Перейти до вмісту

Вікова Прірва

Повідомлень в темі: 403

#101 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 27.11.2006 – 19:38

Перегляд дописуIvanko Verezhak (25.11.2006 12:54) писав:

Я мав на увазі що несчасливе кохання в мене було, в школі я кохав дівчину, вона мене ні, мені важко було забути ї ,тепер я також кохав дівчину ,а вона мене ні, хоча і говорила що так, тепер також треба забувати, але тепер важче... А помилка моя в тому що коли я закохуюсь то віддаюсь весьцьому почуттю ,тому потім дуже важко приходитит до тями... Вихід не закохуватись...!!!...???...
Ясно шо закохуватись, інакше ніяк! Але з головою, а не втрачати голову при закохуванні! То я такий був, шо голову губив і всьо....в рожевих хмарах літав, а тепер як закохався, то старався свої почуття контролювати, шоб не наробити дурниць!!!
  • 0

#102 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 19:46

Цитата

Ясно шо закохуватись, інакше ніяк! Але з головою, а не втрачати голову при закохуванні! То я такий був, шо голову губив і всьо....в рожевих хмарах літав, а тепер як закохався, то старався свої почуття контролювати, шоб не наробити дурниць!!!
Угу, побудував полочку і порозкладував всі почуття і емоцї окремо.
  • 0

#103 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 27.11.2006 – 20:44

Перегляд дописуDema V (27.11.2006 19:46) писав:

Так, звучить цинічно. Але іноді треба притримати свої почуття при собі. І що ще важливо - не плутати їх з емоціями.
Бо бігти поперед батька з емоціями, а думати, що то кохання на всю аставшуюся жизнь - так само небезпечноЮ, як засовувати голову у духовку...
  • 0

#104 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 20:51

Перегляд дописуDema V (27.11.2006 19:46) писав:

Тлумку, Олексік правильно каже, не путай емоції з почуттями! Ніякої полички я не будував, про100 ти наприклад при батькові, як стукнеш себе молотком нехотячи не крикнеш *л*дь. Ото називається стримання! Таксамо і почуття тре вміти стримувати! Думай трошки, а не суди відразу якшо не розумієш!
  • 0

#105 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 16:27

Вимагаю визначення понять емоції і почуття.

Цитата

Тлумку, Олексік правильно каже, не путай емоції з почуттями! Ніякої полички я не будував, про100 ти наприклад при батькові, як стукнеш себе молотком нехотячи не крикнеш *л*дь. Ото називається стримання! Таксамо і почуття тре вміти стримувати! Думай трошки, а не суди відразу якшо не розумієш!
Та я вже так з тою стриманістю себе достав що вже не можу. Тут то не можна показати, тут то... вихожу з під контролю. А було ж все нормально. А на рахунок

Цитата

*л*дь.
то є ще купа слів і вигуків котрі можуть виразити біль. :unsure:
В принципі почуття треба стримувати ьо то може привести до таких наслідків що і думати страшно.
  • 0

#106 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.11.2006 – 16:47

Перегляд дописуОлесік (27.11.2006 18:35) писав:

МОжу висловити багато думок. Але вони тут у форумі вже є. Суть у іншому - мені колись товариш процитував Ларошфуко:
"Керуй своїм настроєм, бо він керуватиме тобою і твоїм життям".
Так само із серцем. Так, це абсурд. Серце не можна підкорити. АЛе зрідка притримувати коней варто. Я тобі це кажу, бо сама така. Кидаюся без думок у прірву, а тоді усьо. Кірдик. І життю, і планам, і у стосунках з людьми. І ти маєш знову підніматися на гору, повільно і тяжко, з якої щойно летів.
От тільки серце щораз менше здатне знести :unsure:
Я це розумію ,але я не можу керувати своїм серцем, воно значно сильніше за мій розум я це відчуваю... І воно не так часто віддається комусь, це я знаю точно... Просто невгадало воно в цьому випадку, а може ...хто зна що сталось з ним, ....минулого вже не вернути, а майбутнє тільки відкриває свої двері, і я з радістю входжу в них... Мені дівчину знайти не важко, от покохати то вже справа серця...!!!!...І з цим я нічого не пороблю...

Перегляд дописуОлесік (27.11.2006 20:44) писав:

Так, звучить цинічно. Але іноді треба притримати свої почуття при собі. І що ще важливо - не плутати їх з емоціями.
Бо бігти поперед батька з емоціями, а думати, що то кохання на всю аставшуюся жизнь - так само небезпечноЮ, як засовувати голову у духовку...
І як ти пропонуєш їх притримувати, це не рука, що ти можеш заставити її не підніматись вгору, то думки і почуття, вони тобою керують так чи інакше, якби ибуло навпаки життя перестало б бути цікавим... :)

Повідомлення відредагував Ivanko Verezhak: 28.11.2006 – 16:44

• 0

#107 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 16:57

Перегляд дописуIvanko Verezhak (28.11.2006 16:47) писав:

Я це розумію ,але я не можу керувати своїм серцем, воно значно сильніше за мій розум я це відчуваю... І воно не так часто віддається комусь, це я знаю точно... Просто невгадало воно в цьому випадку, а може ...хто зна що сталось з ним, ....минулого вже не вернути, а майбутнє тільки відкриває свої двері, і я з радістю входжу в них... Мені дівчину знайти не важко, от покохати то вже справа серця...!!!!...І з цим я нічого не пороблю...
І як ти пропонуєш їх притримувати, це не рука, що ти можеш заставити її не підніматись вгору, то думки і почуття, вони тобою керують так чи інакше, якби ибуло навпаки життя перестало б бути цікавим... :unsure:

Я тобі сказала те, що відчуваю зараз. Бо я обпеклася. Бо мені боляче. І розумію, що краще було би тоді притримати себе в руках. як би то тяжко не було. І як би то не суперечило моїм правилам і бажанням.
Чини, як вважаєш за потрібне. Серйозно. То лише моє суб"єктивне ставлення до ситуації. До того ж через призму власного сумно-веселого досвіду
  • 0

#108 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 17:08

[quote name='Олесік' date='28.11.2006 16:57' post='56232']
Я тобі сказала те, що відчуваю зараз. Бо я обпеклася. Бо мені боляче. І розумію, що краще було би тоді притримати себе в руках. як би то тяжко не було. І як би то не суперечило моїм правилам і бажанням.
Чини, як вважаєш за потрібне. Серйозно. То лише моє суб"єктивне ставлення до ситуації. До того ж через призму власного сумно-веселого досвіду
[/quote]
[b]Чомусь я думаю що і ти не змогла себе стиримати якби мала ще одну нагоду...нажаль не диктуєш серцю ,а воно тобі...розум відпочиває ,і я обпікся і що ,життя триває ,школа життя то сама важча школа але сама кориссніша...

• 0

#109 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 20:35

Перегляд дописуIvanko Verezhak (28.11.2006 17:08) писав:

Чомусь я думаю що і ти не змогла себе стиримати якби мала ще одну нагоду...нажаль не диктуєш серцю ,а воно тобі..

Якби я знала, що обпечуся - стрималася би. Так, тяжко, але не стрибала би без парашута.
То характер такий, що постійно накраще думає.
А життя - хітрая штука :unsure:
  • 0

#110 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 01.12.2006 – 13:37

Перегляд дописуОлесік (29.11.2006 20:35) писав:

Якби я знала, що обпечуся - стрималася би. Так, тяжко, але не стрибала би без парашута.
То характер такий, що постійно накраще думає.
А життя - хітрая штука :unsure:

нажаль я такий... а знати на перед не можна нічого, і крім того я б старався всіма силами змінити ситуацію....
  • 0

#111 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 07.12.2006 – 20:47

Перегляд дописуIvanko Verezhak (1.12.2006 13:37) писав:

нажаль я такий... а знати на перед не можна нічого, і крім того я б старався всіма силами змінити ситуацію....

А ти не думав, що іноді варто відступити, змиритися, не боротися?
Змінити ситуацію? А чи завжди варто? Чи не треба зрідка охолонути, перевести дух, подивитися на своє життя зі сторони і збагнути - цсе так, як має бути, навіть якщо ми хочемо іншого...
  • 0

#112 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 08.12.2006 – 12:50

Перегляд дописуОлесік (7.12.2006 20:47) писав:

А ти не думав, що іноді варто відступити, змиритися, не боротися?
Змінити ситуацію? А чи завжди варто? Чи не треба зрідка охолонути, перевести дух, подивитися на своє життя зі сторони і збагнути - цсе так, як має бути, навіть якщо ми хочемо іншого...
от зараз я зупинився, немає вже її ,я сам ,ну як са тепер нові горизонти відкрились передімоню, але якщо дивитись на зад і порівнювати то те що було зі мною було прекраснішим за те що є зараз ,можливо колись все поміняється, але то колись, хоча хто знає коли то колись буд*??? Можливо доля спеціально вирішила мене покарати за те що я три роки користувався дівчатами ,хоча вони того також хотіли, а я з свого боку нічого їм не обіцяв і взагалі ніколи і ніякій дівчині не сказав що кохаю адо люблю її...
  • 0

#113 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 08.12.2006 – 14:21

Перегляд дописуIvanko Verezhak (8.12.2006 12:50) писав:

от зараз я зупинився, немає вже її ,я сам ,ну як са тепер нові горизонти відкрились передімоню, але якщо дивитись на зад і порівнювати то те що було зі мною було прекраснішим за те що є зараз ,можливо колись все поміняється, але то колись, хоча хто знає коли то колись буд*??? Можливо доля спеціально вирішила мене покарати за те що я три роки користувався дівчатами ,хоча вони того також хотіли, а я з свого боку нічого їм не обіцяв і взагалі ніколи і ніякій дівчині не сказав що кохаю адо люблю її...

Бог нам завжди дає змогу побувати в обох ролях - жертва і монстр, зраджений і той, хто зраджує, коханий і закоханий...
Мабуть, для того, аби ми краще розуміли людей навколо себе. Аби усвідомили, що у них на серці. Бо теж саме пережили...
  • 0

#114 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 14:08

Перегляд дописуОлесік (8.12.2006 14:21) писав:

Бог нам завжди дає змогу побувати в обох ролях - жертва і монстр, зраджений і той, хто зраджує, коханий і закоханий...
Мабуть, для того, аби ми краще розуміли людей навколо себе. Аби усвідомили, що у них на серці. Бо теж саме пережили...
Зараз я в пошуках ,і майже знову знайшов ,прото дівчина, цікава прекрасна, і знаєш подобається. Хоча спілкуємось тільки в неті і взагалі з різних міст. Зістрітись маємо десь за півтора тижні...
  • 0

#115 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.12.2006 – 14:16

Перегляд дописуIvanko Verezhak (11.12.2006 14:08) писав:

Зараз я в пошуках ,і майже знову знайшов ,прото дівчина, цікава прекрасна, і знаєш подобається. Хоча спілкуємось тільки в неті і взагалі з різних міст. Зістрітись маємо десь за півтора тижні...
воно тобі треба ? стосунки на відстані це суцільна лажа
  • 0

#116 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 14:39

Перегляд дописуIvanko Verezhak (11.12.2006 14:08) писав:

А де вона живе? про100 цікаво бо якшо не дуже далеко то ше реально, ну а якшо дуже дальше...буду тримати за тебе кулаки!
  • 0

#117 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 11.12.2006 – 14:51

Перегляд дописуTopper (11.12.2006 14:39) писав:

А де вона живе? про100 цікаво бо якшо не дуже далеко то ше реально, ну а якшо дуже дальше...буду тримати за тебе кулаки!
Вчиться в Тернополі ,а живе у Галичі... але у Франківськку буває часто. апознайомився з нею в інфому фотумі ,нашому Івано-Франківському. :(
  • 0

#118 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 13.12.2006 – 01:04

Перегляд дописуIvanko Verezhak (11.12.2006 14:51) писав:

Вчиться в Тернополі ,а живе у Галичі... але у Франківськку буває часто. апознайомився з нею в інфому фотумі ,нашому Івано-Франківському. :(

Думаю, ти б не зміг жити без амурних проблем і пригод. І усе те, що з тобою відбулося з твоєю поередньою дівчиною, - частина твого життя. Причому необхідна і не найгірша ;)
Чи ні?
  • 0

#119 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 13.12.2006 – 16:05

Перегляд дописуОлесік (13.12.2006 01:04) писав:

Думаю, ти б не зміг жити без амурних проблем і пригод. І усе те, що з тобою відбулося з твоєю поередньою дівчиною, - частина твого життя. Причому необхідна і не найгірша :(
Чи ні?
Можливо і так ,але то не пригоди ,а просто життя...
  • 0

#120 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 10:00

:D я думав, що вік не перешкода - вчора пересвідчився в протилежному --- життя втратило сенс.
Ну не розумію вас люди, чому, чому дивитися лише на зовнішність і вас не цікавить те що всередині.
ВІК - думаю це не єдина причина але він відіграв також не останню роль.
не можу я жити так, життя має бути не таким. Так що можна сказати я впав у вікову прірву.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних