Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#21 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 25.10.2006 – 18:27

Перегляд дописуViktor (25.10.2006 19:25) писав:

я думаю, що в свому віці вона далеко не все розуміє. Це період коли весь організм змінюється, людина стає дорослою, думки та погряди теж кардинально міняються.

Думаю, те, що вони молодші одж нас не означає, що ми розумніші. просто розуміють вони певні речі нетак, як ми :angry1:
  • 0

#22 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 25.10.2006 – 18:34

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 19:27) писав:

Думаю, те, що вони молодші одж нас не означає, що ми розумніші. просто розуміють вони певні речі нетак, як ми :angry1:

Ну, думаю досвід життя все ж дає свої + перед молодшими.

А щодо розуміння певних речей, то думаю так теж: що розуміють вони їх по дитячому, райдужно та безхмарно...з великим захопленням та романтизмом. Потім, проходить час і все змінюється, змінюється на рутину "сьогодення".
  • 0

#23 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 18:47

Перегляд дописуViktor (25.10.2006 19:34) писав:

А щодо розуміння певних речей, то думаю так теж: що розуміють вони їх по дитячому, райдужно та безхмарно...з великим захопленням та романтизмом. Потім, проходить час і все змінюється, змінюється на рутину "сьогодення".

І кому більше щастить?
Думаю, не нам :angry1:

Повідомлення відредагував Олесік: 25.10.2006 – 18:54

• 0

#24 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 25.10.2006 – 18:57

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 19:47) писав:

І кому більше щастить?
Думаю, не нам :angry1:

Ти скажи, кому ж зараз щастить?

Зрозуміло, що безтурботне дитинство це класно, але все проходить і не може стояти на місці.
  • 0

#25 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 25.10.2006 – 20:02

Перегляд дописуViktor (25.10.2006 19:57) писав:

Зрозуміло, що безтурботне дитинство це класно, але все проходить і не може стояти на місці.

Стояти на місці - це гоніво. Але тсавати циніком і твердолобим теж не хочу. Як на мене, дитина в душі - це кльово. Вона ддопомагає багато мрій втілити в життя, бо вона вірить у дива. Не ти...
  • 0

#26 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 26.10.2006 – 08:25

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 21:02) писав:

Стояти на місці - це гоніво. Але тсавати циніком і твердолобим теж не хочу. Як на мене, дитина в душі - це кльово. Вона ддопомагає багато мрій втілити в життя, бо вона вірить у дива. Не ти...
дуже важливо в душі залишатися дитиною, стверджують психологи. бо діти простіше дивляться на світ і ще вміють мріяти і досягають більшого...
  • 0

#27 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 26.10.2006 – 12:58

В мене були такі відносини. Коли ми зустрічались мені було 15 років, а С 23. Спершу я думала, до С буде вважати мене дитиною, і в нас будуть проблеми, бо С буде потрібна доросла, більш самостійна людина, але в нас було все нормально, і ми зустрічались більше двох років. В кінці кінців С розуміє, що йому хочеться чогось нового і ми перестаєм зустрічатись, залишаємся друзями. А я любила С всією душою (люблю і досі), хотіла спільного життя, хотіля, щоб ми були разом все життя. І все це я могла відчувати в свої 15 років, думаю вона також зможе. І якщо вона тебе любить, то ніколи не покине, через те, що хочеться чогось нового!
Можу порадити тобі лише одне, бережи її, поки вона з тобою, роби її щасливою, роби все, щоб вона почувала себе принцесою поряд з тобою, і проводь з нею кожен день так, ніби він останній, покажиїй що вона для тебе найважливіша людина... Щоб, якщо вона всеж піде, не було про що жалкувати...

• 0

#28 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.10.2006 – 13:25

Перегляд дописуMarcos (25.10.2006 15:46) писав:

ТИ дуже сильно помиляєшся! Тобі 20 років, ти вже в пенвій мірі сформувався як людина. Ти вже думаєш про стосунки на все життя, я на 100 % впевнений що її світогляд ще тільки формується, про погляди на відносини я взагалі мовчу. Тому, шановний, давай дорослішай і не прикидайся хлопчиком і тягни її за собою, грубо кажучи " виховуй", а те що ти споскуєшся до її років, коли тобі 17-ть, то це безглуздо.

В принципі ти правий, і я також собі подумавши вирішив, що ми ітимемо вперед ,і вона зі мною погодилась, але щось кардинально міняти вона не дуже хоче...Я і не наполягаю...

Перегляд дописуjakobz (25.10.2006 15:48) писав:

а ти думаєш тут хтось тобі це скаже!все залежить лиш від вас.і якшо ти ппро це думаєш тепер,то певно у вас майбутнього нема...

Звідки така впевненість..??? Я чомусь думаю що якраз майбутнє в нас можливо може бути, і я думає ну скоріше надіюсь що буде...

Перегляд дописуjakobz (25.10.2006 15:48) писав:

так,світогляд в неї лиш формується,але під впливом їхніх почуттів!
так то воно так ,але вона не дуже хоче говорити про почуття ,вона відчуває шось до мене ,але толком сама не знає що ,а от про щось більше говорити не хоче...

Перегляд дописуОлесік (25.10.2006 19:08) писав:

Думаю, єдиний вихід, аби людина поруч залишилася, то дозволити їй піти, якщо вона захоче. І якщо це справжнє, то вона прийде і залишиться назавжди. ЯКщо ні - то, може, не варто шкодувати (хоча і дуже хочеться)
Ти звісно вибач за наступне, але я скажу. У мене таке було. Я морочила голову оджному хлопцев. Я його не любила. Але без нього було гірше - самотньо.
Тому я набиралася духу, казала, що це все. Або що я хочу тиждень побуцти сама. аА тоді він приходив і нам було добре разом ( не про секс зараз)
І я її розумію, бо я, хоч і маю 20 років, маю ще багато чого відчути. В моєму житті є чоловіки, яких я хочу відчуити. розумієш?
А він не давав.
То жах був.
В результаті ми розбіглися. тоді я думала, що то кінець, ьбо я кхала його. Але це не так. Минув час і все зникло. Усе
те, що вона це розуміє, не означає, що вона так само тебе кохає. Розумієш?

Вона вже ішла і поверталась ,а от пор те що вона захоче інших відччуттів, я і боюсь ,і не знаю як саме втримати її біля себе...???
  • 0

#29 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 27.10.2006 – 13:25

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.10.2006 14:23) писав:

В принципі ти правий, і я також собі подумавши вирішив, що ми ітимемо вперед ,і вона зі мною погодилась, але щось кардинально міняти вона не дуже хоче...Я і не наполягаю...
Звідки така впевненість..??? Я чомусь думаю що якраз майбутнє в нас можливо може бути, і я думає ну скоріше надіюсь що буде...
так то воно так ,але вона не дуже хоче говорити про почуття ,вона відчуває шось до мене ,але толком сама не знає що ,а от про щось більше говорити не хоче...
не варто поспішати з висновками! краще розберіться в собі і в почуттях зараз, не роблячи серйозних кроків, а то потім буде більше проблем...
  • 0

#30 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 27.10.2006 – 13:31

Перегляд дописуViktor (25.10.2006 19:25) писав:

я думаю, що в свому віці вона далеко не все розуміє. Це період коли весь організм змінюється, людина стає дорослою, думки та погряди теж кардинально міняються.

от я хочу і повпливати якось на ці погляди, так щоб в подальшому вона була зі мною...

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (27.10.2006 14:25) писав:

не варто поспішати з висновками! краще розберіться в собі і в почуттях зараз, не роблячи серйозних кроків, а то потім буде більше проблем...

Поки що таких великих кроків і не мож зробити так як вона в школі я в вузі, і ми бачимось два три рази в тиждень...

Перегляд дописуЗайва (26.10.2006 13:58) писав:

В мене були такі відносини. Коли ми зустрічались мені було 15 років, а С 23. Спершу я думала, до С буде вважати мене дитиною, і в нас будуть проблеми, бо С буде потрібна доросла, більш самостійна людина, але в нас було все нормально, і ми зустрічались більше двох років. В кінці кінців С розуміє, що йому хочеться чогось нового і ми перестаєм зустрічатись, залишаємся друзями. А я любила С всією душою (люблю і досі), хотіла спільного життя, хотіля, щоб ми були разом все життя. І все це я могла відчувати в свої 15 років, думаю вона також зможе. І якщо вона тебе любить, то ніколи не покине, через те, що хочеться чогось нового!
Можу порадити тобі лише одне, бережи її, поки вона з тобою, роби її щасливою, роби все, щоб вона почувала себе принцесою поряд з тобою, і проводь з нею кожен день так, ніби він останній, покажиїй що вона для тебе найважливіша людина... Щоб, якщо вона всеж піде, не було про що жалкувати...

Я стараюсь робити кожну нашу зустріч незабутньою, і воно таки виходить, а от про те щоб вона пішла, я не мрію...
  • 0

#31 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 27.10.2006 – 14:04

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.10.2006 14:31) писав:

от я хочу і повпливати якось на ці погляди, так щоб в подальшому вона була зі мною...
Поки що таких великих кроків і не мож зробити так як вона в школі я в вузі, і ми бачимось два три рази в тиждень...
Я стараюсь робити кожну нашу зустріч незабутньою, і воно таки виходить, а от про те щоб вона пішла, я не мрію...
а ти не думав, що впливаючи на її погляди ти можеш або зробити їй боляче, або зламати їїї. правильний вибір людина робить тоді коли має вибір, досвід...
  • 0

#32 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 27.10.2006 – 14:27

Перегляд дописуIvanko Verezhak (27.10.2006 14:25) писав:

Вона вже ішла і поверталась ,а от пор те що вона захоче інших відччуттів, я і боюсь ,і не знаю як саме втримати її біля себе...???
Не тримай її. Бо це тільки змушуватиме її тікати далі. Дай їй свободу необмежену. Тоді вона, може. і залишиться. посадиш біля себе - втече і не озиратиметься
  • 0

#33 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 28.10.2006 – 18:09

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (27.10.2006 14:25) писав:

та я то розумію, але ми і так не поспішаємо...

Перегляд дописуОлесік (27.10.2006 15:27) писав:

Не тримай її. Бо це тільки змушуватиме її тікати далі. Дай їй свободу необмежену. Тоді вона, може. і залишиться. посадиш біля себе - втече і не озиратиметься
я так напевно і зроблю...
  • 0

#34 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 05.11.2006 – 14:04

Головною проблемою у відносинах є не вік...
Вік поняття відносне...
Є люди які в 20 років почувають себе на 40 і навпаки.

• 0

#35 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 05.11.2006 – 14:18

"Любовь всем возрастам покорна" , Ария Германа, опера Евгений Онегин

чувак, все буде путьом...
  • 0

#36 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 05.11.2006 – 23:58

Думаю, ти намагаєшся знайти причини своїх "проблем" у стосунках з нею у віковій різниці. Але насправді то не важливо. Зовсім. Головне, які ви разом. І чи краще вам разом, ніж поодинці. Відпусти свої страхи, інакше вони тебе з"їдять...
  • 0

#37 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 06.11.2006 – 09:25

Я в принципі не можу сказати шо нам погано, чи те що в нас якісь проблеми ,все класно, і рухається в потрібному напрямку, і я зовсім не тримаю її, просто хотів дізнатись думку загалу. В нас все класно, і я думаю що це буде і далі так. І я щасливий шо так воно є..!!!

Вам дякую за підтримку.......найбільше Олесіку....

• 0

#38 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 06.11.2006 – 22:31

Перегляд дописуIvanko Verezhak (6.11.2006 09:25) писав:

Я в принципі не можу сказати шо нам погано, чи те що в нас якісь проблеми ,все класно, і рухається в потрібному напрямку, і я зовсім не тримаю її, просто хотів дізнатись думку загалу. В нас все класно, і я думаю що це буде і далі так. І я щасливий шо так воно є..!!!

Вам дякую за підтримку.......найбільше Олесіку....

Сподіваюся, все буде лише рости і розвиватися накраще. Ти тримайся і радій життю, а за підтримку не варто дякувати - у мене зараз власне особисте життя накривається мідним тазом. ЦЕ я начебто самореалізовуюся, допомагаючи іншим...
  • 0

#39 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 06.11.2006 – 23:54

To Ivanko Verezhak: Як землякові можу порадити не зациклюватися на дурницях. Нехай все йде своїм плином.Ніколи напевно не знатимеш,чим все може закінчитися...Але преревагою є те, що ти можеш безпосередньо непомітно формувати світогляд коханої в правильному напрямку..Але аж ніяк не ліпити з неї по вдасному образу і подобію....Вважай,що ти неначе боженька з глиною в своїй руці :8:
  • 0

#40 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 08.11.2006 – 16:31

Перегляд дописуaton (6.11.2006 23:54) писав:

Вважай,що ти неначе боженька з глиною в своїй руці :8:

Це небезпечно. Відчуєш трохи свою владу і могуть і все - спинитися неможливо. І тебе несе. А тоді :8:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних