Перейти до вмісту

Шукаю книгу

Повідомлень в темі: 373

#301 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Золочів

Відправлено 04.04.2011 – 22:22

та нічого страшного.... буду пробувати згадувати)
  • 0

#302 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.04.2011 – 22:29

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (4.04.2011 23:22) писав:

та нічого страшного.... буду пробувати згадувати)
а навіщо згадувати? якби книга була справді цікава то вона не забулася б.
а в іншому випадку - навіщо її перечитувати?)

О, що до теми. Я зазвичай книги не перечитую. Але одну книгу з великим задоволенням я б перечитав. Це "Пірати Америки" Ексквемеліна. Може хто має в українському перекладі, або знає де можна качнути? Книга дуже цікава.
  • 0

#303 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 04.04.2011 – 22:36

трохи не так то було.... я її скачала на телефон під назвою "Book1"... качала, як то кажуть "на вар"ята", думала, якшо піде - буду читати... не піде - видалю... пішло. А от автора і назву не пам"ятаю, хоч вбий.
  • 0

#304 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.04.2011 – 22:41

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (4.04.2011 23:36) писав:

трохи не так то було.... я її скачала на телефон під назвою "Book1"... качала, як то кажуть "на вар"ята", думала, якшо піде - буду читати... не піде - видалю... пішло. А от автора і назву не пам"ятаю, хоч вбий.
можна по ключових словах відшукати в інтернеті. по іменах головних героїв, місцевості і т.д.
хоча я тебе розумію. я один фільм якось дивився, але там файл був недокачаний. дуже хочу знайти той фільм, але не пам'ятаю ні назви, ні ключових слів, лише те що там були ріки крові))
  • 0

#305 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 04.04.2011 – 22:50

буду пробувати =) дякую за підказку :angry2:
  • 0

#306 helenga

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 08.06.2011 – 14:11

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (14.09.2006 16:10) писав:

Люди! Допоможіть знайти твір "Синдром набутого імунітету" Ярослави Івченко! Дуже треба!

Спробуй пошукати у базі журналу Дніпро...Якщо я не помиляюсь, то щось схоже там бачила!
  • 0

#307 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 10.06.2011 – 11:19

доброго дня усім форумчанам. В мене питання такого роду: ніхто не натрапляв на книжку "Дика енергія. Лана" в інтернеті, але українською? а то я шукаю-шукаю.... а знаходжу тільки на російській.
  • 0

#308 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.10.2011 – 23:05

уже знайшов те що тут писав)

Повідомлення відредагував Ярий: 25.10.2011 – 23:11

• 0

#309 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.11.2011 – 23:43

постапокаліптика.
сюжет приблизно такий: у світі розповсюджувалася якась хвороба, зараженій людині потсійно треба було переливання крові. хворобу розповсюджували спеціально - у конвертах. тобто людина купляла конверт, а щоб наклеїти марку, то лизала її - так і заражалася. не пам.ятаю чи головним героєм,чи ні, але там точно був якийсь поліцай.
книжка англомовна, колись була надрукована у журналі "Всесвіт".

може хтось допоможе згадати назву, бо я читала дууууууже давно, а журнали перерила і не знайшла(

також шукаю Зденек Плугарж, Хай кинуть в мене каменем (Zdeněk Pluhař, Ať hodí kamenem). Теж колись читала,причому,саме в україномовному перекладі. Де зараз можна знайти?
  • 0

#310 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 23.11.2011 – 20:19

а я не можу пригадати назву твору зовсім... :rolleyes:
  • 0

#311 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.01.2012 – 22:06

Перегляд дописуhazardzik (30.01.2012 21:55) писав:

Привет всем.
Я здесь новенькая, не знаете какие-то странице в нете чтобы можно было почитать книги, но лучше всего - разные краткие истории (комедии, ужасы, любовные)?
Спасибо за ответы!:D
На цьому (треба сказати не дуже привітному формуі) треба писати українською. Інакше твій допис вилетить в смітник і на тому прівєт закінчиться. B) Відредаґуй його і тобі шось порадять. Якщо звісноя струби не відчикмашили твій пост вже.

Повідомлення відредагував _Ex: 30.01.2012 – 22:07

• 0

#312 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2012 – 22:12

i 

Іноземну видалила. Повторю: читайте правила.

• 0

#313 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.01.2012 – 22:55

Перегляд допису_Ex (30.01.2012 22:06) писав:

На цьому (треба сказати не дуже привітному формуі) треба писати українською. Інакше твій допис вилетить в смітник і на тому прівєт закінчиться. :D Відредаґуй його і тобі шось порадять. Якщо звісноя струби не відчикмашили твій пост вже.
Якісь тут злі люди.
Я, наприклад російську теж розумію.
  • 0

#314 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 23:10

Перегляд дописуMr.Ripley (30.01.2012 22:55) писав:

Якісь тут злі люди.
На те він і общєпанятний. Та просто новачки, ну не можна змушувати їх читати ті правила. Хто їх взагалі читає? Я скіке тут реґався :D - ні разу не читав.
  • 0

#315 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.01.2012 – 23:24

Перегляд дописуMr.Ripley (30.01.2012 22:55) писав:

Якісь тут злі люди.
я, наприклад, розумію ще польську, білоруську, англійську і навіть трохи казахської. І що?

Перегляд допису_Ex (30.01.2012 23:10) писав:

На те він і общєпанятний. Та просто новачки, ну не можна змушувати їх читати ті правила. Хто їх взагалі читає? Я скіке тут реґався :D - ні разу не читав.
Ще зрозуміло, якби вимагали розмовляти по фєнє - ну бо до керівництва ближче якось.)
  • 0

#316 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 23:51

Перегляд дописуОлеська (30.01.2012 23:24) писав:

я, наприклад, розумію ще польську, білоруську, англійську і навіть трохи казахської. І що?

Ще зрозуміло, якби вимагали розмовляти по фєнє - ну бо до керівництва ближче якось.)
Наше керівництво вже освоїло літературні вершини. Вже вміє без помиок штовхати по Давосах спічі написані найрозумнішими писаками. Азарова звісно це все не стосується. Сьогодні цілий вечір цей анекдот крутиться в голові, мабуть його всі знають, але мені дуже подабається:
На виступі з нагоди річниці з дн. нар. Гололя Янукович як завжди впевнено і виразно по-Донбаськи каже:
- Мені подобається Гоголь.
Це мій найулюбленіший пошуковик.
:D
  • 1

#317 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 31.01.2012 – 21:20

Перегляд дописуOlenka_Zelenka (10.06.2011 12:19) писав:

доброго дня усім форумчанам. В мене питання такого роду: ніхто не натрапляв на книжку "Дика енергія. Лана" в інтернеті, але українською? а то я шукаю-шукаю.... а знаходжу тільки на російській.
у мене є паперовий варіант:D
на Флібусті не шукали?
  • 0

#318 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 24.02.2012 – 05:58

може, хто знає,де можна відкопати електронний варіант Художньо-технічного редагування Шевченко В. Е.?
студенти Ін-ту журналістики,відзовіться! Чи вартує цей посібник того, щоб його придбати?
  • 0

#319 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 17:56

Доброго дня, форумчани.

Сподіваюсь на вашу допомогу, особливо тих з вас, хто має дітей.

У мене майже детективна пригода з книгою. Везла своїх двох малих у метро. Їм поступилися місцем біля більш старшої дівчинки, яка гортала книжку. Вони в мене любителі худ.слва, тож туди носи повстромляли зразу. Я ж мала можливість поспілкуватися з мамою дівчинки. Вдома перед сном мої почали просити книгу-СИР з МИШКАМИ!!! Я нічого не могла зрозуміти (нам 4,5 р., тож з дикцією бувають проблеми), поки не згадала, що та книга була "сирного" – жовтого кольору. Що сказати?! Вклалися нескоро і немирно. Може, хто знає, що це за книга. Я навіть автора не знаю Велика, глянцеві сторінки. Все. Допоможіть знайти, будь ласка.
  • 1

#320 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 19:04

Перегляд дописуtaraBooka (26.02.2012 – 17:56) писав:

Доброго дня, форумчани.

Сподіваюсь на вашу допомогу, особливо тих з вас, хто має дітей.

У мене майже детективна пригода з книгою. Везла своїх двох малих у метро. Їм поступилися місцем біля більш старшої дівчинки, яка гортала книжку. Вони в мене любителі худ.слва, тож туди носи повстромляли зразу. Я ж мала можливість поспілкуватися з мамою дівчинки. Вдома перед сном мої почали просити книгу-СИР з МИШКАМИ!!! Я нічого не могла зрозуміти (нам 4,5 р., тож з дикцією бувають проблеми), поки не згадала, що та книга була "сирного" – жовтого кольору. Що сказати?! Вклалися нескоро і немирно. Може, хто знає, що це за книга. Я навіть автора не знаю Велика, глянцеві сторінки. Все. Допоможіть знайти, будь ласка.
Ви ж розумієте, що то те саме, що голку в копиці сіна шукати :wink2: .Чомусь одразу ж спала на думку оця http://ababahalamaha...MY_cover-uk.jpg

там не миші,звісно,але дуже їх нагадують

Повідомлення відредагував веснянка: 26.02.2012 – 19:04

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних