Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#321 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 20:13

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 17:52) писав:

Особито мені зараз(наголошую на слові ЗАРАЗ) вважаю,що якшо хлопець 20 років закохується у 15 річну- він збоченець. Нікого не хочу образити,але 15 років- це дитина)))
А якщо чоловік 40 років?
  • 0

#322 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 24.02.2009 – 20:18

Перегляд дописуzav (24.02.2009 19:13) писав:

А якщо чоловік 40 років?
в сам раз))
  • 0

#323 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 20:53

Перегляд дописуzav (24.02.2009 20:13) писав:

А якщо чоловік 40 років?
Чоловіку 40 років більше нікого кохати своєї вікової категорії?Моя однокласния у 17 років зустрічалася з 35-річним. Він її вчителем в універі був. потрахав він її женився на іншій. Бідна дівчина.
Дитина- це несформована людина ,тобто це вже особистість,але вона якраз в процесі становлення. Яке кохання до глини може бути? Хіба що у Пігмаліона.
  • 0

#324 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 21:13

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 20:53) писав:

Чоловіку 40 років більше нікого кохати своєї вікової категорії?Моя однокласния у 17 років зустрічалася з 35-річним. Він її вчителем в універі був. потрахав він її женився на іншій. Бідна дівчина.
А ви ж їй заздрите, гигиги.

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 20:53) писав:

Дитина- це несформована людина ,тобто це вже особистість,але вона якраз в процесі становлення. Яке кохання до глини може бути? Хіба що у Пігмаліона.
Ви не любите дітей?
  • 0

#325 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 21:21

Перегляд дописуzav (24.02.2009 21:13) писав:

А ви ж їй заздрите, гигиги.
О так,я теж би хотіла,щоб мене лишили "невинності", повели в ЗАГС і там кинули. Все життя мрію про таку ситуацію

Перегляд дописуzav (24.02.2009 21:13) писав:

Ви не любите дітей?
Я не відчуваю до дітей сексуального потягу. а в даному випадку "кохання" цей потяг обовязковий.
Не задавай мені більше таких питань,бо в моєму житті була така ситуація,про яку мені зовсім не хочеться ні говорити,ні навіть згадувати.Я теж була дитиною. І в мене є причини отак от ненавидіти дорослих чоловіків,яким подобаються малі дівчата. тема закрита.
  • 0

#326 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.02.2009 – 21:39

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 21:21) писав:

Не задавай мені більше таких питань,бо в моєму житті була така ситуація,про яку мені зовсім не хочеться ні говорити,ні навіть згадувати.Я теж була дитиною. І в мене є причини отак от ненавидіти дорослих чоловіків,яким подобаються малі дівчата. тема закрита.
Не висловлюйте особистих тверджень, що не стосуються теми - може й порозуміємося.
  • 0

#327 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.02.2009 – 17:39

Мій хлопець на 13 років старший за мене. Спочатку я місяців з три після нашого знайомства не знала скільки йому років. Не питала навіть, знала що більше, але не думала, що настільки! Виявилося що в нас тринадцятирічна прірва. Повірте, це зовсім не прірва. В нас спільні інтереси, близькість душ. Він зовсім не виглядає на свій вік. Всі друзі так кажуть. Та і активності йому не бракує. Наразі все просто прекрасно. Збираємося одружуватися. Ну подобаються мені старші мужчини!:) Мені подобається бути дівчинкою в його руках, подобається його досвідченість, впевненість в собі. Він стримує деколи мої "явно нерозумні" вчинки. Я рада, що він значно старше мене. І надіюся, що і в майбутньому все буде добре. І цієї різниці в віці я ніколи не відчуватиму.
  • 0

#328 Крапля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 27.02.2009 – 17:46

У нас також 11 років різниці! Вже шостий рік ми живемо разом, півроку як одружились...
А взагалі читала, що нерідко дівчина підсвідомо обирає чоловіка старшого віку, коли без батька росла. Зі мною це так і є, мабуть :)
  • 0

#329 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.02.2009 – 18:29

Я думаю шо вік немає значення!!Якщо обом більше 18 то тоді всьо ок!
  • 0

#330 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.03.2009 – 11:15

Перегляд дописуКрапля (27.02.2009 17:46) писав:

А взагалі читала, що нерідко дівчина підсвідомо обирає чоловіка старшого віку, коли без батька росла. Зі мною це так і є, мабуть :happytwo:

Можливо! Зі мною теж так трапилося! Ми шукаємо в старших мужчинах батьківське (недостатнє в свій час) тепло, увагу. А ще й суміш з коханням - це ж взагалі супер!
  • 0

#331 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 11:19

оптимально, щоб чоловік був старший на 10 років
  • 0

#332 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 06.05.2009 – 21:53

ех... вже десь як півроку подобаюсь хлоцеві, якому недавно було 16... а мені відповідно 19... хм, здається всього-навсього три роки, але як на мене це дійсно прірва... :rolleyes: ніяк не второпаю - чому я йому сподобалась :ggggg: останнім часом все більше задумуюсь над тим, як вести себе далі... шоб його не образити... він класний малий, дуже хотілось би шоб знайшов дівчинку свого віку ;)
  • 0

#333 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.05.2009 – 11:13

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (6.05.2009 22:53) писав:

ех... вже десь як півроку подобаюсь хлоцеві, якому недавно було 16... а мені відповідно 19... хм, здається всього-навсього три роки, але як на мене це дійсно прірва... :rolleyes: ніяк не второпаю - чому я йому сподобалась :ggggg: останнім часом все більше задумуюсь над тим, як вести себе далі... шоб його не образити... він класний малий, дуже хотілось би шоб знайшов дівчинку свого віку ;)
Ой... теж колись мала таку проблему.. меня було 24, а йому 18.... Не знала як відігнати.... Вийшло так, що переїхала в інше місто. Страждав, але попустився... тепер іноді зустрічаємось на вулиці... ;).... Каже, що тільки позитивно згадує той час...
Феміністочко, просто такі хлопці швидко подолослішали і хочуть уваги і поваги, а не "бавитись" з 15-тирічними..
  • 0

#334 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.05.2009 – 11:29

Перегляд дописуВакуОлька (7.05.2009 12:13) писав:

Феміністочко, просто такі хлопці швидко подолослішали і хочуть уваги і поваги, а не "бавитись" з 15-тирічними..
ну, те саме відноситься і до дівчат,які зустрічаються зі старшими хлопцями. тільки от якшо хлопців за таке не прийнято осуджувати,то діват чомусь так...))
  • 0

#335 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 11:40

Перегляд дописуSensssorika (7.05.2009 12:29) писав:

ну, те саме відноситься і до дівчат,які зустрічаються зі старшими хлопцями. тільки от якшо хлопців за таке не прийнято осуджувати,то діват чомусь так...))
Ну, це не зовсім одне й теж... Загальноприйняті норми які? Чоловік має бути старший від жінки або ровесник. Вікову різницю теж корегують славнозвісними "нормами" :ggggg:
Якщо чоловік МОЛОДШИЙ від жінки, переважно такого чоловіка вважають вар"ятом, мовляв "молодих мало"....
Не засуджую ні тих, ні інших.. Справа смаку і власних поглядів і уподобань.... Кожен шукає собі свою половинку і не важливо на скільки хто старший/молодший.. :rolleyes:
  • 0

#336 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.05.2009 – 11:44

Перегляд дописуВакуОлька (7.05.2009 12:40) писав:

Якщо чоловік МОЛОДШИЙ від жінки, переважно такого чоловіка вважають вар"ятом, мовляв "молодих мало"...
Це залежить від того з якого боку дивитись...чи точніше сприймати))
Чоловік молодший від жінки , чи чоловік в якого старша жінка.
тк,практично це одне й те саме,але в першому той хлопець сприймається як "малєц" , а в другому як "молодець" ))
  • 0

#337 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 12:19

Перегляд дописуSensssorika (7.05.2009 12:44) писав:

Це залежить від того з якого боку дивитись...чи точніше сприймати))
Чоловік молодший від жінки , чи чоловік в якого старша жінка.
тк,практично це одне й те саме,але в першому той хлопець сприймається як "малєц" , а в другому як "молодець" ))
Погоджуюсь... Все залежить від кута сприйняття:rolleyes:
  • 0

#338 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.05.2009 – 20:19

Перегляд допису_saljama_ (3.03.2009 12:19) писав:

оптимально, щоб чоловік був старший на 10 років
а враховуючи що вони на 10 менше живуть, да ета ж прям на тему вісьолая вдава
  • 0

#339 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2009 – 10:54

Різниця між чоловіком і жінкою в бік чоловіка мабуть пішла ще з давніх-давен, коли чоловіків забирали до служби у війську на 20(25) років. Тож одружувались аж по поверненню з війська коли їм, чоловікам, було більше 40-ка літ. А дівчатам - до 20-ти, бо далі вже була стара дівка. От і створили стереотип шлюбу старшого чоловіка і молодшої жінки.

А якщо взяти насьогодні той момент, що чоловіки помирають швидше від жінок, то...))) (ггг, типу: то нафіг чоловікам взагалі одружуватись? :D )
  • 0

#340 Alya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 14:34

Не знаю,яке там збочення,але у нас різниця у віці 5 років:мені 16,йому-21.У моїх двох подруг хлопцям по 23,їм теж по 16.І нічого.Якраз оптимально:психологчіно на одному рівні.Хоча тут діло відносне:кому як-лиш би щасливі були :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних