна вимагати когось банити з особистих причин. Є 1000 способів самостійно організувати собі спількування в колі знайомих. Всякі джабери, чати, соціялки, твітери. Якщо комусь не сидиться в затишній жежешечці зі своїми френдиками, значить йому щось тут на форумі треба. А під всіх не підлаштуєшся, тоді всі всіх забанять. Раз люди сюди приходять, значить щось тут є, чого нема у вашій жежешечці, де всі ваші кращі френди. Так от не руйнуйте те що є, не переносьте вашу жежешечку сюди. Як можна когось випинати. І практика показує, що випинають якраз найбільш цікавих людей. Такі, які раз на тиждень видають допис про те, що сьогодні на вечерю приготували макарони - всіх влаштовують.

Чого мені ніколи нікого не хотілося забанити. Я б тільки навпаки, викидав з посади тих, хто надмірно модературствує.

Перегляд дописуПацюк (10.11.2011 00:16) писав:

приєднуюся.
але з неї - палка-друга :)
Знову за своє?
Якого з її друзів?

Перегляд дописуNolex (10.11.2011 00:20) писав:

Зображення
Це ж який когнітивний дисонанс буде в людини,яка побачить картинку з усміхненою квіточкою, а потім вирішить почитати теми.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.11.2011 – 00:16

• 0

#64 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 10.11.2011 – 01:36

Не буде, якшо песик підійматиме задню лапку коло тої квіточки. Нові користувачі матимуть натяк шо їх чекає, якшо комусь тут перейдуть дорогу :)
  • 0

#65 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.11.2011 – 08:03

а чого розважальний портал? я пропоную розважально-інформаційний, бо у нас і політика є, і спорт і реклама з оголошеннями, та й пошуковики будуть лишній раз до нас перекидати

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 11.11.2011 – 08:03

• -1

#66 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 11.11.2011 – 08:20

Перегляд дописуЛастiвочка (11.11.2011 09:03) писав:

а чого розважальний портал? я пропоную розважально-інформаційний, бо у нас і політика є, і спорт і реклама з оголошеннями, та й пошуковики будуть лишній раз до нас перекидати
і яка частина цієї інформації буде корисною?
  • 0

#67 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 20:56

Нові правила будуть після запуску нової версії. Разом писатимемо :happy1:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 15.11.2011 – 20:56

• -1

#68 Taraslviv

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.11.2011 – 08:30

Створіть ще розділ Авто багатьом я думаю буде теж цікавий розділ, як і порадами так і щоб взнати щосб нове про наших желізних коней :rolleyes:
  • 0

#69 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.11.2011 – 11:01

Перегляд дописуTaraslviv (23.11.2011 08:30) писав:

Створіть ще розділ Авто багатьом я думаю буде теж цікавий розділ, як і порадами так і щоб взнати щосб нове про наших желізних коней :rolleyes:
Підтримую!
  • 0

#70 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.11.2011 – 17:20

Перегляд дописуПластун (27.11.2011 16:56) писав:

Тому давайте модери перестануть займатися хуїтою і займуться справою.
Тут не можна закликати до змін існуючого ладу. Зокрема ставити під сумнів право модерів на їхнє основне заняття.

А в мене ніяких ідей щодо теревенів 2 нема. Якщо чесно, я вже уявляю що нова версія двишуна буде звісно ще перевантаженішою. В тому смислі, що обробка сторінки вантажиитиме процесор ще ільше. Так, мені це не подобається. Незрозуміло, які виграші від таких змін. Шоб було. Те саме ж. Я пропоную не міняти репутацію, а навпаки зробити як було колись. Нафік нада репа потсів (ви ж це збираєтеся ввсети? Всеодно писатимуть сюсіпусі чи матюки не по темі а в напряку персони. Типу мінус не за тему, а тому ... або ти там такий розтакий притрушений ляляля муамуамуа. Я не люлблю холостих наовротів. Суєта. Ну але успіхів. Що ж до розбаненення, то якщо вже така ласка, розбаньте мій акаунт kavalera, так як я просив ще давно. Може ще пригодиться.
  • 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.11.2011 – 17:21

Перегляд дописуПластун (27.11.2011 17:15) писав:

хтось був модером і знає цу діло зсередини
тіки модер - це не "в мене банхамер і ідіть всі лісом"
а прийти, постирати половину ржаки і надути щоки - це хто хош може
ну як знаєш діло зсередини, то чого? Є правила, дотримуватись яких обумолено з перших кроків на форумі. Хіба що не подобаються правила - ну тоді треба говорити про самі правила, а не про тих, хто згідно їх же, правил, працює. А якщо таки не подобається робота модератора, то є кнопочка "скарга", або приватний лист до супермодерів, або ще краще - до адмінів. Принаймні тратиться менше своїх же нервів.)

Перегляд дописуsavant (27.11.2011 17:20) писав:

Ну ненароджені воскреснуть же.
свята наївність :unsure:
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.11.2011 – 17:50

i 

Дописи не по темі перемістила сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry734459

• 0

#73 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.11.2011 – 11:11

Пропоную в новій версії двигунця зробити доступними для кожного користувача і навіть гостя, ІР адрес форумчан, щоб кожен міг побачити з якої ІР форумчанин пише гидоту. Хто проти? :happytwo:
  • 0

#74 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.11.2011 – 18:14

Перегляд дописуTopper (28.11.2011 11:11) писав:

Пропоную в новій версії двигунця зробити доступними для кожного користувача і навіть гостя, ІР адрес форумчан, щоб кожен міг побачити з якої ІР форумчанин пише гидоту. Хто проти? :happytwo:
Думаю, не варто - ще більший бардак буде.
  • 0

#75 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 28.11.2011 – 18:24

Перегляд дописуОлеська (28.11.2011 18:14) писав:

Думаю, не варто - ще більший бардак буде.
Більший бардак, навряд ніж зараз є :happytwo: Крім того можна буде вже з реальними доказами і в суд подати на троля чи наклепника (той шо буде кидати наклепи)!
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 29.11.2011 – 10:37

i 

Знову перемістила флуд та офтоп у відповідне місце: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...c=27061&hl=

• 0

#77 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 01.12.2011 – 04:18

Пропоную наступне.
Потрібно зробити відкритим підпис користувача, який розташовано в кожному дописі користувача. Щоб підпис було видно на форумі не лише зареєстрованим користувачам, а й тим хто незареєстрований. Але при цьому пропоную заборонити в підписі писати посилання на свої власні сайти і на будь які інші сайти взагалі. В підписі має бути лише текст і все. Порушників цього правила карати.
Разом з тим для тих хто хоче в своєму підписі написати посилання на свій сайт, нехай звертаються до адміністратора форуму і отримують дозвіл на це, як дозвіл на рекламування свого сайту. Щоб отримати цей дозвіл адміністратор форуму пропонує розмістити рекламну кнопку форуму "Теревені" на головній сторінці того сайту на який буде вказувати посилання у підписі користувача і після розміщення рекламної кнопки адміністратор відповідно надає дозвіл на рекламне посилання у підписі. І ще важливі моменти. Це все може робити лише користувач, який вже має наприклад 100 або можливо краще 200 дописів. А також потрібно обмежити розмір шрифту, щоб це рекламне посилання не було надзвичайно здоровим, і відповідно не псувало загальний вигляд форуму. Про це все написати в правилах форуму. Тут на форумі непоганий трафік, я думаю багато хто з власників сайту зацікавляться цим обміном. Це в свою чергу буде непогана додаткова безкоштовна реклама для "Теревень".
Для тих хто не захоче розміщувати рекламну кнопку "Теревень" на головній сторінці свого сайту, зробити альтернативний варіант розрахунку за рекламу. Нехай той користувач сплачує наприклад 100 або краще 200 гр. на рік і тоді він зможе розмістити рекламне посилання в своєму підписі без встановлення рекламної кнопки "Теревень" на головній сторінці свого сайту.

Така систему застосували на Львівському форумі. І вони про це написали в правилах. Ось погляньте на пункт їхніх правил 4.3.1.
  • 0

#78 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.12.2011 – 11:35

Правильно, але сайти бувають і не в комерційних цілях. Якщо це персональний блог, то не правильно забороняти посилання у підписі. Інша справа, що підписи взагалі зайвий елемент персоналізації, тільки місце на екрані забирають.
  • 0

#79 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1738 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 01.12.2011 – 22:46

Пропоную в теревенях 2.0 прибрати функцію анонімної авторизації! Нимєста всяким вуаєристам в відкритому і пристойному общістві. Сириесли.
  • 0

#80 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 02.12.2011 – 04:15

Перегляд дописуFT232BM (1.12.2011 11:35) писав:

Правильно, але сайти бувають і не в комерційних цілях. Якщо це персональний блог, то не правильно забороняти посилання у підписі. Інша справа, що підписи взагалі зайвий елемент персоналізації, тільки місце на екрані забирають.
Якшо блог - не факт, що це не в комерційних цілях)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних