Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#41 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.11.2006 – 14:34

Перегляд дописуaton (6.11.2006 23:54) писав:

To Ivanko Verezhak: Як землякові можу порадити не зациклюватися на дурницях. Нехай все йде своїм плином.Ніколи напевно не знатимеш,чим все може закінчитися...Але преревагою є те, що ти можеш безпосередньо непомітно формувати світогляд коханої в правильному напрямку..Але аж ніяк не ліпити з неї по вдасному образу і подобію....Вважай,що ти неначе боженька з глиною в своїй руці :D

Та я нікого не ліплю ,просто стараюсь хоть якось мінімально повпливати на неї. Чи краще нехай на неї теперішній жорстокий світ впливає, хоча він і так зробить своє... Хоча вона не курить не пє, і надіюсь не буде... А моя справа бути поряд з нею коли їй того потрібно...

Перегляд дописуОлесік (8.11.2006 16:31) писав:

Це небезпечно. Відчуєш трохи свою владу і могуть і все - спинитися неможливо. І тебе несе. А тоді :angry12:

Та ні я не такий. Я ж розумію що дівчина також має своє життя, і я не так сильно впливаю на неї, хоча і не дозволив зробити пірсин, проколоти другу дирку у вусі і перекраситись, та то тільки зовні, а от світогляд я не стараюсь міняти, хоча хотів би, хоч трішки...

• 0

#42 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2006 – 14:54

Перегляд дописуIvanko Verezhak (13.11.2006 14:34) писав:

Та ні я не такий. Я ж розумію що дівчина також має своє життя, і я не так сильно впливаю на неї, хоча і не дозволив зробити пірсин, проколоти другу дирку у вусі і перекраситись, та то тільки зовні, а от світогляд я не стараюсь міняти, хоча хотів би, хоч трішки...[/b]
дивись не перегни палицю, навіть з зовнішнім виглядом. бо потім можуть бути непередбачувані наслідки.
  • 0

#43 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.11.2006 – 15:58

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.10.2006 13:25) писав:

так то воно так ,але вона не дуже хоче говорити про почуття ,вона відчуває шось до мене ,але толком сама не знає що ,а от про щось більше говорити не хоче...

Бо може вона ще не розуміє толком шо ви робите?Може тобі не варто на неї тиснути?Якшо вона любить.то зрозуміє!Ти ж просто будь собою з нею
  • 0

#44 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.11.2006 – 19:43

Перегляд дописуIvanko Verezhak (13.11.2006 14:34) писав:

Та ні я не такий. Я ж розумію що дівчина також має своє життя, і я не так сильно впливаю на неї, хоча і не дозволив зробити пірсин, проколоти другу дирку у вусі і перекраситись, та то тільки зовні, а от світогляд я не стараюсь міняти, хоча хотів би, хоч трішки...[/b]

Ти серйозно?
Не думаю, що то її підштовхне ближче до тебе. Вона ж тобі не власність. Ти цим лише віддаляєш її. Як на мене, іноді достатньо однієї дрібниці, або від нас пішла дорога людина, і ціле життя знадобиться, аби її повернути...
  • 0

#45 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.11.2006 – 19:48

Перегляд дописуОлесік (13.11.2006 19:43) писав:

Ти серйозно?
Не думаю, що то її підштовхне ближче до тебе. Вона ж тобі не власність. Ти цим лише віддаляєш її. Як на мене, іноді достатньо однієї дрібниці, або від нас пішла дорога людина, і ціле життя знадобиться, аби її повернути...
"одна дрібниця" і "дорога людина " несумінсні речі. Які ти дрібниці маєш на увазі ?
  • 0

#46 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 19:53

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.10.2006 13:25) писав:

так то воно так ,але вона не дуже хоче говорити про почуття ,вона відчуває шось до мене ,але толком сама не знає що ,а от про щось більше говорити не хоче...

Не знати, чого хочеш - для дівчат це норма. З часом усе усталюється і стає на свої місця.
Якщо це взаємно. Якщо ні - усе з плином часу зникне і розвіється. Короче, якщо можеш, не тисни на неї і не чекай слів кохання у відповідь. Бо то до землі прибиває. І жити не хочеться...
  • 0

#47 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2006 – 20:00

Цитата

Ти серйозно? Не думаю, що то її підштовхне ближче до тебе. Вона ж тобі не власність. Ти цим лише віддаляєш її. Як на мене, іноді достатньо однієї дрібниці, або від нас пішла дорога людина, і ціле життя знадобиться, аби її повернути...

Цим ти хочеш сказати що дівчатам потрібна свобода в відносинах ?
  • 0

#48 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:11

Перегляд дописуDema V (13.11.2006 20:00) писав:

Цим ти хочеш сказати що дівчатам потрібна свобода в відносинах ?

Як на мене, вони хочуть відчувати себе бажаними і потрібними. Але мати впевненність, що вони можуть у будь-який момент встати і піти. Не важливо назавжди чи на мить. Але їм так само треба знати, що їх потребують, але не триматимуть на прив"язі.
Хоча то, може, лише я така..

Повідомлення відредагував Олесік: 13.11.2006 – 20:11

• 0

#49 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:22

Цитата

Як на мене, вони хочуть відчувати себе бажаними і потрібними. Але мати впевненність, що вони можуть у будь-який момент встати і піти. Не важливо назавжди чи на мить. Але їм так само треба знати, що їх потребують, але не триматимуть на прив"язі. Хоча то, може, лише я така..

Ха, а я то думав знов неправильні висновки зробив.
  • 0

#50 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:29

Перегляд дописуDema V (13.11.2006 20:22) писав:

Ха, а я то думав знов неправильні висновки зробив.

Про що висновки?
Про жінок?
Щоб ти сказав про них - це можна заперечити. ЯКщо постаратися. Але то я висловила своє особисте ставлення до стосунків, свободи і кохання
  • 0

#51 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:33

Цитата

Про що висновки? Про жінок? Щоб ти сказав про них - це можна заперечити. ЯКщо постаратися. Але то я висловила своє особисте ставлення до стосунків, свободи і кохання

Ну так це я про стосунки та й не про всіх це сказано.
  • 0

#52 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 13.11.2006 – 20:38

а я мрію про жінку...
що буде мене старша десь так на років 15...обидвоє ми будемо забезпечені матеріально......можливо в нас навіть будуть якісь любовні зв'язки ззовні...
ну і отак...приїжджає вона додому....я зануджений сидінням на парах їду до неї.....вона вже в самій тільки моїй широкій сорочці, завязаній на животі, куховарить щось на кухні......ми сідаємо за стіл, розмовляємо про буденнощі, відкриваємо пляшку віскі....
.......часом вона буде мене вчити премудростям Кохання.....я тіки з нею буду відчувати себе щасливим....
вологими вечорами ми будемо виходити на морську набережну (чомусь уявляю жовтневу Ялту)...зі стареньким Зенитом, мовчки сидіти за руку, поки краплі від розбиваючихся хвиль не забрискають мою книжку в зеленій обкладинці....
раптові спалахи пристрасті нас будуть спокуашти в найнепередбачуваніших місцях......і ми будемо сповна віддаватися тому водночас тваринному, і настільки геніальному почуттю.....
...ми будемо жити паралельним життям....і тільки в хвилини поєднання наше існування буде розфарбовуватися в яскраві кольори.....
наші шалені дні і ночі будуть прикрашатися безглуздими ідеями....
ми будемо курити з нею дорогі венесуельські сигари на даху ....я буду пити чорну каву.....і грати пісні Білла Еванса, Стіві Рея Воена і Токін Хедс......ми будемо на дорозі в нікуди....
і після її самогубства - я потраплю в психлікарню за лісом......
  • 0

#53 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:43

Цитата

а я мрію про жінку... що буде мене старша десь так на років 15...обидвоє ми будемо забезпечені матеріально......можливо в нас навіть будуть якісь любовні зв'язки ззовні...

А уяви, яка ситуація буде через років 10 .
  • 0

#54 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:44

Перегляд дописуDema V (13.11.2006 20:33) писав:

Ну так це я про стосунки та й не про всіх це сказано.

Звісно не про всіх. Ми ж усі різні і маємо свої потрби, бажання і мрії. Узагальнювати - то зло рідкісне. Не хочеш поділитися?
  • 0

#55 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 20:57

Цитата

Звісно не про всіх. Ми ж усі різні і маємо свої потрби, бажання і мрії. Узагальнювати - то зло рідкісне. Не хочеш поділитися?

Чим саме ?
  • 0

#56 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:11

Чувак в мене подібна ситуація! Я зустрічаюсь з дівчиною яка на 5 років від мене молодша(мені 21 їй відповідно - 16)! Переважно я стараюсь сам думати і поступати як мені на це підказує інтуіція, а деколи голіка...Про100 будь собою, і навіть якщо вона щось робить не так, то постарайся їй вибачити оскільки вона ще тільки підростає.... Крім того навчений прощати буде прощений.... не пам"ятаю звідки то я видумав але шось в тому є..... Кароче не переймайся, як має статись так і буде, долю не зміниш! А це гарно показано в Ефекті метелика-2 !!! Удачі та кохання шановні друзі!
  • 0

#57 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:16

Цитата

навчений прощати буде прощений.

:angry12: гарно це ти сказав
  • 0

#58 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 23:14

Перегляд дописуTopper (13.11.2006 22:11) писав:

Чувак в мене подібна ситуація! Я зустрічаюсь з дівчиною яка на 5 років від мене молодша(мені 21 їй відповідно - 16)! Переважно я стараюсь сам думати і поступати як мені на це підказує інтуіція, а деколи голіка...Про100 будь собою, і навіть якщо вона щось робить не так, то постарайся їй вибачити оскільки вона ще тільки підростає...

а тобі не здається, що ти до неї трохи поблажливо-благородно ставишся. Мовляв, що ти у 16 можеш знати..
ЯК на мене, ця нотка тут трохи промайнула. ЯК дкмаєш, це свідомо чи нє?
Бо ми часто того не усвідомлюючи, показуємо, хто в домі господар..
  • 0

#59 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 23:54

То може взагалі краще бути одному?! Задумайтесь над цим... Ви тільки подумайте скількох проблем позбудетесь...
  • 0

#60 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 00:07

Перегляд дописуmastdie04 (13.11.2006 23:54) писав:

То може взагалі краще бути одному?! Задумайтесь над цим... Ви тільки подумайте скількох проблем позбудетесь...

Одних позбудемося. Інші народяться. ЦЕ ж замкнене коло. Як казали давні латиняни - "Ні з тобою, ні без тебе я жити не можу".
Від чогось доведеться відмовитися, якихось проблем позбавитися, а інші набути. Це ж життя
:angry12: і :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних