Перейти до вмісту

Смертна кара


В цій темі немає відповідей

#1 Pavlo_Taiko

    міністр по боротьбі з етикою та мораллю

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.10.2011 – 11:36

  • 0
Мабуть більшість з вас зараз з відразою подивилися на монітор і подумали щось у дусі блаженого ельфа. Однак не спішіть з висновками. Я не агітую за введення в Україні смертельної кари. Просто хочеться дізнатися вашу думку. Як на мене - в Україні існують 2 проблеми (окрім мільйона інших) пов'язаних з насильницькими злочинами - 1) строки замалі, 2) тюрми сильно переповнені і на них іде добіса коштів. Отож розглянемо теоретичну можливість введення смертної кари в сферичній країні у вакуумі за особливо важкі злочини (навмисні вбивства, нанесення травм з важкими наслідками для здоров'я, зґвалтування, корупція і т.п.).
Отож які плюси та мінуси

+ Справедливість покарання. За деякі злочини мало просто відсидіти.
+ Менше коштів на утримання в'язнів.
+ Зменшення переповнення у тюрмах.

Жахливо і цинічно, чи не так? Ну що ж, мої любі ельфи - життя взагалі жахлива і цинічна штука.
Мінус один, однак він дуже великий.
- Можливість несправедливого покарання яке вже неможливо буде виправити.

Як боротися з таким мінусом? В Україні - ніяк. Але ми розглядаємо сферичну країну у вакуумі. Вона полягає у відповідальності суддів за поставлене рішення, причому конкретній, причому як за невірний смертельний вирок так і за відсутність останнього в разі, якщо буде доведено необхідність таких заходів. Рішення такого роду звісно має приймати колегія а не один суддя. І, насамкінець, має бути відстрочка років на 5 та повторна перевірка доказів та показань свідків.
Ну це моя думка стосовно цього, звісно вона не досконала і швидше за все хибна, однак в мене вона принаймні є. А чи є вона у вас?Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних