Перейти до вмісту

Азаров знову просуває формузу 3+1


В цій темі немає відповідей

#1 Вадя Ротор

    Генеральний писар

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 11.08.2011 – 14:19

  • 0
Наш неповторний Микола Янович знову тягне Україну до союзу з Росією, Білоруссю та Казахстаном. Спочатку він намагався ЄЕПнути Україну - не вийшло, потім переймався ідеєю митного союзу - знову не клеїться; тепер він вирішив підійти до цього з іншого боку - на ІХ засіданні українсько-російського форуму "Друга хвиля світової кризи. Перспектива українсько-російських відносин" наш прем"єр висловив ініціативу об"єднати Україну, Росію, Білорусь та Казахстан на ринку зерна, аби ці чотири держави виступали як один суб"єкт на ринку - і для ілюстрації цього "витягнув із далекої шухляди" уже трохи підзабуту формулу "3+1".

Наш ненаглядний сказав: «В этом году экспортный потенциал Украины приблизительно 24 миллиона тонн зерна. В России, насколько мне известно, приблизительно 35 миллионов тонн. Казахстан имеет экспортные возможности приблизительно 15 миллионов тонн. Сложим и получим очень серьезную долю мирового рынка».

Як бачимо. згідно геніальних математичних розрахунків Миколи Яновича, 3+1 = багато. Тільки чомусь нам здається, що цю ідею чекає такий же крах, як і попередні об"єднавчі ініціативи Азарова і Ко: Україна і Росія - різні країни з різними інтересами, що вже казати про Білорусь та Казахстан? Таке об"єднання неприродне, і якщо його і вдасться штучно склепати, толку від цього буде, як від Лебедя, Щуки і Рака: кожен буде перетягувати на свій бік.

Зображення

Це Росія, Білорусь і Казахстан. Микола Янович чомусь вважає, що туди треба додати і Україну...

За матеріалами сайту Фумігаційної асоціаціїКількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних