Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#261 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 08.06.2007 – 14:43

мені було 20, а їй 15, хоть виглядала на всі 18 ,зустрічалися дуже мало всього лиш 3 або 4 місяця. І вік ролі не іграв, а розійшлися через те що ми жили далеко один від одного... я її зрозумів :yes:
  • 0

#262 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 08.06.2007 – 23:51

Незнаю як ви, але я не вважаю,що вік може стати на заваді коханню. Просто якщо їй 14, а тобі 20, то звісно дивиться круто, але пройде буквально 5 років, їй буде 20, а тобі там 25 чи 26 - зовсім нема нічого страшного. Якщо це твоя доля, то вона зведе вас і через 10 років, просто треба вміти чекати і не зациклюватися на різниці, бо це взагалі не грає ніякої ролі у відношеннях двох людей!!!
  • 0

#263 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2007 – 09:59

ні коли дуже велика різниця-це жахливо...а 2-5 років якраз нормально...
  • 0

#264 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.06.2007 – 23:31

Перегляд дописуМорріс (11.06.2007 10:59) писав:

жахливо - коли неприродньо, смертельно, аморально..........почуття за віком не обирається.......воно або є, або немає.........але Ваша думка - це Ваша, а це моя.....-:yes:
  • 0

#265 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 10:53

якщо 40-річний чоловік кохає 14-ти річну дівчину ти вважаєш це нормальним? :yes:
  • 0

#266 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 15:34

Перегляд дописуLa Boheme (16.06.2007 10:53) писав:

якщо 40-річний чоловік кохає 14-ти річну дівчину ти вважаєш це нормальним? :yes:
Ні, ну це страшнувато, але мо це КХАННЯ........

Хай цей 40-річний чоловік почекає років 6, їй буде 20, а йому 46 - буде дивитися не так жахливо!!!
Доречі таке трапляється в голівудських зірок, що великі "зрілі" бізнесмени одружуютья на моделях!!!
  • 0

#267 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 15:47

це збочення.
  • 0

#268 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 17:12

Я не думаю,що це збочення - з його сторони це може бути або кохання, або ж просто "свіжина", але з її сторони як такої любові звісно не буде, хоча.... чомусь щойно згадала Татьяну Недельскую та Яна Табачника....яка твм у них різниця?????? :angry2:

Перегляд дописуМорріс (11.06.2007 09:59) писав:

А що таке 2-5 років, це нема нічого, це якраз сама така мінімальна межа, яка може бути,!!!!!

P.S. Не хочу образити тих, у кого там менша різниця.......
  • 0

#269 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.06.2007 – 23:28

Перегляд дописуLa Boheme (16.06.2007 11:53) писав:

якщо 40-річний чоловік кохає 14-ти річну дівчину ти вважаєш це нормальним? :rolleyes:
стоїть питання про взаємне кохання і не про дітей.......в 14 вже народжують при цьому стаючи повністю дієздатними.......але моя позиція не в порівнянні 12-15 літніх та 40-літніх, а повнолітніх і незалежних людей.......

Перегляд дописуLa Boheme (16.06.2007 16:47) писав:

це збочення.

таке кохання для морально зрілих людей......збочення це егоїстичний, ...., ..... одноособовий принцип, що не підходить до теми.....

Повідомлення відредагував Legum: 18.06.2007 – 23:33

• 0

#270 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 16:23

Перегляд дописуLa Boheme (16.06.2007 15:47) писав:

це збочення.
Збочення в цьому контексті - це коли йому 60, а їй 25.
5-10 років - це не прірва між закоханими. Але потрібно враховувати сам вік. В 14 покохати на все життя? Таке буває рідко.
  • 0

#271 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 13.10.2007 – 17:27

Люди можуть симпатизувати одне одному, але це швидко пройде, як тільки вони поспілкуються поближче - інтереси надто різнитимуться, і їм просто не буде про що поговорити.
А от потім пройде років пять - їй буде двадцять а йому 25 і тоді вже все можливо.

Повідомлення відредагував Квіточка: 13.10.2007 – 17:27

• 0

#272 SLASH

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 13.10.2007 – 17:35

Вікова прірва існує лише для сексу :blink: Учасникам необхідно мати >18 років, якщо в СИЗО не хоче потрапити, де потім у тюрязі його "опетушать" .....

Для дружби - прірви не буває... В мене друзі є 15 річні, і 40 річні ...... Нічого - на спілкування і тп. не впливає, може із-за того, що 80% - це металюги :blink:
  • 0

#273 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 13.10.2007 – 18:29

Якщо у стосунках є місце коханню,то час безсилий над ними.Якщо ж не має...словом,як вам така ситуація:щонайменше 4 моїх знайомих дівчини віком 15-17 років зустрічаються з хлопцями,набагато старшими за них (22 і більше років),а оскільки в цих дівчат ні розум ні фантазія не б'ють ключем, і є значно цікавіші і розумніші за них,то для того,щоб утриматися в цій компанії і виглядати "дорослими",вони з ними сплять,якщо розібратися,то власне в обмін на те,щоб їх вважали за "своїх".Це так повинно бути нині,чи як,бо я не бачу ніякої логіки в їх діях? :blink:
  • 0

#274 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.10.2007 – 22:57

Справжнє кохання немає ні меж, ні вікової прірви. Проте з власного досвіду скажу (в мене татко старший за маму на 14-ть років), що різниця чим менша, тим краще.
  • 0

#275 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 14.10.2007 – 10:20

Мені було 15.... Їй - 4... Коли ми побачились вперше, я курив на лавочці, а вона еротично товкла пісочок в іграшковому відрі, сидячі в пісочниці...:blink: А якшо серйозно - то хоч десятилітня із 60-річним, якби тільки від ДУШІ!!!!
  • 0

#276 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2007 – 11:13

Яке б кохання не було, а інколи різниця у віці таки дається знати (і це нормально).. Питання тут вже в тому, наскльки сильно кохання її згладжує...
От мені було 16, а Йому - 22, коли ми познайомились.. І Його турбувала вікова різниця (але з юридичної точки зору).. мені було боляче і прикро, адже в спілкуванні ніколи ні з ким не відчувалось, що я школярка... в мене ще досі лишився слід від тієї "образи", хоча нам вже два рочки.. Але то минулось :)
Я б сказала, у висновку, так: вікова прірва ролі не грає, хоча повинні бути певні межі (зрештою, як і у всьому).. в стосунках більшу роль відіграють (якби не цинічно це звучало, але, на жаль, правда) середовище, в якому виховувались, соціальний статус... І власне чим сильніше кохання, тим більше згладжуються ці кордони (так теж у всьому)... Тому просто треба щиро і віддано кохати, і гармонія буде сама собою :wub:

Повідомлення відредагував Lady AD: 14.10.2007 – 11:14

• 0

#277 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 19:18

Перегляд дописуLa Boheme (16.06.2007 11:53) писав:

якщо 40-річний чоловік кохає 14-ти річну дівчину ти вважаєш це нормальним? :prapor3:
якщо 14-річну - ні, якщо 17-річну - да. Сорокарічні бувають різні :cool1: Маю кілька знайомих-друзів, котрим біля сорока - тобто вдвічі старші за мене - у спілкуванні це зовсім не проблема, думаю у коханні також.
  • 0

#278 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 17.10.2007 – 20:11

Я вірю в справжнє кохання через вікову прірву, але тільки тоді, коли молодшому партнерові не менше 20 років, а то і більше. Тоді можна розмовляти про зрілість духовну, а це, на мою думку, головне в коханні. Усі інші варіанти - це просто жахливо.
  • 0

#279 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 17.10.2007 – 21:39

Перегляд дописуЗайва (26.10.2006 13:58) писав:

В мене були такі відносини. Коли ми зустрічались мені було 15 років, а С 23. Спершу я думала, до С буде вважати мене дитиною, і в нас будуть проблеми, бо С буде потрібна доросла, більш самостійна людина, але в нас було все нормально, і ми зустрічались більше двох років. В кінці кінців С розуміє, що йому хочеться чогось нового і ми перестаєм зустрічатись, залишаємся друзями. А я любила С всією душою (люблю і досі), хотіла спільного життя, хотіля, щоб ми були разом все життя. І все це я могла відчувати в свої 15 років, думаю вона також зможе. І якщо вона тебе любить, то ніколи не покине, через те, що хочеться чогось нового!
Можу порадити тобі лише одне, бережи її, поки вона з тобою, роби її щасливою, роби все, щоб вона почувала себе принцесою поряд з тобою, і проводь з нею кожен день так, ніби він останній, покажиїй що вона для тебе найважливіша людина... Щоб, якщо вона всеж піде, не було про що жалкувати...

дуже й дуже шкода,що зараз я не можу ставити "+",бо в мене була схожа ситуація...я кохала й кохаю досі.....офіційно я з цією людиною ще зустрічаюсь,але...він мене зрадив....не у плані відносин....він ні з ким не спав,а просто зрадив,як людину (я знаю, що він має до мене почуття, але причина,чому я зараз не з ним, повірте,є)....мені так важко було....але я його кохаю....просто кохаю...у свої 16....а коли я почала з ним зустрічатись - мені було 15...от і подумайте...
я пробачила...бо кохаю...навіть у свої 16....я була з ним майже рік...(26 жовтня буде саме рік з того дня,як ми вперше поцілувались)...це почуття вже не приносить мені позитиву,воно лише крає моє серце, але я живу...мені важко,але живу...живу і тримаю часточку його у своєму серці....

ТОЖ БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ І НЕ ВТРАТЬТЕ СВОГО ЩАСТЯ...і не звертайте уваги на вік, якщо він вам не заважає!!!
  • 0

#280 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 22:29

В коханні не присутня раціональність... Воно взагалі не піддається жодним правилам :prapor3: Але, в такому питанні, поділяю думку Мавки...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних