Перейти до вмісту

Львівяни порадьте!

Повідомлень в темі: 100

#21 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 20.01.2007 – 20:44

Мені львів подобається. Дуже гарне місто часто бував. :cool2:
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2007 – 20:47

Я добавлю: заведем, розведем, проведем, обведем :) Велкам ту Львіф :) :) :cool2: :)
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2007 – 20:57

хм..щось мене лякає ось те "розведем" :cool2:
а у вас є якісь музеї чи щось подібне зі старовинною зброєю, ну там мечі різні, кольчуги і тд?
  • 0

#24 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.01.2007 – 21:16

Перегляд дописуКиря (20.01.2007 20:54) писав:

а у вас є якісь музеї чи щось подібне зі старовинною зброєю, ну там мечі різні, кольчуги і тд?

ображаєш? :) :) Арсенал! єдиний музей зброї в Україні...
  • 0

#25 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.01.2007 – 21:19

Перегляд дописуКиря (20.01.2007 20:54) писав:

"Арсенал" на вул.Підвальній.там повно всілякої зброї,від кинжалів до гармат,від пістолів до великих рушниць... :) :)
  • 0

#26 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.01.2007 – 22:57

Обовязково поїду до сусіднього Львова, який парадокс - по Україні мотаюсь, а до сусідів вже років з десять попасти не можу.....Чув у Львові є своя Статуя Свободи (по тв), хочу сходити на Високий замок та інші місця.....Маю дуже багато друзів - львівян....треба не тянути а їхати! (до себе)
  • 0

#27 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.01.2007 – 00:54

Чув у Львові є своя Статуя Свободи (по тв)
[/quote]
ага,на проспекті Свободи :cool2:
  • 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.01.2007 – 18:38

Перегляд дописуKassandra (20.01.2007 21:13) писав:

ображаєш? ;) :happy1: Арсенал! єдиний музей зброї в Україні...
та ні, запитую просто ;) не бийте мене..
  • 0

#29 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:м.Луцьк

Відправлено 24.01.2007 – 10:11

Legum обов'язково в музей пива сходи!!!, там неперевершено, а що стосується "сусіднього міста" ти правий на 100%, ніяк невиходить поїхати просто на прогулку по музеях, побачити знайомих і т.д. доречі обов'язково видряпайся на Високий Замок, і якщо маєш прихопи з собою бінокля!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  P1010034.JPG   115.57К   27 Кількість завантажень:

• 0

#30 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 24.01.2007 – 11:57

Lviv is massif!

Tak, i ne inakshe.

Lublju ce misto. V liti znov pryjidu. :)
  • 0

#31 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 24.01.2007 – 15:51

Перегляд дописуКиря (20.01.2007 20:30) писав:

..та вже був після того :P і маю ще їхати..так що готуйте розважальну програму з детальним описом історичних місць Львова :) а то скільки не лазив, а був знову трішки заблукав :D
Заблукав?Супер!Як би я хотіла заблукати у Львові, але вже не вийде. Раджу залізти на Високий Замок. :D

Перегляд дописуKassandra (20.01.2007 19:39) писав:

і купа маньяків... :D
плюс..пан вже у Львові був...і буде знову не скоро.. :(
З.І.Ласкаво просимо львів`янку до нашої громади.. :(
Дякі :D !!!Про маньяків не сперечаюсь, але атмосфера в вечері там всетаки цікава
  • 0

#32 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.09.2007 – 23:52

Перегляд дописуРуля ван Метал (20.01.2007 21:44) писав:

Мені львів подобається. Дуже гарне місто часто бував. :yes:

Погоджуюсь Львів гарне місто, але все одно там би жити не жив. Хочу відвідати Високий Замок, бо скільки у ЛЬвові не був все одно до нього не виходило сходити.....
  • 0

#33 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 17.10.2007 – 08:58

А можна до вас ще таке питання: Які місця у Львові я для вас найгарнішими і чому? Які легенди міста ви знаєте? Може створити спеціально для цього тему, чи можна скористатись цією?
  • 0

#34 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 23.10.2007 – 23:34

Для мене, як це не банально та звично звучить, є -

Високий замок - за вигляд звідти. При чому не лише вершина, але й сам парк.

Шевченківський Гай - за те, що там гарно, цікаво, просто неперевершене повітря і за спогади, з ним пов*язані...

Площа Ринок - за атмосферу. Особливо - коли ти сидиш на кутку площі, в Кентаврі - і спостерігаєш за людьми, посьорбуючи чай...

Вежа Ратуші - вперше за 9 років попав туди десь з місяць тому... Дуже цікаво глянути на те, що багато разів бачив з Замкової гори, тільки зсередини... І не забудьте поміняти пару гривень для того, щоб глянути в бінокль...

Кнайпи і кав*ярні. Кожна заслуговує окремої згадки, кожна цікава і особлива... Тому розписувати не буду... ТА й часто головним фактором виступає не те, що за кав*ярня, а те, з ким ти її відвідав...

І ще - забув...

Майже весь центр... в теплу погоду. Ввечрі. Пізно ввечері.
Просто пройтися і подивитися на місто... подихати його життям... подивитися йому в очі...

Люблю я Львів....
  • 0

#35 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2007 – 11:08

раджу ще всім гостям міста Лева знайти час і погуляти по центрі вночі, дуже гарно !!!
  • 0

#36 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.10.2007 – 10:25

У Львові обговорюють стратегію культурного розвитку міста, розробляти яку допомагають фахівці зі Швеції, Хорватії, Нідерландів та Румунії. У місті побував і керівник дирекції Ради Європи з культурних питань Роберт Палмер.

Роберт Палмер повідомив, що Рада Європи зробила звіт культурного розвитку України.

«У звіті є чотири десятки рекомендацій для України, але їх можуть використати і окремі міста», - додав чиновник Ради Європи.

Зокрема, на його думку, слід посилити зв’язок між громадськими організаціями та управліннями у сфері культури, активно залучати приватний сектор та розширити поняття культури, аби її проблемами не займалося лише одне управління.

Палмер, зауважив, що Львів має великий культурний потенціал, має шанси стати культурною столицею Європи: «Очевидно потенційно Львів має таку можливість, але якщо вдасться розбудувати культурну інфраструктуру за 5-7 років. Для цього потрібна чітка культурна стратегія».

Чиновник Ради Європи також порадив працювати всім органам у сфері культури більш злагоджено.

Як повідомив заступник мера Львова з гуманітарних питань Василь Косіва, стратегію культурного розвитку міста планують розробити вже до літа наступного року і виставити на громадське обговорення.
звідси
  • 0

#37 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 25.10.2007 – 11:07

Перегляд дописуbamik (25.10.2007 10:25) писав:

У Львові обговорюють стратегію культурного розвитку міста, розробляти яку допомагають фахівці зі Швеції, Хорватії, Нідерландів та Румунії. У місті побував і керівник дирекції Ради Європи з культурних питань Роберт Палмер.

Роберт Палмер повідомив, що Рада Європи зробила звіт культурного розвитку України.

«У звіті є чотири десятки рекомендацій для України, але їх можуть використати і окремі міста», - додав чиновник Ради Європи.

Зокрема, на його думку, слід посилити зв’язок між громадськими організаціями та управліннями у сфері культури, активно залучати приватний сектор та розширити поняття культури, аби її проблемами не займалося лише одне управління.

Палмер, зауважив, що Львів має великий культурний потенціал, має шанси стати культурною столицею Європи: «Очевидно потенційно Львів має таку можливість, але якщо вдасться розбудувати культурну інфраструктуру за 5-7 років. Для цього потрібна чітка культурна стратегія».

Чиновник Ради Європи також порадив працювати всім органам у сфері культури більш злагоджено.

Як повідомив заступник мера Львова з гуманітарних питань Василь Косіва, стратегію культурного розвитку міста планують розробити вже до літа наступного року і виставити на громадське обговорення.
звідси
Ну культурною столицею то не думаю шо аж так, але серйозним центром в Європі то може звичайно бути. бо місто таки й справді особливе. :cool2:

Повідомлення відредагував lamourattack: 25.10.2007 – 11:07

• 0

#38 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 21:23

шановне панство, що є цьому місці найцікавішим, куди варто сходити. на що подивитись?
на все є близько 12 годин. І скільки на це все треба грошей?
Особливо цікавить екскурсія по кладовищу вночі.
Заздалегіть дякую всі хто відпише)
  • 0

#39 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 07.03.2008 – 11:14

Перегляд дописуbastet (6.03.2008 21:23) писав:

шановне панство, що є цьому місці найцікавішим, куди варто сходити. на що подивитись?
на все є близько 12 годин. І скільки на це все треба грошей?
Особливо цікавить екскурсія по кладовищу вночі.
Заздалегіть дякую всі хто відпише)
Пошукайте на цьому форумі є темка про Львів...можете за моїм ніком, колись створила, або в аську пишіть...підкажу, дуже люблю це місто і знаю про нього троха!!
Раджу сходити або на Високий Замок, або залізти на Ратушу, щоб мати можливість оглянути місто!!Якщо щось таке екзотичне хочете...завітайте на площі Ринок в будиночок № 14, там тебе пароля запитають,то ви слміливо кажіть: Слава Україні))...то Криївка!
Цікаво помандрувати центром міста, просто подивитись...особливо вражає площа Свободи, як стане нудно, можна погомонити із цікавим дядькою в костьолі Ієзуїтів, що розташований на площі Свободи, там де знаменитий Оперний театр, він багато цікавого розкаже, і про Левиків розкаже)))
Цікаво піти в якусь кав"ярню сходити, а як зголодніли в будній день, то можна попрямувати до одного з знаменитих універів, або до Львівського національного, і відшукати там Годувальню, або до Львівської політехніки, обов"язково у Кормушку, спитайте, і вам покажуть куди іти...там за доступними цінами можна попоїсти...
Як вийдете з вокзалу, не забудьте піти по вулиці Городоцькій в сторону, де височіють готичні шпилі...стежка вас доведе до одного з найвеличніших львівських соборів, то буде Собор святої Ольги і Єлижбетти, такої казки...ну хіба в Європі побачите...ех, я про те можу ще довго, купіть ще собі карту, про всяк випадок, а краще...здайте всі свої речі в камеру схову, і від собору Ольги і Єлижбетти просто підіть поблукайте вузенькими вуличками вглуб, ви неодмінно вийдете на щось цікаве!!!
Гарної, незабутньої подорожі)))

Повідомлення відредагував НАТАЛОЧКА: 07.03.2008 – 11:15

• 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.03.2008 – 11:44

Мої улюблені місця у Львові: площа біля Оперного театру, вернісаж, італійський дворик, вірменська церква, Національний музей, церква св. Юра.... та взагалі центр - то є найголовніше!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних