Перейти до вмісту

Кого ПРОПОНУЮТЬ люди?

Повідомлень в темі: 44

Опитування: Яку партію Ви підтримуєте? (15 користувачів проголосувало)

За яку партію голосуєте?

1. Наша Україна (1 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

2. ВО Свобода (6 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. Фронт Змін (1 голосів [6.67%])

4. Партія регіонів (1 голосів [6.67%])

5. Батьківщина (1 голосів [6.67%])

6. інша партія (4 голосів [26.67%])

Процент голосів: 26.67%

7. проти всіх партій взагалі (1 голосів [6.67%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.10.2011 – 23:29

Перегляд дописуNameless One (3.10.2011 21:29) писав:

Відчуваю провокацію. впевнений що на вибори ви підете і проголосуєте за кого скажуть. Проте радите націоналістично налаштованим людям сидіти вдома. Нехтувати їхнім законним правом обирати. Навіть якщо й обирати практично нічого, та все ж краще піти і зробити свій вибір ніж віддати голос у руки шахраїв та фальсифікаторів.

Цікава думка.
Але, давайте спробуємо неупереджено проаналізувати причини, які штовхають виборців нехтувати законним правом. Таких причин можна назвати десятки (можливо, й сотні): просте небажання, розчарування, відчуженість від політичних процесів, думка про неможливість змін, банальна недовіра процесу, і т.п. От, чітко стверджувати, що пасивний електорат - причина негараздів, немає підстав.

Другий нюанс: немає підстав стверджувати, що електоральні вподобання тих, що не прийшли, різнитимуться від голосів активних виборців. Логічно припустити, що вподобання як одних так і інших будуть однаковими. Тобто, вибіркове опитування тисячі громадян львівщини, що проголосували буде тотожним вибірковому опитуванню тисячі громадян львівщини, що не проголосували. А стверджувати, що якраз ті, що не пришли проголосували б стовідсотково за Тягнибока (доприкладу), на мою думку, маразм. Також, нелогічним є міркування, що західні регіони будуть активнішими від жителів східної, чи навпаки.

Далі: усім і так зрозуміло, що третина виборців (приблизно) знехтує законним правом. Такий тренд зберігається давно. До прикладу, 1994 рік - 75% (одна з найвищих). І не тільки в Україні, а й в інших країнах світу. Вища явка спостерігається в країнах третього світу чи диктатурах (Північна Корея - офіційна явка 99,98%!).

Далі: шахрайство. Не факт, що спекулюють виключно бюлетнями, які залишилися після голосування (для цього й існують спостерігачі від інших політичних сил - для контролю "до і після" процесу голосування). Цікавим є факт, що бюлетні друкують з запасом (на випадок пошкоджень, втрат, крадіжок...). От типографії і слід контролювати. Звідки ж беруть бюлетні на "вкидання" під час виборів? Невже екстраполювали явку і вкрали пів-пачки прямо на голосуванні? Ні, ці папірці заготовані завчасно.

От чого я не можу серйозно зрозуміти, так це яким чином впливає на результат голосування схема: "проголосувати за одних, щоб не пройшли інші"? Це виходить понапихати в крісла купу вар'ятів, щоб не сіли в крісла інші вар'яти, тобто, зливати завідомо непрохідних, щоб отримали місце попередньо "обкатані" бездіяльні придурки?

P.S. Я б це все з задоволенням обговорив. Але, будь ласка, без параноїдальних випадів про "противсіхство".
P.P.S. Я аж ніяк не "проти всіх партій". Маю чіткі симпатії. Але, поняття "проти всіх" та "не прийти на вибори" зовсім різні.

Повідомлення відредагував Maksym: 03.10.2011 – 23:32

• 0

#42 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 04.10.2011 – 00:35

Перегляд дописуMaksym (4.10.2011 00:29) писав:

Цікава думка.
Але, давайте спробуємо неупереджено проаналізувати причини, які штовхають виборців нехтувати законним правом.
Емммм....

1. Тупість противсіха
2. Реклама Януковича
3. ... PROFIT!!!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 04.10.2011 – 00:35

• 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.10.2011 – 07:52

Певно таки за "Свободу".
  • 0

#44 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 04.10.2011 – 19:25

Перегляд дописуPavlo_Taiko (3.10.2011 22:21) писав:

Це як яблука. Дичка - геть кисла, але якщо вибирати саму солодку і її саджати - поступово може вийти білий налив.
Не ображай яблука:P

Цитата

Відчуваю провокацію. впевнений що на вибори ви підете і проголосуєте за кого скажуть. Проте радите націоналістично налаштованим людям сидіти вдома
Спробую пояснити:
Ви щось чули про людську гідність? Мій голос не продається... Націоналістам це важко зрозуміти, бо особливо думати їм і не треба. За них думають і говорять що робити вожді. Чому так? Бо "нація понад усе", а права та голос окремої людини - ніщо... А "Нація формується в боротьбі", тому вигадуємо ворога і всіх, хто не з нами записуємо до провокаторів...
Вожді в них теж доволі цікаві: Тягнибок, в минулому комсомолець, син комуніста. Іллєнко, син комуніста. Михальчишин, онук комуніста та син людини, яка відмовилася від громадянства України. Фаріон, в минулому дружина комуніста... І т. д. Нічого не нагадує? Міняємо "інтернаціоналізм" на "націоналізм" і керуємо далі. ;)

Зображення
  • 0

#45 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 10.10.2011 – 21:58

Перегляд дописуЗварич (4.10.2011 20:25) писав:

Не ображай яблука:gryzin:

Спробую пояснити:
Ви щось чули про людську гідність? Мій голос не продається... Націоналістам це важко зрозуміти, бо особливо думати їм і не треба. За них думають і говорять що робити вожді. Чому так? Бо "нація понад усе", а права та голос окремої людини - ніщо... А "Нація формується в боротьбі", тому вигадуємо ворога і всіх, хто не з нами записуємо до провокаторів...
Вожді в них теж доволі цікаві: Тягнибок, в минулому комсомолець, син комуніста. Іллєнко, син комуніста. Михальчишин, онук комуніста та син людини, яка відмовилася від громадянства України. Фаріон, в минулому дружина комуніста... І т. д. Нічого не нагадує? Міняємо "інтернаціоналізм" на "націоналізм" і керуємо далі. :D

Зображення

Не знаю чи справжня ця фотка, але якби Свобода було трохи менше радикальною то я би за них голосував тому, що я є прихильником націоналістичної ідеології. Я вважаю, що державна політика побудована на національній ідеології буде найбільш успішною. Шкода що багато хто на Східній Україні цього не розуміють...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних