Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#361 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 09.07.2009 – 20:15

Неправда... нічого різниця не значить... головне щоб вам було добре коли ви поряд... і все...
  • 0

#362 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.07.2009 – 21:43

Перегляд дописуSancoVirus (9.07.2009 21:15) писав:

Неправда... нічого різниця не значить... головне щоб вам було добре коли ви поряд... і все...
Ну, кожен по-своєму мислить. Хтось живе одним моментом (типу: уламаю цю жінку на одну ніч, що таке різниця у віці для однієї ночі?), а хтось дивиться в майбутнє. Тому і кажу, що треба бути готовим до того, що мислення навіть буде різним.
  • 0

#363 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.07.2009 – 22:56

Перегляд дописуОлеська (9.07.2009 21:43) писав:

Ну, кожен по-своєму мислить. Хтось живе одним моментом (типу: уламаю цю жінку на одну ніч, що таке різниця у віці для однієї ночі?), а хтось дивиться в майбутнє. Тому і кажу, що треба бути готовим до того, що мислення навіть буде різним.
Бувають дорослі діти та інфантильні дорослі. Не думаю, що мислення так критично залежить від віку. З віком можливо хіба трохи більше шишок набити, тобто набратись досвіду. Деколи негативний досвід можна получити ще в дитячому віці.

І всі ми діти в душі, якщо не діти, то підлітки точно.
  • 0

#364 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.07.2009 – 06:58

Перегляд дописуyushchenko (9.07.2009 23:56) писав:

Бувають дорослі діти та інфантильні дорослі. Не думаю, що мислення так критично залежить від віку. З віком можливо хіба трохи більше шишок набити, тобто набратись досвіду. Деколи негативний досвід можна получити ще в дитячому віці.

І всі ми діти в душі, якщо не діти, то підлітки точно.
Бувають. Але "дорослі діти" рано чи пізно повертають те, що упустили - дитинство. І тоді ще гірше.
  • 0

#365 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 10.07.2009 – 10:13

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (8.07.2009 19:38) писав:

дякую люди=)ви мене втішили...
лишилася 1 проблема...
він знайомий з моїм братом... і як сказати це батькам!
Крістінка! Можу тобі допомогти з власного досвіду. Рік тому я почала зустрічатися з чоловіком на 13 років старшим за себе. В мене була та сама проблема з батьками. Та і мій хлопець не поспішав мені повідомляти скільки йому років. Я знала, що більше але навіть не підозрювала що настільки! І що ж... Моя мама після перших наших з ним зустрічей спиталася чи дійсно він мені подобається, бо логічно є те, що він шукав вже собі не дівчинку, а потенційну дружину. І він серйозно ставився до наших відносин. Коли я рахувала фіалки в голові. Роздуми були довгі з безсонними ночами. Але я вирішила бути з ним. Потім мама дуже хотіла з ним познайомитися. А я не дуже хотіла їх знайомити. Боялася що він їм не сподобається і почнеться пресінг... От запросила його до себе на день народження разом з багатьма гостями. Він був не моїм хлопцем в той день, а моїм гостем. Таким чином на нього "подивилися", але абсолютно з ним не спілкувалися. От так! Мама вже знала скільки йому років. І зовсім не надавала цьому значення! Правда першим питанням на заручинах було: "А чи відчуваєте Ви цю вікову прірву". Ми відповіли заперечно. От і все. ‎Скоро весілля.
Не варто боятися вікової прірви. Головне кохати цю людину і бути нею коханою. І хотіти бути разом.

Перегляд дописуОлеська (8.07.2009 21:51) писав:

Різниця у віці багато значить. До цього треба бути готовому.
Так, насправді, різниця значить багато. Старший чоловік - сформований, зі своїми поглядами, "мухами", впертістю. А для сімейного життя потрібний компроміс. А йому дуже важко на нього погодитися. Хоча, можливо, це не типовий випадок. А просто мій!
  • 0

#366 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 10.07.2009 – 13:04

дякую всім,хто підтримав
  • 0

#367 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 13:21

Є просто вікова дурість і вікова мудрість, гиги.
А вікової прірви нема
  • 0

#368 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 10.07.2009 – 13:27

У моїх батьків різниця в віці 8 років, але ніякої прірви вони не відчувають, можливо тому, що обидва були вже дорослими, коли зустрілися, а у моєї подруги взагалі в батьків різниці 12 років і вже 20 років вони разом
  • 0

#369 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.07.2009 – 14:23

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (8.07.2009 20:03) писав:

люди...хелп...чесно кажучи я не знаю що робити...
закохалася у "дядька"...=(
хлопець старший мене на 9 років...
до цього ж вчився з моїм старшим братом у паралельних класах...(так ми і познайомилися)
він каже що й у нього є почуття до мене.ми ніби зустрічаємося...майже ніхто не знає про це.
як ви думаєте...він може відчувати щось до "малявки"...і чи мають право на існування такі стосунки?

тьфу, це ще не старшна різниця. Я в школі зустрічалась з хлопцями на 9-11 років старшими. Головне, як ти себе поставиш. До мене ніхто не ставився, як до малявки. Правда, маю знайому, якій 26, а її "хлопцю" вже за 60... оце вже диковинка для мене :beer:
Якщо вам комфортно, ти відчуваєш, що з однолітками скучно, то ясно, що шукай собі мудрішого, цікавішого, розумнішого, ну словом такого, якого тобі треба. Питання в тому, що не вік є показником людини. Нестрашно, якщо молодий мудріший за свій вік, гірше, коли дорослий - як дитина. Ось на це треба зважати.
У випадку, якщо жінка старша - це взагалі дуже важливо! Якщо її молодий чоловік відповідає розвитком її потребам - супер. Але якщо він - як велика дитина, то я такй можу лише поспівчувати.
  • 0

#370 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 08.08.2009 – 19:27

Перегляд допису}{Kristi@nna}{ (8.07.2009 20:03) писав:

люди...хелп...чесно кажучи я не знаю що робити...
закохалася у "дядька"...=(
хлопець старший мене на 9 років...
до цього ж вчився з моїм старшим братом у паралельних класах...(так ми і познайомилися)
він каже що й у нього є почуття до мене.ми ніби зустрічаємося...майже ніхто не знає про це.
як ви думаєте...він може відчувати щось до "малявки"...і чи мають право на існування такі стосунки?

Між моїми батьками така ж різниця, і все ок) Головне не зациклюватися на віці, а дослухатися до себе, своїх почуттів - і його також.
  • 0

#371 sunny-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.08.2009 – 21:00

Перегляд дописуIvanko Verezhak (25.10.2006 10:36) писав:

:rolleyes: От в мене така ситуація, мені 20 років, а дівчині в яку я закоханий 14 , ми любимо один одного і вже немало часу зустрічаємось, але мені цікава ваша думка чи є майбутнє у нас, чи всетаки "ВІКОВА ПРІРВА" між нами в якийсь момент тай дасть про себе знати ,і почуття пропадуть, я постарішаю ,а вона подорослішає і зрозуміє що я не її тип, і є значно молодші від мене. Думаю в багато з вас був і є в такій ситуації. Так що діліться роздумами. :unsure:
якщо ви справді кохаєте один одного,тоді все повинно бути нормально....а може подорослішавши вона ше більше зрозуміє,як тебе кохає....і через 6 років ти будеш не такий вже і старий....тут може бути багато варіантів,просто чекай....час покаже))
  • 0

#372 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 09.08.2009 – 15:46

Датські вчені провели дослідження щодо тривалості життя, враховуючи різницю у віці. Коротко - результати такі:
Жінки:
- живуть найдовше у шлюбі з однолітком (наскільки мені було зрозуміло, однолітками вважалися партнери з різницею 1-3 роки, ну, може 4 максимум)
- вмирають швидше, якщо чоловік молодший
- якщо чоловік старший, то все одно вмирають швидше, ніж з однолітком
Чоловіки:
- живуть найдовше, якщо мають дружину хоча би на 7-9 років молодшу
- вмирають швидше зі старшими дружинами (мінімум 5-7 років)
- у шлюбі з однолітками також вмирають швидше, ніж коли дружина суттєво молодша, але значно довше, ніж коли дружина старша.
  • 0

#373 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 09.08.2009 – 20:06

жінці добре таки народити поки молода і здорова, бо потім організм перебудовується
і більша вірогідність патологій у дітей, але і мужчини з роками не здоровшають з сучасною екологією.
Та щось радити у справах сердечних, то не є добре, бо насправді життя ламає усі стереотипи.

У мого прадіда була подруга 15-річна, а йому було 70.
То мені мама казала, що спочатку не повірила, думали люди язиками чешуть, бо дідо був ще той ходок.
А коли зустріла ту рослу не по роках подружку дідову, котра очі ховала, то їй як жінці усе стало ясно
Цікаво – чи шосту заповідь порушено в отакій ото-от ситуації, адже обоє були холостяками?
  • 0

#374 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.08.2009 – 13:11

Флуд видалила.
  • 0

#375 Вишенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:м.Львів

Відправлено 10.08.2009 – 13:19

Перегляд дописуВакуОлька (10.08.2009 13:11) писав:

Флуд видалила.
Стосунки між 15 річною дівчиною та 70 річним мужчиною можливі якщо в діда бабла багато.
  • 0

#376 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 21.09.2009 – 21:45

А чому б і не розвивати свої стосунки? Головне, не перехилити палицю, і пам'ятати про кримінальний кодекс. Нагадаю, що в Україні сексуальна відповідальність наступає лише 3 16 років, тобто підлітки на власний розсуд можуть вступати у сексуальні контакти лише з 16 років. Все, що до того, вважається збоченням малолітніх. Але остерігатися теж треба. При розслідуванні зважується різниця у віці партнерів, навіть якщо обидва мають 16 років за плечима, але один старший за 18.

А так, не бачу нічого поганого у таких стосунках. Якщо дівчина достатньо розвинулася психічно (це зараз поширено), то це навіть буде на користь: обмін досвідом, контакт різних вікових груп.

Особисто я зустрічався у 16 років з дівчиною, що була старша за мене на 11 років. І нічого. Два роки були разом, але потім об'єктивні обставини спричинили розрив.
  • 0

#377 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 25.09.2009 – 16:33

у твоєму випадку різниця не суттєва, головне, що між вами почуття, а всьо решта - фігня
  • 0

#378 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 22:46

Якщо була чи є така тема, вибачте.
П.С В пошуку не знайшо.

...це велика проблема?...Яка у вас була різниця?...

Теми з'єднала
  • 0

#379 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.10.2009 – 22:52

Залежно яка різниця у віці....
Але,гадаю,вона вагома лише в період там 15-20 років,бо потім і хлопці і дівчата набираються розуму,і навіть якщо там хлопець молодший.....різниця майже непомітна!
Незнаю як у всіх,а мої знайомі-хлопці...дуже категорично ставляться до того,щоб дівчина була старша...навіть на 1-2 роки!Тобто вони проти! Одного знаю такого,шо розійшовся з дівчиною,бо його постійно "муляло" шо він на рік молодший!
Якщо щодо мене,то теж б нехотіла б молодшого хлопця....хоча завжди казала і казатиму,що з будь-яких правил існують винятки! :)
  • 0

#380 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.10.2009 – 23:05

шо там різниця у віці? тут головне шоп було з ким
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1