Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#301 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.02.2008 – 14:17

Перегляд дописуЛастiвочка (30.01.2008 10:26) писав:

Наскільки я зрозуміла, то автор теми жінка і саме вона потребує поради.
Що сказати про цю ситуацію? Це ж тре такому статись! Але сталось...Ви повинні бути готові до трудностей як в боротьбі самої з собою, як в реакції оточуючих, можливо агресії зі сторони батьків хлопця...Тому скажу одне: час розставить усе на місця, а вам обом мудрості. Нехай все складеться добре

Чарівна ластівочно, автор теми чоловік, і напревеликий жаль а можливо і на щастя, нічого в мене з дівчинкою 13-ти років несклалось, хоча і здавалось що то кохання, виявляється ні... Я як тільки розійшовся з нею написав в форумі щоб закрили цю тему, та вона як показує статистика дописів є актуальною, і це радує, що саме я став першоджерелом цієї проблеми на цьому форумі, і ті хто колись стикався з таким життєвим досвідом можуть в якійсь мірі порадити закоханим з різницею у віці...

А щодо мене, то життя для мене триває, і після неї були десятки дівчат, та на даний момент я сам, чому?... незнаю, можливо просто так склалось, а можливо то є відбитком наших стосунків, і я неможу знайти таку як вона, я сам з трудом розбираюсь в собі, хоча поки що мало що розумію...

• 0

#302 Спостерігач

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Леополіс

Відправлено 28.02.2008 – 16:24

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.02.2008 14:17) писав:

А щодо мене, то життя для мене триває, і після неї були десятки дівчат, та на даний момент я сам, чому?... незнаю, можливо просто так склалось, а можливо то є відбитком наших стосунків, і я неможу знайти таку як вона, я сам з трудом розбираюсь в собі, хоча поки що мало що розумію...
Чому ви розійшлись?
  • 0

#303 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 17:21

Перегляд дописуСпостерігач (28.02.2008 17:24) писав:

Чому ви розійшлись?

Тому що виявилось що майже 5 місяців вона боялась мені сказати що не любить мене...
а просто грається... а можливо їй не хотілося мене засмучувати... взагалі незнаю..
я з нею після того не спілкувався віже от 2 роки...

• 0

#304 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 02.03.2008 – 12:24

тут спали на думку такі слова "В любви все возрасти покорны..." Таких. як ви не мало, і все в них добре. Це зараз вам так зтається, що це багато, а пройде час... і через років 5-10 таке питання тобі і близько в голову не стукне.
  • 0

#305 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.03.2008 – 01:01

Немає ніякої прірви, якщо ти когось любиш тобі всеодно на вік (мені чогось не везе - всі дівчата яким я подобаюсь старші за мене на 2-4 роки!!!, їм всеодно , а я проти)

Немає ніякої прірви, якщо ти когось любиш тобі всеодно на вік (мені чогось не везе - всі дівчата яким я подобаюсь старші за мене на 2-4 роки!!!, їм всеодно , а я проти)
  • 0

#306 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 05.03.2008 – 22:48

колись мені один мі знайомий сказав:"якщо любиш то вік немає значення",це правда я навіть переконалась на собі...
коли ти закоханий (на)тобі приємно з цією людиною,то невже важливий вік?
ніколи доречінад цим не задумувалась,бо завжди слухаюсь свого серця,аа воно любить того кого треба)))
  • 0

#307 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2008 – 15:24

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.02.2008 14:17) писав:

після неї були десятки дівчат

Гм... Цікаве уявлення про "кохання". І усім було по 13?
  • 0

#308 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.03.2008 – 16:12

Та взагалі,якшо ти любиш людину то з його недостатків робиш навки плюси.В тому числі і вік!
  • 0

#309 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 00:16

Перегляд допису-=VJ=- (6.03.2008 15:24) писав:

Гм... Цікаве уявлення про "кохання". І усім було по 13?

Ni... inwum bylo ne po 13... rizni.. ja zaraz nepamjataky po skiku bylo... fakt v tomy wo i pislja nuh ja vsetaku des na pidsvidomomy rivni jj ne mogy zabytu...
  • 0

#310 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.03.2008 – 18:54

Перегляд дописуIvanko Verezhak (28.02.2008 17:21) писав:

Тому що виявилось що майже 5 місяців вона боялась мені сказати що не любить мене...
а просто грається... а можливо їй не хотілося мене засмучувати... взагалі незнаю..
я з нею після того не спілкувався віже от 2 роки...

От мені 23 роки. дівчинка в 13 років для мене це така дитина, що до неї можуть виникнути лише батьківські почуття. такі малі діти ще не можуть любити. по назві теми запідозрив тебе у педофілії, бачу що був неправий.
  • 0

#311 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 21:49

Перегляд дописуDrunkLordVillis (12.03.2008 18:54) писав:

От мені 23 роки. дівчинка в 13 років для мене це така дитина, що до неї можуть виникнути лише батьківські почуття. такі малі діти ще не можуть любити. по назві теми запідозрив тебе у педофілії, бачу що був неправий.

та ні як можна було таке подумати...

а на рахунок того шо їй 13 .. то я дізнався десь через мсяць.. вона при знайомстві сказала шо їй 15... крім того вглядала вона не наменше...
так що так от вийшло...
я дурак втюрився.. так то так... сам неочікував.. та вже.. .

• 0

#312 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2008 – 22:05

Перегляд дописуDrunkLordVillis (12.03.2008 18:54) писав:

можуть любити...
дурня,але можуть...
  • 0

#313 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 21:49

Перегляд дописуМориэль Моррон (16.03.2008 22:05) писав:

можуть любити...
дурня,але можуть...
Ну таке кохання буде дуже слабким, недосконалим і просто недовгим..
  • 0

#314 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 14:15

Перегляд дописуIvanko Verezhak (25.10.2006 09:36) писав:

:rolleyes: От в мене така ситуація, мені 20 років, а дівчині в яку я закоханий 14 , ми любимо один одного і вже немало часу зустрічаємось, але мені цікава ваша думка чи є майбутнє у нас, чи всетаки "ВІКОВА ПРІРВА" між нами в якийсь момент тай дасть про себе знати ,і почуття пропадуть, я постарішаю ,а вона подорослішає і зрозуміє що я не її тип, і є значно молодші від мене. Думаю в багато з вас був і є в такій ситуації. Так що діліться роздумами. :ura:

Ніяка це не прірва, розслабся. Нормальна різниця, тільки що вона ще в такому віці, що рано про заміжжя думати. Хоча і тобі також можна було би ще погуляти. Зустрічатися можеш з нею, як досягне повноліття - навіть пожити разом. Одружуватися не спішіть - завжди можна буде встигнути з цим.
Сам все побачиш. Але твоє питання було про вікову прірву, то кажу - проблеми немає.
  • 0

#315 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 14.07.2008 – 22:12

У мене така ситуація. Тільки все навпаки. Але мені якось все-рівно, тому що я з тією людиною не зустрічаюсь та й він особливо цього не вимагає.А мої однолітки таки можуть закрутити голову будь-кому)
  • 0

#316 phobia

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 14.07.2008 – 22:55

Прочитала тільки першу і останню сторінку теми.. Ось що подумала.
До величенької різниці у віці відношусь неупереджено, але ж не 13 і 20 років. Нехай вже буде 22 і 32, наприклад.
А людина в 13 і в 20 років - то є абсолютно різне. Інший досвід, інші цінності, почуття.
Дівчинка просто хотіла самоствердитись. Похвалитиcь перед подругами. Типу, дивіться, яка я крута. Та і як можна думати про серйозні відносини в 13 років?! Це ж взагалі ще дитина. імхо

Перегляд дописуIvanko Verezhak (28.02.2008 18:21) писав:

Цитата

а на рахунок того шо їй 13 .. то я дізнався десь через мсяць.. вона при знайомстві сказала шо їй 15... крім того вглядала вона не наменше...
так що так от вийшло...
ось що здивувало :prapor3: просто прибрехала трошки.....
  • 0

#317 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2008 – 20:00

Перегляд дописуIvanko Verezhak (25.10.2006 11:36) писав:

:) От в мене така ситуація, мені 20 років, а дівчині в яку я закоханий 14 , ми любимо один одного і вже немало часу зустрічаємось, але мені цікава ваша думка чи є майбутнє у нас, чи всетаки "ВІКОВА ПРІРВА" між нами в якийсь момент тай дасть про себе знати ,і почуття пропадуть, я постарішаю ,а вона подорослішає і зрозуміє що я не її тип, і є значно молодші від мене. Думаю в багато з вас був і є в такій ситуації. Так що діліться роздумами. :)

якшо ти зробив таку тему, значить ти вже знав шо з того нічо не вийде!
  • 0

#318 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2008 – 19:28

Співчуваю вам обом що розійшлися...хоча це як сказать-якщо не було кохання то може воно і накраще.Дівчині побажаю тільки знайти справжнього ЙОГО.А тобі скажу-не треба було на віці зациклюватись...Я ніколи не зациклювалась,не думала шо ж то буде,яки ужас,в нас різниця в 5 років і нічого,щасливі цілком бо тема віку ніколи не піднімалась.Короче не треба забивати голову деталями,головне просто кохати.Або не кохати-на вибір...І ще головне-не брехати...А все інше це вже тільки деталі
  • 0

#319 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.09.2008 – 22:26

Вікова прірва, як не закривай не це очі і не переконуй себе в тому, що в коханні віку немає, існує. І чим більша вона, тим важче порозумітись. Хоча... бувають приємні виключення... у всьому бувають виключення...
  • 0

#320 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2008 – 23:22

Можливо і є вікова прірва тільки в життєвому досвіді. Не повинно бути постійного наголошення на цьому інакше буде утворюватись прірва в розвитку, хтось буде постійно покаладатись на рішення того в кого більший досвід... Класно коли хтось з половинок завдяки свому досвіду помагає жити другій половинці !
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних