Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#241 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 28.03.2007 – 09:10

Яке має значення вікова різниця? Якщо людям цікаво разом, то в чому справа? Знову ж таки сранні стереотипи і комплекси.... :cool2:
  • 0

#242 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 10:16

Кохання коханням, та значна різниця відчуватися буде завжди! Звичайно, кохання може прийти у будь-якому віці, та особисто я не можу представити себе поряд з людиною років на 10 старше або молодше за мене...
  • 0

#243 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2007 – 12:16

Перегляд дописуЗірочка (28.03.2007 11:16) писав:

Кохання коханням, та значна різниця відчуватися буде завжди! Звичайно, кохання може прийти у будь-якому віці, та особисто я не можу представити себе поряд з людиною років на 10 старше або молодше за мене...
А нам на це начхати! :cool2: в кожного свій смак! :(
  • 0

#244 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 31.03.2007 – 15:58

Так,розмови,цікавість,розуміння.симпатія це все дуже добре...Але якщо йому 17,а тобі 13?Скажіть хіба бувають довгі стосунки без сексу?Ладно,може пару років потерпіти,поки їй не виповнеться 15,але хто з хлопців так захоче?В майбутьному ця різниця не матиме ніякого значення,але саме в цей період вона має ого-го яке значення....Якщо хтось заперечує,наведіть приклади,бо мені щось не віриться. :gryzin:
  • 0

#245 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 31.03.2007 – 16:05

Перегляд дописуNo_way (31.03.2007 16:58) писав:

Так,розмови,цікавість,розуміння.симпатія це все дуже добре...Але якщо йому 17,а тобі 13?Скажіть хіба бувають довгі стосунки без сексу?Ладно,може пару років потерпіти,поки їй не виповнеться 15,але хто з хлопців так захоче?В майбутьному ця різниця не матиме ніякого значення,але саме в цей період вона має ого-го яке значення....Якщо хтось заперечує,наведіть приклади,бо мені щось не віриться. :gryzin:

Моя 13-ти літня подруга зустрічалася з хлопцем, якому було 23 ))) Правда він думав що їй 15 )))) зустрічалися 3 місяці.... зрозуміло, сексу не було ))

Ще одна 17-ти літня знайома вже майже вийшла за хлопця...якому 25 років ))) от так ось ))) отже, любові всі віки покірні )))
  • 0

#246 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2007 – 17:33

Перегляд дописуL'olik (22.01.2007 23:50) писав:

Все залежить від вас. Якщо ти і дівчина не відчуваєте різницю, коли спілкуєтеся, проводите разом час, то ніякої проблеми немає. Я зустрічалася з хлопцем 23 роки, коли мені було 16 і нічого страшного. Я не відчувала ніякого дискомфорту, наскільки я знаю і він також. Так що не думай лишній раз про це, а просто насолоджуйся життям!

Ти зустрічалася...!!! Цим все сказано.. А я от хотів зустрічатись і до сьогоднішнього дня... а не так сталось як гадалось... І чому ви розійшлись...??? :cool2:

Перегляд дописуСлавік (2.03.2007 16:32) писав:

і виходячи з положень згаданих статтей воно має тебе ще не турбувати три роки, співчуваю.
хоча тут є простір для екпериментів...
Повір в тому стані в якому я був тоді мені взагалі про статеве життя думки в голову не лізли... То було дійсно кохання, щире, ніжне, таке як в казках ,але то було воно... і про які статеві стосунки може іти мова... хоча зараз я вже не знею і то майже 6 місяців та всерівно щось далеко в серці поколює... незнаю чи то залишки кохання, чи що...? Та я живу і живу як повноцінний юнак... не впав не зламався... хоча був момент та я пересилив ... і зараз знову готовий закохатись... от тільки неможу...

Перегляд дописуwizard (12.03.2007 03:42) писав:

Здається мені, там нічого не вийшло... А про статті, то все у нас формальності, а насправді...
таки так нічого не вийшло... кохання розтворилось в морі красивих слів... а я залишився сам з розбитим і викинутим на смітник серцем... банально правда...але і таке буває... але я ніколи не міг би подумати що зі мною отаке от станеться...

Перегляд дописуNo_way (31.03.2007 16:58) писав:

Так,розмови,цікавість,розуміння.симпатія це все дуже добре...Але якщо йому 17,а тобі 13?Скажіть хіба бувають довгі стосунки без сексу?Ладно,може пару років потерпіти,поки їй не виповнеться 15,але хто з хлопців так захоче?В майбутьному ця різниця не матиме ніякого значення,але саме в цей період вона має ого-го яке значення....Якщо хтось заперечує,наведіть приклади,бо мені щось не віриться. :)
Я приклад, зустрічався більше 4 місяців, і був готовий чекати до повноліття, так що я і є такий приклад... повір я такий... якщо покохаю то на все піду заради кохання... ну тільки не на смерть...
  • 0

#247 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 20.04.2007 – 01:04

Моему першому хлопцеві було 22 , а мені 13 - з цього нічого не вийшло . Хоча спочатку все було добре , але чим далі продовжувались стосунки , тим більше ця різниця в віці грала свою роль , різні інтереси , і зрозуміло що в такому віці дівчина не може дати всього що потрібно хлопцю , хоча якимсь чином ці стосунки протрималися майже 8 місяців .
  • 0

#248 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 20.04.2007 – 09:34

Якщо обоє старші 24-27 років, то вікова прірва не відчувається. Вікова прірва найяскравіше відчувається в особливо ранньому віці. Коли їй 13 а йому навіть 19, це вже не дуже добре. З часом вікова прірва менше впливає на відносини.
  • 0

#249 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 20.04.2007 – 10:36

З часом люди розуміють, що в житті головне, для кого довіра, для кого опора в житті ( в більшості це стосується жіночої частини людства ). Люди менше звертають уваги на дрібниці в людині.
Кохання, це вже не таке маленьке почутття, яке можна вбити одим словом чи "нетаким" поглядом.
З ким не буває.
В більш ранньому віці бажання в коханні різновикових закоханих різні, для одного - це одне, для когось інше. І їм в цьому дуже тяжко.
  • 0

#250 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.05.2007 – 11:27

Я зараз починаю розуміти що я втратив все... І впевнений що вже так непокохаю... Щоб ви не говорили та всетаки важко без неї... хоча пройшло більше, ніж пів року... Чому я... доля така сувора... Але чому саме до мене..!!!.... Чому???
  • 0

#251 Newborn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 03.05.2007 – 19:56

Різниця у віці можлива ,коли вона у межах одного періоду розвитку особистості.
Наприклад 14-17 - це підлітковий період, 18-22 - юнацький, далі вже молода доросла особистість.
В кожному з періодів свої особливості - це інтереси, рід діяльності, місця для відвідування.
Так досить легко будувати відносини.
Якщо вийти за межі - то все. Кожен потрапляє до оточення неприродногодля себе. Так і виникають вікові проблеми.
  • 0

#252 Rusik_Gluk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 17:18

О!!! Різниця у віці. Це доволі серйозно. Вчені (не знаю які) вивели "ідеальну різницю у віці". Це типу, коли дівчина молодша від хлопця на 5 років. Це нормально (вони вважають) компенсує різницю у психологічному розвиткові.
Я, мабуть, з цим і погоджусь. Але самому не виходило так ніразу. Перша моя дівчина була старша від мене на 9 років. Стосунки були досить серйозні, але ми все-таки не наробили помилок і не пов"язали наші життя. Нам було добре разом, але тільки разом. Важко було знаходитись в компанії... Зара залишились друзями. Проблема скорше була у несумісності, ніж віковій різниці. Але факт. А зара зустрів гарну латвійську дівчинку, з українським корінням. Прогресую, вона старша від мене лише на 7 років :wub:
Побачимо, шо з цього вийде. Все-таки, територіальна різниця...
Багато прикладів невдалих шлюбів, коли дружина старша за чоловіка (реально, а не на 1-2 роки). Мені це знайомо. От я і не вірю сліпо, що це ніякої ролі не відіграє. Зате можу бути спокійний, якщо дівчина молодше. Головне, щоб вона доросла!!! Я ж не просто старшими цікавлюсь, молоді (не хочу нікого образити) в більшості своїй ще несерйозні...
Отака байда. Тож дайте волю почуттям, але не робіть поспішних висновків.
  • 0

#253 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 09:59

Ivanko Verezhak
1.тебе не повинна цікавити "наша"думка.
2.роби так, щоб вона бачила тільки тебе, а не інших.
3.якщо повинні бути разом, будете.

щодо віку - ніколи не було обмежень...але поки, я не хотів б мати дівчинку, меншу навтіь 16...
  • 0

#254 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 17:36

Це може бути перешкодою лише для тривалих стосунків, шлюбу.
  • 0

#255 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 03.06.2007 – 17:45

3 рази пробував і три рази невдача.
нетривалість таких стосунків очевидна
  • 0

#256 lost fate

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 17:40

а в мене такий випадок був. дівчині було 26, а я мав - 21 рік. Як думаєте це нормально. ми зустрічались 3 місяці, але потів цей відривок поча даватися взнаки.і все закінчилось розставанням
  • 0

#257 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 07.06.2007 – 13:33

мені 16, йому 21 :yes: І що? А нічо, все ок! Навіть дуже ок.
Все залежить від людей! Інколи різниця у віці стає досить серйозною стіною...Навіть психологічно може бути важко старшому, або незручно молодшому. Все залежить від людей!
Ivanko Verezhak
Життя-дивна штука...Ще не все втрачено! Звідки ти знаєш, що буде завтра?
  • 0

#258 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 07.06.2007 – 14:02

Перегляд дописуIvanko Verezhak (3.05.2007 12:27) писав:

Я зараз починаю розуміти що я втратив все... І впевнений що вже так непокохаю... Щоб ви не говорили та всетаки важко без неї... хоча пройшло більше, ніж пів року... Чому я... доля така сувора... Але чому саме до мене..!!!.... Чому???
сонечко, не переживай так )))
доля така сурова не тільки до тебе, я тебе чудово розумію.
пройде час,і ти зрозумієш,що ти щаслива людина,що доля подарувала тобі можливість відчути це. Повір мені,це справді великий подарунок.
  • 0

#259 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 07.06.2007 – 15:07

Перегляд дописуЗірочка (28.03.2007 10:16) писав:

А чому ти не можеш представити себе поряд з людиною,яка старше тебе на 10 і більше років, ось у мене був хлопець старший саме на 10 так я з ним себе почувала дуже впевнено, він був для мене такою опорою, я з ним нічого не боялася, ну в смислі, що було з ним добре.Але таку хлопці потребують багато...... :yes:
  • 0

#260 Патлатий

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Коломия/Львів

Відправлено 08.06.2007 – 12:19

Перегляд дописучайка (7.06.2007 14:33) писав:

мені 16, йому 21 :yes: І що? А нічо, все ок! Навіть дуже ок.

Все ідеально!!! :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних