Перейти до вмісту

Продаж землі

Повідомлень в темі: 41

#21 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.07.2011 – 08:19

я вважаю так-так як я є власником землі,так,саме власником,землю ПРОДАВАТИ НЕ МОЖНА! На даний момент землю використовують по не призначенню-родючі землі під забудівлю,а не родючи-стають пустирями. А ще одне-українська земля.належить українцям:)
  • 0

#22 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.07.2011 – 09:50

Перегляд дописуMaksym (16.07.2011 11:54) писав:

Armando, власне спекуляції і нічого іншого. Чи Ви думаєте, що теперішні махінації з зміною складу земель, набуттям права власності через підставних осіб, мають на меті утворення сільськогосподарських формувань? Сумнівно. Це все робиться з метою отримання швидкого прибутку шляхом купівлі та подальшого перепродажу.

Оскільки ми вже мавпуємо потрохи як европу так і росію, продаж земель незабаром затвердять - це незворотній процес. Суть в тому, щоб встановити чіткі правила та відповідальність при здійсненні операцій з землею, а саме головне - однаковий доступ всіх учасників та прозорість здійснення.
Згадаймо не такі вже далекі часи 1700-1861, землю продавали разом з людьми. Всього лише 150-250 років тому.
Українці разом з росіянами мають досвід відсутності приватної власності на землю, невеличкий років 50, але досвід. Такий само досвід мають лише корінні народи Африки, Австралії, Америки. Решта ’цивілізованого’ світу живе в ілюзії приватної власності на землю.

Цитата

Проте, як у старій українській Київській Державі, так і в пізнішій Московщині, земля могла належати тільки вищим станам, а нижчі, до яких належало селянство, землі в спадковій власності не мали а лише її, на рахунок вищих станів, обробляли.
з wiki стаття про власність.
Тобто власність - це та морквина, яку тримає влада перед віслючками, які живуть у покорі і забезпечують безтурботне існування можновладців.
Корисним буде прочитати хоча б статті wiki про виникнення власності та приватної власності.
Єдиним способом відмінити ’незворотній процес’ перетворення українців на рабів - єднання народу(всього суспільства) і висловлення рішучого НІ інституту приватної власності на землю.

Повідомлення відредагував Armando: 17.07.2011 – 09:59

• 0

#23 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 10:48

Цитата

Держпідприємство Центр державного земельного кадастру за результатами тендера 7 липня уклало угоду на 4,9 млрд грн з ТОВ Інвестеко на виготовлення пластмасових межових знаків, призначених для закріплення меж земельних ділянок на місцевості.
http://news.finance....11/07/16/245298
поки українські діти, пенсіонери та інше населення вимирає без якісного медичного обслуговування сучасних лікарень, влада закупає на мільярди межові знаки - приватизація та дерибан землі важливіші за здоров’я народу. Останні 20 чи 100 років якось жили без цих межових знаків.
краще щось корисніше профінансували за ці гроші - наприклад відновили мережу ДЮСШ по всій Україні.

Повідомлення відредагував Armando: 17.07.2011 – 10:49

• 0

#24 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 13:27

Цитата

Суб'єктами права приватної власності в Україні є громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства.
Іноземні громадяни та особи без громадянства користуються правами і несуть обов'язки щодо належного їм на території України майна однаково з громадянами України, якщо інше не передбачено законодавчими актами України. Так, іноземним громадянам та особам без громадянства земельні ділянки у власність не передаються (ч. З ст. 11 Закону України "Про власність").

Цитата

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про власність" Верховна Рада України постановою "Про право власності на окремі види майна" від 17 червня 1992 р. затвердила перелік видів майна, що не може перебувати у власності громадян (зброя, боєприпаси, бойова і спеціальна військова техніка, вибухові та бойові отруйні речовини, наркотичні, психотропні, сильнодіючі отруйні лікарські засоби та ін.), та встановила спеціальний порядок набуття права власності громадянами на окремі види майна: мисливську
зброю, об'єкти - пам'ятки історії та культури, радіоактивні речовини.
http://www.grinchuk....ok/22/1010.html
Не хочу образити бажання та спосіб життя прихильників приватної власності, але:
Отака правова колізія. Без права на зброю та можливість її застосовувати для захисту приватної власності, без досконалої судової системи приватна власність - фікція.
В ’західному’ праві, починаючи з римського, право приватної власності і право на зброю та захист приватної власності завжди існують пліч-о-пліч.
В українській реальності люди не мають ні права на володіння зброєю, ні фактичної можливості захистити свої права за допомогою державних інституцій.
Що Ви періодично можете бачити по ТБ.

Повідомлення відредагував Armando: 17.07.2011 – 13:28

• 0

#25 Maksym

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 18:44

Перегляд дописуArmando (17.07.2011 10:50) писав:

Тобто власність - це та морквина, яку тримає влада перед віслючками, які живуть у покорі і забезпечують безтурботне існування можновладців.
Корисним буде прочитати хоча б статті wiki про виникнення власності та приватної власності.
Єдиним способом відмінити ’незворотній процес’ перетворення українців на рабів - єднання народу(всього суспільства) і висловлення рішучого НІ інституту приватної власності на землю.

Armando, дякую за Ваш допис, цікаві думки, але трохи утопічні.

Про ставлення до "позиченого чи орендованого" я вже розповідав в попередньому дописі. Бажанно переглянути.
Щодо періоду без власності, тобто СССР: так поза колгоспами, існувала система земельних наділів для особистого ведення господарства(кілька соток щоб картоплю натицькати, капустки чи бурячків насадити), коли кожен охочий міг звернутися до органів влади на місцях з проханням отримати ділянку. Для цього держава проводила осушення земель і їх підготовку до с/г використання (вирубували кущі, ліси, меліорували, переорювали і передавали у використання) громадянами. У разі зміни місця проживання, вибуття у звязку із зміною місця праці, громадянин просто писав заяву про відмову у використанні ділянки і держава передавала комусь іншому. В ідеалі система - просто супер! По-факту все було набагато веселіше: за ділянкою зверталися ВСІ жителі населеного пункту, а не ті кому справді потрібно! із розрахунку - "не буду використовувати сам, дам користуватися сусідові за кілька рублів"; другий нюанс - "вибити" собі ділянку по-ближче, щоб не пиляти 20-30 км, коштувало хабаря (чи гроші, чи кілька тисяч цегли, чи піддон шиферу);

Я так розумію, що скасування інституту приватної власності на землю передбачає утворення централізованого органу влади, який буде розподіляти землю між учасниками. Інструментом цього органу влади будуть представництва при місцевих органах влади. Тобто Мінстерство АПК розправить свої крила.
Як у такій ситуації уникнути помилок часів СССР? Знову усі дружно поскачуть отримувати наділи, будуть їх номінально використовувати (посадять десяток моркин зі словами: "а жо?!? я ж використовую?!?). Тобто, в руки місцевої влади знову попаде колосальний важіль для корупції та зловживань. Уявімо ситуацію: приходжу я в селищну раду з метою отримання 12 га під засів ріпаком, мол я вже СФГ зареєстрував, техніку в кредит взяв, хочу біопаливо робити і т.п. А голова чи заступник мені і каже: "Ти, друже надто пізно прийшов, по ту ділянку звернувся вчора Петро! (навіть, якщо Петра немає і в помині, все одно буде заливати). Ну от, якщо оплатиш навчання моєї доці в медінституті, то так і бути, на наступному засіданні селищної ради приймемо рішення про передачу тобі ділянки у використання терміном 25 років...". Знову ті самі граблі!

А хотілося б, просто зайти в земельну контору, переглянути список доступних земель і тицьнути пальцем в карту зі словами: "Хочу придбати і використовувати ось цю ділянку. Скільки?"

Будь-ласка, не шукайте в моїх словах саркастичних випадів в чиюсь сторону. Усім вищесказаним хотів доступно пояснити, що утворення ринку землі сільськогосподарського призначення - це погано. АЛЕ, кращої альтернативи розподілу у нас немає. Ні в якому разі не погоджуся на участь держави у розподілі землі, хіба контроль за якістю використання. І звісно, що усім державним службовцям шляхом хірургічного втручання у черепну коробку, видалять ділянки мозку, які відповідають за егоїзм і почуття власної вигоди. Ну справді, не слід же повертатися до системи паювання.
  • 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6691 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.07.2011 – 19:27

Перегляд дописуMaksym (17.07.2011 19:44) писав:

хіба контроль за якістю використання
"контроль держави" тотожно "хабар"
як може контролювати той, хто ні за що не відповідає? що це за контроль такий?
допустимо та ж антисанітарія в продуктових магазинах. державна санстанція хабар отримала, люди потравились і лікуються в державних закладах за державний кошт. вірніше не лікуються і подихають. а лікарі клянчать хоч щось на додачу до своєї мізерної зарплати. це так держава контролює?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 17.07.2011 – 19:31

• 0

#27 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 17.07.2011 – 23:31

куплю, недорого, оптом.
  • 0

#28 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.07.2011 – 08:24

Перегляд дописуОдин під дощем (18.07.2011 00:31) писав:

куплю, недорого, оптом.
Друже, шукай серед своїх родичів авторитетних сільських, селищних, міських голів. Допоможуть. -_-
:happy1: :happy1: :happy1:

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 18.07.2011 – 08:26

• 0

#29 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 18.07.2011 – 10:16

Перегляд дописуДруже Бобер (18.07.2011 09:24) писав:

Друже, шукай серед своїх родичів авторитетних сільських, селищних, міських голів. Допоможуть. -_-
:happy1: :happy1: :happy1:
ага, голови завжди допомагають.

i 

порушення правил п. 2.5.2 Усне попередження

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 18.07.2011 – 13:54

• 0

#30 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 19:04

Перегляд допису-=VJ=- (16.07.2011 11:38) писав:

Та нічим - я навіть мобілку свою продати не можу, бо ж не я її створив.
наші мобілки, компьютери, телевізори, холодильники, авта в перспективі 3-10 років лише сміття, що забруднює землю.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 19:13

Перегляд дописуШАХІСТ (17.07.2011 09:19) писав:

я вважаю так-так як я є власником землі,так,саме власником,землю ПРОДАВАТИ НЕ МОЖНА

Правильно - я власник, іншим дулю. Типова українська натура.

Перегляд дописуArmando (17.07.2011 10:50) писав:

’незворотній процес’ перетворення українців на рабів - єднання народу(всього суспільства) і висловлення рішучого НІ інституту приватної власності на землю.

Виявляється всю історію рабами були приватні власники на землю, а вільними - ті, хто не мав навіть де сісти.
Логіка вбивча.

Перегляд дописуДруже Бобер (16.07.2011 23:50) писав:

В тому є логіка, але не зовсім усе правильно. Держава на то і є, щоби контролювала це.

Вам викласти прайс, за скільки можна купити цю державу разом з її контролем?
  • 0

#32 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 19:16

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2011 20:13) писав:

Вам викласти прайс, за скільки можна купити цю державу разом з її контролем?
Ви були при владі, як уже написали. Що ви зробили для того, щоби цього не було? Які були ваші зусилля?
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 20:35

Перегляд дописуДруже Бобер (26.07.2011 20:16) писав:

Ви були при владі, як уже написали. Що ви зробили для того, щоби цього не було? Які були ваші зусилля?

Особливо прикольно це читати від людини, яка навіть дату народження свою старанно приховує. Може ще й автобіографію детальну викласти?

Якщо Вам не доходить, що політики без підтримки народу - нуль, а останні двадцять років підтримка народу на боці упирів, які при владі і є, то я тут не лікар.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 26.07.2011 – 20:35

• 0

#34 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.07.2011 – 21:05

Перегляд допису-=VJ=- (26.07.2011 21:35) писав:

Особливо прикольно це читати від людини, яка навіть дату народження свою старанно приховує. Може ще й автобіографію детальну викласти?

Якщо Вам не доходить, що політики без підтримки народу - нуль, а останні двадцять років підтримка народу на боці упирів, які при владі і є, то я тут не лікар.
І шо ж то мої дописи у такому разі вас тривожать? А? А може вам ще і паспорт показати? Так проголосували і за вас, і що ви зробили? А в тім мені байдуже, чи зробили ви, чи ні (за вас не голосував, і ви моїм обранцем і не могли бути), це питання я задав щоби ви задумалися над власним сумлінням. У політиків воно часто зламане, я в цьому вас не обвинувачую. На жаль в політиці у нас тримаються довго люди, які обіцяють одне, а потім кажуть - не вийшло. Е ні, політик повинен відповідати за свої обіцянки і слова, а не лише земелькою приторговувати. Та Україні до цього ще рости і рости.

Чесно кажучи, я би ваші записи просто проігнорував, нащо мені сперечатися з людиною, яка не хоче надавати ніяких аргументів, лише критикувати іншого, але я навіть за це вас не критикую.

Людина, яка йде у владу бере на себе відповідальність у межах своїх можливостей за порядок, за виконання своїх обіцянок, за лобіювання владою інтересів своїх виборців, за національний інтерес (цей список можна продовжити).

Мені не байдуже, кому я (звісно із всім решта народом) даю мандат на зайняття певної посади, та часто немає кого вибрати, а доводиться вибирати між поганим і дуже поганим або голосувати проти всіх.

Та до влади знову і знову приходять і непрофесіонали, і продажні, і люди, які легко піддаються впливові, і люди, яких легко купити, залякати, переконати, обдурити. Тому я з політиків не злізаю, адже вони і вирішують як держава, чи місцеве самоврядування має розпоряджатися благами, в тому числі і рідною земелькою.

Закликаю політиків до неможливого, читайте далі, буде цікаво.
Закликаю політиків, в тому числі колишніх, чесно признатися, не встидатися, чи сумлінно виконували обов΄язки, чи брали хабарі, чи були принциповими у відстоюванні інтересів виборців, чи використовували своє становище з пріоритетом корпоративних інтересів а не інтересів виборців.

Гуд бай, прикаліст (адже тобі особливо прикольно це читати). Алівердечі.

Повідомлення відредагував Друже Бобер: 26.07.2011 – 21:16

• 0

#35 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6691 повідомлень

Відправлено 27.07.2011 – 00:02

Перегляд дописуДруже Бобер (26.07.2011 22:05) писав:

Людина, яка йде у владу бере на себе відповідальність у межах своїх можливостей за порядок, за виконання своїх обіцянок, за лобіювання владою інтересів своїх виборців, за національний інтерес (цей список можна продовжити).
перед усім відповідальність за своєго обранця на себе повинна брати людина, що назначає його на певну посаду. тобто якщо посада виборна - то за діяльність особи на цій посаді повинні відповідати виборці. А поки лохторат не бажає ніякої відповідальності, доти і їхні фаворити, вибрані ними особи, не нестимуть ніякої відповідальності. і це природньо.

Уявімо що є приватна власність на землю без права продажу. і якщо вже так повелося, що чоловік трудоголік, приділяв значно більше часу своїй землі, ніж своїм синам - то і не дивно, що сини виросли тким, що не знають, що їм робити з землею. . А якщо синок того куркуля захоче тупо пропити все майно - то його не треба обмежувати в цьому бажанні
  • 0

#36 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 28.12.2014 – 11:34

Питання вільного продажу землі в Україні завжди буде актуальним...

Повідомлення відредагував Armando: 28.12.2014 – 11:34

• 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6691 повідомлень

Відправлено 28.12.2014 – 16:42

якщо не маєш прав розпоряджатися майном - значить воно не твоє майно. без права продажу немає права власності.
  • 0

#38 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 29.12.2014 – 10:28

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.12.2014 – 16:42) писав:

якщо не маєш прав розпоряджатися майном - значить воно не твоє майно. без права продажу немає права власності.
Земля є майном, чиїм? :wink2:
Ще якось розумію претензії Сонця на Землю. А претензій жалюгідних людисьок не можу зрозуміти.

Повідомлення відредагував Armando: 29.12.2014 – 10:29

• 0

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6691 повідомлень

Відправлено 29.12.2014 – 11:21

Перегляд дописуArmando (29.12.2014 – 10:28) писав:

Земля є майном, чиїм? :wink2:
Ще якось розумію претензії Сонця на Землю. А претензій жалюгідних людисьок не можу зрозуміти.
маю претензію на клаптик землі і два раба
  • 0

#40 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.01.2015 – 12:26

Перегляд дописуOlexandr (16.07.2011 – 08:34) писав:

А ви бачите різницю між 90% і 1%? Якщо ні, то можна далі не говорити. Це як із забороною продавати алкогось та наркотики, наприклад.
нема ніякої різниці, можна лише сказати, що бізнес з націнкою 90% працює ефективніше в фінансовому плані за бізнес з націнкою 1% :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних