Перейти до вмісту

дитячі мікстури від кашлю: бехпечні, дієві, смачні

Повідомлень в темі: 26

#21 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 31.10.2011 – 21:01

Перегляд дописуbamik (31.10.2011 12:25) писав:

Не читав, не знаю про що мова. Одразу кажу від sleep@play в малої з'явилась алергія. Забив на інші підгузки, брав тільки памперс актів бейбі. І все гаразд. Наразі чудо в 2-річному віці сама пісяє на горщик, далі бере горщик і виливає в унітаз. Молодчина.
Ми так само тоді перейшли на "Active Baby".
Молодчина манюня! Ми їздили на море/до Києва коли малюку було менше двох - теж носив горщика сам, але під наглядом.
До теми - Флавамед допомагав краще, аніж амброксол у таблетках і щоразу даючи малюкові, була вдячна, що вигадали нарешті смачні ліки.
Наразі користуємо "Пектолван.Плющ" - натяків на кашель не стає на другий день, малюк сам іноді нагадує (просить) про ліки, на стільки сподобалися на смак.
  • 0

#22 Крокодилівна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 19:32

А мені дуже капельки деринат подобаються, їх і малечі для профілактики дозволено використовувати. У мене своїх малюків немає, а ось хрещениці кума їх дає віднедавна, раніше в нашій родині їх лише дорослі використовували. Гарний препарат - він дозволений навіть тим категоріям пацієнтів, які зазвичай мають протипоказання до застосування: вагітним, новонародженим, алергикам. Я з ним не так давно познайомилася, а зараз наше знайомство ще міцнішим стало - я беру участь у конкурсі від Деринату тут.

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (31.10.2011 21:01) писав:

Ми так само тоді перейшли на "Active Baby".
Молодчина манюня! Ми їздили на море/до Києва коли малюку було менше двох - теж носив горщика сам, але під наглядом.
До теми - Флавамед допомагав краще, аніж амброксол у таблетках і щоразу даючи малюкові, була вдячна, що вигадали нарешті смачні ліки.
Наразі користуємо "Пектолван.Плющ" - натяків на кашель не стає на другий день, малюк сам іноді нагадує (просить) про ліки, на стільки сподобалися на смак.
Море - найкраща профілактика, тут не посперечаєшся!

А ось із Флавамедом у куми не вийло, дитинці не сподобалось, вереувала, та й результат не дуже гарний був, на жаль.
  • 0

#23 Zontag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 19:54

Цитата

то точно! на жаль, не всім і не щороку воно по кишені:)

а деринат то від кашлю крапельки чи від чого?
ніколи не стикалася з ними,якшо чесно.
  • 0

#24 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Володимир

Відправлено 03.11.2011 – 20:25

Цитата

А ось із Флавамедом у куми не вийло, дитинці не сподобалось, вереувала
на колір і смак товариш не всяк...)) видно не присмакував, але моя мала з задоволенням пила)

Цитата

Цитата
то точно! на жаль, не всім і не щороку воно по кишені
ага:) я хоч наступного року сподіваюся малечо до моря вивезти - якщо грошиків назбираю...
  • 0

#25 Крокодилівна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 03.11.2011 – 23:37

Перегляд дописуElectra (3.11.2011 20:25) писав:

на колір і смак товариш не всяк...)) видно не присмакував, але моя мала з задоволенням пила)

ага:) я хоч наступного року сподіваюся малечо до моря вивезти - якщо грошиків назбираю...
Організми у всіх різні, не вгадаєш, як на той чи інший препарат відреагує організм. У мене є кілька неулюблених препаратів, на які індивідуальна непереносимість. Наприклад, при вживанні піносолу горлянку затягує наче ватою і майже неможливо дихати. А іншим допомагає. Так що треба враховувати і показання лікаря, і індивідуальну чутливість. А щодо діточок це правило ще жорсткіше, не можна ризикувати
  • 0

#26 Крокодилівна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 04.11.2011 – 09:28

Перегляд дописуZontag (3.11.2011 19:54) писав:

то точно! на жаль, не всім і не щороку воно по кишені:wacko:

а деринат то від кашлю крапельки чи від чого?
ніколи не стикалася з ними,якшо чесно.
Вчора ваше запитання не побачила, прошу вибачення. Це крапельки противірусні та імуномоделюючі. Їх застосовують для лікування та профілактики застудних захворювань, нежитю і алергії. Мені вони сподобалися тим, що майже не мають протипоказань і дозволені навіть вагітним і новонародженим. Вважаю, що засоби, корисні цій категорії пацієнтів, більш безпечні, аніж звичайні. Але якщо ви хочете їх почати зщастосовувати, порадьтеся з лікарем, не можна самолікуванням займатися :)

Коли вже мова повернулася до деринату, то чи не могли б ви проголосувати за нас у їх конкурсі. Дуже вже хочеться виграти поїздку до Діснейленду :)

А щодо моря - і насправді не завжди є можливість дитинчат оздоровлювати. Судячи по досвіду подруг, багато хто своїх дітей з бабусями на море відправляє, хоча б на один-два тижні. Самі через роботу та щоденні труботи не завжди мають можливість вирватися у відпустку.
  • 0

#27 Гарна Дівчина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 08.02.2012 – 21:24

Я останнім часом Флюдитек купую. Гарно допомагає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних