Перейти до вмісту

Тест К.Купера

Повідомлень в темі: 44

#21 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.09.2011 – 01:15

Перегляд дописуGlobetrotter (2.09.2011 23:53) писав:

про яку силу можна говорити при слабкому серці...
але, на колір і смак всі фломастері різні :)
При чому тут серце взагалі.
Я біг спеціально не треную.
Хоча думаю можу тренуватись спеціально - таким чином автоматичну скину вагу з 90 до 80кг. Ну і буду виглядати худим як і 90% бігунів (не вважаючи спринтерів). Тоді відповідно і тест цей краще здам... Отаке..
І це аж ніяк не оцінка фізичного стану)

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 03.09.2011 – 01:16

• 0

#22 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 05.09.2011 – 07:21

Перегляд дописуMr.Ripley (3.09.2011 02:15) писав:

При чому тут серце взагалі.
Як думаєш, чи є в людини орган, що може нормально функціонувати без здорового серця?

Перегляд дописуMr.Ripley (3.09.2011 02:15) писав:

Тоді відповідно і тест цей краще здам... Отаке..
І це аж ніяк не оцінка фізичного стану)
Купер за час роботи в армії обстежив десятки тисяч вояків, систематизував результати, розробив теорію аеробіки, якою користується весь світ, а Mr.Ripley за шість секунд розгледів в ньому шарлатана і аргументовано розтрощив всі ці буржуазні штучки в пух і прах. Браво! Всі в зал! :)
  • 0

#23 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 06.09.2011 – 22:02

Цитата

Браво! Всі в зал!

Спочатку треба зохавати спортивне харчування :rolleyes:
  • 0

#24 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 00:39

Перегляд дописуЗварич (6.09.2011 23:02) писав:

Спочатку треба зохавати спортивне харчування :ggggg:
Спортивне харчування - це 100%-не викачування грошей :) І немаленьких ГРОШЕЙ!!!
Піду краще вип"ю після тренування по 100 грам із тренером своїм сенсеєм МАЙСТРОМ СПОРТУ :lol: . В нього "мускулів" нема - а дівок, хоч відбавляй :) І в нього стоїть нормально, на відміну від качків. І в стільки-то років :lol:

Перегляд дописуGlobetrotter (5.09.2011 08:21) писав:

Як думаєш, чи є в людини орган, що може нормально функціонувати без здорового серця?
Купер за час роботи в армії обстежив десятки тисяч вояків, систематизував результати, розробив теорію аеробіки, якою користується весь світ, а Mr.Ripley за шість секунд розгледів в ньому шарлатана і аргументовано розтрощив всі ці буржуазні штучки в пух і прах. Браво! Всі в зал! ;)
Давай так я важу 120 кг - ти важиш 50 кг. В обох жодної каплі жиру.
Цікаво, хто краще здасть тест?

Або інша ситуація
спринтер і легкоатлет

Це суто легкоатлетичний тест (біг на великій дистанції). Я не казав, що це погано чи це добре. Одне можна сказати - кожному своє... Будь-який спорт - це здоров"я. Це краще - ніж сидіти за компютером або шкідливі звички.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 21.09.2011 – 00:24

• 0

#25 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 07:13

Перегляд дописуMr.Ripley (21.09.2011 01:39) писав:

Давай так я важу 120 кг - ти важиш 50 кг. В обох жодної каплі жиру.
Відколи це відсутність жиру стало показником тренованості? З таким підходом аноректичні модельки мають бути чемпіонками з марафону...
Краще здасть тест той, хто ліпше тренований - моя відповідь.

Будь-який спорт - це здоров"я...

Тут криється помилка - спорт НЕ тотожний здоров'ю. Фізкультура так, але не спорт. Але це вже зовсім інша тема...
  • 0

#26 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.09.2011 – 07:23

Ну існує нормальна вага людини. Так сказати конструктивно обумовлена. І це, мабуть, не 120 кг. Адже кості не факт, що товщають, наприклад.
  • 0

#27 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 16:59

Перегляд дописуGlobetrotter (21.09.2011 08:13) писав:

Відколи це відсутність жиру стало показником тренованості? З таким підходом аноректичні модельки мають бути чемпіонками з марафону...
Ну - якшо помічали "аноректичні модельки" - такі і бігають на марафонських дистанціях...( Це означає - що вони 100% складуть тест краще..
А відсутність жиру - я мав на увазі - 100% м"язів, спортивна тілобудова)

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2011 08:23) писав:

Ну існує нормальна вага людини. Так сказати конструктивно обумовлена. І це, мабуть, не 120 кг. Адже кості не факт, що товщають, наприклад.
ну і яка нормальна вага?

Перегляд дописуGlobetrotter (21.09.2011 08:13) писав:

Тут криється помилка - спорт НЕ тотожний здоров'ю. Фізкультура так, але не спорт. Але це вже зовсім інша тема...
Нууу так) У нас в залі фізкультурою 80% займаються. І мотивація в них близька до нульової. І результат точно такий же вже протягом 2х-3х років.)))
а як змусити себе бігати просто так - не знаю.

Ну припустимо, я бігаю на великій дистанції. 100% я буду скидати вагу. Стану просто ХУДЮЩИМ! Зате буду говорити, - я добре здав тест Купера (звичайно - чим більше я скину - тим краще здам - це 100%). Це звичайний легкоатлетичний тест. І про ніяку загальну працездатність з цього говорити не варто.

"Турнікмен" нічого не зможе протиставити паверліфтеру в залі, а паверліфтер - не зможе проявляти себе на турніку краще за "турнікмена".
Бігун на велику дистанцію не зрівниться з спринтером в спринті, так само спринтер нічого не досягне в марафоні (ну покаже якийсь середній результат та й все).

Це РІЗНІ м"язеві волокна, і говорити - що щось краще - а щось гірше може той - хто ні в чому не розбирається.

М'язи людини бувають 2 типів (залежно від типу м'язових волокон) - "червоні м'язові волокна" та "білі м'язи". Червоні м'язові волокна мають виключно високу витривалість до навантажень, за цю здатність їх інколи називають "марафонськими". Білі м'язи, здатні створювати зусилля надвисокої потужності, але за короткий проміжок часу, внаслідок того, що вони виснажуються, звідси і пішла назва "м'язи-спринтери".

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 21.09.2011 – 17:00

• 0

#28 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 19:11

Перегляд дописуGlobetrotter (16.08.2011 07:57) писав:

12-ти хвилинний тест Купера для визначення фізичної працездатності
Це цитата з мого першого повідомлення (для нагадати)
Спринтер скільки часу біжить свою дистанцію, - 10с, 20с, хвилину?
Важкоатлет скільки часу піднімає вагу, а потім її утримує, 5с. Це не працездатність, що вимірюється секундами. Це максимальне зусилля, анаеробне навантаження, яке в кінцевому результаті пошкоджує серцевий м'яз через роботу при дефіциті кисню.
Свій тест Купер придумав для того, щоб найпростішим способом виміряти кількість здоров'я. І зробити правильні висновки. І не боятися схуднути, бо зайва вага теж шкодить здоров'ю (правильна вага = ріст - 100)
А для кого ідеал здоров'я перекачані біцепси, - ну що, кожному своє. Зустрінемося через 10 років, обміняємося думками...
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.09.2011 – 20:28

Перегляд дописуMr.Ripley (21.09.2011 17:59) писав:

ну і яка нормальна вага?

Хотів відповісти на це питання ще коли писав пост, але а ні достовірних джерел, а ні надійних формул не знайшов.

Перегляд дописуGlobetrotter (21.09.2011 20:11) писав:

І не боятися схуднути, бо зайва вага теж шкодить здоров'ю (правильна вага = ріст - 100)
Не впевнений у строгій лінійній залежності. Так сталось, що усе природнє нелінійне. (звісно є виключення)
  • 0

#30 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 20:38

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2011 21:28) писав:

Не впевнений у строгій лінійній залежності. Так сталось, що усе природнє нелінійне. (звісно є виключення)
Звісно, це не догма. Це верхня межа при широкій кістці :)
  • 0

#31 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2011 – 21:35

а є показники для академічної греблі?

Перегляд дописуFT232BM (21.09.2011 08:23) писав:

Адже кості не факт, що товщають, наприклад.
Кості стають міцнішими. Є такий механізм, щоправда не впевнений чи можна цього досягти збільшивши вагу, однак ударами по чомусь твердому твердість кістки можна збільшити за пару років.
  • 0

#32 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 21.09.2011 – 22:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.09.2011 22:35) писав:

наскільки знаю є три тести Купера. Ці три вправи входять в триатлон.
плавання велосипед біг.

Пошкоджує чи не пошкоджує серцевий м"яз - це все відносно))
Як і деякі сперечаються - хто довше проживе.
Розмова ні про що.

Може і побігаю для цікавості!! Тоді і результат напишу!!

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 21.09.2011 – 22:13

• 0

#33 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 22.09.2011 – 07:22

Перегляд дописуMr.Ripley (21.09.2011 23:38) писав:

Може і побігаю для цікавості!! Тоді і результат напишу!!
О, це діло! Але не раджу без тренування відразу бігти тест. Треба хоча б місяць регулярно потренуватися, а тоді вже бігти на час.
Якщо у Львові - з радістю складу компанію :)

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.09.2011 22:35) писав:

В нкижці, яку я цитував є ще 3-х мильний тест для ходьби. Для греблі не зустрічав.
  • 0

#34 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 14:56

Піду краще вип"ю після тренування по 100 грам із тренером своїм сенсеєм МАЙСТРОМ СПОРТУ :ggggg: . В нього "мускулів" нема - а дівок, хоч відбавляй :lol: І в нього стоїть нормально, на відміну від качків. І в стільки-то років ;)
Не довго думав, як для підколу?:lol:

Цитата

Це суто легкоатлетичний тест (біг на великій дистанції). Я не казав, що це погано чи це добре.
Тримай один з військових силових тестів. Він складається з 4-х вправ, які роблять 5-7 разів по колу без перерви, на швидкість:
1. Десять віджимань на кулаках
2. 10 "пружин": упор сидячи-упор лежачи-упор сидячи
3. 10 разів прес на спині. Перше коло підйом тулуба, друге - ноги за голову і т. д.
4. 10 разів вистрибування з упору сидячи якомога вище.
Спробуй:)
Після тесту 3 хв. відпочинку і таки біг 3 км.

Щодо тренера... Не МС, а МСМК, самбо. В 46 років 2-4 кола тесту він робив разом з нами. І крос потім біг, правда в спортивному костюмі.
В жовтні їде до Греції на змагання ветеранів - силовиків. Солянка стандартна: біг, плавання, гімнастика, боротьба, стрільба. І 100 грамів потім вип"ють "за мир у всьому світі". Ти щось маєш проти? :)
  • 0

#35 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 23:49

Перегляд дописуЗварич (23.09.2011 15:56) писав:

Щодо тренера... Не МС, а МСМК, самбо. В 46 років 2-4 кола тесту він робив разом з нами. І крос потім біг, правда в спортивному костюмі.
В жовтні їде до Греції на змагання ветеранів - силовиків. Солянка стандартна: біг, плавання, гімнастика, боротьба, стрільба. І 100 грамів потім вип"ють "за мир у всьому світі". Ти щось маєш проти? :D
І що з того?
Це ніякий не підкол, це розписано хід твого мислення. Ще залишилось додати від протеїна не стоїть і все (погляд на спортивне харчування). Або навіщо тренуватись взагалі, якшо силу не застосуєш?

Я уже писав - що кожен займається тим, що йому подобається. Це не означає, що одне краще, а друге - гірше.
І не варто свою тупість проявляти =) Ясно, що кожен хвалить своє - і буде казати - це для здоров"я просто супер, я проживу більше і т.д.
На рахунок того - що п"є по 100 грам - ну це я не знаю взагалі, що за режим такий - але тут ХИЗУВАТИСЬ немає чим.

Перегляд дописуЗварич (23.09.2011 15:56) писав:

1. Десять віджимань на кулаках
2. 10 "пружин": упор сидячи-упор лежачи-упор сидячи
3. 10 разів прес на спині. Перше коло підйом тулуба, друге - ноги за голову і т. д.
4. 10 разів вистрибування з упору сидячи якомога вище.
Спробуй:lol:
Після тесту 3 хв. відпочинку і таки біг 3 км.
А потім битись головою об стіну :happy1: Не вистачає ще повзти.

Якшо я захочу єдиноборствами займатись, я знаю - що тренажерний зал ніяких плюсів в цьому не дає, але і мінусів теж ( ясно що тренування там спеціальні - це ж не тренування паверліфтерів) На прикладі боксерів можна глянути - деякі тримають себе в формі - а деякі жиром запливають.
  • 0

#36 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 16:36

То як на рахунок силового тесту? Хоча б 3-4 кола і НЕ на швидкість твоє серце ще витримує? Чи вже ні?
  • 0

#37 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 27.09.2011 – 08:35

i 

почистила

• 0

#38 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 18:23

Як на мою думку, показником фізичного розвитку має бути комплекс випробувань - біг на 3 км, стометрівка, підтягування і прес - наприклад, можливо це не самі вдалі вправи - але перші що спадають на думку.
  • 0

#39 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 20:21

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 19:23) писав:

Як на мою думку...
Треба було трохи скорше запропонувати свою думку військовому відомству США, вони б вигнали К.Купера, взяли тебе на його місце і ти би став міліонером...
А тепер навряд чи когось зацікавить твоя нічим не обгрунтована мисля, тим більше, що тема таки про тест Купера :(
  • 0

#40 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.09.2011 – 21:34

саме бігом не займалася давненько, але загалом аеробними вправами займаюся доволі активно і в різних формах.
спробувала побігати - виходить на посередній результат навіть без сильного напрягу.
тепер до всього ще вирішила включити в свою програму тренувань ще й біг по 15-20хв
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних