Перейти до вмісту

Діяння Брейвіка


Повідомлень в темі: 64

#41 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 28.07.2011 – 07:26

Перегляд дописуTwinkle (27.07.2011 21:23) писав:

Відчувається одне: якщо я завтра вб'ю чужу дитину, післязавтра вб'ють мою. Так зрозуміліше?
Коли ситуація стосується Зах. Європи, а саме вона і є причиною дій норвежця, то раджу пані відкрити очі, побачити самій ситуацію, а не заявляти тут свою позицію, грунтуючись на інформації отриманої із CNN, BBC, Spiegel чи Monde. Іде прихована війна. А на війні правило "я не вбиватиму чужу дитину, бо завтра вб'ють мою" виглядає смішно і по-дитячому наївно. Так зрозуміло?

Цитата

Суспільство взагалі збудоване на негласній згоді не робити іншим того, чого не хочеш, щоб зробили тобі.
О, так пані фільософ-гуманітарій? Змушений паню, розчарувати: суспільство побудовано на боротьбі, конкуренції. І живе воно за правилом, яке і забезбечує еволюцію: здобути свій "кусок м'яса", не гірший, а то і кращий ніж в сусід.

Цитата

якщо ти порушуєш негласну угоду не вбивати, то запускаєш спусковий механізм, який врешті-решт добереться до тебе і твоїх близьких.
Негласну угоду якраз і порушили приїзджі паразити від скукі нєчєвонєдєланья. Але пані цього не знає і останні дії для неї є єдиним і достатнім аргументом для формування своєї позиції. Насилля з боку африканоарабів, висловлюючись мовою пані, запустило спусковий механізм.


Цитата

Чим я собі суперечу?

Ви хочете не вбивати і водночас ви хочете бути господинею, панею у своєму домі, хочете жити за неписаними правилами, що мимоволі уклалися в силу ваших уподобань, обов'язків, звичок тд. Ви запрошуєте у свій дім домробітницю, яка згодом не тільки перестає виконувати свої обов'язки, а й залишається у вас на постійно, вона нахабніша за вас, змінює так би мовити, устав монастиря, вона стала частиною сім'ї, закони всі на її боці, виселити її ви не маєте права, "круглі столи" призводять як і завжди до відомо чого, і тепер повертаючись з роботи, ви весь час змушені проходити до себе в кімнату попри диван у вітальні, на якому "частина вашої сім'ї" гаряче трахається з черговим жеребцем. Приваблива картина, га? У вас є два шляхи: поїхати зі свого дому, або вдатися до насилля, навіть якщо воно і означатиме убивство. Але, оскільки ви цивілізована людина, то безумовно, ви зберете чемодан, ввічливо попрощаєтеся, і подастеся на вокзал до безпритульних. Приваблива картина, га?
Або, скажімо, так. Ви наймаєте садівника доглядати свій чудовий сад. Виділяєте йому якийсь куток у своєму домі. Згодом, до нього переїзджає дружина і двоє дітей. Через два роки дітей уже четверо. Згідно із законом, вони живуть в антилюдських умовах в тій комірчині. Ви змушені будувати їм дім. У своєму ж садку. За свої ж кошти. Оскільки діти "садівника" хочуть мати простір для гуляння, він "розширює" дит.майданчик за рахунок дерев, кущів та клумб вашого садка. "Садівник", отже, став безробітним. Грошову допомогу йому і дітям, звісно, платите ви. Діти його скоро виростуть і за їхню освіту платитимете також ви. Своїм садком тепер насолоджуєтесь, виключно, по фотографіях.
На місці вас може бути будь-яка людина, або ж держава, в даному разі норвежська. "Садівник" - зрозуміло хто.Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.07.2011 22:57) писав:

У нас ще гірше, і Мухамет не потрібен. Загрозу несуть "наші" "правоохоронні" органи більшу за всякого чужинця.
О, у нас паталогія зразкова. Тут ситуацію не виправить не те що терапія, але і нашіптування знахаря. Ліки лиш одні - хірургія. Або методи норвежця проти "правоохоронців". Регулярно, послідовно проводити їх у міліцейських відділках чи в місцях скупченння міліцаїв. Якщо, скажімо, щотижня влаштовувати в тому чи іншому регіоні "профілактичні" дії щодо "правоохоронців" аля-Брейвік, регулярно проводити інформаційну-роз'яснювальну роботу з приводу причин, які призводять до "профілактики", то аж бігом матимемо чесних, непідкупних, зразкових міліціянтів.
 • 0

#42 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2011 – 08:39

Перегляд дописуTwinkle (27.07.2011 17:00) писав:

Це взагалі окреме питання. Де є успішний бізнес, там є мізки. Якщо у Брейвіка їх немає, то що користі з убивства успішного іммігранта? У Брейвіка все одно бізнес ніколи успішним не буде. Може, всіх успішніших за нас повбиваємо, через сам тільки факт, що вони успішніші?

Чисто по темі: масові розстріли (вбивства загалом) беззахисних невинних людей виправдати не можна. Ніяк. За жодних обставин.
ну от якраз оце окреме питання і є суттю боротьби за виживання. Чи повинна людина миритися і коритися з тим що вона гірша від когось? Так нас навчає християнство вже тисячу років. жиди хитріші, жиди розумніші, а ти гой, будь покірним.
Якщо гої визнають свої недоліки перед іншими людьми, чи повинні вони тупо приректи себе на вимирання?

У боротьбі за виживання не може бути ніяких самомобмежень, бо це теж саме самогубство. а вижити потрібно за всяку ціну. навіть якщо особа дурніша від інших, всеодно інстинкт виживання перш за все. інстинкт виживання є в найдурніших людей. а от розумні люди придушують цей інстинкт. горе з розуму. ті ж самі іммігранти покинули свій рідний дім, подалися за моря, саме задля виживання, і вже один їх приїзд - це боротьба за виживання без самообмежень. зате корінні жителі обмежують себе толерастією, просто здаються окупантам.

невдаха, навіть коли визнає що невдаха, не повинен полишати боротьбу за виживання, і задля виживання всі методи хороші. аби тільки добре розуміти наслідки своїх дій.

Перегляд дописуdenner (27.07.2011 20:09) писав:

...
По-друге сама собі суперечиш. Якщо не дати відсічі розперезавшимся рабам, то вони обов'язково займуть місце панів. Хотів би я подивитися, що би залишилося з твоєї політкоректності і гуманізму, якби тобі реально загрожувала перспектива покинути тепленьке робоче місце і йти підмітати сміття за тими ж арабами. Грозила перспектива жити за законами шаріату. Грозила перспектива по п'ять разів щодня слухати завивання муедзіна до молитви...
ну он толераст Ющ запросив татар до криму, думав такий хитрий, політичну гру веде. а тепер у Криму вбивають українців по законам шаріату, і нормально потім гуляють на волі. та і інших містах де студенти вчилися та й залишилися - ті ж порядки. якщо чужинець вбиває українця - то це глухарь, скажуть шо гопота місцева, і нікого не спіймають. а якщо хтось спробує помститися, то судитимуть як за злочин на основі расової неприязні.

Перегляд дописуdenner (27.07.2011 20:09) писав:

"дворянству" це все байдуже, бо їхні діти учаться в дорогих приватних ліцеях, куди простим немає доступу, живуть в охороняємих районах в своїх gated community і негра чи араба, бачать лише з вікна машини. Головне для них, щоб працювала система, яка дає гарний дохід та чудове місце під сонцем їм та їхнім дітям.
а от тут ти не правий. бо їх обслуга, їх охорона - з часом то стануть все ті ж іммігранти. а олігархи з країн третього світу відправляють учитися дітей до тих самих дорогих ліцеїв. от як я був студентом, то я вибрав непопулярний факультет, щоб на безплатно попасти, бо конкурсу майже немає. і чурок там не було жодного, вони були на престижних факультетах. ну і значно більше чурок в дорожчих ВУЗах.

Просто люди, в азартній гонитві за грошами, сліпнуть... не бачать наслідків своїх діянь, лиш аби грошей побільше. азарт - це хвороба страшніша наркоманії.

Перегляд дописуTwinkle (27.07.2011 21:23) писав:

Відчувається одне: якщо я завтра вб'ю чужу дитину, післязавтра вб'ють мою. Так зрозуміліше? Суспільство взагалі збудоване на негласній згоді не робити іншим того, чого не хочеш, щоб зробили тобі. І з мораллю (чи релігією, як тут зараз будуть казати) це нічого спільного не має, просто якщо ми домовляємося, що я не краду в тебе, а ти в мене, і я цієї угоди дотримуюся, то можу цього очікувати від тебе. Інакше жити тут взагалі неможливо було б. Те саме і з вбивствами (та й зі всім решта): якщо ти порушуєш негласну угоду не вбивати, то запускаєш спусковий механізм, який врешті-решт добереться до тебе і твоїх близьких. І в тій ситуації виходом буде хіба що заритися в печеру з арбалетом і відстрілювати всіх, хто спробує наблизитися. Приваблива перспектива?
цей негласний договір діє в своєму суспільстві. а іммігранти приїжжають і не вливаються в місцеве суспільство а створюють своє. їх так відразу не приймають до місцевого суспільства, бо вони не відповідають критеріям, не так виховані. і вони створюють окреме суспільство, що територіально змішане з місцевим суспільством. і вони вже з самого початку відносяться до місцевих, як до ворогів. а місцеві відносяться до іммігрантів як до служок, от і виходить, що війна одностороння.

Перегляд дописуГетьман (27.07.2011 22:12) писав:

...Також ми зважимо на те, що іммігранти аж ніяк не біжать підмітати вулиці, вони живуть за допомогу держави, яка їм іде по безробіттю, тащаться від допомоги при народженні дитини, безплатної освіти і т. д. ...
ти сплутав свіжих іммігрантів і афроамериканців, чиїх предків завезли в америку як рабів. якщо іммігрантам так спішать давати допомогу від держави - то їдь туди та й отримуй. для отримання допомоги треба спочатку стати громадянином.

Перегляд дописуГетьман (27.07.2011 22:12) писав:

...яке дешевше було б зробити просто заплативши певній приватній комунальній службі (можливість платити якій з'явилася б від підвищення добробуту). ...
еге ж читав на баші про це прикол, як один директор вирішив поекономити і звільнив прибиральницю, що за 6000 (російських рублів) щодня мила підлогу, і уклав контракт з клінінговою фірмою, за 60000 на місяць їхні робітники приходили лише по суботам. економія!!! зате у них модні високотехнологічні швабри.

Перегляд дописуdenner (28.07.2011 08:26) писав:

... Іде прихована війна. А на війні правило "я не вбиватиму чужу дитину, бо завтра вб'ють мою" виглядає смішно і по-дитячому наївно. ...
а сама більша біда, що війна одностороння. одних атакують, вбивають і захоплюють, а інші терплять і чекають. ну і ще якимось дивним взаємним обміном відправляють свої контингенти військ у ті країни, звідки тікають біженці, і там стимулюють цей процес.

Перегляд дописуdenner (28.07.2011 08:26) писав:

О, у нас паталогія зразкова. Тут ситуацію не виправить не те що терапія, але і нашіптування знахаря. Ліки лиш одні - хірургія. Або методи норвежця проти "правоохоронців". Регулярно, послідовно проводити їх у міліцейських відділках чи в місцях скупченння міліцаїв. Якщо, скажімо, щотижня влаштовувати в тому чи іншому регіоні "профілактичні" дії щодо "правоохоронців" аля-Брейвік, регулярно проводити інформаційну-роз'яснювальну роботу з приводу причин, які призводять до "профілактики", то аж бігом матимемо чесних, непідкупних, зразкових міліціянтів.
тут причина в тому, хто у нас хоче служити в міліції. хто з вас форумчан бажає бути міліціонером?

Ось близький приклад. Поки російські солдати гинуть у Чечні, російські дівчата їдуть у москву на заробітки, чеченці у москві мають тих дівчат.

І ще приклад:

Цитата

...Во встрече с Путиным приняли участие руководители армянской, азербайджанской, еврейской, цыганской, белорусской, корейской и многих других подобных организаций. Обсуждался вопрос мультикультурализма.
...Все шло своим чередом, пока президент федеральной национально-культурной автономии азербайджанцев Садыков не заявил: «К сожалению, Владимир Владимирович, здесь сегодня нет русской национальной организации...Дело в том, что российские законы запрещают русским создавать собственную федеральную национально-культурную автономию...

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.07.2011 – 08:40

 • 0

#43 Maksym

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 207 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 28.07.2011 – 09:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 09:25) писав:

ти сплутав свіжих іммігрантів і афроамериканців, чиїх предків завезли в америку як рабів. якщо іммігрантам так спішать давати допомогу від держави - то їдь туди та й отримуй. для отримання допомоги треба спочатку стати громадянином.

Дозвольте не погодитися. Громадянином ставати не обовязково.

""
МОП (Міжнародна Організація Праці) створена в 1919 р. У 1962 р. на 46-й сесії МОП було прийнято угоду про основні цілі та норми державної політики, в якій закріплювалися такі самі права мігрантів, як і корінних жителів, зокрема у сфері соціального забезпечення. Країни, які ратифікували цю угоду, зобов'язалися надавати мігрантам за місцем їх проживання соціальну допомогу (оплату медичного обслуговування, допомогу в разі безробіття, хвороби, інвалідності, професійного захворювання тощо). У загальнішому плані визначається рівність мігрантів щодо національності, релігії, статі тощо.
""

Цікавим є те, що учасником МОП зобявязаний бути кожен член ООН. Тобто і Україна.

А ще є такі цікаві штуки як:
Конвенція про захист прав людини та основних свобод;
Конвенція про статус біженців;
Європейська конвенція про правовий статус трудящих мігрантів;

Тобто, чорнодупому достатньо отримати статус біженця (а таких пів-Африки) і йому, полюбасу буде краще житися ніж на батьківщині, де місячний дохід в 20$ рахується високим.

Список прав мігрантів шокуючий, держава змушена брати на себе обовязки з:
- надання місця проживання;
- надання продуктової допомоги;
- надання речової допомоги;
- надання іншої натуральної допомоги (ліки, буд матеріали і т.п.);
- консультування з питань праці, зайнятості і профорієнтації;
- допомога в професійній підготовці і перепідготовці;
- надання сприяння в придбанні лік і інших медичних засобів;
- при необхідності виділення фінансової допомоги на лікування;
- напрямок у спеціалізовані медичні установи;
- контроль за санітарним станом житла мігрантів;
- захист прав мігрантів;
- надання мігрантам інформації про їхні права й обов'язки;
- проведення консультацій з питань родини і виховання дітей;
- соціально-педагогічна робота з дітьми і підлітками;
- психологічне консультування;

Усі памятаємо червень-липень '11-го, коли після заворушень в арабському світі в Європу за місяць хлинуло 400! тисяч біженців. Їх же і депортувати влада не має права! Франція просила Італію, Іспанію, Португалію прийняти частину, тому що сама не давала ради з такою хмарою народу.

В 50-х роках Європа сама собі повісила на шию таке ярмо. А тепер не може з тим справитися, попросту загинається від тих хартій, конвенцій та міжнародних договорів. Міграція - це страшенний удар по культурній та економічній ситуації в Європі і з тим потрібно боротися.
На мою думку, досить бути чемними та ввічливими. Слід думати в першу чергу про своїх громадян, а вже потім про косооких і чорнодупих.
 • 0

#44 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 28.07.2011 – 09:46

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.07.2011 23:33) писав:

Як я попав туди не ясно, але про инше мова.
Та це нісенітниця, а от те, що ти вже є в списку Зварича "к устранению неугодних", який набуде сили зразу ж, як зваричоїди захоплять владу і оголосять в країні повний зваричізмдємакратізм, це вже щось. :lol:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 09:39) писав:

ну он толераст Ющ запросив татар до криму, думав такий хитрий, політичну гру веде. а тепер у Криму вбивають українців по законам шаріату, і нормально потім гуляють на волі. та і інших містах де студенти вчилися та й залишилися - ті ж порядки. якщо чужинець вбиває українця - то це глухарь, скажуть шо гопота місцева, і нікого не спіймають. а якщо хтось спробує помститися, то судитимуть як за злочин на основі расової неприязні.

Політкоректність і толерантність на дії. Себто, визнання своєї слабкостішості.

Цитата

а от тут ти не правий. бо їх обслуга, їх охорона - з часом то стануть все ті ж іммігранти. а олігархи з країн третього світу відправляють учитися дітей до тих самих дорогих ліцеїв. от як я був студентом, то я вибрав непопулярний факультет, щоб на безплатно попасти, бо конкурсу майже немає. і чурок там не було жодного, вони були на престижних факультетах. ну і значно більше чурок в дорожчих ВУЗах.

Освіту дітей імігрантів якраз фінансують з кишені пересічного норвежця, тому вони вже водіями і охоронцями не будуть. Факт того, що в правлячій партій в молодіжному русі купа таких дітей, які якраз і загинули, яскраво і підкріплює тмоє твердження.

Цитата

а сама більша біда, що війна одностороння. одних атакують, вбивають і захоплюють, а інші терплять і чекають. ну і ще якимось дивним взаємним обміном відправляють свої контингенти військ у ті країни, звідки тікають біженці, і там стимулюють цей процес.
Ну, захід теж нєхіло відірвався на Іраку, Афганіствні, Лівії...ЛИш вони воюють не з ти і не там. Воювати їм слід в себе, вдома, а то скоро програють.

Цитата

тут причина в тому, хто у нас хоче служити в міліції.
Та от такі, як Зварич і хочуть. :)
 • 0

#45 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2011 – 09:56

А є в мене така пропозиція - якщо вже европейцям так сильно потрібні іммігранти, то просто позбавити їх права виховання дітей. тобто щоб не мали права бути опікуном, не мали права працювати нянькою, і не мали права самі ростити своїх дітей. дітей іммігрантів відбирати з народження, і виховувати в дитбудинках без контакту з батьками. тоді такі діти імігрантів зможуть стати повноцінними громадянами країни.
 • 0

#46 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2011 – 10:33

Цитата

Да, и кстати: истинные националисты не убивают детей своего народа, даже если кто-либо пытается промыть им мозг, подобно AUF. Они были не марксистскими экстремистами, а всего лишь детьми.© Варг Викернес
Берген, 24 июля 2011 г.

 • 0

#47 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2011 – 10:51

Перегляд дописуMaksym (27.07.2011 20:16) писав:

Мене дивує одне: як можна непомітно викрасти кількасот стволів? :lol:
Це РФ. Там бомжі зі складів ядерні боєголовки тирять. Це неможливо зрозуміти.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.07.2011 12:58) писав:

А щоб зберегти цю соціальну піраміду, потрібно щоб дітей робили штучно. щоб науковці підбирали генетичний матеріал, вирощували ембріон у штучних умовах, виховували дітей у дитбудинках. тоді такі діти будуть виховані за європейською мораллю, будуть європейцями і зможуть працювати на поганих роботах.
Ти серйозно? :)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 09:39) писав:

ну он толераст Ющ запросив татар до криму
Лолщо? По-твоєму до Ющенка не було татар в Криму?
 • 0

#48 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2011 – 10:54

татари в криму були але Ющ організував їм зручну міграцію.
а про штучних дітей, так. люди ж хочуть жити як в мурашнику, як комахи.
то і хай організовують безстатевих робочих осіб, як мурах.
 • 0

#49 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2011 – 10:55

Перегляд дописуdenner (28.07.2011 08:26) писав:

О, так пані фільософ-гуманітарій? Змушений паню, розчарувати: суспільство побудовано на боротьбі, конкуренції. І живе воно за правилом, яке і забезбечує еволюцію: здобути свій "кусок м'яса", не гірший, а то і кращий ніж в сусід.
Ти плутаєш суспільство та стадо. Суспільство будується на суспільній моралі, а суспільна мораль - це набір правил, який показує, що корисно для суспільства. І чим більше інтереси суспільства переважають інтереси індивіда - тим більше суспільство відрізняється від стада.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 11:54) писав:

татари в криму були але Ющ організував їм зручну міграцію.
Тобто все ж таки були. А якщо покопатися, та подумати на скільки % їх стало більше з 2004?
 • 0

#50 Maksym

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 207 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 28.07.2011 – 11:05

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.07.2011 11:51) писав:

Це РФ. Там бомжі зі складів ядерні боєголовки тирять. Це неможливо зрозуміти.

Сміявся. Так, справді неможливо.

А щодо стерилізації, відбирання дітей і т.п., це вже зайве.
Простіше кожного мігранта та біженця зобовязати найти роботу протягом десяти днів. Якщо не находить - примусово спрямовувати на роботи: от і буде кому лайно черпати та вулиці прибирати. Плюс відпрацьовувати вартість проживання та усіх засобів наданих державою. Не подобається - нехай шукає краще; відмовляється - квиток додому нехай з ним "проводить профілактику" місцевий диктат.
 • 0

#51 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2011 – 11:33

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.07.2011 11:55) писав:

Ти плутаєш суспільство та стадо. Суспільство будується на суспільній моралі, а суспільна мораль - це набір правил, який показує, що корисно для суспільства. І чим більше інтереси суспільства переважають інтереси індивіда - тим більше суспільство відрізняється від стада.
ні це ти плутаєш. у зграї вовків теж інтереси зграї переважають інтереси окремого вовка. без цього правила взагалі б не формувалися зграї і стада. не було б зграй у вовків, а жили б як лиси. а хто з травоїдних живе не стадами а одноосібно? багато видів гризунів живуть сімями, ще хто?
 • 0

#52 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2011 – 12:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 12:33) писав:

ні це ти плутаєш. у зграї вовків теж інтереси зграї переважають інтереси окремого вовка.
Тому їх називають соціальними тваринами.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 12:33) писав:

а хто з травоїдних живе не стадами а одноосібно?
Косулі, зайці, лінивці, коали, лосі - перше що спадає на думку, але до чого тут стадо? Ми ж говоримо про суспільство, а не про стадо.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 28.07.2011 – 12:11

 • 0

#53 Twinkle

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1625 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2011 – 12:38

Перегляд дописуOlexandr (27.07.2011 22:10) писав:

Все правильно, глобально так і є. Але з точки зору Брейвіка все трохи не так, коли це все почалося, то він був, м’яко кажучи не в тому віці, щоб навіть голосувати на виборах.

Та це зрозуміло, значить так проголосували, умовно кажучи, його батьки.

Перегляд дописуdenner (28.07.2011 08:26) писав:

О, так пані фільософ-гуманітарій? Змушений паню, розчарувати: суспільство побудовано на боротьбі, конкуренції. І живе воно за правилом, яке і забезбечує еволюцію: здобути свій "кусок м'яса", не гірший, а то і кращий ніж в сусід.

Пані, крім цього, ще й християнка, але річ навіть не в тім.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 09:39) писав:

У боротьбі за виживання не може бути ніяких самомобмежень, бо це теж саме самогубство. а вижити потрібно за всяку ціну. навіть якщо особа дурніша від інших, всеодно інстинкт виживання перш за все. інстинкт виживання є в найдурніших людей. а от розумні люди придушують цей інстинкт. горе з розуму. ті ж самі іммігранти покинули свій рідний дім, подалися за моря, саме задля виживання, і вже один їх приїзд - це боротьба за виживання без самообмежень. зате корінні жителі обмежують себе толерастією, просто здаються окупантам.

невдаха, навіть коли визнає що невдаха, не повинен полишати боротьбу за виживання, і задля виживання всі методи хороші. аби тільки добре розуміти наслідки своїх дій.

Ну, так зрозуміліше. Заради виживання, то заради виживання, закони тваринного світу ніхто не скасовував. Але ж це як себе треба довести до такого стану, щоб вступали в дію базові фізіологічні (чи як там їх ще назвете) закони? Це не чужинець-окупант прийшов в Європу, це Європа гостинно його сюди закликала.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 09:39) писав:

одних атакують, вбивають і захоплюють, а інші терплять і чекають. ну і ще якимось дивним взаємним обміном відправляють свої контингенти військ у ті країни, звідки тікають біженці, і там стимулюють цей процес.

Цікава думка, я якось над цим раніше не задумувалася. Отже, виходить так: стимулюємо військові дії в інших країнах своїми "миротворчими" контингентами, для того щоб жителі цих країн могли отримати статус біженця і приїхати на безплатну соціальну допомогу в толерантну Європу. І тільки одне запитання виникає: НАВІЩО?

Перегляд дописуMaksym (27.07.2011 23:38) писав:

А тепер питання: навіщо в тій же Норвегії біженцю з Сомалі працювати, адже соціальна допомога є вищою ніж мінімальна зарплата? І який в нього стимул ставати повноправним членом суспільства і важко вкалувати "во благо", якщо він має безкоштовне житло і допомогу?

Перегляд дописуMaksym (28.07.2011 10:15) писав:

В 50-х роках Європа сама собі повісила на шию таке ярмо. А тепер не може з тим справитися, попросту загинається від тих хартій, конвенцій та міжнародних договорів. Міграція - це страшенний удар по культурній та економічній ситуації в Європі і з тим потрібно боротися.
На мою думку, досить бути чемними та ввічливими. Слід думати в першу чергу про своїх громадян, а вже потім про косооких і чорнодупих.

Тут всі мені так відповідають, наче у мене розум п'ятирічної дитини. Питання, шановні, не в тому, навіщо біженцю працювати, якщо йому дають безплатну допомогу. На таке погодилися б практично усі, це не питання. Питання в тому, навіщо європейці такі закони, конвенції тощо приймали. Ось в чому головне питання. І не вірю я, що з доброти душевної. От не вірю, і все тут. Явно переслідували приховані цілі. А тепер ті цілі повстали проти них же.

Щоб ви всі зрозуміли чітко мою позицію, я категорично проти напливу біженців з інших континентів. Просто на відміну від вас не вважаю вбивство хорошим засобом вирішення цієї проблеми.

І так, чемними і ввічливими треба бути: помахати ручкою з європейського берега кораблям з депортованими з Європи біженцями, які назавжди повертаються у свої країни без права відвідувати Європу. На цьому чемність має закінчитися.
 • 0

#54 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.07.2011 – 13:42

Перегляд дописуTwinkle (28.07.2011 13:38) писав:

Цікава думка, я якось над цим раніше не задумувалася. Отже, виходить так: стимулюємо військові дії в інших країнах своїми "миротворчими" контингентами, для того щоб жителі цих країн могли отримати статус біженця і приїхати на безплатну соціальну допомогу в толерантну Європу. І тільки одне запитання виникає: НАВІЩО?
бо там є золото, нафта, алмази. Та що там ресурси, то таке. Воюють навіть за наркотики. Он в афгоністані немає нічого окрім наркотиків, і афганці не їдуть до америки на заробітки, вони би собі там спокійно жили по своєму. Але вигадують усіляких Бін Ладенів, навчають їх, готують в ЦРУ, а потім засилають до афганістану, щоб вони там готувати терористичні бази і наркоторгівлю.
Дали би їм шанс жити так як їм зручно, то вже б давно вони збалансували свою чисельність населення до оптимальної і жили б по своєму. Якщо вже в Пакистані можуть їздити по автодорогах без дорожньої автоінспекції, і при цьому обходитися без аварій, так само в Пакистані можуть продавати автомати калашникова на базарній лавці, і при цьому там немає громадянської війни, то так само могло би бути і в усьому іншому світі, якби там війну не стимулювали. Пакистан то може мати кількість стрілецьої зброї в приватній власності, що в декілька разів перевищує кількість населення, і вже 30 років жити стабільно, по своєму, розробити свою атомну зброю, і при цьому ніяких зауважень з боку США. можливо вони їм і надали ту атомну зброю. хоче це інша тема розмови, але це важливо для відповіді "НАВІЩО?"
навіщо в Іраку вже 10 років шукають атомну зброю, коли в Пакистані її ніхто і не приховує?
 • 0

#55 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 28.07.2011 – 18:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2011 14:42) писав:

бо там є золото, нафта, алмази
Як казав Біл Майєр: "коли наступного разу почнете війну за нафту - дістаньте трохи нафти все ж таки".
 • 0

#56 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.07.2011 – 19:11

ось Кавуни продають. Кавуни Херсонські. на херсонщині їх доглядають українці, і торгують найняті дівчата українки, але бізнесом полюбому заправляють чурки. часто і торгують самі чурки. ну от яким вони боком до херсонських кавунів? навіщо тут нам потрібні чурки? В торгівлі, в умовах вільної конкуренції, перемагає той, кого не гризе совість за обман покупця. а нам воно треба така вільна конкуренція? ну коли вже їх хто-небуть постріляє? ну от хто би не боявся? от я боюь, не стану їх стріляти, хоч і дуже хочеться. :lol:
 • 0

#57 Maksym

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 207 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 29.07.2011 – 20:49

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.07.2011 20:11) писав:

ну коли вже їх хто-небуть постріляє? ну от хто би не боявся? от я боюь, не стану їх стріляти, хоч і дуже хочеться. :lol:

Ніхто не постріляє. Тому, що це нікому не вигідно. Звичайно, вигідно Вам чи мені, іншим громадянам, але не більше. А хто дослухається до нашої думки?
І ніхто не притягне їх чи "кришуючого" мента і чиновника до відповідальності, бо без відкатів залишиться ціла драбина керівництва.
 • 0

#58 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 30.07.2011 – 07:09

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.07.2011 20:11) писав:

ну коли вже їх хто-небуть постріляє? ну от хто би не боявся? от я боюь, не стану їх стріляти, хоч і дуже хочеться. :)
Жаль, не бути тобі бравим Брейвіком, а ми так на тебе сподівались. :lol:
А їх відстріляють час від часу, та це ті, кому кавказці допекли і вони зводять з ними виключно особисті рахунки, а не думають в масштабі всієї країни. Ти продемонстрував на власному прикладі містечковість і мілизну мислення більшості населення стосовно цього питання,- прибиріть кавказців з мого базару! бо я боюся! Насправді треба стріляти дітей чиновників, які впускають легко їх сюди та беруть в них хабарі, видаючи дозволи на їхню діяльність, тобто відбирати в них найдорожче, тоді чиновники, можливо, задумаються, що для них важливіше: робити бабло на кавказцях чи втрачати власних дітей. Змінювати треба свідомість чиновників, держслужбовців, персонально вони робити це не збираються, а отже, іншого виходу ніж заставити їх це зробити - немає.
 • 0

#59 Maksym

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 207 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 30.07.2011 – 12:30

Перегляд дописуdenner (30.07.2011 08:09) писав:

А їх відстріляють час від часу, та це ті, кому кавказці допекли і вони зводять з ними виключно особисті рахунки, а не думають в масштабі всієї країни.

Вже ніхто не стрілятиме. Ці часи "диких 90-х" давно пройшли, і до них ніхто не повернеться.
Пригадую, будучи кіндером, виходив в школу і бачив картину: на автобусній зупинці калюжа крові, зуби валяються і кілька пластикових дробових гільз 12-ки. Памятаю як зараз, гільзи були червоні. Батьки "вішали на вуха", що то собачку машина збила... А першого трупа побачив, будучи учнем ліцею. Лежав собі з сірим обличчям на лавці, за кілька хвилин приїхала швидка і "запакувала".
А по сусідству жив мій близький друг. Його вітчим був майором СБУ. От, дітисками (коли нікого не було в нього вдома), ми шарили в антресолях. Там лежав сірий кейс як від акордеона чи баяна, тобто з випуклою кришкою. В тому кейсі був цілий арсенал: АКСУ, ТТ, ПМ, купа набоїв 5,45*39, 9*18, були "білі" патрони до калаша, дві шашки "черемухи". І тим всім бавилися. Будучи ще дрібним, пригадую, що не міг ТТ втримати в витягнутій руці. Тепер-то мені зрозуміло, що той весь арсенал був явно не табельною зброєю, і нічні чергування в його вітчима проходили не особливо спокійно.

Сьогодні вже є інші шляхи вирішення конфліктів. Пристрілити це ще гуманно. А от "законно" відібрати все майно, посадити на кілька років, поламати все життя "коштує" дешевше ніж стрільба.
 • 0

#60 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6930 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.07.2011 – 15:39

Перегляд дописуMaksym (30.07.2011 13:30) писав:

...
Сьогодні вже є інші шляхи вирішення конфліктів. Пристрілити це ще гуманно. А от "законно" відібрати все майно, посадити на кілька років, поламати все життя "коштує" дешевше ніж стрільба.
ну я ж не садист. мені не потрібно щоб чурки мучилися, мені потрібно просто щоб не заважали.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних