Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - скоро

Повідомлень в темі: 155

#101 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1731 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.12.2011 – 23:13

Перегляд дописуОлеська (15.12.2011 23:04) писав:

в новій редакції правил цей пункт буде спрощено до:

ну типу того. не пам"ятаю вже. але заборонено таки буде.
крайню необхідність оту теж би вирізали. щоб не смішити курей.
  • 0

#102 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 23:15

Перегляд дописуОлеська (16.12.2011 00:04) писав:

ну типу того. не пам"ятаю вже. але заборонено таки буде.
якщо крайню необхідність визначатимуть модери,а не користувач, то толку з того спрощення
  • 0

#103 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.12.2011 – 23:16

Перегляд допису_Ex (15.12.2011 23:13) писав:

крайню необхідність оту теж би вирізали. щоб не смішити курей.
її здається теж ми викинули. треба буде передивитись

Перегляд дописуСенсоріка (15.12.2011 23:15) писав:

якщо крайню необхідність визначатимуть модери,а не користувач, то толку з того спрощення
нє, то дозволятиметься лише в цитатах
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.12.2011 – 23:19

які ще цитати. я вам шо Манфред, щоб постійно якісь цитаткі кидати? о.О
моя пропозиція стосувалася виключно звичайного спілкування між користувачами, без цитат.
  • 0

#105 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 22:48

У мене є одна пропозиція. Не знаю чи новий двигун це дозволить, але хотілось би щоб у форумі було автоматичне скидання штрафів після завершення терміну.
Скажу відверто - мені влом переглядати логи штрафів всіх користувачів, і дивитися чи не пора комусь знімати відсотки. Та й багато хто ображається коли невчасно знімають відсотки, і я цих користувачів розумію.
  • 0

#106 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2011 – 23:09

То нафіга було в модери іти як тобі впадло?! Є така гарна українська приказка: Взяв м"яч - то 3.14здяч!
  • 0

#107 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 23:11

Перегляд дописуTopper (27.12.2011 23:09) писав:

То нафіга було в модери іти як тобі впадло?! Є така гарна українська приказка: Взяв м"яч - то 3.14здяч!
Щоб давати штрафи за флейм, завуальовані матюки і обговорення діяльності модератора, а не знімати їх.
  • 0

#108 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2011 – 23:18

А знімати хто буде - Тося? :(
  • 0

#109 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.12.2011 – 23:33

Перегляд дописуNameless One (27.12.2011 22:48) писав:

У мене є одна пропозиція. Не знаю чи новий двигун це дозволить, але хотілось би щоб у форумі було автоматичне скидання штрафів після завершення терміну.
Скажу відверто - мені влом переглядати логи штрафів всіх користувачів, і дивитися чи не пора комусь знімати відсотки. Та й багато хто ображається коли невчасно знімають відсотки, і я цих користувачів розумію.
На мою думку, автоматичному скиданню штрафів має бути якась межа. Наприклад 30 чи 40 відсотків. Що вище, то не слід скидувати автоматично. У цьому разі у форрумчан буде тоді стимул писати дописи відповідно до Правил, не порушувати їх. Водночас за невеликі порушення будуть забиратися відсотки, якщо протягом певного часу форумчанину не було нараховано штрафів. День зняття відсотків слід обчислювати від дня останнього застосування санкції. Я би пропонував би також зробити систему поступового скидання відсотків, тобто не одразу від 40 до 0 відсотків за один день, а наприклад у день зняття відсотків знімається 10 відсотків, потім через визначений короткий проміжок часу ще 10 і так до нуля. Якщо форумчанину буде накладено у цей час нову санкцію, то і не зніматимуться автоматично відсотки.
Таку систему я вважаю найбільш справедливою.

Перегляд дописуTopper (27.12.2011 23:18) писав:

А знімати хто буде - Тося? :(
Можна і зробити, щоби система автоматично знімала. Але форум і так зараз падає, то слід подумати, чи це взагалі вартує робити систему автоматичного зняття відсотків. ЩЕ одне навантаження на систему.
  • 0

#110 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2011 – 00:19

щодо матюків вже десь писалося але.
на одному хорошому сайті є правило, що не забороняє використовувати таку лексику, але забороняє вживати матюки з метою образити когось.
це доволі легко розрізнити - де людина когось ображає, а де просто в якості експресивного елементу вставляє.
то чому б і нє, мля?
  • 0

#111 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 28.12.2011 – 04:42

Якшо в модерах - нелюбителі знімати але любителі давати, - автоматичне знімання запровадити варто. :D

Бобер, а ти нагородив такої фігні шо слів немає. Які вбіса ще якісь там стимули і санкції, якшо самі відсотки є стимулами і санкціями. Це вже питання суто технічне - організувати їхнє знімання ЗА ПРАВИЛАМИ. А не вигадувати ще додаткових правил по подальшому поглибленню санкцій. Подвійні, потрійні санкції. Хто ще вигадає? Давайте формулу виведемо. Кількість знятих відсотків як функція часу, кількості відсотків, айкю модера і інших параметрів. пропонуйте. :(
  • 0

#112 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 28.12.2011 – 09:32

Таке враження, що на цьому форумі паше один модератор, а з відсотками сидить понад тридцять. Топер мав рацію, коли зауважив про "впадло". Кожен модератор добре знає, кому повісив чергові медалі (порушників на ресурсі - на пальцях перерахувати, народу ж не "бешенная туча"). Тож прошу дуже, коли ваша ласка, вибачте-пробачте, знімати вчасно те, чим нагородили. Забуваєтеся? Майте записничок. Не на танцях бодай керуєте.
Влом... Хе! :-)

Перегляд допису_Ex (28.12.2011 04:42) писав:

Якшо в модерах - нелюбителі знімати але любителі давати, - автоматичне знімання запровадити варто. :(
Ага. Давайте ще запровадимо, щоб кожен мінус, тицьнутий у репутацію, автоматично перетворювався у плюс. ;-) Або навпаки. ))
  • 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 09:48

Перегляд дописуNameless One (27.12.2011 22:48) писав:

Взагалі-то дійсно це спрощувало б роботу модераторам. Я іноді знімаю відсотки, дані людині ще років зо два-три тому модератором, якого вже давно на форумі немає. Та от дійсно не знаю, чи новий форум те потягне.
  • 0

#114 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 20:28

Перегляд допису_Ex (28.12.2011 04:42) писав:

Якшо в модерах - нелюбителі знімати але любителі давати, - автоматичне знімання запровадити варто. :D

Бобер, а ти нагородив такої фігні шо слів немає. Які вбіса ще якісь там стимули і санкції, якшо самі відсотки є стимулами і санкціями. Це вже питання суто технічне - організувати їхнє знімання ЗА ПРАВИЛАМИ. А не вигадувати ще додаткових правил по подальшому поглибленню санкцій. Подвійні, потрійні санкції. Хто ще вигадає? Давайте формулу виведемо. Кількість знятих відсотків як функція часу, кількості відсотків, айкю модера і інших параметрів. пропонуйте. :(
Я не буду відповідати на емоційні репліки. Я не очікував, що мій запис так когось вразить, а просто загубиться між іншими, хоча і я очікував, що комусь це не сподобається, та менше з тим.
Напишу лише таке: давай глянемо, а що говорять нині чинні Правила про зняття відсотків.

Цитата

7. Штрафні санкції: …

Штрафні бали можуть бути зняті будь-яким модератором у таких випадках: якщо у користувача попередження менше за 50% — через 30 днів від моменту його одержання, якщо 50% або більше — через 60 днів від моменту одержання останнього попередження.

Відлік терміну дії покарання починається з моменту його отримання.
Отже, як бачимо, що штрафні бали можуть бути зняті, як і можуть бути незняті, це залежить від модераторів, а він не зобов'язаний знімати відсотки. Якщо запровадити автоматичну систему зняття відсотків, то обов’язково слід внести якусь зміну до Правил. От тільки, чи потягне новий форум ці автоматичні зняття відсотків.
  • 0

#115 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.12.2011 – 21:08

Перегляд дописуДруже Бобер (28.12.2011 20:28) писав:

Отже, як бачимо, що штрафні бали можуть бути зняті, як і можуть бути незняті, це залежить від модераторів, а він не зобов'язаний знімати відсотки. Якщо запровадити автоматичну систему зняття відсотків, то обов’язково слід внести якусь зміну до Правил. От тільки, чи потягне новий форум ці автоматичні зняття відсотків.
Зобов"язаний, згідно Посадової інструкції модера і згідно усної згоди допомагати адмінам при вступі на посаду
  • 0

#116 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 21:14

i 

Офтоп перемістила сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry741647 так, як теми про сайт Фобоса не знайшла.

• 0

#117 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 21:25

Перегляд дописуЛастiвочка (28.12.2011 21:08) писав:

Зобов"язаний, згідно Посадової інструкції модера і згідно усної згоди допомагати адмінам при вступі на посаду
Так це ж документ для службового користування. Він же не публікується. Або я щось провтикав. :(
  • 0

#118 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 21:27

Перегляд дописуДруже Бобер (28.12.2011 21:25) писав:

Так це ж документ для службового користування. Він же не публікується. Або я щось провтикав. :(
а ти йди в модератори - знатимеш.)
  • 0

#119 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 28.12.2011 – 21:47

Перегляд дописуОлеська (28.12.2011 21:27) писав:

а ти йди в модератори - знатимеш.)
Це що: запрошення, чи пропозиція? :(
  • 0

#120 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 28.12.2011 – 22:08

Перегляд дописуОлеська (28.12.2011 20:14) писав:

а що ви такі перешугані всі через його сайт?
я так зрозуміла, що він сюди ці правила пропонував
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних