Перейти до вмісту

Вбито останнього мольфара Нечая

Повідомлень в темі: 38

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 20:51

Гм...ніхто ж нікому не докоряє що є люди котрі діда не знали. Але в кругах язичників він був видатною постаттю, але аж ніяк не пяним нічним зівакою, котрого може зарізати будь який несповна розуму дебіл заради норкової шапки, наприклад. Я от навмисно передивився коментарі де мова йшла про Гонгадзе. І знаєш що кинулось в очі, птахо ? Багато форумчан, і ти в тому числі, не заперечували причетність до вбивства широких політичних сил починаючи з президента того часу. Так от, Нечай, більш вагома постать для язичників, аніж Гонгадзе для журналістів. Але виявляється, що в першому випадку можна назиати причетних, а в іншому - зась. Те ж саме, для порівняння, можна сказати і про покійного Чорновола....Ластівочко, ти можеш цікавитись чи не цікавитись магією, але повір мені на слові, вбити мага такого рівня як дід, одному, несповна розуму індивиду, не під силу. Такий план поза межами його розумових здібностей, і навіть колючому китайському їжачку номер сорок вісім це зрозуміло. Ти що хотіла?...щоб церква зізналась в такому заказі?..де це таке буває ?. Навіть розбиратись ніхто не стане. Ти хочеш щоб це виглядало як рядове вбивство людини якимось дебілом. Цього ж самісінького хочуть і інші сили і ти тут не оригінальна. Але дід був не звичайна людина, він був Обдарований, і такі як він, надто високий рівень для дебілів. Я зовсім тебе не докоряю за те, що ти не розумієш нічого про магію від Предків, але ж це не надає право зводити все до звичайного вбивства видатного мольфара, без плану...стихійно... якимось несповна розуму ідіотом.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.08.2011 – 21:00

• 1

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 20:51

i 

Флейм видалив

• 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.08.2011 – 21:38

Та я нігде в світі не применшую заслуг тієї людини...Якщо він направду допомагав людям і не одній - я ж нічого не кажу, лиш те, що не вірю, щоб його церква посилала...хоча хто зна...мені лиш неприйнятне те, що звинувачують у всьому християн, усіх...
  • -2

#24 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2011 – 23:19

Перегляд дописуЛастiвочка (9.08.2011 22:38) писав:

мені лиш неприйнятне те, що звинувачують у всьому християн, усіх...

Так само як в злочинах Третього рейху звинувачують усіх причетних - навіть Нахтігаль досі відмитись не може.
Бо головний визначальний чинник - підтримка ідеології.
Християнин? Отже ідеологію підтримуєш. А ідеологія чітка - "Чаклуна та ворожки в живих не залишай". (Вихід, 22:18)
  • 1

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.08.2011 – 00:21

Перегляд дописуЛастiвочка (9.08.2011 22:38) писав:

Та я нігде в світі не применшую заслуг тієї людини...Якщо він направду допомагав людям і не одній - я ж нічого не кажу, лиш те, що не вірю, щоб його церква посилала...хоча хто зна...мені лиш неприйнятне те, що звинувачують у всьому християн, усіх...

Не християн, Ластівочко, а християнство. І вказівні цитати про вбивство, та приклади реальних вбивств, особисто, визнаними християнством святими, подаються не зі стелі, а з біблії..себто, з богодуховенної книги. Сподіваюсь що ти ж не ставиш під сумнів божественну справедливість настанов вбивати чародіїв ? Зрозумій же ти одну просту річ; якби не існувало біблії, якби не було літопису історії церкви повязаної зі вбивством саме таких людей як, дід, то тільки тоді можна було б говорити про звичанісіньку "битовуху". Але ж воно все не так...ти знаєш, я запамятав один твій коментар. Там були такі (приблизно) слова про близьких, що мов, б*ють вони по самих болючих місцях бо добре знають про них...справедливі слова а парадокс полягає в тОму, що якраз від рідних та близьких цього найменше чекаєш...і вірити, що найболючіше б*ють (себто, обман) ті кому беззаперечно довіряєш нікому не хочеться, але, правда, річ жорстоко-справедлива, і коли вже на те пішло, будь я християнином, жоден піп, по довірі, не став би для мене вищим за рідних та близьких.... Їхніх, це рук діло, Ластівочко, їхніх, як для тебе це не гірко звучить. Я розуію що тобі щиро хочеться вірити, і своєму духівникові, так і у : "возлюби ближнього..."...на перший погляд все виглядає досить привабливо, але от яка неприємність, птахо, подібне вбивство, згідно того ж євангеліє не є ані злочином, ані гріхом. І будь який священник про таке чудово знає. Як знає і те, що організувавши подібне вбивство, навіть каятись непотрібно. Тому що оте, "возлюби..." має істотну поправочку від Павла :
"Хто відкидає Закона Мойсея, такий немилосердно вмирає при двох чи трьох свідках,
скільки ж більшої муки заслуговує той, хто попирає Сина Божого, і хто кров заповіту, що нею освячений, за звичайну вважав, і хто Духа благодаті зневажив!
". (Євр 10.28/29)
І ось цю пряму вказівку Павла, яку за всю історію християнства ще жоден священник не назвав метафорою, самим же християнам, крить нІчим, Ластівочко. І я сподіваюсь що і це положення євангеліє ти сприймаєш як справедливу вказівку бога щодо НЕхристиян, як ото, я..., чи дід..., чи той же, Віджей.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.08.2011 – 00:28

• 1

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.08.2011 – 06:45

Дякую за роз"яснення, але з ваших слів випливає, що я мала б прагнути вбити вас чи Віджея, а Хмурого Княза взагалі прагнула б зтерти з лиця землі, але чомусь я з ваши дружу, чому? Таких людей як я - більшість, а таких як діда вбили - мало, але є...я не відкидаю схибленості деяких людей. Так само відкидаю закиди на те, що йому давали вказівку на вбивство
ось трошки по темі:

Цитата

Наскільки нам стало відомо, затримано підозрюваного у вбивстві відомого мольфара Михайла Нечая. Ним виявився мешканець Львова 1978 року народження, котрий у 1999 був засуджений за вкоєння вбивства, проте покарання відбував не у вязниці, а у психіатричній лікарні закритого типу у Дніпропетровську...Відомо, що підозрюваний страждав шизофренією. Для його пошуку були задіяні не тільки працівники міліції, але й прикордонники та внутрішні війська.
взято звідси http://oko.if.ua/2011/07/15/37483/

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 10.08.2011 – 06:51

• -2

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.08.2011 – 14:09

Перегляд дописуЛастiвочка (10.08.2011 07:45) писав:

Дякую за роз"яснення, але з ваших слів випливає, що я мала б прагнути вбити вас чи Віджея, а Хмурого Княза взагалі прагнула б зтерти з лиця землі, але чомусь я з ваши дружу, чому?

Ну це не так важко пояснити, птахо. Світ надто великий, і в ньому вистачає місця для ненависних мені ворогів, але водночас, він надто тісний щоби, при цьому, ненавидіти своїх РОДичів. Для співвідносин з людьми я не керуюсь, як ти, поняттями добра чи зла. Для мене, подібні поняття є ефімерною вигадкою...досить поганою вигадкою бо вони як дишло, куди захочеш туди і повертаєш. Ти повертаєш в сторону добра, інші, твої ж одновірці, в протилежну...для мене, таке неприйнятне. Моя Віра не визнає добра і зла. Зате, вона визнає- справедливість. Так ж сама позиція і у вбитого діда. За такої обставини, всі ці штучно-ідеологічні вигадки, як то: добро, зло, гординя, гріх, перевага "істинності" чужого над Рідним, відпадають як сухе листя з дерева і залишається міцний стовбур - справедлива Віра. І вона мені каже, що я не маю жодних мотивів відноситись до тебе, особисто, вороже, як до РОДички. Іншого шляху у мене немає, от і все. Зате християнство, Ластівочко, в будь який момент, має сто варінтів для перегляду позиції відносно з людини. Оком моргнути не встигаєш як ти уже попадаєш під анафему...під прокляття...під ніж. Варто лише вигадати і вклинити, в мою Віру, оте "добро і зло", оту "гординю", "гріх", "страх божий", "раба божого", як відразу зявляється можливість і мотив, взяти ножа і зарізати мольфара.

Цитата

Таких людей як я - більшість, а таких як діда вбили - мало,

Я не був би таким категоричним, Ластівочко, за інших. Я розумію що тобі хочеться вірити у таке. Але повір і мені на слові; варто лише дати християнській церкві (незалежно від конфесії) всю владу, всі можливості, як ти із здивованими очима побачиш разючу зміну в поведінці тієї більшості. До прикладу, я в 90-ті (оті самі, гаряченькі) був влітку у Львові. Їхав із знайомим львівянином місцевим автобусом. На якісь зупинці зайшло двє молодят і хлопець каже : "перєдайтє на білєтік"...ти б бачила, птахо, як разюче змінились бабці, котрі до цього поважно та мирно калякали поміж собою, як по звірячому загорілись їх очі і почалося : чого це ви тут по російські!?...і ніхто навіть не спробував поцікавитись, що може люди є туристами,..може вони приїхали з Росії, але це ще фігня...мене здивувало що ніхто з них не звернув уваги; ті двоє молодят мали натільні хрестики!...пофіг...дишло добра і зла було повернуто в потрібному напрямку, ймення котрому - лицемірство. Лицемірство, отієї самої більшості. От і все.

Цитата

але є...я не відкидаю схибленості деяких людей. Так само відкидаю закиди на те, що йому давали вказівку на вбивство

А що? Організувати таке вбивство можна було використавши нормальну людину ? Так нормальні люди, ні за які вареники, таким не займаються. По визначенню. Я ж уже казав : для вбивства, подібно цьому, завжди використовуються люди несповна розуму, себто, блаженні.

Цитата

ось трошки по темі: взято звідси [url="http://oko.if.ua/2011/07/15/37483/"]http://oko.if.ua/2011/07/15/37483/[/url
Наскільки нам стало відомо, затримано підозрюваного у вбивстві відомого мольфара Михайла Нечая. Ним виявився мешканець Львова 1978 року народження, котрий у 1999 був засуджений за вкоєння вбивства, проте покарання відбував не у вязниці, а у психіатричній лікарні закритого типу у Дніпропетровську...Відомо, що підозрюваний страждав шизофренією. Для його пошуку були задіяні не тільки працівники міліції, але й прикордонники та внутрішні війська.

Ну так цього і слід було чекати. Про це я теж казав...а що, Ластівочко?.., коли зявились "оперативно-гарячі" публікації, що "несповна розуму алкоголік" Олійник з пістолетами, напав на Лозинського і КО, то ти теж відразу цьому повірила ? Чи таки засумнівалась в чесності органів, на предмет розлідування ними ситуації до найменших подробиць ? Я тобі порадив би одну важкеньку річ, Ластівочко. Ти запитай у церкві священника, про вбивство діда. Запитай не про його особисту позицію, як людини, а його позицію згідно біблії як помазаного священнослужителя. Відповідь можеш опублікувати тут. В твоїй чесноті я ні грамульки не сумніваюсь.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.08.2011 – 14:10

• 1

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6015 повідомлень

Відправлено 15.04.2012 – 11:12

Мольфара вбити неможливо. Просто мольфар-дух вирішив покинути стареньке тіло у пересилитися в нове - якогось 23 річного юнака.
  • 1

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 05:49

Сьогодні роковини смерті Мольфара Нечая. Вічная пам`ять!

http://oko.if.ua/2011/07/16/37529/
  • 3

#30 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 889 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.07.2012 – 07:28

Вічная пам*ять, шкода, що так трагічно обірвалось його життя. По Вашому линку, Водію, подивилась інші фільми про Мольфара Нечая. Він така цікава людина, мав свої підходи і пояснення, свою філософію. Приємно дивитись на нього, його манеру говорити, набір його магічних інструментів. Казав, що працював "градівником" - тобто град відвертав від людських городів на гори і неужитки. Любив природу, матінкою називав, знався на зіллях, любив каву і свого чорного котика...
  • 1

#31 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 13:12

Ось уже й непомітно рік пройшов, як його немає.
Чоловік був ніби непоганий, цікавий, приємний, дивний, чудернацький,сильний духом.
Сам я скептично ставлюся до будь-яких чудес, усе можна пояснити, а ми не знаємо причини, чому щось ніби незвичайне відбувається. Таке саме і з мольфаром Нечаєм.
Є така народна приказка: роби людині добро, а вона тобі кольку в ребро. От чому власне його вбили? Він постійно мав контакт з людьми, чи лікував, чи зцілював, чи виконував різні обряди. Крім того став він публічною людиною, адже про нього узнало багато людей. Притягував же він людей до себе, його діяльність мала попит. Але люди трапляються різні. Хтось йшов до нього зі своїми проблемами та бідами, хтось задля цікавості, а хтось і перейняти силу. Мав він чимало заздрісників, а також комусь його обряди і зцілення не допомогли, бо це є таке життя. Отож тойчоловік міг вбити його просто як через заздрість, так і через помсту, також через те, можливо, щоби і себе показати, який я є, навіть самого мольфара вбив. Мотив може бути різний.

Перегляд дописуAquarius-ka (17.07.2012 – 07:28) писав:

шкода, що так трагічно обірвалось його життя.
Шкода. І вбито його було нізащо. Однак його вбивство напряму пов'язане з його діяльністю, з контактом з різними людьми. Сам же вбивця нічого не зробив нічого доброго тим ні для себе, ні для будь-кого іншого.
  • 1

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6015 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 14:29

Перегляд дописуВодій (17.07.2012 – 05:49) писав:

Сьогодні роковини смерті Мольфара Нечая. Вічная пам`ять!

http://oko.if.ua/2011/07/16/37529/

Цікаво чи він ще там...
  • 1

#33 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 15:32

Вразив сюжет, де говориться, що односельчани мольфара бояться, щоби вбивця не втік з психлікарні і не зробив великої шкоди їм.
  • 1

#34 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 17:53

Водію, а Ви, здається, бачились з Мольфаром і спілкувались? Розкажіть, якщо можна, про свої враження :)

Ще мене вразило з тих фільмів про Мольфара, що він зв*язував себе з Мексикою, що в ньому перевтілена душа жінки з Мексики. А я зауважила одну дивну річ - гуцульські і глинянські узори в килимах дуже подібні на мексиканські, хоч яка відстань між тими країнами!
  • 1

#35 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 20:41

Перегляд дописуAquarius-ka (17.07.2012 – 17:53) писав:

Водію, а Ви, здається, бачились з Мольфаром і спілкувались? Розкажіть, якщо можна, про свої враження :)

Ще мене вразило з тих фільмів про Мольфара, що він зв*язував себе з Мексикою, що в ньому перевтілена душа жінки з Мексики. А я зауважила одну дивну річ - гуцульські і глинянські узори в килимах дуже подібні на мексиканські, хоч яка відстань між тими країнами!
...так, я спілкувався з паном Нечаєм багато годин підряд. Він щиро і детально розповівдав про тонкощі свого мистецтва. Грав на дримбі, флейті. Розпитував мене про мої справи...і сказав мені дуже цікаву річ...ТИ РОЗВЯЖЕШ ВУЗОЛ ЯКИЙ ЗАВЯЗАВ ЛЕНІН...я подарував йому декілька своїх мініатюр а він мені дримбу котру виготовив власноруч. Розповів з чого і як вона виготовляється. Заснули ми під ранок. Коли прокинувся, був шокований яка велика черга народу стояла на подвірї. Був я в нього з товаришем, який знав його дуже давно. Зранку пан Нечай провів нас до фіртки, коло якої тепло попрощались обмінявшись щирими словами побажань і попрощались...
Вічна йому память! На мою думку ця людина плідно прожила своє життя...а його заповіт-пророцтво цілком можливо збудеться.
  • 3

#36 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 889 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 21:20

Дякую, Водію, цікаво почути враження очевидця! Цікаво, що п.Нечай мав на увазі під "Леніновим вузлом"? То було ще у час Союзу?

Оглядаючи фільми про нього, у мене складається враження, як розумну, добру, співчутливу і впевнену у собі людину. Впевнену за рахунок того, що живе так, як і проповідує, і що з тим не треба ховатись, нічого крутити і вертіти, що то помагає іншим. Певно, що кожен злочинець впевнений у своїй правоті, лиш різниця у тім, що там треба ховатись, нема чим дуже похвалитись. І у випадку Мольфара якраз та впевненість і порядність і притягала до нього людей. Цілющим, на мою думку, було спілкування з ним, віра у його можливості, плацебо ефект, як то називають у медицині. Що ніяк не применшує його заслуг. Напевно, такі натовпи людей щодня вимучували його, тим більше з його тонкою психікою і світосприйманням.

А щодо вбивства - схиляюсь до думки у попередніх постах Безбожника і Віджея, що то було замовлене вбивство і використали для цього бідну психічно-хвору людину.
  • 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6015 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 21:43

Перегляд дописуВодій (17.07.2012 – 20:41) писав:

...так, я спілкувався з паном Нечаєм багато годин підряд. Він щиро і детально розповівдав про тонкощі свого мистецтва. Грав на дримбі, флейті. Розпитував мене про мої справи...і сказав мені дуже цікаву річ...ТИ РОЗВЯЖЕШ ВУЗОЛ ЯКИЙ ЗАВЯЗАВ ЛЕНІН...я подарував йому декілька своїх мініатюр а він мені дримбу котру виготовив власноруч. Розповів з чого і як вона виготовляється. Заснули ми під ранок. Коли прокинувся, був шокований яка велика черга народу стояла на подвірї. Був я в нього з товаришем, який знав його дуже давно. Зранку пан Нечай провів нас до фіртки, коло якої тепло попрощались обмінявшись щирими словами побажань і попрощались...
Вічна йому память! На мою думку ця людина плідно прожила своє життя...а його заповіт-пророцтво цілком можливо збудеться.
Ви про вузол Лєніна? Цілком можливо, що синхросинтеза його розсіче без розвязування.
  • 0

#38 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.07.2012 – 21:59

Перегляд дописуWеbеr (17.07.2012 – 21:43) писав:

Ви про вузол Лєніна? Цілком можливо, що синхросинтеза його розсіче без розвязування.
Можливо просто розв'яже. Чому б і ні?
  • 2

#39 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.09.2012 – 19:06

що можна сказати...
порадьте друзям прочитати