Перейти до вмісту

Шукаю книгу

Повідомлень в темі: 373

#341 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 16.08.2013 – 10:13

Два мистика - "Луна в облаках". Дуже потрібна ця книга. Можу, звичайно скачати з інтернету чи аудіокнигу послухати, але цікавить саме оригінальна фізична книжка...
  • 0

#342 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.08.2013 – 12:06

Перегляд дописуЧортеня (15.08.2013 – 23:24) писав:

я радше шукаю не якусь конкретну книгу, проте:

хочу прочитати щось схоже на книжки Колін Маккалоу, наприклад, де розповідається про події минулого століття...описаний побут, є любовна лінія, і таке інше)
1950-ті роки, десь так)
Американських, британських, або австралійських авторів)
почитай "Автобіографію" Агати Крісті. Я не знаю Колін Маккалоу, але думаю автобіоргафія Агати тобі сподобається.
  • 0

#343 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.11.2013 – 08:50

Шукаю збірку "Пролетіли коні" Гуцала в електронному вигляді у форматі fb2/doc/rtf/txt.

Знайшов лише й форматах djvu та pdf, однак вони для мого рідера не читабельні. :angry1:
  • 0

#344 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 19.12.2013 – 18:14

Порадьте якийсь художній твір, де б сюжет був тісно пов'язаний із рибальством. Я, як затятий рибалка, наразі переживаю кризу, бо не люблю зимову риболовлю. А тому шукаю якийсь спосіб, щоб мене "попустило". :rolleyes:
  • 0

#345 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 19.12.2013 – 21:47

Перегляд дописуEduardGol (19.12.2013 – 18:14) писав:

Порадьте якийсь художній твір, де б сюжет був тісно пов'язаний із рибальством. Я, як затятий рибалка, наразі переживаю кризу, бо не люблю зимову риболовлю. А тому шукаю якийсь спосіб, щоб мене "попустило". :rolleyes:
Від «Старий і море» не попустить? ;)
  • 0

#346 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 19.12.2013 – 22:04

Перегляд дописуtaraBooka (19.12.2013 – 21:47) писав:

Можна було б і перечитати, але хочеться щось нове для мене. :rolleyes:
  • 0

#347 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.12.2013 – 22:28

Перегляд дописуEduardGol (19.12.2013 – 18:14) писав:

Зараз ні, але раніше був затятим рибалкою. І мав результати досить солідні. "Хворів" взимку так само. Вихід знаходив у тому що перебирав...лашнював...переробляв...вигадував новинки і т.п. із снастями. Або ж, якщо крига була міцною ішов до свого місця і переробляв "мостик". Стоячи на льоду це значно зручніше ніж виконувати цю роботу з човна. Наприклад встановлювати і забивати у дно нові вертикальні опори (я їх з дубових свай ставив) чи то розширити місточок з розрахунком на приїзджаючих гостей. Виготовляв саморобні блешні якщо планував присвятити літо ловлі судака...робив, якщо планувалось літо тільки для сома, "квок" (під свою руку), виготовляв їх 3-4 шт з різними "пятачками" і під різним кутом зважаючи що в процесі ловлі рука стомлюється і "тупіє", потрібно пристати до берега і відпочити або спробувати замінити квок, перевіряв термін жил, які залежались, оновлював, міняв "поранені" воблери та твістери, змущував підшипники на катушках, читав Сабанєєва...корочч, аби бажання а зайняти себе було чим. Ну і ще як додаток, човен, їх у мене завжди було 1-2 визнаю тільки деревяні, на зиму забирав додому, ремонтував, знову таки "причандали"...ну там нове весло або ж просто запасне...бажанно з сухого берестка, дуже міцне, зручне, легке і не натирає долоні. Я плавав бувало багато, особливо під осінь "на доріжку" коли щука починала жирувати, то ж за день "наплаваєшся", ну ще, поскільки місце було своє і постійне, звісно ж потрібно було змайструвати якийсь шалаш, заготовити дров, тринога, казанок..., там і спав вночі до світанку, в 4-00 підйом і вперед. Гм...найкращі моменти життя. Як показав час, жодна дівка у молодості не здатна замінити цей балдьож. Дівка може надоїсти а рибалка... ніколи у світі.

Перегляд дописуtaraBooka (19.12.2013 – 21:47) писав:

"Сказка о рыбаке и золотой рыбке", краще, Тарабуко.
  • 0

#348 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 20.12.2013 – 07:23

Перегляд дописуБезбожник (19.12.2013 – 22:28) писав:

Зараз ні, але раніше був затятим рибалкою. І мав результати досить солідні. "Хворів" взимку так само. Вихід знаходив у тому що перебирав...лашнював...переробляв...вигадував новинки і т.п. із снастями. Або ж, якщо крига була міцною ішов до свого місця і переробляв "мостик". Стоячи на льоду це значно зручніше ніж виконувати цю роботу з човна. Наприклад встановлювати і забивати у дно нові вертикальні опори (я їх з дубових свай ставив) чи то розширити місточок з розрахунком на приїзджаючих гостей. Виготовляв саморобні блешні якщо планував присвятити літо ловлі судака...робив, якщо планувалось літо тільки для сома, "квок" (під свою руку), виготовляв їх 3-4 шт з різними "пятачками" і під різним кутом зважаючи що в процесі ловлі рука стомлюється і "тупіє", потрібно пристати до берега і відпочити або спробувати замінити квок, перевіряв термін жил, які залежались, оновлював, міняв "поранені" воблери та твістери, змущував підшипники на катушках, читав Сабанєєва...корочч, аби бажання а зайняти себе було чим. Ну і ще як додаток, човен, їх у мене завжди було 1-2 визнаю тільки деревяні, на зиму забирав додому, ремонтував, знову таки "причандали"...ну там нове весло або ж просто запасне...бажанно з сухого берестка, дуже міцне, зручне, легке і не натирає долоні. Я плавав бувало багато, особливо під осінь "на доріжку" коли щука починала жирувати, то ж за день "наплаваєшся", ну ще, поскільки місце було своє і постійне, звісно ж потрібно було змайструвати якийсь шалаш, заготовити дров, тринога, казанок..., там і спав вночі до світанку, в 4-00 підйом і вперед. Гм...найкращі моменти життя. Як показав час, жодна дівка у молодості не здатна замінити цей балдьож. Дівка може надоїсти а рибалка... ніколи у світі.
Серйозно!)) Сабанєєва я вже перечитав, а снастями, як правило, починаю займатись десь за місяць до початку сезону. Човна в мене не має, як і свого постійного місця ловлі, тому багато часу підготовка не займає.)) Ловлю на спінінг та улюблену снасть - поплавчанку. :)

Щодо книг, то скачав декілька від невідомих авторів. Шукав, щоб в назві було жадане слово! :)
  • 0

#349 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.12.2013 – 10:03

Перегляд дописуEduardGol (19.12.2013 – 22:04) писав:

Можна було б і перечитати, але хочеться щось нове для мене. :rolleyes:
Не ображайтесь, не втрималась від жарту. :) Для мене "риболовля" і "сюжет" найтісніше саме в цьому творі поєднані.
Є ще такий Олексій Огульчанський. В нього чимало творів на природничі теми, а про рибальство і все з ним пов'язане - "Скарб Солоного лиману". Це література для шкільного віку, але мова твору дуже приємна і багато рибальської термінології, яка там виглядає якось як "для втаємничених". Думаю, Вам би сподобалося.
  • 0

#350 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 20.12.2013 – 11:57

Перегляд дописуtaraBooka (20.12.2013 – 10:03) писав:

Не ображайтесь, не втрималась від жарту. :) Для мене "риболовля" і "сюжет" найтісніше саме в цьому творі поєднані.
Є ще такий Олексій Огульчанський. В нього чимало творів на природничі теми, а про рибальство і все з ним пов'язане - "Скарб Солоного лиману". Це література для шкільного віку, але мова твору дуже приємна і багато рибальської термінології, яка там виглядає якось як "для втаємничених". Думаю, Вам би сподобалося.
Дуже вам вдячний за пораду! :) Якби ще знайти в ел. вигляді, тільки не скан. формату...

Повідомлення відредагував EduardGol: 20.12.2013 – 12:25

• 0

#351 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 20.12.2013 – 13:27

До речі, у Остапа Вишні є оповідання "Короп" та "Сом", які, якщо я не помиляюсь, стовідсотково рибальські.)) Завтра поїду куплю збірку "Мисливські усмішки", в яку вони входять. А то щось не хочеться читати в ел. вигляді. Такі твори мають бути на полиці.))

Повідомлення відредагував EduardGol: 20.12.2013 – 13:30

• 0

#352 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.01.2014 – 23:31

Шукаю книгу "Вибране" Ліни Костенко, 1989, в будь-якому форматі, бо дуже хочеться мати на читалці. Якщо у когось є - поділіться, просю-просю)
  • 0

#353 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 08.01.2014 – 00:20

Перегляд дописуКроха (07.01.2014 – 23:31) писав:

Шукаю книгу "Вибране" Ліни Костенко, 1989, в будь-якому форматі, бо дуже хочеться мати на читалці. Якщо у когось є - поділіться, просю-просю)
http://www.ex.ua/6789885
  • 0

#354 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.01.2014 – 01:04

Перегляд дописуantip (08.01.2014 – 00:20) писав:

ти лінку дав, а закордоном-то скачати не можна ;)
  • 2

#355 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 08.01.2014 – 11:47

Перегляд дописуMr.Ripley (08.01.2014 – 01:04) писав:

ти лінку дав, а закордоном-то скачати не можна ;)
Зображення
  • 1

#356 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.01.2014 – 17:45

Сьогодні прислали у .rtf, пошуки завершено)
  • 0

#357 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 15:11

Власне, з актального наразі вирішила почитати щось про Путіна. Але зіткнулася з проблемою, що про нього надто багато всього. Може хтось мені конкретне порадить? Хочу, щоб це була справедлива література і з максімально багатою інформацією.
  • 0

#358 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2014 – 23:37

Перегляд дописуСенсоріка (18.11.2011 – 23:43) писав:

також шукаю Зденек Плугарж, Хай кинуть в мене каменем (Zdeněk Pluhař, Ať hodí kamenem). Теж колись читала,причому,саме в україномовному перекладі. Де зараз можна знайти?
Зображення
книжку я знайшла в однієї львівської дівчини, яка погодилася позичити. Касандра сканувала, 444 сторiнки, ябздурiла.
zav перетворив купу малюнків у дежавю формат.

добрi люди- вони iснують!
  • 1

#359 urlit

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.07.2014 – 07:27

Подскажите название книги из школьной проргаммы где то 8 класс. У чувака возможно от войны была гангрена по всему телу и врачи на него забили. Он встал, хоть это было невозможно, дошел до хирурга и сказал режьте меня, так и выжил.

[ex]На форумі дозволено спілкуватися лише українською мовою. Читайте правила.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.07.2014 – 11:25

• 0

#360 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 18.07.2014 – 08:06

Перегляд дописуurlit (18.07.2014 – 07:27) писав:

Подскажите название книги из школьной проргаммы где то 8 класс. У чувака возможно от войны была гангрена по всему телу и врачи на него забили. Он встал, хоть это было невозможно, дошел до хирурга и сказал режьте меня, так и выжил.
Якщо це повість Полєвого "Повесть о настоящем человеке" (про льотчика-аса Мересьєва), то Ви її не дуже близько до тексту переказали ).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних