Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#281 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 17.10.2007 – 22:34

"Любви все возрасты покорны..." © А.С. Пушкин

За порушення пункту правил 4.7.6. +10 попередження!Stuff
  • 0

#282 yoliynyk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2008 – 00:27

Допоможіть розібратись ?
  • 0

#283 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.01.2008 – 00:40

Значить так.

Буду зараз радити, оскільки сам маю досвід в таких справах, хоча різниця у віці була менше.

1. Не шукайте розуміння. Ніхто його тобі не дасть, тому що все сприймають це як анормальне. Жінка старша, в неї є дитина. З точки зору інших це дупа, тим більше різниця у віці велика.
2. Жінці з дитиною потрібен чоловік, а не юнак.Кохання, коханням, але рано чи пізно наступлять не свята, а буденність і от тоді виявиться що запити та бачення різні в парі.
3.Наявність дитини докорінно змінює всі відносини. Якщо хлопець готовий прийняти дитину, як частину коханої, то це супер. Насправді це дуже тяжкий процес, але без нього ніяк.
4. Жінка має інші цінності в житті, ніж хлопець в 19-ть років. Це означає вона буде вимагати щось від нього, а не він від неї. В 19-ть років не всі розуміють що хоче жінка і що вона вона хоче бачити в чоловіку. Непорозуміння, образи все це може бути, через те що знов таки через різниці у віці люди дивляться на деякі питання по -іншому.
  • 0

#284 yoliynyk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 00:50

Дуже похвально ,що ти даєш відповідь моєму обранцю.
Але вже якщо радиш ,то радь і мені!
  • 0

#285 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 00:54

Перегляд дописуyoliynyk (30.01.2008 01:50) писав:

Дуже похвально ,що ти даєш відповідь моєму обранцю.
Але вже якщо радиш ,то радь і мені!
вже переробив в "жіночий вигляд" )
Насправді все залежить від вашого обранця, чи вистачить в нього терпіння і сили пройти все це. Бо насправді його чекає дуже багато.
  • 0

#286 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 00:57

Різниця у віці буває й більше. Таких прикладів є море у реальному житті і не тільки серед кінозірок та бізнесменів. Зараз стало навіть модно, коли жінка старша за чоловіка))...особливо, якщо вона - бізнеследі))

Щодо решти, мені здається, що Маркос все дуже вірно окреслив. Єдине, що я хотіла б зауважити - не все залежить тільки від твого обранця, бо стосунки можливі тоді, коли обоє докладають зусиль для їх підтримання.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 30.01.2008 – 00:59

• 0

#287 yoliynyk

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 01:03

Дякую!

Я обов'язково передам йому твої слова!
І з твого настрою розумію ,що нічим це хорошим не може закінчитись.

А ми будемо виключенням!!!!!

Перегляд дописуБлискавиця (30.01.2008 00:57) писав:

Різниця у віці буває й більше. Таких прикладів є море у реальному житті і не тільки серед кінозірок та бізнесменів. Зараз стало навіть модно, коли жінка старша за чоловіка))...особливо, якщо вона - бізнеследі))

Щодо решти, мені здається, що Маркос все дуже вірно окреслив. Єдине, що я хотіла б зауважити - не все залежить тільки від твого обранця, бо стосунки можливі тоді, коли обоє докладають зусиль для їх підтримання.

дякую за підтримку!!!!!!!!!!!!
  • 0

#288 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 01:08

Перегляд дописуyoliynyk (30.01.2008 02:03) писав:

Дякую!

Я обов'язково передам йому твої слова!
І з твого настрою розумію ,що нічим це хорошим не може закінчитись.
все може бути! Від вас все залежить. Від тебе багато чого, а від нього ще більше
  • 0

#289 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 01:21

yoliynyk, а як ти думаєш обійтися зі своїм шлюбом, можна поцікавитися?)...бо пишеш, що "заміжня"
  • 0

#290 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2008 – 03:47

Як не дивно, але погоджуся з паном Маркосом у тих чотирьох пунктах. А від себе ще додам: бувають різні життєві ситуації. Є люди, які й до пенсії залишаються несамостійними, дітьми, а є навпаки: у вісімнадцять - тверезомисляча, сформована людина з усіма своїми бажаннями та прагненнями...
А ще найголовніше в цьому впевненість в собі та своїх силах та відповідальність. Якщо ти реально усвідомив і готовий морально і фізично(це чи не головне) до утримання сім"ї, то навіть не вагайся! Вирішив і вперед! Але якщо ти візьмешся тягнути цю лямку, то просто не маєш хоча б морального права все це кинути. Так що... думай...
  • 0

#291 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.01.2008 – 09:07

Перегляд дописуyoliynyk (30.01.2008 00:27) писав:

Допоможіть розібратись ?

Викиньте з голови :prapor3:
  • 0

#292 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.01.2008 – 09:26

Наскільки я зрозуміла, то автор теми жінка і саме вона потребує поради.
Що сказати про цю ситуацію? Це ж тре такому статись! Але сталось...Ви повинні бути готові до трудностей як в боротьбі самої з собою, як в реакції оточуючих, можливо агресії зі сторони батьків хлопця...Тому скажу одне: час розставить усе на місця, а вам обом мудрості. Нехай все складеться добре
  • 0

#293 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 30.01.2008 – 10:35

З одного боку Вам можна позаздрити, а з іншого ні. Дуже складна життєва ситуація,можна
сказати випробовування для Вас обох.Потрібно бути чесним перед самим собою.Кожна людина
заслуговує на щастя. Я не бачу проблеми у віці,проблема в Ваших мізках у Вашому сприйнятті цієї ситуації.Не потрібно паритись над цим, розслабтесь і одержуйте насолоду від життя. Не знаю чи маю я на це право,
але моя порада- сприймайте його таким як він є,не намагайтесь переробить під свій шаблон,і головне, не
ставтесь як до ще однієї дитини,станьте для нього меншою, беззахистною.Вірю у Вашу мудрість.

• 0

#294 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2008 – 11:16

Цікавий поворот... Я, чомусь, теж подумала, що то написав хлопець...
Ну, якщо це звернення тієї дівчини, то тут і розбиратись немає в чому. Яке б не було кохання, потрібно дивить реально на речі: є одна дитина, хочеться другу на свою шию повішати? Мій колишній був молодшим за мене на чотири роки. І то мені няньчитись врешті набридло - це при тому, що немаю дитини і більш-менш нормально забезпечена. Ще якщо ця різниця у 10 років у вас була б при: йому - 29-ть, а їй(тобі) - 39-ть...
В мене на роботі одружилися двоє: їй - 40, а йому - 24. Живуть гарно. В неї дитинка родилась. Але вона постійно мусить бути в формі - як-не-як молодий чоловік.
  • 0

#295 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 15:15

В свій час працювала з жінкою набагато старшою за мене.Вона одружилаль з хлопцем на 14
років молодшим.В неї дорослі діти.Родився в них спільний син.Пройшов час - в нього життя б"є
ключем - їй хочеться спокою.Всьому свій час.Результат - розлучення.І що вона мені говорить:"Якби
повернути час назад, такої помилки не зробила б."А жалко - обоє дуже гарні люди.
  • 0

#296 Klybnii4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 00:05

У коханні немає слова:вік, раса чи походження, це просто кохання! Якщо ти її кохаєш, а вона тебе, то бережіть один одного! Щасти вам! :cool1:
  • 0

#297 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 14:20

Не переймайся ти так! Я постійно зустрічалась на 5 і більше років старшими.. Останній раз мені було 16, йому 22 - і ми були разом більше двох років і причини розходження явно не вікові.. Вона дійсно підросте і захоче багато взнавати.. але якщо Ти їй поможеш в цьому, будеш поряд з нею в її дослідженнях світу - то все буде гуд.. Головне ні в якому разі не ставай їй "строгим татком чи братом".. Просто завжди будь її половинкою...
  • 0

#298 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 17:12

Я вважаю, що різниця у 5-7 років - це ще повністю нормально, а от більше - не думаю
  • 0

#299 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 26.02.2008 – 19:10

Почуття або є, або їх немає.
Ми не знаємо свого майбутнього, тому дуже важливо, щоб поряд була людина, котра зрозуміє і підтримає тебе, коли це необхідно.
Тому я Вам усім бажаю того Великого, Справжнього і Взаємного
А все інше- хрень, не варта уваги.
  • 0

#300 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 20:25

Перегляд дописуMIRW810I (26.02.2008 17:12) писав:

Я вважаю, що різниця у 5-7 років - це ще повністю нормально, а от більше - не думаю
Малавата життєвого досвіду,якщо не думаєте.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних