Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#61 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.11.2006 – 00:50

ви не думали,шо молодша людина може бути розумнішою,чи то пак,мудрішою за старшу від себе?
  • 0

#62 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.11.2006 – 10:59

Перегляд дописуMarcos (13.11.2006 14:54) писав:

дивись не перегни палицю, навіть з зовнішнім виглядом. бо потім можуть бути непередбачувані наслідки.

Я думаю що гірше я не зроблю, і не маю такого на думці...

Розумієте, вона говорить що не зможе зі мною так довго зустрічатись ,тобто вона планує ще років так 5 не звязувати себе ніякими вузами ,а от чи ці 5 рокув вона зможе бути зі мною ,вона про це не впевнена. І ось це мене найбільше лякає. Вона і так старається віддалитись від мене при кожній зустрічі вона все менше виявляє ніжності до мене, що робити? Я не хочу її втрачати, вона на даному етапі мого життя є єдиною цінністю...і я хочу щоб вона такою залишилась. І коли я кажу їй, що давай розійдемось і не будемо мучити один одного ,вона говорить що зараз нам обом добре, а далі вона не знає як буде, і говорить ще не хоче думати про майбутнє. А я якраз і трохи задумуюсь...

Перегляд дописуTopper (13.11.2006 22:11) писав:

Чувак в мене подібна ситуація! Я зустрічаюсь з дівчиною яка на 5 років від мене молодша(мені 21 їй відповідно - 16)! Переважно я стараюсь сам думати і поступати як мені на це підказує інтуіція, а деколи голіка...Про100 будь собою, і навіть якщо вона щось робить не так, то постарайся їй вибачити оскільки вона ще тільки підростає.... Крім того навчений прощати буде прощений.... не пам"ятаю звідки то я видумав але шось в тому є..... Кароче не переймайся, як має статись так і буде, долю не зміниш! А це гарно показано в Ефекті метелика-2 !!! Удачі та кохання шановні друзі!
а ти які почуття до неї відчуваєш? Вона для тебе все ,чи просто на деякий час? Для мене все... :angry12:
  • 0

#63 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2006 – 15:03

Цитата

ви не думали,шо молодша людина може бути розумнішою,чи то пак,мудрішою за старшу від себе?

над цим і думати не треба, це є, але випадки поодинокі.
  • 0

#64 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 15:28

Перегляд дописуОлесік (13.11.2006 23:14) писав:

а тобі не здається, що ти до неї трохи поблажливо-благородно ставишся. Мовляв, що ти у 16 можеш знати..
ЯК на мене, ця нотка тут трохи промайнула. ЯК дкмаєш, це свідомо чи нє?
Бо ми часто того не усвідомлюючи, показуємо, хто в домі господар..
Поблажливо...хмм....я ж не повинен її до чогось змушувати чи заставляти :angry12: я наприклад натякаю на шось, а вона вже приймає наступний крок.Я навпаки її троха життю вчу, кажу шо таке погано, а шо таке зле, ну ясно в її віці вона то ніби не бере до уваги, але в її голові та інфа зберігається...Я не кажу шо я перед нею гєрой чи господар, а підказую залежно від ситуації, по досвіду свого життя навожу приклади...
  • 0

#65 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 15:31

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 15:28) писав:

Поблажливо...хмм....я ж не повинен її до чогось змушувати чи заставляти :angry12: я наприклад натякаю на шось, а вона вже приймає наступний крок.Я навпаки її троха життю вчу, кажу шо таке погано, а шо таке зле, ну ясно в її віці вона то ніби не бере до уваги, але в її голові та інфа зберігається...Я не кажу шо я перед нею гєрой чи господар, а підказую залежно від ситуації, по досвіду свого життя навожу приклади...
І як у вас це довго триває ,і чи довго ще триватиме..????
  • 0

#66 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 15:37

Перегляд дописуIvanko Verezhak (14.11.2006 10:59) писав:

а ти які почуття до неї відчуваєш? Вона для тебе все ,чи просто на деякий час? Для мене все... :angry12:
Ну та звичайно що тих почуттів які я відчуваю словами не опишеш, мабуть такі як і ти до своєї половинки але я ніколи не намагався зустрічатись про100 так, на деякий час! Звичайно що поки я зустрічаюсь зі своїм скарбиком - немає нічого ліпшого для мене крім неї, але буває всяке і то залежить тільки від нас обох і від долі! Кароче не думай про майбутнє, як має статись так і станеться, і якшо вона схоче шось змінити то ти їй цього не заборониш, правда? навпаки якшо дозволиш, то і вона буде по-інакшому сприймати тебе, не як під вартою почуватись, а вільнлю пташкою і яка буде прилітати до свого гнізда себто до тебе! Але справді тре жити завтрашнім днем! Наприклад скоро свято Колі, можеш вже шось готувати, спитай шо їй дуже хочеться, чого їй бракує і відповідно можеш їй сказати чого б хотів отримати в найближчий час :D
З.І. Я зі своєю дівчиною вже більш як 6 місяців зустрічаюсь...

Перегляд дописуIvanko Verezhak (14.11.2006 15:31) писав:

І як у вас це довго триває ,і чи довго ще триватиме..????
Я повторюсь:Я не думаю що буде! Я не задумуюсь як буде далі, життя - це рух, і я відповідно також рухаюсь вперед! То ребус який людина ніколи не розгадає! Кароче чувак, якшо дівчина захоче піти від свого хлопця то він її потвоєму тримати буде? Ні в якому разі! Я б навіть побажав успіхів у пошуках кражчого за мене у стосунках, а якшо такий би вже був, то щасливого взаємного кохання! Я б на місці тої дівчини задумався над тими словами і вернувся до попереднього хлопця, який таке побажав...Все-таки бажати зло комусь це то саме шо бажати його собі і в 3 рази жорстокіше! Кароче всьо буде гут :cool1: Не переймайся!
  • 0

#67 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 14.11.2006 – 17:03

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 15:28) писав:

Поблажливо...хмм....я ж не повинен її до чогось змушувати чи заставляти :D я наприклад натякаю на шось, а вона вже приймає наступний крок.Я навпаки її троха життю вчу, кажу шо таке погано, а шо таке зле, ну ясно в її віці вона то ніби не бере до уваги, але в її голові та інфа зберігається...Я не кажу шо я перед нею гєрой чи господар, а підказую залежно від ситуації, по досвіду свого життя навожу приклади...

Ні, я не сказала просто "поблажливо". Я сказала, "поблажливо-благородно". Типу я старший од тебе, більше знаю і бачив, але я дозволяю вчитися зрідка на своїх помилках тобі. Бо ж я такий лагородний і все розумію. Як думаєш?
Звісно, я трохи перебільшила. ЗА це пардон :angry12:
  • 0

#68 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 22:11

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 17:03) писав:

Ні, я не сказала просто "поблажливо". Я сказала, "поблажливо-благородно". Типу я старший од тебе, більше знаю і бачив, але я дозволяю вчитися зрідка на своїх помилках тобі. Бо ж я такий лагородний і все розумію. Як думаєш?
Звісно, я трохи перебільшила. ЗА це пардон :yes:
Та нічого страшного, маленьке не порозуміння :yes:
Ну я хіба так можу сказати коли вона вперто не хоче зрозуміти істини, і тоді я можу сказати шо я вже то пережив і знаю наслідки.... А так я ні до чого не змушую!
  • 0

#69 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.11.2006 – 22:55

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 11:03) писав:

У мене раз різниця була 22 роки. Ін чіого все прикольно було. Доки одна лдина не дізналася :yes:
Різниця у віці не грає ролі, якщо людину душею відчуваєш :yes:
Тобто ти була страше на 22 роки? :yes:
  • 0

#70 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:03

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 22:11) писав:

Та нічого страшного, маленьке не порозуміння :yes:
Ну я хіба так можу сказати коли вона вперто не хоче зрозуміти істини, і тоді я можу сказати шо я вже то пережив і знаю наслідки.... А так я ні до чого не змушую!

Ти маєш дещо зрозуміти. Істина в твоєму житті - істина лише в твоєму світі. І вона хоче вчитися на власних помилках і досвіді. А не хоче зрозуміти - бо це твій досвід, а не її. І це нормально. Не знаю ваших стосунків, але спробуй трохи змінити їх. Принаймні в цьому плані. Вибач, що втручаюся у твоє особисте життя..
  • 0

#71 mordulka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:18

Перегляд дописуIvanko Verezhak (14.11.2006 10:59) писав:

Вона для тебе все ,чи просто на деякий час? Для мене все... :yes:

Те що сьогодні є всім, завтра може стати нічим....бо життя ....воно буває таким паскудним. Те без чого сьогодні не уявляєш себе, згодом може опинитись на н-місці в ієрархії твоїх потреб.
  • 0

#72 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:29

Перегляд дописуmordulka (14.11.2006 23:18) писав:

Те що сьогодні є всім, завтра може стати нічим....бо життя ....воно буває таким паскудним. Те без чого сьогодні не уявляєш себе, згодом може опинитись на н-місці в ієрархії твоїх потреб.

Вона ЗАРАЗ для тебе все чи лише мала частка твого життя?!
  • 0

#73 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:35

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 23:03) писав:

Ти маєш дещо зрозуміти. Істина в твоєму житті - істина лише в твоєму світі. І вона хоче вчитися на власних помилках і досвіді. А не хоче зрозуміти - бо це твій досвід, а не її. І це нормально. Не знаю ваших стосунків, але спробуй трохи змінити їх. Принаймні в цьому плані. Вибач, що втручаюся у твоє особисте життя..
Звідуи ти знаєш, що вона хоче вчитися на власних помилках і досвіді? Чому такі рішення щодо моїх стосунків? навіщо їх змінювати ??? Раз так добре нам, я так думаю, то навіщо їх міняти?В тому плані....Тобто їй не підказувати як краще поступити, в певній ситуації? Не радити? Як то має виглядати в твому розумінні?
  • 0

#74 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:39

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 23:35) писав:

Звідуи ти знаєш, що вона хоче вчитися на власних помилках і досвіді? Чому такі рішення щодо моїх стосунків? навіщо їх змінювати ??? Раз так добре нам, я так думаю, то навіщо їх міняти?В тому плані....Тобто їй не підказувати, як краще поступити в певній ситуації? Не радити? Як то має виглядати в твому розумінні?

По-перше, ще раз вибач, що втручаюся куди не варто. По-друге. Це моє суб"єктивне бачення нас, дівчат.
Радити можна, але найкраще, коли ми самі того потребуємо.
Якщо немає жодних проблем, то нічого не змінюй. В такому випадку визнаю свою дурницю і знову перепрошую..
  • 0

#75 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.11.2006 – 01:54

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 23:39) писав:

По-перше, ще раз вибач, що втручаюся куди не варто. По-друге. Це моє суб"єктивне бачення нас, дівчат.
Радити можна, але найкраще, коли ми самі того потребуємо.
Якщо немає жодних проблем, то нічого не змінюй. В такому випадку визнаю свою дурницю і знову перепрошую..
Окі прощаєм :yes: Ти часом львівська будеш? Якшо ні то обов"язково приїжджай до нас :yes:
  • 0

#76 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 11:46

Перегляд дописуTopper (15.11.2006 01:54) писав:

Окі прощаєм :yes: Ти часом львівська будеш? Якшо ні то обов"язково приїжджай до нас :yes:
Всетаки вона зробила вибір. Тобто я дав їй можливість вибрати. Усе, стосункам кінець, ви це розумієте? Та яку я так довго і важко завойовував викинула моє серце... Я вже і не неполягав на тому щоб вона дала мені шанс, вона твердо сказала - все... Хоча коли ми востаннє говорили по телефону вона плакала, але говорила що не плаче. І що мені робити далі? Вона була для мене всім. Я не хочу повертатись до свого минулого життя, і не знаю як бути в майбутньому... :yes:
  • 0

#77 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 22:53

Перегляд дописуAcid Burn (14.11.2006 22:55) писав:

Тобто ти була страше на 22 роки? :yes:

Ха-ха. Дуже смішно. Молодша була. Але тоді усе рухнуло. І не через вік. А через комплекси людей і їхні страхи і бажання..
  • 0

#78 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 23:42

Перегляд дописуIvanko Verezhak (19.11.2006 11:46) писав:

Всетаки вона зробила вибір. Тобто я дав їй можливість вибрати. Усе, стосункам кінець, ви це розумієте? Та яку я так довго і важко завойовував викинула моє серце... Я вже і не неполягав на тому щоб вона дала мені шанс, вона твердо сказала - все... Хоча коли ми востаннє говорили по телефону вона плакала, але говорила що не плаче. І що мені робити далі? Вона була для мене всім. Я не хочу повертатись до свого минулого життя, і не знаю як бути в майбутньому... :yes:
От і не повертайся! Я тобі співчуваю чувак, але блін будь мужчиною, найдеш ту за яку варто буде поборотись! А серце твоє вона не викинула, вона тільки його голками поколола кілька разів....Я в тебе вірю, то було для тебе якимсь певним етапом/уроком в житті...Все в тебе буде круто, чувак!
  • 0

#79 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 11:54

Перегляд дописуTopper (19.11.2006 23:42) писав:

От і не повертайся! Я тобі співчуваю чувак, але блін будь мужчиною, найдеш ту за яку варто буде поборотись! А серце твоє вона не викинула, вона тільки його голками поколола кілька разів....Я в тебе вірю, то було для тебе якимсь певним етапом/уроком в житті...Все в тебе буде круто, чувак!
Я також так думаю ,та вже якось хотілось спокійно жити ,а тут знову на тобі: добивайся, забувай, заліковуй рани...
  • 0

#80 Гість_Надін_*

• Гості

Відправлено 20.11.2006 – 13:22

[quote name='Ivanko Verezhak' date='20.11.2006 11:54' post='54241']
Привіт, а ось в мене з моїм хлопцем різниця 8 років (мені 18,йому 26), і нічого!!!Ми надзвичайно сильно кохаємо один одного!!! :) Не засмучуйся, все у вас буде добре!!! :) :) :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних