Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - скоро

Повідомлень в темі: 155

#41 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 07.11.2011 – 21:27

здебільшого розумію ідею Олеськи щодо бану на чиєсь прохання, ну але на практиці це вже відбулося - забанили так Сірьожу. в принципі на чиїсь безкінечні прохання. те, що чи не на кожного знайдеться кількох, що захочуть бану - це одне, те, що на кожного забаненого знайдеться кількох за його/її розбаненням і що будуть обурені таким баном - друге. Сірьожа цьому ідеальний приклад.
вже краще вдосконалили б опцію ігнору, бо він у такому вигляді далеко не ідеальний. для прикладу - блокую людину Х, щоб не читати її дописів. але її ава все одно десь помічається, тицьнути прочитати раз допис таки кортить, навіть якщо знаю, що користі з цього не буде. а навіть якщо в когось сильна воля, то все одно бачитиме, що людина Х пише у цитатах. навіть якщо я заблокую цю людину і вона не зможе додавати коментарі у профілі, щоб одразу публікувалися, то все одно спам на скриньку про новий коментар приходить, коментар додається на рожевому фоні, я все одно його бачу. для блокування приватного листування - окремі опції. нехай кожен сам собі "банить" користувачів, які не подобаються, ігнором, аби тільки він був кращий ніж зараз є.
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.11.2011 – 21:35

Перегляд дописуNеmesis (7.11.2011 21:27) писав:

здебільшого розумію ідею Олеськи щодо бану на чиєсь прохання, ну але на практиці це вже відбулося - забанили так Сірьожу. в принципі на чиїсь безкінечні прохання. те, що чи не на кожного знайдеться кількох, що захочуть бану - це одне, те, що на кожного забаненого знайдеться кількох за його/її розбаненням і що будуть обурені таким баном - друге. Сірьожа цьому ідеальний приклад.
Не на прохання, - на ниття.) Тому і кажу, щоби банити на прохання не однієї-двох людей, а багатьох. Можна навіть число вигадати, якщо вже так.

Перегляд дописуNеmesis (7.11.2011 21:27) писав:

вже краще вдосконалили б опцію ігнору, бо він у такому вигляді далеко не ідеальний. для прикладу - блокую людину Х, щоб не читати її дописів. але її ава все одно десь помічається, тицьнути прочитати раз допис таки кортить, навіть якщо знаю, що користі з цього не буде. а навіть якщо в когось сильна воля, то все одно бачитиме, що людина Х пише у цитатах. навіть якщо я заблокую цю людину і вона не зможе додавати коментарі у профілі, щоб одразу публікувалися, то все одно спам на скриньку про новий коментар приходить, коментар додається на рожевому фоні, я все одно його бачу. для блокування приватного листування - окремі опції. нехай кожен сам собі "банить" користувачів, які не подобаються, ігнором, аби тільки він був кращий ніж зараз є.
до речі, щодо ігнору. Я би хотіла, аби не лише повідомлення було в ігнорі, але і його цитування не відображувалось.

О! Так можна ж і поставити глобальний форумський ігнор - ну типу якщо тебе в ігнор ставить, наприклад, чоловік 20-ть, то... ну не знаю, не банити, а щось таке вигадати треба.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2011 – 21:35

я навіть не знаю. це я передумала..чи шо.

щодо довічного бану. на жаль, на форумі з.явилися такі особи, які відверто нічим іншим більше не займаються, окрім як переслідують інших форумчан(шо вже саме по собі є хворобливою поведінкою). деякі,звісно,самі винні, що дали приватну інформацію тій особі,а вона отак недобросовісно розпоряжається.

але,чорт забирай,я не знаю скільки тут це вже відбувається, останні кілька разів, що я заходила на форум, тільки і видно маківку, що усюди з кимось "фліртує",або ж навпаки брудом поливає.
такого ж ніколи не було. ну сварилися. бував різний срач. але шоб аж так.. ну це вже всілякі межу переходить. може комусь і цікаво годувати стару нікому непотрібну бабу,що все мріє, шо вона в свої "під 40 років" дасть фору будь-якій молодусі, тоді прошу вас переписуватися з нею виключно в приваті і шоб ні слова на форум на потрапило. на жаль, ота сама пані істеричного типу людина і просто не в змозі тримати певні емоції у собі(форум- все, що в неї є), тому їй просто необхідно ділитися з усіма.

також вона постійно натякає на те, що вона в якихось там більш,ніж дружніх, стосунках з одним із адмінів(по ходу, це точно не МрГалл), а саме тому варто їй лише слово сказати, і всі на цьому форумі лизатимуть їй ноги, та ще й з бані. Шо це за маразм, я вас питаю? Вона в нас тут якась особлива?

я пропоную, щоб форум геть не здох(хоча і визнаю, що останні кілька місяців його підтримувала виключно маківка зі своїми кавалерами(Валєра,я щас не про тебе, ти не подумай)), треба ввести шось на кшталт ..мм.."пинка під зад". Особа, на яку поскаржиться певна кількість людей, має звідси вилетіти. Але причиною для такої скарги не може бути "флуд" чи особиста неприязнь.

Ну, наприклад, я тут не подобаюся одному модератору і хоч він і обіцяв мене забанити, але навіть він не зумів придумати мені стільки порушень, щоб назбирати 100% (а Олеська зуміла, вчись!). Інша справа,якби я щодня викликала якісь конфлікти на форумі, серучись з усіма підряд форумчанами. От за таке пропоную банити.

І шоб не було погроз. А то від неї тільки і чути "я про тебе те розкажу, і те теж про тебе розкажу..".
За шантаж у нас кримінальна відповідальність існує, здається.

Зауважу, шо ніякий там Сірьожа, шпіц чи Валєра і поряд з нею не стоять. Один флудер, фактично всі вони просто тролі. Але практично безобідні. Може бо з.являються менше. А може, бо не лізуть до користувачів у приватне життя і не намагаються їх переслідувати поза форумом.

коротко: розбаньте забанених, випніть маківку! а то не доживе ваш форум до 2.0 !
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 21:47

Перегляд дописуSensssorika (9.11.2011 21:35) писав:

я навіть не знаю. це я передумала..чи шо.

щодо довічного бану. на жаль, на форумі з.явилися такі особи, які відверто нічим іншим більше не займаються, окрім як переслідують інших форумчан(шо вже саме по собі є хворобливою поведінкою). деякі,звісно,самі винні, що дали приватну інформацію тій особі,а вона отак недобросовісно розпоряжається.

але,чорт забирай,я не знаю скільки тут це вже відбувається, останні кілька разів, що я заходила на форум, тільки і видно маківку, що усюди з кимось "фліртує",або ж навпаки брудом поливає.
такого ж ніколи не було. ну сварилися. бував різний срач. але шоб аж так.. ну це вже всілякі межу переходить. може комусь і цікаво годувати стару нікому непотрібну бабу,що все мріє, шо вона в свої "під 40 років" дасть фору будь-якій молодусі, тоді прошу вас переписуватися з нею виключно в приваті і шоб ні слова на форум на потрапило. на жаль, ота сама пані істеричного типу людина і просто не в змозі тримати певні емоції у собі(форум- все, що в неї є), тому їй просто необхідно ділитися з усіма.

також вона постійно натякає на те, що вона в якихось там більш,ніж дружніх, стосунках з одним із адмінів(по ходу, це точно не МрГалл), а саме тому варто їй лише слово сказати, і всі на цьому форумі лизатимуть їй ноги, та ще й з бані. Шо це за маразм, я вас питаю? Вона в нас тут якась особлива?

я пропоную, щоб форум геть не здох(хоча і визнаю, що останні кілька місяців його підтримувала виключно маківка зі своїми кавалерами(Валєра,я щас не про тебе, ти не подумай)), треба ввести шось на кшталт ..мм.."пинка під зад". Особа, на яку поскаржиться певна кількість людей, має звідси вилетіти. Але причиною для такої скарги не може бути "флуд" чи особиста неприязнь.

Ну, наприклад, я тут не подобаюся одному модератору і хоч він і обіцяв мене забанити, але навіть він не зумів придумати мені стільки порушень, щоб назбирати 100% (а Олеська зуміла, вчись!). Інша справа,якби я щодня викликала якісь конфлікти на форумі, серучись з усіма підряд форумчанами. От за таке пропоную банити.

І шоб не було погроз. А то від неї тільки і чути "я про тебе те розкажу, і те теж про тебе розкажу..".
За шантаж у нас кримінальна відповідальність існує, здається.

Зауважу, шо ніякий там Сірьожа, шпіц чи Валєра і поряд з нею не стоять. Один флудер, фактично всі вони просто тролі. Але практично безобідні. Може бо з.являються менше. А може, бо не лізуть до користувачів у приватне життя і не намагаються їх переслідувати поза форумом.

коротко: розбаньте забанених, випніть маківку! а то не доживе ваш форум до 2.0 !
Повністю "за", тільки одна проблемка: вона настільки методично лиже дупу кому треба, що не лише захоче залишитись, а і влізти вище - якщо не в модерську, то... Та ну на! Ото подумалось...)))

А за розбанених - тільки "за".

До речі, ще одне подумалось. Ми ж судимо (ну, принаймні, за собою це помітила) за мірками старого, колишнього форуму - ну тіпа коли Маркос був модером і теде. А час-то йде, люди міняються, дорослішають, криза всюди - і в країні, і в мізках, а ми вимагаємо від людей бог-зна-чого. І задля чого? Задля свого спокійного спілкування? З ким? З тим, кому зараз може гірше всіх? Може варто таки давати людині можливість виговоритись на певний час і не зачіпати, - попустить і тоді вже розбиратись?
Корочє, думаю, треба дати можливість людині виговоритись, аніж спішити карати-банити. Виключенням - хіба особиста інформація, яка таки не повинна виноситись назагал.

Повідомлення відредагував Олеська: 09.11.2011 – 21:47

• 0

#45 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2011 – 21:50

Перегляд дописуОлеська (9.11.2011 22:41) писав:

Повністю "за", тільки одна проблемка: вона настільки методично лиже дупу кому треба, що не лише захоче залишитись, а і влізти вище - якщо не в модерську, то... Та ну на! Ото подумалось...)))
ну тоді залишиться лише поспівчувати людині,якій більше нема де втілювати свої "амбіції".
і присипати форум землею. амінь.

Перегляд дописуОлеська (9.11.2011 22:47) писав:

ми вимагаємо від людей бог-зна-чого.
нічо такого. якби вона так на роботі себе поводила б, її б вже звільнили. бо простіше замінити одну людину, ніж увесь колектив. а якшо увесь колектив проти тебе, то може тобі і справді тут не місце?
  • 0

#46 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:02

Перегляд дописуSensssorika (9.11.2011 20:50) писав:

нічо такого. якби вона так на роботі себе поводила б, її б вже звільнили. бо простіше замінити одну людину, ніж увесь колектив. а якшо увесь колектив проти тебе, то може тобі і справді тут не місце?
я взагалі-то проти бану на чиєсь прохання, навіть якщо це маківка, яка таки реально хвора людина (перевірено досвідом) ©. це якось нетойво. звичайно, те, що вона робить теж нетойво, але здебільшого є так, що людину, яку банять, роблять потім героєм. і вона стане героєм, якщо її забанять таким чином - навіть якщо це буде колективне рішення. не робіть їй честі.
щодо виношення приватної інфи назагал то є просте правило - не довіряй людям в неті, не виноси реальну інфу де-небудь в неті (хоча, мені легко кажеться, про мене їй знайти щось буде дуже складно, все по-польськи, від моїх друзів/знайомих теж нічого не дізнається, бо українською не володіють, ви вже не в такій хорошій ситуації).

оффтоп моуд
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
ааа!!11
повір, за її резюме, вона працювала довше року тільки коли була молода, чим старіше, тим коротше сиділа на посаді. вона на старість просто така.

• 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:09

Перегляд дописуSensssorika (9.11.2011 21:50) писав:

прікінь, а я в реалі набагато різкіша, тим більше на роботі. Але гівнити - ліпше не треба, бо це дійсно ніхто не любить.

Може і так щодо довічного бану, може таки і не варто. Тоді варто і відмінити щодо подвійного акаунта - ну бо сенс тоді? Не забанюватимуть - не повертатимуться на форум в інших образах.
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2011 – 22:12

я запропонувала припнути її. вам не подобаєтсья метод бану? а шо ви пропонуєте? просто "відрубати їй голову" (с)?

я ше розумію.якби вона вміла зупинитися. ну посралася з кимось і припинила. але ж нє,вона може днями тут сидіти і перепивати всім кісточки. це блювотно виглядає.
  • 0

#49 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:14

не ті особи тут нон-ґрата
тому розбаньте Сергія
і заберіть репутацію
бдлск
  • 0

#50 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:16

Перегляд дописуSensssorika (9.11.2011 21:12) писав:

я запропонувала припнути її. вам не подобаєтсья метод бану? а шо ви пропонуєте? просто "відрубати їй голову" (с)?
вдосконалити ігнор. щоб ігнор справді був ігнором, а не так, що я бачу, що вона пише у цитатах інших, що бачу коментарі у профілі, які просто не публікуються, але вони все одно є, щоб не було навіть її ави, підпису - нічого, жодного сліду, що вона десь переписує у тій самій темі що я.
це технічна задача.
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2011 – 22:21

я б воліла, шоб вона тоді і моїх повідомлень не бачила. і писати мені не могла. але вихід є - зважди можна наплювати в репутацію,яку ніяк не відмінять.

+ я за останню годину бачила в в темах на форумі кілька гостей. так шо який би там не був ігнор,форум все одно читабельний. рбити його закритим від незареєстрованих - тупо. і хтось когось все одно читатиме. мене,наприклад,іноді вилогінювало і я з якогось дива гостем "заходила".
але то, здається, балувався мій браузер. все одно нах.
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.11.2011 – 22:22

Я перепрошую, але репліку мушу. Сенсоріко, що ти там обурюєшся щодо розповсюдження привату? Про себе забула? саме ти вивалила моїх два листи тобі на загал, так що ...
і я не захищаю Маківку, але дивуюсь модерам: чому ніхто не забанить на день, три і ти ди? там купа пунктів підходить...та й чи є ті модери? фіг його зна...
  • 0

#53 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:29

Перегляд дописуЛастiвочка (9.11.2011 21:22) писав:

Сенсоріко, що ти там обурюєшся щодо розповсюдження привату? Про себе забула? саме ти вивалила моїх два листи тобі на загал, так що ...
де вона обурюється щодо розповсюдження привату? то Олеська написала, і не писала про розповсюдження привату, а приватної інформації, типу ім'я, прізвище, фото, номер телефона тощо, потім я продовжила тему, Сенсі нічого не писала. те, що ти назагал у темі про матюки пишеш, що тільки бидло матюкається, а потім висилаєш іншим листи з матами, то про тебе свідчить тільки, але таки розповсюдження приватної інфи як такої (тобто персональні дані) таки нема.
а те, що модери її не банять навіть за заслужені порушення, то ніщо інше як заслуга її погроз та довбання адмінів.
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.11.2011 – 22:31

омг. трупи попросиналися. саме вчасно.

насправді,я незлопам.ятна і не памятаю шо ти там такого обідного написала в приватних листах. про матюки, чи про побажання чогось там на мою хвору голову? пом-омєу це було в репі. яку могли читати всі.
листи я викладала, так. від пластуна- чіста паржать.
від твоєї подружки маківки - в принципі, мета аналогічна. бона забагато всіх діставала тут, і поза форумом теж, я вперто вірила, шо якшо ткнути її носом і її ж промах,вона втихомириться.

приват - приватне життя. якшо в когось приват обмежується листами на теревенях , то в мене нема слів.

якшо ти чекаєш. шо я зараз покаюся, то не діждешся. я нікого першою не чіпаю, і зла,якшо ти не помітила, не роблю. впрочєм. можеш не переживати, я на перчинку форуму не претендую, і заходжу все рідше і рідше. може колись взагалі забуду,якшо не нагадуватимуть.
  • 0

#55 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 22:43

ну і чим ви відрізняєтесь від маківки? розповсюдження привату, в тому числі особистих даних, в тому числі приватної переписки - на те вона і приватна, коли розмова йде між двома людьми, то це не для загалу. для двох, коли хочеться на загал - то так і пишеться - гімно на форумі, для усіх (ага, включно з адвокатами і глядачами), а приват є приват і все. як на мене то просто в даній ситуації модерам потрібно було таки правила дотримуватись 2. - не годувати і не провокувати троля. все. більш ніц не пишу, але дуже хотіла б влупити комусь бан :)

Перегляд дописуПацюк (9.11.2011 22:31) писав:

тааааак. *радісно потирає руки. мильняк №2 за вечір намічається)
попкорн ще лишився :)
  • 0

#56 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.11.2011 – 23:20

Перегляд дописуІ Цвях (17.10.2011 22:58) писав:

З головної забрати Ластівку, Маківку. На головну повернути: Парсокон, Іришку.
Ух, аж ностальгія пробрала.
А на рахунок говолної — приблизно так і буде. :) Новини будуть в іншому вигляді просто.

Цитата

Я "за" розбанення усіх довічно-забанених.
Я "за" скасування репутації.
Я "за" забанення хіба в тому випадку, коли хоча б десятеро людей про це просять модера чи адміна. (ну є такі людішкі, що всіх вже дістали).
Я "за" дати шанс всім спробувати себе в ролі модера. Тобто щоби не загажувались теми на час відсутності модера, зробити модерування тимчасовим: помісячним, чи попіврічним. Минає певний термін, модери міняються. Може і дурна ідея, та думаю, що варто спробувати.

по першому мабуть так і зробимо.
А репа буде, але трохи в іншому вигляді.

Цитата

Мда, тільки за такі слова їй варто вліпити +10% :)

p.s. поточний дизайн шапки теревень, але було прийнято рішення переробити його кардинально.. В процесі. Переклад майже готовий(спасибі Олександру, Олесьці і Маківці )

Прикріплені файли

• 0

#57 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 23:25

а теми старі будете переносити? може профільтрувати трохи?
  • 0

#58 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.11.2011 – 23:26

Чекай, а з профілями шо буде? А приват не відпаде???
  • 0

#59 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.11.2011 – 23:28

Перегляд дописуЛастiвочка (10.11.2011 00:25) писав:

а теми старі будете переносити? може профільтрувати трохи?
Я думав на цим, хотів підчистити особливо Флуд, з його громадними темами та й в інших розділах вистачає різного сміття, але не вистачає часу перечитувати форум, комусь з модерів я вже писав про це.
  • 0

#60 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 09.11.2011 – 23:30

ладно, а як за рахунок вдосконалення ігнору. бо цей зараз реально не гребе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних