Перейти до вмісту

Big Brother вже в Україні

Повідомлень в темі: 31

#21 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2011 – 09:36

Перегляд дописуScarlett (18.09.2011 18:08) писав:

Дарма ви так говорите про шоу, яке транслюэться у майже 40 країнах світу, а його переможці стають знаменитими й успішними людьми.
це все симулякр, всім вдовбали що відомий зачить успішний, а чи це дійсно так, ніхто ж незнає
для того щоб успішним для себе потрібно бути освідченим, досягти якогось дзену.
особисто для мене дуже мала кількість тих відомих людей являється тими, про кого можна сказати, що індивід розкрив себе в тому виді діяльності.
наприклад Актори, реально багатопланових акторів, які можуть зіграти хоч стілець, їх же зовсім мало, набагато більше просто мармиз
і так багато в чому

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2011 08:11) писав:

Ну так, не дуже вийшло. Просто спойлерів не хотів давати :)
Сенс у тому, що в тій книзі Старший(Великий) Брат відображає тоталітарну владу країни Океанія. У кожного громадянина в домі є иака штука як телекран. Це щось на зразок телевізора, але не простого, він може не тільки показувати, але і сам спостерігати. Ну і по всій країні висять плакати Big Brother Watches You.
ну да, це шоу, це плавний підвід людства до тоталітаризму. коли будуть правити власть імущі загниваючого заходу ;)
  • 0

#22 Scarlett

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.09.2011 – 14:05

Багато тут нафлудили і про те, що це фігня і про Дом-2... І про те, що таке успішна людина. Висловлю свою думку.

Як на мене, це шоу все-таки ліпше за Дом-2. Тут нема гламурних ведучих, зайвих і бескінечний пафос теж поки не дуже проявився. Перші два дні мені справді було цікаво дивитись. Я не реаліті-шоу-манка і зрідка дивлюсь серіали, але мені здається, що такі виникли внаслідок того, що глядач хоче таке дивитись. Більше того, є цілий типаж людей, які чисто психофізично налаштовані на те, аби брати участь у таких проектах-викликах. Можливо, вони відчувають в житті якийсь ступор, чи паузу і тому йдуть на такі шоу. Я не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки, це дозволяє людям самореалізуватись.

Комусь для цього потрібен Х-фактор, комусь Майданс чи ще щось і т.д.

Легко сказати, що це гівно. Наш глядач взагалі часто оцінює більшість потоку інформації по ТБ, як гівно - навряд це говорить про його ерудицію та обізнаність, скоріше про пофігізм і абсентеїзм.
  • 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2251 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 14:08

Перегляд дописуScarlett (21.09.2011 15:05) писав:

Легко сказати, що це гівно. Наш глядач взагалі часто оцінює більшість потоку інформації по ТБ, як гівно - навряд це говорить про його ерудицію та обізнаність, скоріше про пофігізм і абсентеїзм.

Дозволю собі не погодитися. На мою думку це свідчить про те що по телебаченню показують загалом гівно.
  • 0

#24 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.09.2011 – 14:27

Перегляд дописуKatod (21.09.2011 10:36) писав:

наприклад Актори, реально багатопланових акторів, які можуть зіграти хоч стілець, їх же зовсім мало,
Зауважу, що багатоплановість не є ознакою гарного актора. Можна мати один типаж і бути дуже правдоподібним чи незвичним.
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 07:26

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (21.09.2011 15:27) писав:

Зауважу, що багатоплановість не є ознакою гарного актора. Можна мати один типаж і бути дуже правдоподібним чи незвичним.
це довга і цікава тема, яку треба розглядати на прикладах ;)

Більше того, є цілий типаж людей, які чисто психофізично налаштовані на те, аби брати участь у таких проектах-викликах. Можливо, вони відчувають в житті якийсь ступор, чи паузу і тому йдуть на такі шоу. Я не бачу в цьому нічого поганого. Навпаки, це дозволяє людям самореалізуватись.
ха ха ха :)
цікаво, яка психофізіологія людей, які йдуть на такі шоу? Якщо ти вже про це заговорила, може вони горбаті, і холерики, може вони стрункі флегмати?

Комусь для цього потрібен Х-фактор, комусь Майданс чи ще щось і т.д.
а хтось займається справою, і його колись показують на діскавері :ggggg:
  • 0

#26 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 13:14

Дарма ви тут всі такі зверхні і розумні)

Я теж вважаю реаліті -шоу в основному рідкісним лайном, саме тому ніколи не дивилась, ДОМ і Останніх героїв і не дивлюсь Мексиканські канікули.... Але Біг Бразер впродовж першого тижня більш-менш регулярно переглядала. Більше того, рвідкісний випадок, коли до шоу обрали вміняємий народ, не інтригантів і не пафосних дівчаток. Костянтина взагалі дуже приємно слухали на їхніх дебатах про кар'єру і здоров'я. Деякі його репліки цікавіші за висловлювання багатьох представників сусп.-пол. еліти нашої країни.
  • 0

#27 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.09.2011 – 13:41

Перегляд дописуElo4k@ (23.09.2011 14:14) писав:

Дарма ви тут всі такі зверхні і розумні)

Я теж вважаю реаліті -шоу в основному рідкісним лайном, саме тому ніколи не дивилась, ДОМ і Останніх героїв і не дивлюсь Мексиканські канікули.... Але Біг Бразер впродовж першого тижня більш-менш регулярно переглядала. Більше того, рвідкісний випадок, коли до шоу обрали вміняємий народ, не інтригантів і не пафосних дівчаток. Костянтина взагалі дуже приємно слухали на їхніх дебатах про кар'єру і здоров'я. Деякі його репліки цікавіші за висловлювання багатьох представників сусп.-пол. еліти нашої країни.

Видно ти не надто віддалена від реаліті шоу. Про "Мексиканські канікули" вперше чую.
Да і нормальні люди працюють на підприємствах та заводах, а не в ріаліті шоу знімаються.
  • 0

#28 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 14:48

Це дивлячись що визначати за критерії нормальності))
Серед учасників є гей і організатори шоу вважаюьть, що це нормально, хтось думає інакше. Мені індиферентно)
А взагалі з приходом ще 7 учасників на шоу, попередні 7 здаються просто бубочками)) Володимир вже не такий одіозний як раніш. Костянтин вже руками не махає... Як зразу оточення змінює людей
  • 0

#29 Scarlett

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 30.09.2011 – 17:10

Мені дуже імпонує Ельдар, який гарно розмірковує і говорить. А вічно ображена Олександра здається знайшла у ньому свого союзника і аж "похарашела". Шоу набирає обертів. Чесно, контингенг, який там зібрався - подобається. Усі звичайні, але з головою на плечах. Крім Спартака - це фейспалм.

Собсна, сам снайпер ізраїльскої армії - Ельдар

Зображення
  • 0

#30 ThatSomeone

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 02:36

Чисто фізично не переношу такі шоу, та й правда по зомбоящику нема що дивитись сама реклама або російські фільми. От не можу зрозуміти, що цікавого в цих реаліті-шоу. Всі ходять і розмовляють по сценарію, щось ниють, "сваряться". Тупізм. Ліпше подивитись якийсь нормальний фільм.
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 14:06

трохи бачила цю програму. тому можу без зайвої голослівності заявити - шоу про збіговисько пустопорожніх люмпенів. людям таке подобається.
  • 0

#32 Paw

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 19.10.2011 – 18:44

Боже... це "Дом 2" дубль другий? Мене від подібних шоу верне. Один з багатьох факторів деградації суспільства.

Повідомлення відредагував Paw: 19.10.2011 – 19:05

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних