Перейти до вмісту

ВРУ заборонила носили камуфляж

Повідомлень в темі: 49

Опитування: чи підтримуєте Ви цей закон? (30 користувачів проголосувало)

Будете носити камуфляж?

1. Буду носити, бо нема іншого дешевого одягу (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

2. буду носити, бо люблю стиль мілітарі (13 голосів [37.14%])

Процент голосів: 37.14%

3. буду носити невійськовий камуфляж (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

4. повішу в шафку, або носитиму вдома (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

5. буду добиватись відміни закону (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.09.2011 – 22:14

Перегляд дописуMaksym (10.09.2011 23:03) писав:

ОК. Спробуємо інакше глянути на запропоновані зміни:

"1.Формений одяг (військовий формений одяг) - форменим одягом вважається однострій, який встановлюється законом та затверджується іншими нормативно-правовими актами органів державної влади з метою відокремлення службових осіб, що виконують покладені на них спеціальні обов'язки у сферах військової, правоохоронної, охоронної діяльності."

Отже, однострій, призначений для державних формувань охоронної діяльності - також формений одяг.

До речі, в Україні затверджено більше десятка видів однострою, призначених для Збройних Сил України. Мова йде не тільки про польовий камуфляж (дубок, береза, дезерт, джангл), а й про парадно-вихідний - також затверджений постановою КМУ. Цілу купу розмальовки використовують наші миротворці, тільки берці далі міняють на "капіталістичні". В CCCР також була булала купа розфарбовки: Афганка, Горка, Береза... це й по номерах: 1, 2.

Окремий вид однострою - для ведення дій в міських умовах та в умовах забудови (по аналогу з західного сленгу - урбан). Це як монотонні однострої, такі як чорний, сірий, олива, так і двох- чи трьох колірний: метро, койот, скайблу, діджітал...
Всетаки наполягаю, що монотонній одяг, тим більше чорний, не призначений для маскування а місцевості(хіба що у дупі у негра), а відповіно і не є камуфляжем.
З іншого боку форма одягу військовослужбовця(його однострій) є такою тільки за наявності усіх її елементів. Так уся форма, але без головного убору таким не є.
  • 0

#22 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 10.09.2011 – 23:14

Перегляд дописуFT232BM (10.09.2011 22:14) писав:

Всетаки наполягаю, що монотонній одяг, тим більше чорний, не призначений для маскування а місцевості(хіба що у дупі у негра), а відповіно і не є камуфляжем.
З іншого боку форма одягу військовослужбовця(його однострій) є такою тільки за наявності усіх її елементів. Так уся форма, але без головного убору таким не є.

Згоден.
Вся ця затія з змінами до закону, на мою думку, має на меті чітко відокремити цивілів від службовців. От і все.
Хоча, у нас це все доходить до ідіотизму. До прикладу, сам тягаю мілітарі: оливу чи флектарн, найчастіше штани в поєднанні з берцаками (хороше зимове взуття для мене). От, тільки свободівці чи інші "політичні" закатують мітинги, наші копи відразу починають відловлювати перехожих в формі. Сам попадав під руку не раз за "форму" (як аргументував затримання патруль, мол для встановлення особи, викликаю підозру).

Повертаючись до камуфляжу, його історія досить цікава, можна окрему тему відкривати. :rolleyes:
Сам комок не має на меті "сховати" об'єкт, радше спотворити контури та не дати ідентифікувати розміри та відстань до об'єкту. Зрозуміло, що на відстані 30-50 м. не може й бути мови про "непомітність". Але, при стрільбі на прицілах 3 і вище, цілком можливо, що куля пролетить вище, оскільки помилка в прицілі може дати перевищення траекторії до 20-40 см. Наприклад: усі знають, якщо ширина людської фігури збігається з шириною мушки - відстань 200 м. Але, якщо фігура проскочила долю секунди в прорізі колодки, ще й контури змазані - можна помилитися в стрільбі. Ще веселіше з технікою, тип не встановлений, відстань не встановлена, оптичний паралакс не виставлений, промах.

Перевага чорного камуфляжу над плямистим в міських умовах - малопомітність в тіні :rolleyes:
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.09.2011 – 09:39

хм... а який повинен бути маскувальний одяг охоронця магазину? може з зображенням полиць з продуктами? :rolleyes:
  • 0

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.09.2011 – 09:22

Перегляд дописуshіver2005 (11.09.2011 09:33) писав:

Жарт якийсь в опитуванні, камуфляж дорого коштує!

50 грн за футболку, 200 грн за куртку.

Перегляд дописуFT232BM (10.09.2011 22:34) писав:

Наш вітчизняний "дубок" тільки заборонений.

Головне науково-експертне управління, проаналізувавши законопроект, вважає, що прийняття законопроекту в його нинішньому вигляді є недоцільним з огляду на таке:
заборона використання окремих елементів військової форми одягу, на наш погляд, є сумнівною. У поданому вигляді законопроект може зашкодити особам, які використовують у побуті, при полюванні та риболовстві формений одяг або одяг в колористиці камуфляж...елементи військової форми одягу широко використовуються у стильному напряму в одязі, у так званому стилі «мілітарі», що виник після закінчення першої світової війни, а наразі має велику популярність і використовується майже усіма відомими дизайнерами одягу і світовими брендами. Таким чином, за законопроектом для моделей та дизайнерів після показу моди у даному стилі має наставати адміністративна відповідальність, оскільки вони не є особами, які мають право на «використання знаків розрізнення, колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб, які мають на це право»

• 0

#25 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.09.2011 – 12:54

Перегляд дописуДруже Бобер (10.09.2011 11:03) писав:

Я так зрозумів, що носіння одягу, в якому приходять додому після служби в армії є поза законом. А цей одяг одразу буде придатний для того, щоби його спалювали, як і спалюють цивільний одяг після призову.
Цивільний одяг після призову не спалюють, його забирають діди і никають по каптьорках, а потім ходять в ньому в самоходи

Перегляд дописуДруже Бобер (10.09.2011 11:03) писав:

І ще один юридичний казус, або я чогось не знаю. От виявляється, що після служби в армії колишній солдат повинен додому їхати голий, принаймні до магазину з одягом, оскільки іншого одягу не видають.
Після служби в армії колишній службовець ще залишається службовцем поки не стане на облік у своєму військоматі за місцем прописки... На ділі це виглядає так...
Їде дємбєль додому в дємбєльській формі, приходить до хати, красується костюмом моднячим, напивається, прокидається через 2 доби і повзе потихеньку в військомат (в спортивному костюмі) щоб стати на облік..

Перегляд дописуArmando (10.09.2011 15:46) писав:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...mp;pf3511=35413
Звичайно то поки що законопроект, але під формулювання «камуфляж» та інше можна витлумачити, що тільки в голову прийде.
Чи вважаються військовою формою одягу окремо куртка чи штани, чи просто пілотка чи шапка військового зразку?
окрема шапка чи пілотка - це елемент форми одягу.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.09.2011 10:39) писав:

хм... а який повинен бути маскувальний одяг охоронця магазину? може з зображенням полиць з продуктами? :rolleyes:
Він має бути замаскований під клієнта або під товар *(уявіть собі. що на поличці лежить тіло замасковане під пакетик ліптон...)

Цитата

3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, № 51, ст.1122):
1) статтю 186-1 викласти у такій редакції:
«Стаття 186-1 Незаконні дії щодо державних нагород, форменого одягу, знаків розрізнення

Купівля, продаж, обмін чи інша оплатна передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання, їх привласнення або носіння особою, яка не має на те права, або їх незаконне зберігання, а так само носіння військової форми одягу Збройних Сил України, форми одягу інших військових формувань, органів виконавчої та судової влади, знаків розрізнення, використання колористики «камуфляж» для військовослужбовців та осіб,які мають спеціальні звання, особами, які не мають на те права –
тягнуть за собою попередження або накладання штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -
тягнуть за собою накладання штрафу від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

А якщо я колекціонер... то що ж тепер, моя колекція - поза законом?
А якщо мої внуки захочуть мої медальки чи знаки продати?
  • 0

#26 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 12.09.2011 – 18:54

Не хочу бути надто прискіпливим, але хочеться похизуватися, що нібито щось читав в законодавстві України. :rolleyes:
Мене це трохи зацікавило, як воно врегульовується юридично.

Перегляд дописуMiguel (12.09.2011 13:54) писав:

Після служби в армії колишній службовець ще залишається службовцем поки не стане на облік у своєму військоматі за місцем прописки... На ділі це виглядає так...
Їде дємбєль додому в дємбєльській формі, приходить до хати, красується костюмом моднячим, напивається, прокидається через 2 доби і повзе потихеньку в військомат (в спортивному костюмі) щоб стати на облік..
У нині чинному Законі України "Про військовий обов'язок і військову службу", а конкретніше у частині другій статті 24 зазначеного закону читаємо:

Цитата

2. Закінченням проходження військової служби вважається день
виключення військовослужбовця зі списків особового складу
військової частини (військового навчального закладу, установи
тощо) у порядку, встановленому положеннями про проходження
військової служби громадянами України.
Я погодився би з твердженням, що після служби колишній військовослужбовець і надалі залишається військовослужбовцем допоки не стане на облік у військовому столі за місцем проживання, якщо побачив би десь діючу норму законодавства України, яка би вказувала на те, що ставання на облік у паспортному столі колишнього військовослужбовця має наслідком зняття із списків особового складу військової частини.

Тепер щодо того чи має право колишній військовослужбовець приїхати додому у військовому одязі. У частині 3 статті 24 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" читаємо:

Цитата

3. Військовослужбовці вважаються такими, що виконують
обов'язки військової служби:
2) на шляху прямування на службу або зі служби, під час
службових поїздок, повернення до місця служби;
Отже при дорозі додому колишній військовослужбовець ще вважається військовослужбовцем. А тому носіння військового одягу буде у рамках закону.
А твердження, що військовослужбовцем залишається особа допоки десь там не зареєструється тут ні при чому, та й безпідставні, мабуть.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.09.2011 – 20:21

Перегляд дописуArmando (10.09.2011 10:06) писав:

Чи подобється Вам новий закон від ВРУ, що думаєте з цього приводу?
Спочатку несподобався тому, що люблю стиль мілітарі. Ну просто мій рідний стиль. Але з погляду на воєнізовані організації, особливо козацтво, яких просто ну дуже багато розвелось, і всі ліплять собі погони з вигаданими зірочками воєнних чинів, то я таки вважаю, що дійсно, погони треба контролювати.
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.09.2011 – 23:34

Перегляд дописуОлеська (12.09.2011 21:21) писав:

Спочатку несподобався тому, що люблю стиль мілітарі. Ну просто мій рідний стиль. Але з погляду на воєнізовані організації, особливо козацтво, яких просто ну дуже багато розвелось, і всі ліплять собі погони з вигаданими зірочками воєнних чинів, то я таки вважаю, що дійсно, погони треба контролювати.
А подумати, що заборона погонів і підробних козацьких формувань це одне, а розфарбування твоїм улюбленим камуфляжем - це инше на думку не спадало?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 12.09.2011 – 23:46

• 0

#29 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 07:47

Ну хоча б тирити форму перестануть на продаж.

П.С. Опитування таке цікаве. Ніхто не помітив що немає пунктів: "не носив і не носитиму" і самого головного - "я - Бетмен"?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 13.09.2011 – 07:47

• 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 09:00

і всі ліплять собі погони з вигаданими зірочками воєнних чинів, то я таки вважаю, що дійсно, погони треба контролювати.

Можна дізнатись, як їх можна в даному випадку "контролювати", якщо погони у них не військового затвердженого стандарту?
  • 0

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 09:48

... погони треба контролювати.
...та все вже давно контролюється. Головне щоб всі готові були в будь який момент займати відому позу.
Так ви можете мати тільки газовий пістолет, який ніколи і ні в чому вам не допоможе, та ще і набої до нього повинні зберігатись окремо. Ви повинні ходити в одязі, в якому вас гарно видно на будь якому фоні та ще з дизайном, який би помагав гарно цілитись снайперам у ваші життєво важливі місця.

...і ще одна дуже гарна порада, ні в якому разі не кидайте курити, втягуйте інших до цього заняття, смерть буде миттєвою і безболісною адже курці особливо в темну пору доби прекрасні мішені для снайперів...
  • 0

#32 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 10:59

3,14здуйте в армію - там камуфляж носити можна.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.09.2011 – 21:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (13.09.2011 00:34) писав:

А подумати, що заборона погонів і підробних козацьких формувань це одне, а розфарбування твоїм улюбленим камуфляжем - це инше на думку не спадало?
нє, ну куда ж нам, несвітлоносним?))

Перегляд допису-=VJ=- (13.09.2011 10:00) писав:

Можна дізнатись, як їх можна в даному випадку "контролювати", якщо погони у них не військового затвердженого стандарту?
Ну, я, як людина, яка до війська не має жодного відношення, не розрізняю зірочки полковника справжні від несправжніх. Та думаю, що все ж таки можна щось з цим всім вигадати.

Перегляд дописуПастух (13.09.2011 10:48) писав:

...та все вже давно контролюється. Головне щоб всі готові були в будь який момент займати відому позу.
Так ви можете мати тільки газовий пістолет, який ніколи і ні в чому вам не допоможе, та ще і набої до нього повинні зберігатись окремо. Ви повинні ходити в одязі, в якому вас гарно видно на будь якому фоні та ще з дизайном, який би помагав гарно цілитись снайперам у ваші життєво важливі місця.
А що снайпери реагують виключно на камуфляж?

...і ще одна дуже гарна порада, ні в якому разі не кидайте курити, втягуйте інших до цього заняття, смерть буде миттєвою і безболісною адже курці особливо в темну пору доби прекрасні мішені для снайперів...
мислите стереотипами? не помічала раніше за Вами цього.
Нагадує, як колись почула таку думку: поетеси завжди чимось вирізняються - або курять, як паровози, або п"ють, або ще щось інше.
А людей, які віддають перевагу спортивному одягу, Ви сприймаєте виключно як спортсменів?
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 13.09.2011 – 22:03

Перегляд дописуОлеська (13.09.2011 22:39) писав:

Ну, я, як людина, яка до війська не має жодного відношення, не розрізняю зірочки полковника справжні від несправжніх. Та думаю, що все ж таки можна щось з цим всім вигадати.

З цим вже давно вигадано - якщо "полковник" почне приставати з пропозиціями, то йому світить відповідний термін у в'язниці за карним кодексом.
Зайві граблі - це або ідіотизм, або злочин, або те й інше разом. Давайте тоді заборонимо одяг синього кольору - бо незрозуміло, хто з громадян на вулиці міліціонер, а хтось не вміє розрізняти будівельну спецівку від форми міліціонера...
  • 0

#35 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.09.2011 – 05:10

Перегляд дописуshіver2005 (11.09.2011 09:33) писав:

Жарт якийсь в опитуванні, камуфляж дорого коштує!
100грн куртка+ штани на кожному ринку в райцентрах :rolleyes:

Цитата

"не носив і не носитиму"
може модератори добавлять, бо не можу добавити

Цитата

Ну просто мій рідний стиль. Але з погляду на воєнізовані організації, особливо козацтво, яких просто ну дуже багато розвелось, і всі ліплять собі погони з вигаданими зірочками воєнних чинів
Це для військових погони - ’фетіш’, цивільних приваблює саме хакі та колористика ’камуфляж’ - особливо тих, хто не служив.
А військовозабов’язаним запасу можна носити в. форму чи ні?

Повідомлення відредагував Armando: 14.09.2011 – 05:11

• 0

#36 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 14.09.2011 – 11:33

Нема проблем. Не носіть одяг із камуфляжним забарвленням, яке затверджене Кабміном і жодних проблем не буде. Цей закон не забороняє весь камуфляж.
  • 0

#37 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.09.2011 – 11:48

Перегляд дописуArmando (14.09.2011 06:10) писав:

от і мені цікаво....
  • 0

#38 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.09.2011 – 12:58

Перегляд дописуArmando (14.09.2011 06:10) писав:

Перегляд дописуMiguel (14.09.2011 12:48) писав:

от і мені цікаво....
Спробую відповісти на це питання, як я це розумію. Буду посилатися на чинний Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу". Вказаний закон дозволяє носіння військової форми, знаків розрізнення та відзнаки військовослужбовцям.

Цитата

Стаття 7. Військова форма одягу, знаки розрізнення і відзнаки військовослужбовців
1. Для військовослужбовців установлюються військова форма одягу, знаки розрізнення та відзнаки.
4. Носіння військової форми одягу, знаків розрізнення і відзнак військовослужбовців особами, які не мають на це права, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.
Отже, бачимо, що закон дозволяє носити форму виключно військовослужбовцям.
Постає цікаве питання: чи забороняє закон носіння форми іншими особами. Парадокс, але ні. Чому? Та тому що закон вказує, що військова форма установлюється для військовослужбовців (ч.1 ст 7). Тільки у частині (абзацові) четвертій статті 7 зазначеного Закону вказано, що носіння форми заборонено особам, які не мають на це право. Отже стаття не дає право носіння військової форми тільки і виключно військовослужбовцям. Немає норми в Законі, яка забороняє комусь носити військову форму або комусь обмежує це право, наприклад, щоби була сформована таким чином: не мають права носити військову форму особи, які не є військовослужбовцями...тощо..... Нема такого в Законі України "Про військовий обов΄язок і військову службу"(!) або покажіть хтось щось інше. Але я не сперечаюся з тим, що така заборона може бути у якихось підзаконних нормативно-правових актах. Але чому ж це не врегулювати в законі, а в якихось актах, які можуть легко змінюватися. Ну не вистачило чорнила, як завжди. До речі, на якому рівні має бути заборона видана - уряд, обласна держадміністрація, а можливо і районна?
Отже у межах актів вищої юридичної сили, а саме Конституцією і законів України носіння військової форми нічим не заборонена, а можливо, тільки підзаконними нормативно-правовими актами.

Тепер про те, чи мають право носити форму військовозобов΄язані запасу.
Припустимо гіпотетично, що є десь там заборона носити військову форму усім особам, які не є військовослужбовцями. Отож тепер залишається, як підказує логіка, з΄ясувати, чи є військовозобов΄язані запасу військовослужбовцями. Звертаюся знову до чинного Закону України "про військовий обов΄язок і військову службу.
У статті 24 зазначеного Закону читаємо:

Цитата

Стаття 24. Початок і закінчення проходження військової
служби. Час та місце виконання обов'язків
військової служби

1. Початком проходження військової служби вважається:
1) день відправлення у військову частину з районного
(міського) військового комісаріату - для громадян, призваних на
строкову військову службу;
2) день зарахування до списків особового складу військової
частини (військового навчального закладу, установи тощо) - для
громадян, прийнятих на військову службу за контрактом;
3) день призначення на посаду курсанта вищого військового
навчального закладу, військового навчального підрозділу вищого
навчального закладу - для громадян, які не проходили військову
службу, та військовозобов'язаних.
2. Закінченням проходження військової служби вважається день
виключення військовослужбовця зі списків особового складу
військової частини (військового навчального закладу, установи
тощо) у порядку, встановленому положеннями про проходження
військової служби громадянами України.
3. Військовослужбовці вважаються такими, що виконують
обов'язки військової служби:
1) на території військової частини або в іншому місці роботи
(занять) протягом робочого (навчального) часу, включаючи перерви,
встановлені розпорядком (розкладом занять);
2) на шляху прямування на службу або зі служби, під час
службових поїздок, повернення до місця служби;
3) поза військовою частиною, якщо перебування там відповідає
обов'язкам військовослужбовця або його було направлено туди за
наказом відповідного командира (начальника);
4) під час виконання державних обов'язків, у тому числі у
випадках, якщо ці обов'язки не були пов'язані з військовою
службою;
5) під час виконання обов'язку з урятування людського життя,
охорони державної власності, підтримання військової дисципліни та
охорони правопорядку.
Отже, не потрібно мабуть додаткових коментарів. Військовозобов΄язані запасу не є військовослужбовцями, окрім невеликих винятків (наприклад повернення додому зі служби).
Отже, якщо десь там військову форму заборонено носити не військовослужбовцям, то і не мають права її носити військовозобов΄язані запасу.
Ось такі міркування щодо цього.
  • 0

#39 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 14.09.2011 – 13:25

А що снайпери реагують виключно на камуфляж?
Навпаки. Людина у камуфлшяжі зливається з фоновим оточення, тому камуфляж розробляється для кожної характерної місцевості свій. Зимою білі халати чи інші білі накидки якраз і спасають від снайперів. Та наші громадяни, потенційні бунтарі і тому їм не можна ховатись від снайперів а навпаки ходити в яскравому не повторному одязі, щоб потенційного порушника відразу можна було вирахувати в натовпі і з першої спроби завалити.

мислите стереотипами?
У випадку з камуфляжем велосипеда не придумую, навіть природа використовує такий підхід, його власне у природи і запозичено, бо ефективно.

А людей, які віддають перевагу спортивному одягу, Ви сприймаєте виключно як спортсменів?
Зовсім ні. Дивно що Ви поставили мені таке запитання...не зрозумів як воно повязане з цитатою з мого допису.
  • 0

#40 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.09.2011 – 15:38

От уже люди, висловлюють по команді готовність:

Перегляд дописуOlexandr (14.09.2011 12:33) писав:

Нема проблем. Не носіть одяг із камуфляжним забарвленням,
Якщо скажуть, то вони в носі й цак носитимуть, або футболки з мішенями і три рази "ку" перед ецилопом.
Для таких людей проблем нема.

Перегляд допису-=VJ=- (13.09.2011 23:03) писав:

. Давайте тоді заборонимо одяг синього кольору - бо незрозуміло, хто з громадян на вулиці міліціонер
Це точно, особливо коли їдеш по трасі, а хтось стоїть у синій сорочці, то завжди реакція спрацьовує.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 14.09.2011 – 16:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних